Zaskórniki zamknięte - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 22:39   #1
stuckey987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15

Zaskórniki zamknięte


Moim problemem są małe wypukłe kropeczki widoczne pod światło tzw. zaskórniki zamknięte. Występują na czole i jest ich naprawdę dużo Mam pytanie co na nie będzie najlepsze? wiem, że już były zakładane takie wątki, ale są stare i chciałabym odświeżyć i poznać waszą teraźniejszą opinię. Właściwie to zaczęłam z nimi walkę. Byłam u kosmetyczki, obejrzała moją twarz i umówiła na oczyszczanie. Oczyściła mi ją manualnie i umówiła mnie na peeling migdałowy 50% w przyszły czwartek. Chciałabym wiedzieć czego się spodziewać po jednym zabiegu tego peelingu? Czy będzie widać jakąs różnicę, bo cały czas chodzę do szkoły i myśl, że mam coś takiego na twarzy mnie dobija Wiem, że trzeba wykonać serię zabiegów tylko chcę sie dowiedzieć czy po pierwszym będzie już widać różnicę, bo nie chcę być zaskoczona. Czy ktoś miał taki sam problem jak ja? POMOCY

Edytowane przez stuckey987
Czas edycji: 2014-03-15 o 22:46
stuckey987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 12:18   #2
pejkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 127
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Zaskorniki zamkniete to zatkane pory. Kazdy ma inna cere ale u mnie takie swinstwa namnazaja sie przez zle dobrane kosmetyki ehhh szkoda ze dopiero teraz na to wpadlam. Walczylam z nimi od ponad pol roku masciami ( brevoxyl, acne derm) tonikami wysuszajacymi itp co tylko pogorszylo stan mojej cery
teraz moj problem na prawde sie zminimalizowal i jestem zadowolona ze swojej buzki ( choc daleko mi do "idealu" ) . Wielka role odegrala zmiana pielegnacjo cery a najwieksza zamienienie kosmetykow jakich tylko moglam na takie z znaczkiem NIKOMEDOGENNE !! ( TZN NIE ZATYKAJA POROW ) . U mnie wlasnie glownym problemem byla zla pielegnacja. dodatkowo raz w tygodniu peeling i maseczka aspirynowa + lylam cynk
mam nadzieje ze tobie tez sie uda zniwelowac te gnojki.
powodzenia
pejkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:47   #3
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Zaskórniki zamknięte

polecam preparaty z zawartością kwasu, np. La Roche Posay Efflaclar K https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 19:56   #4
stuckey987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Dziękuje bardzo, mam nadzieję, że z nimi wygram. Zmieniłam pielengnację, używam tylko delikatnej pianki do zmycia podkładu i krem niezapychający. Podklad mam z la roche-posay toleriane tient, więc nie powinien zapychać Kurcze nadal jestem ciekawa co z tymi kwasami hmm.. Bo idę w czwartek na zabieg i nie wiem czego się spodziewać, a Ty nic nie słyszałaś o tym? Pozdrawiam
stuckey987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:33   #5
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Zaskórniki zamknięte

jeden zabieg nie zlikwiduje zaskórników, trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo nie widzę Twojej skóry. Mam nadzieję, iż kosmetyczka poinformowała Cię o ochronie przeciwsłonecznej po zabiegu?
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 23:04   #6
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Cytat:
Napisane przez stuckey987 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo, mam nadzieję, że z nimi wygram. Zmieniłam pielengnację, używam tylko delikatnej pianki do zmycia podkładu i krem niezapychający. Podklad mam z la roche-posay toleriane tient, więc nie powinien zapychać Kurcze nadal jestem ciekawa co z tymi kwasami hmm.. Bo idę w czwartek na zabieg i nie wiem czego się spodziewać, a Ty nic nie słyszałaś o tym? Pozdrawiam
kwasy na każdą cerę działają inaczej, jak nie zrobisz to się nie dowiesz
ja stosuję kwas azelainowy,migdałowy z laktobionowym i jestem zadowolna
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 00:04   #7
stuckey987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
jeden zabieg nie zlikwiduje zaskórników, trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo nie widzę Twojej skóry. Mam nadzieję, iż kosmetyczka poinformowała Cię o ochronie przeciwsłonecznej po zabiegu?
Oczywiście ze poinformowała Nawet jeśli by tego nie zrobiła wiedzialabym z wizazu. No ale jak na porządna kosmetyczke przystało musiała mnie poinformować czyli mówisz ze nie mam sie co spodziewać efektów po jednym razie? Kurcze, a szkoda chyba za dużo wymagam krosteczki sa naprawdę malutkie ale jak sie spojrzy z boku pod światło wyglada to tragicznie.. W czwartek dam znac jak po zabiegu buziaki

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
kwasy na każdą cerę działają inaczej, jak nie zrobisz to się nie dowiesz
ja stosuję kwas azelainowy,migdałowy z laktobionowym i jestem zadowolna
Racja, jak na sobie nie wyprobuje to sie nie dowiem, w czwartek dam znac co i jak muszę wytepic to paskudztwo, czoło az wola do mnie ze musze mu pomoc haha buziaki
stuckey987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 16:52   #8
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Cytat:
Napisane przez stuckey987 Pokaż wiadomość
Oczywiście ze poinformowała Nawet jeśli by tego nie zrobiła wiedzialabym z wizazu. No ale jak na porządna kosmetyczke przystało musiała mnie poinformować czyli mówisz ze nie mam sie co spodziewać efektów po jednym razie? Kurcze, a szkoda chyba za dużo wymagam krosteczki sa naprawdę malutkie ale jak sie spojrzy z boku pod światło wyglada to tragicznie.. W czwartek dam znac jak po zabiegu buziaki

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------





Racja, jak na sobie nie wyprobuje to sie nie dowiem, w czwartek dam znac co i jak muszę wytepic to paskudztwo, czoło az wola do mnie ze musze mu pomoc haha buziaki

Daj znac jak efekty :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:05   #9
firework
Przyczajenie
 
Avatar firework
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Ja miałam taki sam problem, z tym że u mnie zaskórniki zamknięte występowały przede wszystkim na policzkach. Znalazłam najlepsze (wg mnie) rozwiązanie na ten problem - poszłam do dermatologa
Pani dermatolog przepisała mi dwie maści Epiduo i Klindacin. I ten duet mi pomógł - po ok. 2 miesiącach właściwie nic nie zostało z mojego problemu, więc naprawdę polecam iść do dermatologa.
firework jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:18   #10
stuckey987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zaskórniki zamknięte

P
stuckey987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:32   #11
stuckey987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Zaskórniki zamknięte

Zabieg już jutro zaraz po zabiegu napisze co i jak i będę opisywała kolejne dni, na pewno kiedyś komuś się to przyda Sama dużo szukałam na ten temat ale więcej informacji jest o peelingu migdałowym ale robionym w domu, a nie o zabiegach u kosmetyczki buźka
stuckey987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 16:30   #12
stuckey987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zaskórniki zamknięte

Witam Już po zabiegu, ale..... nie po migdale tylko po glikolu 25% a potem 35% A dlaczego? Pani zobaczyła moją buźkę i uznała, że migdał jednak będzie za słaby poza tym jest ob bardziej stosowany w kierunku ropnych zmian a ja takich nie mam Buźka jest gładsza, jaśniutka, narazie większych efektów nie ma, czekam na złuszczanie i za tydzień mam się pojawić w gabinecie żeby pani obejrzała buźkę jak sobie radzi Kosmetyczka poleciła mi również emulsje do twarzy cepathil... i zastanawiam się czy kupić czy nie
Pozdrawiam
stuckey987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 16:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.