paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 20:46   #481
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Za cienkie nadal pewnie. Uzywasz zwyklej, prostokatnej formy? Kup sobie takie z ekstra bajerami po bokach, sztywniejsze, wtedy sie nie przesuwają w lampie i schodek jest malutki. Poza tym moze nie masz okrągłego opuszka i powinnas przyciąć formę na prosto. Ja mam dwa opuszki okragle, trzy proste i muszę przycinać, bo nie podkleje inaczej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 13:28   #482
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny
Od niedawna robię sobie paznokcie żelowe produktami z dobrej rady, ale na bazie hybrydowej Gelish (taką tylko mam, do hybryd z resztą jedna z najlepszych). Niestety pojawiają mi się zapowietrzenia. Czy to wina bazy? Jeżeli tak to jaką bazę polecacie pod żel budujący? Dodam, że primera używam bezkwasowego.
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 13:33   #483
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Od niedawna robię sobie paznokcie żelowe produktami z dobrej rady, ale na bazie hybrydowej Gelish (taką tylko mam, do hybryd z resztą jedna z najlepszych). Niestety pojawiają mi się zapowietrzenia. Czy to wina bazy? Jeżeli tak to jaką bazę polecacie pod żel budujący? Dodam, że primera używam bezkwasowego.
Baza po hybryde to baza pod hybryde, maja inna budowe . Ja pracujac na zelu ibd nie uzywalam zadnej bazy. Kladlam cienka wartswe zelu i to traktowałam jako bazę. Teraz pracuje na SPN i tak jak ich hybrydy wg mnie sa slabe, tak zele swietnw, dlatego ich bazowy moge z czystym sercem polecic, zele trzymaja siw mega dlugo.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 13:57   #484
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Baza po hybryde to baza pod hybryde, maja inna budowe . Ja pracujac na zelu ibd nie uzywalam zadnej bazy. Kladlam cienka wartswe zelu i to traktowałam jako bazę. Teraz pracuje na SPN i tak jak ich hybrydy wg mnie sa slabe, tak zele swietnw, dlatego ich bazowy moge z czystym sercem polecic, zele trzymaja siw mega dlugo.
Dzięki
Tak myślałam, że niepotrzebnie daję tą bazę.
Spróbuję najpierw jakimś jadnofazowym zrobić warstwę podkładową.
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 00:06   #485
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, potrzebuje pomocy Niedawno zaczelam zelowac wlasne paznokcie celem utwardzenia ich. Uzywam zelu Bulder Clear z Indigo, niestety ciagle mi sie on zlewa na skorki lub na boki. Po konsultacjach w innych watkach doszlam do tego, zeby robic po jednym paznokciu i tak bede robic, jednak i tak musze juz kupic nowy zel i myslalam, zeby kupic cos gestszego.
Leci do mnie lampa LED 48W, wiec zel musi sie w takiej utwardzac.

Rozwazalam Take Your Time Builder Indigo, ale ponoc piecze w lampie, wiec troche mnie to do niego zniecheca.
Rozwazam zel EFexclusive (TEN), ale nie ma na stronie ani slowa o tym jak gesty jest.
Kusily mnie zele Mistero Milano, ale widze, ze jedyny dostepny budujacy zel LED wymaga chyba uzycia bazy (ktorej nie posiadaja)...
Znalazlam jeszcze zele Silcare TU, ale napisane jest, ze jest sredniogesty.

No a moze by tak, Easy Shape Builder z Indigo...?

