Włosy na szyi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 15:00   #1
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka

Włosy na szyi


Witam! Mam dość duży problem, który od pewnego czasu zaczął mi bardzo przeszkadzać. Mam dość mocno widoczne i długie włosy na szyi i bokach twarzy. Nie wiem jak je usunąć na dość długo i bezboleśnie. Mam za dużo testosteronu, byłam z tym już u lekarza, który stwierdził, że problem nie jest na tyle duży więc jedyne co mogę robić to stosować częstą depilację. Do tego dochodzi również problem z tarczycą. Mam 15 lat więc nie wiem czy mogę poddać się każdemu zabiegowi. Czy włosy na policzkach mogę tylko czymś wybielić? Jak usunąć te włosy z szyi? Proszę o pomoc.
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 23:48   #2
chmurka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy na szyi

Witaj Nie waż się tych włosków zgolić maszynką ,ani tym bardziej stosować kremu do depilacji ani żadnych rozjaśniaczy . Jeśli możesz to możesz regularnie chodzić do kosmetyczki na wyrywanie włosków , możesz także depilować je sama pastą cukrową jak również nauczyć się usuwać włosy za pomocą nici bawełnianej tzw.threading
chmurka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:57   #3
1405
Raczkowanie
 
Avatar 1405
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Włosy na szyi

"za pomocą nici bawełnianej tzw.threading" coz to??
1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:07   #4
ivx17
Przyczajenie
 
Avatar ivx17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
GG do ivx17
Dot.: Włosy na szyi

Wejdź na you tube tam info o tej metodzie .... Serdecznie polecam sama stosuję ale wymaga wprawy
ivx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 01:33   #5
dilarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na szyi

A może depilacja laserem - co sądzicie?
dilarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 10:19   #6
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Ale jeżeli poszłabym z włosami na szyi do kosmetyczki to co wybrać? Pęseta czy coś innego? A na włosy na policzkach mogę stosować jakiś rozjaśniacz? Depilacja laserowa chyba odpada. Po pierwsze koszty, a po drugie co z moim wiekiem? Ile by kosztowało takie wyrywanie włosów na szyi u kosmetyczki i co najważniejsze, co z bólem?
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 10:27   #7
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Ale jeżeli poszłabym z włosami na szyi do kosmetyczki to co wybrać? Pęseta czy coś innego? A na włosy na policzkach mogę stosować jakiś rozjaśniacz? Depilacja laserowa chyba odpada. Po pierwsze koszty, a po drugie co z moim wiekiem? Ile by kosztowało takie wyrywanie włosów na szyi u kosmetyczki i co najważniejsze, co z bólem?
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 17:37   #8
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Włosy na szyi

Threading jest bardzo bolesnym zabiegiem. I wydaje mi się, że raczej jedynie wykwalifikowana kosmetyczka powinna się go podjąć. Na twarz zastosuj rozjaśniacz włosków - Sally Hansen. Jedno opakowanie kosztuje ok. 16-20 zł, efekt jest super. A włoski na szyi, hmm... Sama je mam, usuwam woskiem, bądź zwykłą maszynką.
Pozdrawiam
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:37   #9
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Annabelle, czy gdy usuwałaś włosy na szyi woskiem za pierwszym razem, odczuwałaś duży ból? Idę w piątek do kosmetyczki na usunięcie woskiem włosów z szyi i policzków. Czy ktoś wie może ile będzie to kosztować?

Edytowane przez Karpowka
Czas edycji: 2009-02-23 o 13:37 Powód: w na z
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 16:37   #10
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Post Dot.: Włosy na szyi

Hym, nie wiem ile to mogłoby kosztować, gdyż woskiem też robię sobie sama. I w przeciwieństwie do włosków na szyi, odradzam Ci usuwanie włosków na policzkach woskiem u kosmetyczki Odrosną ciemniejsze, dłuższe. Dopiero regularna depilacja sprawi, że "przerzedzą się" i staną się słabsze. Z tym, że trzeba im pozwolić dorosnąć do jakiejś tam długości, by znów można je było wydepilować. Włoski na nogach łatwo jest ukryć przez ten czas, ale co z włosami na twarzy? Ja wciąż będę polecała rozjaśnianie, ale to tylko moja opinia
Zapytałaś o ból, hmm, do zniesienia Na pewno gorąco się od razu robi, potem cały dzień takie czerwone plamy na dekolcie. Ale jest na prawdę znośno
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:52   #11
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Ok, dzia za odpowiedź. W piątek i tak będę u kosmetyczki więc zapytam co ona sądzi o tych policzkach, bo ja już mam dość włosów w tym miejscu. Najwyżej będę cały czas siedzieć nad lusterkiem i męczyć się pęsetą... Mówi się trudno... Mam ciemną karnację, więc jasne włosy będą się trochę odbijać... Wiem już coś o tym... No nic, pozostaje mi tylko czekać do piątku. Mam nadzieję, że będę zadowolona z efektu.
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 16:15   #12
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Annabelle

