jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-05, 10:01   #301
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66031406]reszta też się nie zgadza ale o cyckach każda myśli ze wszyscy lubią duże to tak jakbym napisac ze każda lubi duże penis. pytałem o wygląd i odp dostałem tyle. teraz nie wiem czy jest sens tu dodać foty po fryzurze itp. tak czy inaczej temat skończony co chciałem to wiem

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
Strasznie wybiórczo odpowiadasz na posty. Wyciągasz tylko to na co masz ochotę.
P.s. kolejna krowa wita.
Żenada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:28   #302
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Lepiej spać po 10h i jęczeć, że i tak się nic nie uda. Powiedziałabym, spróbuj spać 9,5 i poświęć te pół h na naukę języka
Gdyby to było jeszcze 10h. Autor stwierdził, że najpierw odsypia od rana do wieczora zmianę, a wieczorem kładzie się spać znów do rana. To ponad 20h straty. W tym czasie mógłbyś pojeździć eLką, czterokrotnie odwiedzić fryzjera, pojechać na zakupy oraz tak jak pisze mairi, zacząć inwestować w swoją edukację, żeby osiągnąć w życiu coś więcej.



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:29   #303
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Strasznie wybiórczo odpowiadasz na posty. Wyciągasz tylko to na co masz ochotę.
Łatwiej pominąć niewygodne pytania
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:43   #304
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Wracając do tego prawka, to znam osobę, która zdała dopiero za 30 razem Fakt, na prawko trzeba wydać kupę kasy a nie każdy może sobie na to pozwolić, ale generalnie to nie jest ono takie ważne, nie przesadzajcie, nie każdemu jest potrzebne. Mam kolegę w małej miejscowości, który ma prawie 30-stkę a nie ma prawka i nigdy nie zdawał, do pracy nie musi dojeżdżać bo prowadzi biznes z domu i to jest w ogóle dobre rozwiązanie dla osób z małych miast/wsi. Tylko trzeba mieć dobry pomysł i wiedzę. A co do Ciebie kolego to po pierwsze zmień fryzurę - spróbuj z irokezem, ubiór - może to głupie, ale kobiety bardziej lecą na facetów eleganckich, fakt, każda ma inny gust tak się mówi, ale uwierz mi takie co lecą na "dresiarzy" to w większości puste lale nie warto uwagi, prawdziwą kobietę pociąga elegancki facet. Nie mówię, że masz chodzić w garniaku ale jakieś koszule schludne i jednocześnie w miarę elganckie, fajne spodnie w dobrym kroju, modne są chinosy np.
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:25   #305
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Nie będę przytakiwać dziewczynom, bo to oczywiste, że mogę się podpisać pod praktycznie każdym postem. Niestety, przeczucie mnie jednak nie zawiodło. Szkoda czasu na szukanie rozwiązań dla kogoś, kto nie chce zmian.

Jedynie poruszę kwestię prawa jazdy. Osoby usilnie namawiające naprawdę chcecie, żeby ktoś nerwowy i niestabilny kierował? Sprowadzał zagrożenie na niewinnych ludzi? Na drodze zdarza się masa nieprzewidzianych zdarzeń, jeżeli ktoś sobie nie radzi w stresowych sytuacjach, zachowuje się irracjonalnie to raczej najlepszy instruktor mu nie pomoże. Samo zdanie egzaminu o niczym nie świadczy. Obserwuję często kierowców i to jest masakra. Zero myślenia u niektórych, jeżdżenie na pamięć i liczenie, że ktoś inny uratuje sytuację na drodze.
Rozumiem namawiać kogoś, kogo się zna i wie, że jedynie brak mu wiary w siebie. To nie są żarty. Zdać może praktycznie każdy, ale niestety nie każdy się nadaje. Tragiczne wypadki powodują przede wszystkim osoby z prawkiem . "Moda" na prawo jazdy mnie autentycznie przeraża. Chaotyczne, rozkojarzone osoby, które w chwilach stresu najchętniej by się schowały, moim zdaniem nie powinny być kierowcami. No, chyba, że wcześniej się ogarną. Inaczej to potencjalni mordercy.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-10-05 o 12:26
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 16:48   #306
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Autorze, zanim podjąłeś pracę jako ochroniarz, gdzie pracowałeś? Masz jakiś zawód, fach? Jakieś doświadczenie?
Jaką szkołę ukończyłeś?