No i teraz juz sama nie wiem? Czy ma ktoras z Was doswiadczenie z gestymi zelami budujacymi LED?
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-12-31 o 00:09
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 00:14   #486
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Silcare ma gęsty jak galareta z czarnej serii, tylko co pare sekund musisz wyciągnąć rękę z lampy, bo Cie poparzy. Po prostu kilka razy ja włączysz, i tak będzie szybciej niż robiac pojedynczo. On wymaga kategorycznie bazy, ale nie tej z czerwona nakrętka, bo odpada, jest taka dobra w srebrnym sloiku.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 00:22   #487
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Silcare ma gęsty jak galareta z czarnej serii, tylko co pare sekund musisz wyciągnąć rękę z lampy, bo Cie poparzy. Po prostu kilka razy ja włączysz, i tak będzie szybciej niż robiac pojedynczo. On wymaga kategorycznie bazy, ale nie tej z czerwona nakrętka, bo odpada, jest taka dobra w srebrnym sloiku.
Tak, wypatrzylam go, ale ponoc nie nadaje sie do LED.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 00:49   #488
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

No nie, led to nie jest
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 08:53   #489
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Hej Mam pytanko, od jakiegoś czasu robie hybrydy. Ostatnio postanowiłam pokombinować coś z przedłużaniem paznokci, jakoś metoda na formie mi nie podeszła. Dzisiaj idę kupić normalne tipsy. Kompletnie nie znam się na zelach, a z tego co czytałam to trzeba go nałożyć żeby tipsy się dobrze trzymały. Jaki mam więc kupić? Wystarczy mi zwykły jednofazowy?
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 11:16   #490
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanko, od jakiegoś czasu robie hybrydy. Ostatnio postanowiłam pokombinować coś z przedłużaniem paznokci, jakoś metoda na formie mi nie podeszła. Dzisiaj idę kupić normalne tipsy. Kompletnie nie znam się na zelach, a z tego co czytałam to trzeba go nałożyć żeby tipsy się dobrze trzymały. Jaki mam więc kupić? Wystarczy mi zwykły jednofazowy?
Ja nie pracuję na tipsach, zawsze przedłużam na formie, ale tipsa do paznokcia przyklejasz klejem, a potem na to nakładasz żel.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 11:32   #491
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanko, od jakiegoś czasu robie hybrydy. Ostatnio postanowiłam pokombinować coś z przedłużaniem paznokci, jakoś metoda na formie mi nie podeszła. Dzisiaj idę kupić normalne tipsy. Kompletnie nie znam się na zelach, a z tego co czytałam to trzeba go nałożyć żeby tipsy się dobrze trzymały. Jaki mam więc kupić? Wystarczy mi zwykły jednofazowy?
jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o przedłużanie, ale może Hard Semilac byłby dobry zamiast "zwykłego" żelu?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 09:11   #492
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

A tipsy Wam sie trzymaja? Na tipsie jest troche szybciej i latwiej wyprowadzic ksztalt, ale te kleje to jakis zart, dwa dni moze trzymaja na moich paznokciach...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 16:08   #493
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
A tipsy Wam sie trzymaja? Na tipsie jest troche szybciej i latwiej wyprowadzic ksztalt, ale te kleje to jakis zart, dwa dni moze trzymaja na moich paznokciach...
kobieta, która długo, długo robiła mi paznokcie czasami zamiast budować złamany paznokieć na formie, obcinała go i kleiła tips. Trzymały się dobrze, bardzo długo. Używała Silcare.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 17:52   #494
Taajgeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Paznokcie zolelowe

Być może ten wątek był już tu poruszany a mianowicie chodzi o to że żel się zapowietrza (mówię tu o nakładaniu go na naturalna płytkę) dodam że paznokieć jest dobrze przygotowany i jest nałożony primer a mimo to żel odchodzi - zapowietrza się. Słyszałam że można położyć bazę od lakierów hybrydowych typu semilac a dopiero na to żel słyszeliście coś na ten temat? jak zapobiec dochodzeniu żelu od paznokcia? posiadam żel z exfashion jednofazowy lub z emnail. Dodam że paznokcie wykonuje tylko najbliższej rodzinie gdyż profesjobalistka nie jestem.
Taajgeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 23:26   #495
iwonka230500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 36
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny dołączam się do wątku. Ostatnio również zaczęłam przedłużać swoje paznokcie żelem i tipsami. Narazie się ucze i robię paznokcie tylko sobie i mamie. Pracuje na firmie cosmetics zone która duzo dziewczyn chwali. Jednak mam pytanie dlaczego w miejscu przedłużonych paznokci lakier mi prześwituje ? Widać to tylko w jasnym świetle, nakładam trzy warstwy lakieru. Poniżej foto ale w wieczornym świetle i tych prześwitów nie widać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12527921_773418082762173_1773649456_n.jpg (35,5 KB, 61 załadowań)
iwonka230500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 08:26   #496
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Paznokcie zolelowe