Dziękuję za polecenie tego kremu. Dzisiaj go zakupiłam niedługo wypróbuję efekty. Nie uzyskałam zgody od siły wyższej na depilacje... Nie mam zielonego pojęcia dlaczego, ale najważniejsze, że mam już ten krem. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:26   #13
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Włosy na szyi

Moim zdaniem laser najbardziej by tu pomógł, co do ceny musisz poszukać na stronach internetowych klinik estetycznych wykonujących to i zobaczyć ile to kosztuje na tak małą strefę nie powinno być drogo.
Jeżeli chodzi o tarczyce depilacja laserem w tej okolicy w tym wypadku musi być skonsultowana z endokrynologiem gdyż działasz w strefie tarczycowej.

Wosk jest dobrym rozwiązaniem ale bolesnym i krótkotrwałym, wybielanie włosów też jest ok, ale też konsultowane z endokrynologiem.

pęsetą też jest to bolesne i czasochłonne i tak samo działa jak wosk.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 15:04   #14
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Ok na razie włosy na szyi zostawiam. Kupiłam ten rozjaśniacz Sally Hansen i niedługo go wypróbuję na policzkach. Jeśli da mi oczekiwane efekty przejdę do szyi. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:54   #15
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na szyi

hmm ktos madry polecał tobie paste cukrowa mam nadzieje ze nie wezmiesz tego powaznie... szkoda buzki
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:14   #16
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Bardzo wam dziękuję za ten rozjaśniacz. Włoski mam bialutkie i całkowicie nie widoczne, szczególnie na szyi, bo mam wrażenie, że na policzkach mam biały pasek, ale wszyscy mówią, że tak nie jest więc pewnie ja mam jakiegoś świra na tym punkcie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:12   #17
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Włosy na szyi

nie słuchaj rad kolezanek o zadnych laserach itp.... idz do lekarza z tym i tyle, musisz brac tabletki na uregulowanie hormonów... to wszystko, albo narazie nic z tym nie rób, dopiero dorastasz nie wiem kto taki polecił depilacje pastą cukrową<lol2> ....... moze maszynka do golenia , dorastasz wszystko jest w normnie, masz kłopoty z tarczycą - proste , wylecz ją a problem sam sie rozwiaze... bo to ze sie pozbedziesz wlosów to nie znaczy ze bedziesz zdrowa.
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:41   #18
Karpowka
Przyczajenie
 
Avatar Karpowka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice: Konin
Wiadomości: 22
GG do Karpowka Send a message via Skype™ to Karpowka
Dot.: Włosy na szyi

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
nie słuchaj rad kolezanek o zadnych laserach itp.... idz do lekarza z tym i tyle, musisz brac tabletki na uregulowanie hormonów... to wszystko, albo narazie nic z tym nie rób, dopiero dorastasz nie wiem kto taki polecił depilacje pastą cukrową<lol2> ....... moze maszynka do golenia , dorastasz wszystko jest w normnie, masz kłopoty z tarczycą - proste , wylecz ją a problem sam sie rozwiaze... bo to ze sie pozbedziesz wlosów to nie znaczy ze bedziesz zdrowa.
Kamilka24, no właśnie z tymi tabletkami jest taki problem, że lekarka uznała iż problem nie jest aż tak straszny i nie muszę brać żadnych leków i jedyne co mogę robić na tym etapie to niestety depilacja...
Karpowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:00   #19
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy na szyi

Trzymaj się dziewczyno Żałuję, że jak miałam 15 lat, nie zaczęłam zbierać na laser, jeszcze ze dwa lata, a byłoby mnie stać ... Może załóż skarbonkę, a po 18 zafundujesz sobie zabieg i będzie znośniej

Nie wiem, czemu masz nie myśleć o laserze, mi go polecali lekarze dziecięcy.
__________________
Według niektórych mitologii świat na barkach dźwiga nie Atlas, lecz kobieta. I bawi się nim jak piłką.[SIZE=3]

Edytowane przez laiamand
Czas edycji: 2010-05-17 o 21:03
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 13:14   #20
baszuk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na szyi

Miałam kilka zabiegów laserem efekt był krótkotrwały, wydaje mi się że takie zabiegi trzeba co jakiś czas powtarzać, a niestety jest to bardzo kosztowne. Zaznaczę, że moje włosy były gęste, grube i czarne, czyli idealne do tej metody... nie jestem zadowolona no cóż taki nędzny urok
baszuk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 13:14:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.