Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-09, 11:31   #301
szczurinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam.
Przeczytałam wiele waszych opini,na temat różnych fryzjerów.Wczoraj postanowiłam iść do RICCI E CAPRICCI.i co....i to była wielka pomyłka.Tak zachwalany P.Maciek togejek który z moich włosów zrobił szczote.Płakać mi się chce.mówiłam mu,że nie chce scinać z długości ale nie posłuchał mnie.miałam włosy do łópatek mam do szyji,wystrzzyżone jak by mi ktoś garnek załozyl na głowę.NIE POLECAM .A w dodatku syf niesamowity,szczotki brudne prostownica poklejona od lakieru brud i nic więcej.przeraziłam się tym brudem.w sumie to nie ja jedna bo klientka przedemna miala takie same odczucia jak ja no i dla mnie male pocieszenie,taka sama fryzure jak ja.Czyli nie jestem sama.Myslałam ,że P.Maciek podchodzi do każdej klientki indywidualnie ,myliłam się.Wyszłam z płaczem i o 40 zł lżejsza. JESTEM ZAŁAMANA
szczurinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 14:17   #302
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
OrangeJuice a wiesz może jak wygląda tam cena ścięcia??
Ok. 40 zl za sredniej dlugosci wlosy z modelowaniem.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 15:12   #303
Kometa
Przyczajenie
 
Avatar Kometa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

dzieki wielkie

oczywiscie ze chce do niej pojsc i porozmawiac, ale wiesz lepiej zawsze zapytac tez kogos kto był bo wiadomo wszyscy sa swietni , tylko róznie to potem wychodz

ale mysle ze sie skusze bo i ta cena jest całkiem przystepna
__________________



Kometa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 11:42   #304
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez szczurinka22 Pokaż wiadomość
Witam.
Przeczytałam wiele waszych opini,na temat różnych fryzjerów.Wczoraj postanowiłam iść do RICCI E CAPRICCI.i co....i to była wielka pomyłka.Tak zachwalany P.Maciek togejek który z moich włosów zrobił szczote.Płakać mi się chce.mówiłam mu,że nie chce scinać z długości ale nie posłuchał mnie.miałam włosy do łópatek mam do szyji,wystrzzyżone jak by mi ktoś garnek załozyl na głowę.NIE POLECAM .A w dodatku syf niesamowity,szczotki brudne prostownica poklejona od lakieru brud i nic więcej.przeraziłam się tym brudem.w sumie to nie ja jedna bo klientka przedemna miala takie same odczucia jak ja no i dla mnie male pocieszenie,taka sama fryzure jak ja.Czyli nie jestem sama.Myslałam ,że P.Maciek podchodzi do każdej klientki indywidualnie ,myliłam się.Wyszłam z płaczem i o 40 zł lżejsza. JESTEM ZAŁAMANA
Nie załamuj się. Skontaktuj sie z tym fryzjerem: Robert 502042537. Gwarantuję Ci, że naprawi to co tamten sknocił... Pozdrowionka
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 15:11   #305
szczurinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Oki Dziekuje "marka1977".tylko Jest Mały Problem Bo Przeciez Onmi Włosów Nie Przykleji.tylko Zmieni Fryzure A Ja Nie Chce Jeszcze Jechac Z Długości.pozdrawiam
szczurinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 09:01   #306
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez szczurinka22 Pokaż wiadomość
Oki Dziekuje "marka1977".tylko Jest Mały Problem Bo Przeciez Onmi Włosów Nie Przykleji.tylko Zmieni Fryzure A Ja Nie Chce Jeszcze Jechac Z Długości.pozdrawiam

Moja Droga, a kto Ci powiedział, że zetnie Ci z długości? Zwyczajnie poprawi Ci to co masz, żebyś wyglądała na ludzi... Pozdrowionka
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:42   #307
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A znacie może jakiegoś fryzjera niedrogiego,który ma wolne terminy przed świetami jeszcze.Wszędzie gdzie nie byłam dopiero po Nowym Roku
Cena za podcięcie i modelowanie tak do 30zł.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 14:33   #308
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

up
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 00:12   #309
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