Cytat:
Napisane przez Taajgeer Pokaż wiadomość
Być może ten wątek był już tu poruszany a mianowicie chodzi o to że żel się zapowietrza (mówię tu o nakładaniu go na naturalna płytkę) dodam że paznokieć jest dobrze przygotowany i jest nałożony primer a mimo to żel odchodzi - zapowietrza się. Słyszałam że można położyć bazę od lakierów hybrydowych typu semilac a dopiero na to żel słyszeliście coś na ten temat? jak zapobiec dochodzeniu żelu od paznokcia? posiadam żel z exfashion jednofazowy lub z emnail. Dodam że paznokcie wykonuje tylko najbliższej rodzinie gdyż profesjobalistka nie jestem.
Nie nakladalabym bazy do hybryd pod twardy zel.
Skoro mowisz, ze paznokiec jest wlasciwie przygotowany, to mozliwe, ze zel jest nieprawidlowo utwardzony lub za malo elastyczny do naturalnej plytki.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:01   #497
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Paznokcie zolelowe

Cytat:
Napisane przez Taajgeer Pokaż wiadomość
Być może ten wątek był już tu poruszany a mianowicie chodzi o to że żel się zapowietrza (mówię tu o nakładaniu go na naturalna płytkę) dodam że paznokieć jest dobrze przygotowany i jest nałożony primer a mimo to żel odchodzi - zapowietrza się. Słyszałam że można położyć bazę od lakierów hybrydowych typu semilac a dopiero na to żel słyszeliście coś na ten temat? jak zapobiec dochodzeniu żelu od paznokcia? posiadam żel z exfashion jednofazowy lub z emnail. Dodam że paznokcie wykonuje tylko najbliższej rodzinie gdyż profesjobalistka nie jestem.
zmien bonder, ja myslalam, ze tak mamo poprostu, a z drozszym bonderem trzyma
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:41   #498
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Help! Zrobilam sobie ostatnio zelowe paznokcie u kosmetyczki. Niestety po ich zdjeciu z paznokciami stalo sie cos dziwnego - maja duze czerwone plamy, a na jednym jakby sie mala dziurka na plytce zrobila do tego co jest pod paznokciem Babeczka namawia mnie do polozenia kolejnych zeli aby to zakryc, ale ja juz jej zbytnio nie ufam, czy mam racje? Moze tak jest zawsze po zelu? Jak ratowac paznokcie?
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:50   #499
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