I dlaczego na ostatniej randce byłeś 8 lat temu? Nie dało się wcześniej coś z tym zrobić? I jeśli fakt bycia prawiczkiem tak Cię onieśmiela, to po co o tym mówisz kobietom Przecież nie masz tego wytatuowanego na czole...
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 17:05   #307
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

zawodowa sprzedawca bo przez serce innego nie mogłem. robiłem na piekarni 2x magazynie 2 czy 3x sklepie ( nigdy na kasie) 1x jako sortowacz drzewa 2x jako ochrona i teraz kolejny raz jako ochrona. bo samw zaczynają pytać o to. a czemu tyle sam bo po tej xo były spotkania nie mogłem się pozbierać zajęło mi to 5 lat a później poznałem ta od klamstw o raku. przez ten czas co nie mogłem się pozbierać mimo że szukałem nowej to zawsze był ten sam scenariusz. rozmowa ok takie zadowolone a jak przyszło dać zdjęcie tak nagle kontakt się urywal. zawsze było ze za chudy jestem albo co za facet skoro spał z panna a jej nie zaliczył albo ze daleko. np była laska co była tylko ciekawa jak caluje. gdzie na spotkaniu nagle wyjechała z txt ze idziemy do jej matki po jakiejś tam rzeczy ok nie ma problemu. a u niej to panna sobie pisała smsy z gościem ci się spotkała zaraz jak tylko skończyło się ze mną spotkanie w ten sama noc.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 18:12   #308
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Jeżeli masz wykształcenie zawodowe to dlaczego z niego nie korzystasz? Przecież chyba lepiej jest pracować w sklepie niż jako ochroniarz nie spać po nocach i nie mieć w ogóle żadnego życia, tylko jeść, spać i pracować i nie mieć nawet umowy o pracę. Nawet bym się nie zastanawiała tylko szukała ofert jako sprzedawca!

Jak już powiedziałam wcześniej, nie musisz wykładać od razu całej kawy na ławę każdej dziewczynie jaką spotkasz. Nie jesteś w konfesjonale, żeby się spowiadać, co, kiedy i z kim robiłeś w łóżku!
Nie musisz się przyznawać, że nie przeżyłeś jeszcze zbliżenia z kobietą, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Wiesz, że większość facetów zawyża sobie ilość zdobytych kobiet Ty możesz zrobić to samo, jeśli krępuje Cię fakt bycia prawiczkiem.

Trafiłeś na jakieś beznadziejne pustostany, faktycznie. Ale jeśli Ty opisujesz samego siebie negatywnie, przedstawiasz siebie w najgorszym świetle również w serwisach randkowych, a to już wszystkie dziewczyny Ci powiedziały, to czego oczekujesz? Będziesz przyciągał same negatywne osoby!
Zmień opis na profilu na taki, który się czyta i myśli "o! jaki fajny i uśmiechnięty chłopak!Chcę go poznać". A potem zacznij myśleć pozytywnie i robić pozytywne rzeczy! Naprawdę nie trzeba wiele!

A czy myślałeś o tym, aby poszukać mieszkania gdzieś bliżej miasta i po prostu się przeprowadzić, wynająć gdzieś pokój ze współlokatorami?
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 18:27   #309
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

zmieniłem.
dlatego ze Lubie ta prace. fajni ludzie szef ok bez problemu jak się spóźnie np wczoraj 45 min to nie robił problemów.
miałem taki zamiar tylko mi wszyscy tak wbili w łeb os małego ze sobie z niczym nie poradzę itp itp ze mi weszło w krew to. a co do tego ze pisze bez przeciwników itp to tylko tutaj ogólnie na necie bo jak w normalnych papierach to używam ich. co do tego ze pisałem żeby się spotkać niz pisać. mam na myśli ok można pisać miesiąc dwa ale po tym czasie żeby było spotkanie bo ja nie chce mieć kontaktów tylko przez internet ale się spotkać wkoncu na żywo