moja ulubiona fryzjerka p. Aneta pracuje na chojnach, niedaleko krańcówki tramwajowej 5,6 i 15. Jest to taki raczej osiedlowy zaklad fryzjerski, wiec ceny też nie są zbyt wysokie - moja mama za ścięcie i modelowanie krótkich włosów płaci 30 zł, ja mam włosy dłuzsze (prawie do łopatek) placiłam ostatnio 30 zł, samo sciecie bez modelowania. P. Aneta zawsze slucha, co sie do niej mówi i to mi isę najbardziej podoba - zawsze wychodzę zadowolona, bo zawsze mam na glowie to, co chcę No i najważniejsze, ze podciecie końcówek znaczy podciecie koncówek (są to dosłownie milimetry). Zanim do niej trafiłam, balam sie kazdej wizyty u fryzjera i po kazdej wygladałam jak kosmita. Najgorze to mnie potraktowala pani w haircoif w geancie na piłsudskiego. Pokazałam jej zdjęcie w ich katalogu, jednak tylko niektóre elementy mojej fryzury przypominały tę ze zdjecia. Wstyd mi było przez pół miasta do domu jechać. Koszmar
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 15:09   #310
Namiastka_lodz
Raczkowanie
 
Avatar Namiastka_lodz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z Laptopu.. siedząc na balkonie w moim srebnym mieście Łodzi...
Wiadomości: 63
GG do Namiastka_lodz
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny .. nie chce zakładać nowego wątku a wierze, że zaglądające tu często Łodzianki mi doradzą..
Pod koniec stycznia mam studniówkę no i szukam fryzjera .. właściwie to dobrego zakładu fryzjersko - kosmetycznego, lub osoby prywatnej która dojeżdza do domu ..
Jeśli macie jakąs orientacje co do fryzjerów z "ręką" do fryzur wieczorowych to proszę o kontakt..
Z góry wieeelkie dzięki
Namiastka_lodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 22:41   #311
Kometa
Przyczajenie
 
Avatar Kometa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Namiastka_lodz Pokaż wiadomość
Pod koniec stycznia mam studniówkę no i szukam fryzjera ..
Z góry wieeelkie dzięki
tez mam ten sam problem

ale w piatek ide do jednego fryzjera wlasniew łodzi, jaki bedzie efekt postaram sie napisac i moze przez to cos podpowiem

a poza tym ten temat pełen jest opinii chyba o najlepszych fryzjechach w łodzi wiec popatrz, moze cos znadziesz
__________________