idz do innej, nienajtanszej, niech polozy na to zel i niech to sobie zrosnie
tak zrobilam jak mi sie paznokiec zlamal w polowie, od razu czuc ulge
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 11:02   #500
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
idz do innej, nienajtanszej, niech polozy na to zel i niech to sobie zrosnie
tak zrobilam jak mi sie paznokiec zlamal w polowie, od razu czuc ulge
Tania nie byla chyba, za zel i hybryde dalam 110 zl
Dzieki za rade poszukam innego salonu.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:08   #501
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Help! Zrobilam sobie ostatnio zelowe paznokcie u kosmetyczki. Niestety po ich zdjeciu z paznokciami stalo sie cos dziwnego - maja duze czerwone plamy, a na jednym jakby sie mala dziurka na plytce zrobila do tego co jest pod paznokciem Babeczka namawia mnie do polozenia kolejnych zeli aby to zakryc, ale ja juz jej zbytnio nie ufam, czy mam racje? Moze tak jest zawsze po zelu? Jak ratowac paznokcie?
Kosmetyczka przepilowala Ci plytke, absolutnie nigdy nie powinno tak byc po sciaganiu zelu.
Nie mialam nigdy tego problemu, wiec nie mam doswiadczenia w radzeniu sobie z nim. Mysle, ze olejowanie paznokci mogloby przyniesc dobry efekt, ewentualnie moze warto by za kilka dni (po olejowaniu itp.) u innej (!!!) kosmetyczki polozyc cienka warstwe zelu zeby wzmocnic paznokcie i pozwolic im zrosnac (wraz z zelem).
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:28   #502
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Tania nie byla chyba, za zel i hybryde dalam 110 zl
Dzieki za rade poszukam innego salonu.
A za ściągnięcie ile dałaś?
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:48   #503
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
A za ściągnięcie ile dałaś?
40zl + 20 za odzywke
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:54   #504
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
40zl + 20 za odzywke
To nie tak źle cenowo ale płytkę pojechała ładnie
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:00   #505
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Mam jeszcze jedno pytanko. Wjechala pilnikiem przypadkiem w ta czesc za paznokciem (wal). To podpuchlo i jest czerwone alr przy mnie wyjmowala nowy pilnik z foli i rece byly zdezynfekowanr wiec sie tym zbytnio nie przejelam. Teraz sie zastanawiam czy mogla mi w ten sposob uszkodzic macierz paznokcia?
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:05   #506
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko. Wjechala pilnikiem przypadkiem w ta czesc za paznokciem (wal). To podpuchlo i jest czerwone alr przy mnie wyjmowala nowy pilnik z foli i rece byly zdezynfekowanr wiec sie tym zbytnio nie przejelam. Teraz sie zastanawiam czy mogla mi w ten sposob uszkodzic macierz paznokcia?
to dosc normalne, uszkodzila to spuchlo
z tego wzgledu przestalam chodzic do stylistkek, bo zawsze wychodzilam z czyms takim na kazdym palcu

o ile to nie zacznie zmieniac koloru i nie bedzie sie cos z tego saczyc, to przejdzie samo
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:07   #507
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Koloru nie zmienia, nic sie nie saczy, zrobil sie strupek tylko Dziekuje najmocniej za pomoc!
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:30   #508
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199
problem z odpadającymi tipsami na formie

witam,czy mogłabyście mi pomóc?
Od jakiego czasu interesuję się paznokciami, niedawno skończyłam kurs stylistki paznokci, ale skompetowanie wszytskich materiałów trochę trwała i dopierwo wczoraj mogłam się wziąść za robotę.
Mój problem polega na tym, że kupiłam żel Sun flower nylonowy( wiecie coś o nim?) i cztery kolory żelowe.
Idąć zgodnie z instrukcją i wiedzą mi przekazaną poczyniłam kroki:
odsunięcia skórki, zmatowienia pilniczkiem i bloczkiem, przetarcie cleanerem, nałożenia primera, i nałożenie warstwy budujące(grubszej) i jeszcze cienkiej(bo tak nas uczono) następnie(oczywiście każda warstwa do lampy) pomalowałam żelem kolorowym.
Niestety ale:
1) albo te kolory tak mają, albo żel budujący jest do kitu, bo musiałam malować około 7/10 razy by uzyskać odcień na paznokciu ;o
2) dziś żel zszedł mi bezproblemu z paznocia, tak jakby była mało przyczepione?
Podejrzewam że uzyłam za dużo promera, albo faktycznie coś jest nie tak z tym żelem jednofazowym.

Może ktoś mógłby mi pomóc?;(
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 21:59   #509
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Z czego masz te kolorowe? Może słabo napigmentowane czy coś. Jeśli kolor nie wychodzi to wina koloru nie tego co jest pod nim. Możliwe, że dostało się powietrze między płytkę a żel.
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:11   #510
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Albo nie wysechl primer. Trzeba dac mu wyschnac

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.