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 18:30   #310
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66060166]zmieniłem.
dlatego ze Lubie ta prace. fajni ludzie szef ok bez problemu jak się spóźnie np wczoraj 45 min to nie robił problemów.
miałem taki zamiar tylko mi wszyscy tak wbili w łeb os małego ze sobie z niczym nie poradzę itp itp ze mi weszło w krew to. a co do tego ze pisze bez przeciwników itp to tylko tutaj ogólnie na necie bo jak w normalnych papierach to używam ich. co do tego ze pisałem żeby się spotkać niz pisać. mam na myśli ok można pisać miesiąc dwa ale po tym czasie żeby było spotkanie bo ja nie chce mieć kontaktów tylko przez internet ale się spotkać wkoncu na żywo

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Zrób założenie,że spotykasz się po 2 tygodniach z jakąś osobą, z którą korespondujesz jakkolwiek, inaczej to strata czasu. Wiem, bo kiedyś też tak robiłam, a później w realnym świecie okazuje się,że to nie to itp.
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 18:34   #311
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

raz po 3 tyg i było fajnie dalej jest kontakt dlatego mówię miesiąc czy dwa

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 18:37   #312
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

j
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 18:43   #313
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

chyba się pospieszylas z postem?

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:23   #314
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

No ja rozumiem, że można mieć nadopiekuńczych rodziców którzy będą martwić się na zapas i mówić, że sobie nie poradzisz samodzielnie, ale właśnie jesteś w takim wieku już, że dawno powinieneś udowodnić sam sobie, że jednak potrafisz. To jest bardzo ważne dla każdego człowieka, mieć poczucie, że jest samowystarczalny.
Pracę masz, dochody jakieś masz. Dlaczego się nie przeprowadzisz bliżej miejsca pracy tylko godzinami się tułasz i robisz kilometry piechotą? W mieście jest więcej możliwości aby kogoś poznać, nie tylko potencjalną dziewczynę ale i fajnych ludzi.
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:36   #315
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

bo się właśnie boje ze nie poradzę bo mam tak to zaszyte w głowie.. chciałbym poznać nowych ale mój jedyny temat to fotografia i astronomia a to mało kogo ciekawi

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:47   #316
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Fotografia to chyba temat na topie? Teraz co druga osoba posiada instagrama gdzie wrzuca interesujące zdjęcia, facebooka czy tym podobne, więc pasjonatów dobrych zdjęć raczej dziś nie brakuje! Zawsze możesz poznać nowych ludzi prosząc o jakieś porady, lub po prostu wybierając się z nimi na wycieczkę czy gdzieś w teren porobić razem fajne fotki. Chyba nic prostszego!
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:52   #317
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

zabrzmi blaho ale na pytanie lasek czy Lubia foty jest zw nie

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:12   #318
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66060731]chyba się pospieszylas z postem?

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]


Ona tylko "subskrybowała" temat
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:18   #319
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Ale o co tak dokładnie chodzi z tą wymówką, że sobie nie poradzisz sam
Z czym masz sobie nie poradzić? Z obowiązkami domowymi, czy jak? Nie umiałbyś sobie ugotować zupy, chleba ukroić? Wyprać, wyprasować? Czy może rachunku za światło zapłacić? Nie rozumiem tego.

Fotografia to piękne i popularne hobby. Ja np. dawno temu miałam przyjaciela z internetu który spotkał się ze mną tylko po to, by porobić mi fajne profesjonalne fotki. Ty możesz wykorzystać swoje hobby i od razu deklarować, że możesz spotkać się z dziewczyną i zrobić jej sesję zdjęciową gratis
A astronomia to też duży plus. Możesz czarować dziewczynę pod nocnym rozgwieżdżonym niebem opowiadając o konstelacjach, kometach, wypatrując spadających gwiazd...
Mnie bardzo imponowałby facet który podczas randki umiałby opisać mi niebo, wskazać gwiazdozbiory itp.
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 20:26   #320
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez peopeo Pokaż wiadomość
Ale o co tak dokładnie chodzi z tą wymówką, że sobie nie poradzisz sam
Z czym masz sobie nie poradzić? Z obowiązkami domowymi, czy jak? Nie umiałbyś sobie ugotować zupy, chleba ukroić? Wyprać, wyprasować? Czy może rachunku za światło zapłacić? Nie rozumiem tego.