Kometa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 09:34   #312
Aleksi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hej dziewczyny
a ja z kolei nie chciałabym ścinać włosów ale je przedłużyć.
Może któraś zna namiary na jakiś fryzjerów z Łodzi którzy robią takie rzeczy. pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Aleksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 23:49   #313
monika :D:D:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A ja byłam dziś u p. Ewy z salonu Jean Beira, Piotrkowska 44. Jestem bardzo zadowolona. Ładna fryzurka za rozsądne pieniądze (56 zł za obcięcie). P. Ewa doradzi i zrobi Wam na głowie to co chcecie!! Oczywiście ma swoje propozycje, ale nie narzuca ich na siłę. Powie Wam ciekawe rzeczy o Waszych włosach, porozmawia... Miła atmosfera (a to dla mnie równie ważne jak dobry fryzjer). Przez salon przewija się dużo różnych ludzi i czasem ciężko się zorientować kto tam pracuje a kto jest tak po prostu... gościem I jeśli chcecie się umówić do p. Ewy to radzę z tygodniowym wyprzedzeniem, bo wtedy na pewno wybierzecie dzień i godzinę dogodną dla Was, a nie będziecie wciśnięte w napięty grafik p. Ewy Pozdrawiam... A w Nowym Roku życzę szczęścia do fryzjerów :pp
monika :D:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 19:08   #314
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ja mogę z czystym sumieniem polecić salon Zofia na ul.Stefana 5B(od strony Zgierskiej) i pracującą tam Panią Agnieszkę
jest świetna,ma mnóstwo dyplomów i wyróżnień,była pierwszym fryzjerem do którego poszłam na ścięcie i nie żałuję - chodzę do niej już od roku,podobnie jak moja siostra i mama.
ścięcie kosztuje od 21 zł wzwyż(w zależności od długości włosów)
balejaż z 3 kolorów max.130 zł
moje włosy do łopatek na których robiłam refleksy blond kosztowały 89 zł.
Panie pracują z kosmetykami Loreal i Schwarzkopf.
nr telefonu dla zainteresowanych: 640 61 68
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:42   #315
banbucia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hhm dzień dobry..
dobry fryzjer bylam juz u wielu fryzjerów i moge wam naprawde polecić Studio Star na ul. Łacznej 28 tel. 042 682-05-68 . Jest tam świetna załoga (obsuła) wszyscy dbają o klienta bo klient najważniejszy . Naprawdę polcam .
banbucia_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 18:41   #316
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A ja polecam Sergiusza z Gdańskiej 19. Młody koles, który super obcina moje cienkie włosy, robi takie cuda ze nie widac przerzedzonych przedziałków i innych paskudztw no i robi super balejaż - starannie nakłada farbę przez godzinę chyba na poszczególne pasma włosów i wychodzi super.
I nie marudzi jak inne fryzjerki ze takie cienkie , co z tym zrobic, nie ma co i inne bzdety... Moje włosy są jakie są i on sobie z nimi radzi.
Polecam , fryzurka 40 zł, fryz plus balejage 140 zł.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 06:56   #317
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Niedługo wybieram się do fryzjera, chciałbym sobie zrobić balejaż. Ile kosztuje waszym zdaniem tani a ile droższy ?
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 11:21   #318
lundi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
moja ulubiona fryzjerka p. Aneta pracuje na chojnach, niedaleko krańcówki tramwajowej 5,6 i 15. Jest to taki raczej osiedlowy zaklad fryzjerski, wiec ceny też nie są zbyt wysokie - moja mama za ścięcie i modelowanie krótkich włosów płaci 30 zł, ja mam włosy dłuzsze (prawie do łopatek) placiłam ostatnio 30 zł, samo sciecie bez modelowania. P. Aneta zawsze slucha, co sie do niej mówi i to mi isę najbardziej podoba - zawsze wychodzę zadowolona, bo zawsze mam na glowie to, co chcę No i najważniejsze, ze podciecie końcówek znaczy podciecie koncówek (są to dosłownie milimetry). Zanim do niej trafiłam, balam sie kazdej wizyty u fryzjera i po kazdej wygladałam jak kosmita. Najgorze to mnie potraktowala pani w haircoif w geancie na piłsudskiego. Pokazałam jej zdjęcie w ich katalogu, jednak tylko niektóre elementy mojej fryzury przypominały tę ze zdjecia. Wstyd mi było przez pół miasta do domu jechać. Koszmar
a możesz powiedzieć konkretnie który zakład albo podać telefon, bo blisko krańcówki są ze trzy zakłady
lundi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 14:01   #319
banbucia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

czesc ja zam naprwde duzo fryzjerów i polecam Ci w łódzi to Salon Studio Strar na ul.Łacznej 28 tel. 042 682-05-68 to jest przy czerwonym ryczeku w czerwonym wjezowcu... jest tam bardzo sympatyczna opsluga i rabia swite fryzury i niedrogie.. polecam
banbucia_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 12:19   #320
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lundi Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć konkretnie który zakład albo podać telefon, bo blisko krańcówki są ze trzy zakłady
juz piszę jest to zakład fryzjersko-kosmetyczny bodajze własnie "Aneta", mieści sie w jednym z domków jednorodzinnych (idąc od krańcówki, troszkę przed "żabką") jest tam też kosmetyczka i solarium.

ooo znalazłam dokładny adres: Rzgowska 190 tel. 645 - 30 - 40, czynne w godzinach pn-pt 9-20, sob 8-15

dodam, ze ja jestem zadowolona tylko z pani Anety, któa dokladnie słucha o co chodzi (zwłąszcza jeśli sie jej powie, ze do tej pory to każda fryzjerka cieła jak chciala )
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 19:31   #321
sygnaturka
Raczkowanie
 
Avatar sygnaturka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
GG do sygnaturka
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hej dziewczyny, przeglądałam wasze archiwum - czy któraś z Was nadal strzyże sie u p. Ewy Świtalskiej?
sygnaturka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:11   #322
banbucia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się do fryzjera, chciałbym sobie zrobić balejaż. Ile kosztuje waszym zdaniem tani a ile droższy ?

balejaz kosztuje ok. 100- 160 zl zalezy od dlugosc wlosow i produktu polecam Ci STUDIO STAR na ul. Łaczna 28 (w czerwnonym wiedzowcu ) tel.042 - 682-05-68.. Naprwde swietny Salon
banbucia_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 13:36   #323
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Heja
Chciałabym zrobic warkoczyki syntetyczne za 30-350 zł ktos wie gdzie takie w Łodzi dobre jakościowo mozna?
Isani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 16:47   #324
renikaa
Raczkowanie
 
