Nowy kolor. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 09:55   #1
katarzynaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24

Nowy kolor.


Hej! Chciałabym zmienić kolor włosów ,obecnie mam czarny. Mój naturalny to popielaty blond taki jak na pierwszym zdjeciu a, marzy mi sie rudy nie taki mocny ,wyzywajacy tylko delikatny (czwarte zdjecie). Tylko nie wiem czy pasuje do mojej urody.

typ-kolorystyczny-lato_1101_w525.jpgObraz 065.jpgObraz 043.jpglekko-wpadajacy-w-rudy.jpg
katarzynaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:20   #2
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Nowy kolor.

Taki rudy kolor pasuje do ciepłych karnacji, nie wiem jaką Ty masz ale skoro piszesz, że wcześniej miałaś popielaty blond to raczej Twoja uroda jest w chłodnej tonacji. Może to niezbyt do siebie pasować.. A druga sprawa, schodzenie z czarnego koloru do tak jasnego jest bardzo trudne i bardzo niszczy włosy.. Radzę poczytać wątki o schodzeniu z czarnego koloru włosów bo już dużo było takich na wizażu.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:31   #3
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze śląska ;)
Wiadomości: 47
Dot.: Nowy kolor.

Rudy kolor bardzo odmładza i ożywia buzię Ja naturalny też mam popielaty blond jak na zdjęciu, a farbowałam na rudy 2 lata. Nikt kogo prosiłam o surową krytykę nie powiedział, ze mi nie pasuje, więc myślę ,że to nie reguła komu pasuje. Sprawdź kochana w programach komputerowych Możesz też owinąć coś rudego (np. pomarańczowy sweter) wokół twarzy i tak też możesz zobaczyć czy będzie Ci pasował ten kolor. To czy będzie pasował kolor zależy też od oczu, więc zobacz jak wyglądają przy tego koloru ubraniach
z czarnego do rudego zeszłam za jednym rozjaśnianiem, więc nie widze tu serii skąplikowanych zabiegów. Fakt zniszczyłam włosy(nie dbałam wtedy świadomie o włosy), ale nie bardzo można zejść z czarnego do rudego naturalnymi sposobami (trwa to długo)
__________________
Mary_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:27   #4
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Nowy kolor.

Myślę, że będzie Ci pasował rudy kolor.

PS. Masz prześliczne oczy.
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:24   #5
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Nowy kolor.

Szczerze powiem, że wszystko chyba będzie lepsze niż ten czarny, który masz teraz.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:58   #6
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Nowy kolor.

W tym rudawym będzie Ci o niebo lepiej, bo w tym czarnym wyglądasz tak jakoś... staro, oczywiście bez urazy.
Myślę, że warto trochę się pomęczyć i rozjaśnić, szczególnie, że teraz idzie lato
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:36   #7
Yasmi91
Raczkowanie
 
Avatar Yasmi91
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 32
Dot.: Nowy kolor.

jak najbardziej w rudym bedzie super, tez mam czarny i idzie znudzic sie człowiekowi, co chwila robie sobie dekoloryzacje ale spowrotem wracam do czarnego, chodz rudy w lato szybko plowieje
Yasmi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 19:53   #8
katarzynaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Nowy kolor.

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
W tym rudawym będzie Ci o niebo lepiej, bo w tym czarnym wyglądasz tak jakoś... staro, oczywiście bez urazy.
Myślę, że warto trochę się pomęczyć i rozjaśnić, szczególnie, że teraz idzie lato
wporzatku
katarzynaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:55   #9
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Nowy kolor.

Cytat:
Napisane przez katarzynaxD Pokaż wiadomość
wporzatku
To się cieszę
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 23:01   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowy kolor.

Wiesz co, rudy, delikatny odcień pasuje niektorym osobom o typie lata, Ty dla mnie jednak nie wyglądasz na takie typowe szare "chłodne lato", bo Twoje oczy są zbyt ciepłe i wyraziste. oczywiscie istnieją też typy mieszane.
Jeśli chcesz jakiekolwiek analizy to najpierw dodaj porządne zdjęcia, twarzą na wprost, donrej jakości. zarówno te w farbowanych włosach jak i takie w naturalnych. moga być zdjecia nawet z liceum, jesli farbujesz od dawna. chodzi o to zeby zobaczyć kolor.

Nieważne czy docelowo zdecydujesz się na rude, ale z czerni zejdź na pewno. Takie połączenie czerni z wystrzępionymi włosami bardzo dodaje lat i tworzy wizerunek nieco tandetny. Masz piękna twarz. Zapuściłabym te strzępione włosym wyrównała i zrobiła przynajmniej średni brąz.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 13:35   #11
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nowy kolor.

rudy będzie ok. farbuj śmiało
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 20:41   #12
katarzynaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Nowy kolor.

Jesień
Cera jasna alabastrowa o złocistym odcieniu z piegami lub o odcieniu złocisto-beżowym albo brzoskwiniowym.
Włosy w kolorze rudym, brąz lub blond ze złocistym odcieniem.
Kolor oczu zawsze bardzo intensywny, błyszczący.
Najczęściej jasnobłękitny, stalowy, niebieskozielony, bursztynowy, blady jasnozielony i soczysty oliwkowy, złocisto brązowy aż po intensywny brąz.
Wiele jesieni ma złociste plamki na tęczówce.


---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Włosy

Panie o jesiennym typie urody zazwyczaj mają rude włosy o bardzo ciepłym odcieniu. Jednak ten typ urody mogą mieć także blondynki, których kolor włosów wpada w delikatny brąz bądź bursztyn. Jeśli pani jesień zdecyduje się na wizytę u fryzjera, by przemalować włosy, powinna sięgać po wszelkie odcienie koloru rudego czy kasztanowego. Do twarzy będzie jej również w czerwonym kolorze. Natomiast jak ognia musi unikać koloru czarnego.
katarzynaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-07 21:41:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.