Fotografia to piękne i popularne hobby. Ja np. dawno temu miałam przyjaciela z internetu który spotkał się ze mną tylko po to, by porobić mi fajne profesjonalne fotki. Ty możesz wykorzystać swoje hobby i od razu deklarować, że możesz spotkać się z dziewczyną i zrobić jej sesję zdjęciową gratis
A astronomia to też duży plus. Możesz czarować dziewczynę pod nocnym rozgwieżdżonym niebem opowiadając o konstelacjach, kometach, wypatrując spadających gwiazd...
Mnie bardzo imponowałby facet który podczas randki umiałby opisać mi niebo, wskazać gwiazdozbiory itp.
wskazać gwiazdozbior to nic trudnego. juz teraz mogę wyjaśniv gdzie jest np Orion ( kocham go) czy casjopeja. owszem tak robiłem ze mówiłem ze może jakaś sesja fotograficzna plener woda itp to było ze ' nie lubię zdjęć nie jestem fotogeniczna' wymówki. a tym bardziej ze nigdy nie robiłem takiej sesji bym się sam nauczył jestem z reguły samoukiem z tego co wiem ci ogarniam czy to foto czy astro to się sam nauczyłem czytając itp.
a boje się raczej nie wiem czego. jakiś tam mam strach

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

mglawica w Orionie widoczna gołym okiem. bez teleskopu itp. zwykły aparat kompaktowy bez obiektywów.
podczas super zaćmienia ksiezyca

http://m.imgur.com/xcyVifa


Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:32   #321
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Na pytanie jakiegokolwiek mężczyzny "czy lubię foty" (w dodatku gdybym została obdarzona miną, którą nazywasz uśmiechem) sama odpowiedzialabym, że nie.
A na Twoim miejscu nie proponowałabym żadnej kobiecie "profesjonalnej sesji zdjęciowej), bo z tego, co doczytałam, robisz zdjęcia komórką. Chyba bym umarła,po czym jednak wstała i szybko uciekła, gdyby doszło do takiej sytuacji. Natomiast z romantyczną nocą pod gwiazdami to świetny pomysł. Mi również by to zaimponowało.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:34   #322
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Dlatego wszystkie problemy o ograniczenia są tylko i wyłącznie w Twojej głowie.
Zmień sposób myślenia a zmieni się wszystko.
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:40   #323
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Na pytanie jakiegokolwiek mężczyzny "czy lubię foty" (w dodatku gdybym została obdarzona miną, którą nazywasz uśmiechem) sama odpowiedzialabym, że nie.
A na Twoim miejscu nie proponowałabym żadnej kobiecie "profesjonalnej sesji zdjęciowej), bo z tego, co doczytałam, robisz zdjęcia komórką. Chyba bym umarła,po czym jednak wstała i szybko uciekła, gdyby doszło do takiej sytuacji. Natomiast z romantyczną nocą pod gwiazdami to świetny pomysł. Mi również by to zaimponowało.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

moja ' komórka' to sony wx 60

http://m.euro.com.pl/aparaty-cyfrowe...0-czarny.bhtml

dawniej tylko na taką ' komórkę' było mnie stać



Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
(w dodatku gdybym została obdarzona miną, którą nazywasz uśmiechem)


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
mówiłem ze nie potrafię się uśmiechac tylko jak to mówisz miny robie

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:50   #324
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Ubierz się fajnie i zrób sobie sam sesję. Wybierzemy najlepsze fotki i może z nowym opisem na profilu coś się ruszy w temacie...