Avatar renikaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hey czy wie któraś czy strzyże gdzieś teraz pani Magda (dawniej Piotrkowska 39) ?? Niedawno się dowiedziałam, że już tam nie pracuje
renikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 11:13   #325
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez renikaa Pokaż wiadomość
hey czy wie któraś czy strzyże gdzieś teraz pani Magda (dawniej Piotrkowska 39) ?? Niedawno się dowiedziałam, że już tam nie pracuje
No niestety już tam nie pracuje i przez jakiś czas nigdzie nie pracowała, przez co ja długo u fryzjera nie byłam. Postaram się dzisiaj dowiedzieć co z nią się teraz dzieje i dam znać, bo panie na Piotrkowskiej 39 pary z gęby nie puszczą.

Cytat:
Napisane przez Isani Pokaż wiadomość
Heja
Chciałabym zrobic warkoczyki syntetyczne za 30-350 zł ktos wie gdzie takie w Łodzi dobre jakościowo mozna?
Mogę polecić salon na Sienkiewicza w bramie na wysokości Roosevelta. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale wiele osób poleca. Moja koleżanka robiła warkoczyki i efekt był super, pomimo że warkoczyki nie są do końca w moim guście.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 14:05   #326
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ponieważ jakoś nie specjalnie Wizażanki zaglądają na forum spotkaniowe, zamieszczam linka dotyczącego spotkania, które prawdopodobnie odbędzie się 4 lutego (termin do ustalenia )

Spotkanie Wizażanek
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 22:26   #327
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lil' sexy Pokaż wiadomość



Mogę polecić salon na Sienkiewicza w bramie na wysokości Roosevelta. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale wiele osób poleca. Moja koleżanka robiła warkoczyki i efekt był super, pomimo że warkoczyki nie są do końca w moim guście.
A ceny nie zwala z nóg?
Isani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 07:59   #328
renikaa
Raczkowanie
 
Avatar renikaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lil' sexy Pokaż wiadomość
No niestety już tam nie pracuje i przez jakiś czas nigdzie nie pracowała, przez co ja długo u fryzjera nie byłam. Postaram się dzisiaj dowiedzieć co z nią się teraz dzieje i dam znać, bo panie na Piotrkowskiej 39 pary z gęby nie puszczą.
Właśnie liczyłam na Twoją odpowiedź Właśnie, zszkowana byłam, byłam u p. Magdy jakoś w maju (teraz zapuszczałam praktycznie cały czas) a od lipca podobno nie pracuje Zapisałam się do pani Małgosi, choć nie wiem czy dobrze zrobiłam to jest ta pani, która ma ciemne włosy? Obcinałaś się kiedyś u niej, polecasz czy odradzasz?
Pozdrawiam
renikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 09:15   #329
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Isani Pokaż wiadomość
A ceny nie zwala z nóg?
Nie, raczej nie. Z tego co pamiętam to moja koleżanka płaciła ok. 250 zł.

Cytat:
Napisane przez renikaa Pokaż wiadomość
Właśnie liczyłam na Twoją odpowiedź Właśnie, zszkowana byłam, byłam u p. Magdy jakoś w maju (teraz zapuszczałam praktycznie cały czas) a od lipca podobno nie pracuje Zapisałam się do pani Małgosi, choć nie wiem czy dobrze zrobiłam to jest ta pani, która ma ciemne włosy? Obcinałaś się kiedyś u niej, polecasz czy odradzasz?
Pozdrawiam
I p. Małgosia i Agnieszka fajnie obcinają. Nie masz się o co martwić. Ja po prostu najbardziej Madzię lubiłam. Też zapuszczałam włosy. W międzyczasie tylko Jacek Olejniczak mi "gmerał" przy głowie, ale stresujące to było bo się nasłuchałam, że czasami ma swoje wizje i nie słucha klientów.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:27   #330
spili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
GG do spili
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

wszystko pieknie i slicznie jak czytam.. tyle.. że.. z tego co widze wy macie juz jakies wizje odnosnie tego jak wasza potencjalna fryzura ma wygladac chociazby przynoszac fotografie czy szczegolowo je opisujac. ja niestety nie mam pomyslu, raczej szukam u kogos kto zajmuje sie stylizowaniem a zarazem cięciem, jakiegos pomyslu na siebie. tak wiec.. niesmialo zapytam czy ktoras z was zna fryzjera-styliste ktory potrafi odnalezc i stworzyc cos pozadanego z niczego?
spili jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.