Twarz w stojącym solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 15:54   #1
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343

Solarium : twarz opalona, nogi blade


Czesc . W solarium bylam kilka razy w życiu z dwa lata temu ( tylko w stojącym ).. na ten rok chcialabym sie troszke opalic, ale mam taki problem ze wychodze z ciemna twarza, bladą resztą, a juz szczegolnie nogami... wiecie co zrobic zeby to wyrownac jakos ? Nie chce miec tak mocno opalonej twarzy, a chce miec opalone nogi... nie chce tez zeby twarz w ogole sie nie opalila.. macie jakies patenty ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 16:08   #2
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Solarium : twarz opalona, nogi blade

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Czesc . W solarium bylam kilka razy w życiu z dwa lata temu ( tylko w stojącym ).. na ten rok chcialabym sie troszke opalic, ale mam taki problem ze wychodze z ciemna twarza, bladą resztą, a juz szczegolnie nogami... wiecie co zrobic zeby to wyrownac jakos ? Nie chce miec tak mocno opalonej twarzy, a chce miec opalone nogi... nie chce tez zeby twarz w ogole sie nie opalila.. macie jakies patenty ?
Tuba opala twarz i dekolt najbardziej. Łóżko opala nogi. Trzeba chodzić naprzemiennie. Żeby mieć opalone nogi po solarium nie wystarczy iść dwa razy, tylko kilkanaście razy. Opalenizna nie utrzymuje się długo, dodatkowo należy utrwalać balsamem brązującym.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 09:48   #3
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: Solarium : twarz opalona, nogi blade

A na ile minut najlepiej jednorazowo isc? Na poczatek oczywiscie (z czasem zwieksza sie chyba ilosc minut...?). Dodam (bo to tez chyba ma znaczenie?) ze mam ciemne wlosy, ciemniejsza karnacje (tzn... nie taka zupelnie mleczna ), wiec opalac sie moge bez problemu raczej
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:09   #4
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Solarium : twarz opalona, nogi blade

Cytat:
Napisane przez zuzia_zuzia Pokaż wiadomość
A na ile minut najlepiej jednorazowo isc? Na poczatek oczywiscie (z czasem zwieksza sie chyba ilosc minut...?). Dodam (bo to tez chyba ma znaczenie?) ze mam ciemne wlosy, ciemniejsza karnacje (tzn... nie taka zupelnie mleczna ), wiec opalac sie moge bez problemu raczej
Zależy od mocy lamp i czy są nowe, czy są rozgrzane. Rano zawsze będą zimne, po południu już rozgrzane. Można iść na 5, na 7. Tak na początek, a potem zwiększyć.

Żeby złapać pierwszą opaleniznę solarium jest ok, natomiast nałogowe opalanie nie jest takie super.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 07:40   #5
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Twarz w stojącym solarium

Hej, obok mojego mieszkania jest dobre solarium , tyle ze stojące, z reszta tak czy siak nie chce chodzic do lezącego. Moj problem jest taki ze strasznie szybko opala mi sie twarz, reszta ciala jest blada, twarz juz ciemna.. a chcialabym aby opalala sie jak najmniej macie jakies sprawdzone sposoby ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 11:03   #6
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Twarz w stojącym solarium

Ja zostawiam koszulke na glowie plus krem z filtrem. Ale nie bylam juz rok , bo nasluchalam sie o rozpadzie kolagenu , szczegolnie w piersiach , dekoldzie i twarzy . Absolutnie odechcialo mi sie opalac , szczegolnie topless jak mialam zwyczaj
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 11:03:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.