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Tylko to mają być jakieś pozytywne, wyluzowane fotki, a nie jakieś poważne ze smutną miną.
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:52   #325
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

hah i tu wychodzi zw jestem typem co woli je robić niż stac się celem kupie ciuchy to porobie. no tu problem ze ja nie wiem jak się luzuje na luzie tzw być ja zawsze taki sztywny :/

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 10:16   #326
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Coś Ci powiem na przykładzie mojego dobrego starego kolegi, którego znam od dziecka. Był kiedyś taki jak ty, niepewny siebie, sztywny, wszyscy w rodzinie nawet mu mówili, że do niczego nie dojdzie, nigdy sobie nie poradzi, że to nieudacznik itd. A teraz? ma najwyższe wykształcenie w całej rodzinie i dobrze płatną pracę w banku. Jest zawsze dobrze ubrany, elegancki nawet po pracy, pewny siebie, ma narzeczoną i planuje ślub i własne mieszkanie...a wiesz ile ma lat? 25. Nie skończył studiów, tylko technikum, zdał mature, egzamin zawodowy, co w jego rodzinie się nie zdarzyło bo tam wszyscy po zawodówce i ta rodzina która mu mówiła, ze będzie nieudacznikiem teraz musi czuć się głupio bo oni pracują gdzieś fizycznie a jego bracia nie mają nawet dziewczyn mimo prawie 30 na karku, a on w wieku 25 lat jest kimś i ma wspaniałą kobietę z którą niedlugo się żeni. Można? można! tylko trzeba chcieć i pamiętaj, że pewnosc siebie trzeba zbudować samegmu, np, tym lepie wyglądasz tym lepiej się czujesz i pewniej - zadbaj o swój wygląd porządnie i powiedz sobie, ze jestes przystojny i pewny siebie, nie boj sie zagadywac do dziewczyn bo przeciez Cie nie zjedza, moze poogladaj jakies kursy podrywu chociaz zeby mniej więcej wiedzieć jak się zachować.
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 10:38   #327
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

tylko ja właśnie odrazu zaczynam się jąkac język się łamie lipa wychodzi. raz jak szedłem z znajomym to mijając jakas było tylko głupie cześć przechodząc obok

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 11:04   #328
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Jak teraz jesteś nieśmiały, boisz się odezwać, nie umiesz pogadać, to nie stanie się cud i nie zostaniesz z miejsca duszą towarzystwa, który do każdej dziewczyny zagada i pociągnie rozmowę.
Dlatego powinieneś zacząć w ogóle od znajomych, żeby się nauczyć rozmawiać. Nie musisz też rozmawiać wiecznie o swoich zainteresowaniach, nie każdy lubi akurat fotografię albo astronomię. Są też inne tematy, cały czas się coś dzieje na świecie, można mówić o aktualnych wydarzeniach. O przeczytanej książce/artykule, o obejrzanym filmie, o koncercie na którym się było. O innych ludziach, jakieś anegdotki z życia rodziny/znajomych. Tematów jest masa, a jeśli ktoś będzie zainteresowany kontynuowaniem rozmowy, to też podrzuci jakiś temat, zażartuje.

Nie masz obycia z ludźmi, to nie dziwne, że nie umiesz pogadać też z dziewczyną. Kobieta to taki sam człowiek jak cała reszta i rozmawia się z nią na podobne tematy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 11:18   #329
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

dlatego nawet w robocie nie gadam bo nie mam o czym.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

bo to co się dzieje na świecie mnie szczerze wcale nie interesuje. wszyscy tylko imprezy dupy walki q ja to taki aż za spokojny typ

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

będąc u ' przyjaciółki' na 18ce tez nie miałem nic do roboty bo nie miałem o czym mówić nikogo nie znałem tylko udawałem ze jest ok a najchętniej bym z poszedł z tamted

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 14:49   #330
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

To zmień towarzystwo. Nie wszyscy gadają o "dupach" (rozumiem, że o kobiety chodzi...), walkach i imprezach.

Zresztą, po co ja się produkuję Chyba tylko z ciekawości, jaką kolejną wymówkę wymyślisz, byle nic w swoim życiu nie zmieniać.

Swoją drogą, to dość smutne, że Cię tak niewiele w życiu interesuje i obchodzi.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2016-10-06 o 14:50
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 21:02:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.