Czy oceny na studiach mają znaczenie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 10:10   #31
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość

Moje oceny ze studiów nie były oszałamiające (szczególnie w I terminach ) i nigdy się nimi nie przejmowałam, natomiast faktycznie zdobyłam na studiach umiejętności i wiedzę, która została i mi służy, bo zawsze starałam się zrozumieć to, czego się uczę a że nie wykułam na blachę to 5 nie było. Dzięki temu po latach pamiętam znacznie więcej niż spory odsetek osób, które ze wszystkiego musiały mieć 5 (zbadałam to, serio) i radzę sobie na rynku pracy znacznie lepiej od wielu piątkowiczów.
Myślę, że wiele zależy od rodzaju kierunków studiów i danego przedmiotu. W przypadku studiów humanistycznych, ekonomicznych to rzeczywiście się sprawdza. Wykucie na blachę np. wiedzy z zakresu psychologii nijak się ma do tego jakim się będzie psychologiem. Podobnie jest ze zrozumieniem zjawisk gospodarczych, ekonomicznych. Jednak w przypadku przedmiotów stricte ścisłych i technicznych (np. matematyka, fizyka, programowanie, konstrukcje, technologia) bardzo często oceny odzwierciedlają stan wiedzy i osoby, które przejawiają smykałkę w tych kierunkach już na studiach dobrze sobie radzą później w pracy. Chcę jednocześnie zaznaczyć, że chodzi mi o kierunki studiów, w których przedmioty wymienione wyżej są wiodące a nie wykładane tylko jako dodatek np. jak to ma miejsce w przypadku zarządzania na politechnice, gdzie przedmioty techniczne to tylko podstawy podstaw.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:07   #32
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Myślę, że wiele zależy od rodzaju kierunków studiów i danego przedmiotu. W przypadku studiów humanistycznych, ekonomicznych to rzeczywiście się sprawdza. Wykucie na blachę np. wiedzy z zakresu psychologii nijak się ma do tego jakim się będzie psychologiem. Podobnie jest ze zrozumieniem zjawisk gospodarczych, ekonomicznych. Jednak w przypadku przedmiotów stricte ścisłych i technicznych (np. matematyka, fizyka, programowanie, konstrukcje, technologia) bardzo często oceny odzwierciedlają stan wiedzy i osoby, które przejawiają smykałkę w tych kierunkach już na studiach dobrze sobie radzą później w pracy. Chcę jednocześnie zaznaczyć, że chodzi mi o kierunki studiów, w których przedmioty wymienione wyżej są wiodące a nie wykładane tylko jako dodatek np. jak to ma miejsce w przypadku zarządzania na politechnice, gdzie przedmioty techniczne to tylko podstawy podstaw.
I tak, i nie Myślę, że sprawdza się to na kierunkach inżynierskich, gdzie są warsztaty itp., z programowaniem też zgoda - tutaj oceny faktycznie odzwierciedlają umiejętności. Natomiast w przypadku studiów ścisłych, tam naprawdę jest mnóstwo rzeczy do wykucia.
I zdarza się, że są studenci, którzy złapali na studiach pracę i po prostu nie mają czasu/nie chce im już się wkuwać pięćdziesiątego dowodu na pamięć do egzaminu, natomiast ogarniają mechanizmy, mają zdolności odtwarzania schematów, które poznali, kombinowania i część praktyczna idzie im nawet nieźle. Więc zamiast 5 z egzaminu dostaną 3,5, ale w tym czasie już weryfikują, jak to, czego się uczą, przekłada się na ich pracę zawodową (w przypadku matematyki wiedzę ze studiów wykorzystuje się w ok., hmmm, 2%) a większość piątkowiczów na kierunkach ścisłych to osoby, które zostaną na uczelni, więc faktycznie duża wiedza teoretyczna im się przyda, innym - zupełnie nie.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:09   #33
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Dokładnie Na matmie mimo wszystko jest dużo rzeczy do wykucia, które "obrytym piątkowiczom" uciekają z mózgu, więc piątka piątce nierówna. Jesli ktoś stawia na dogłębne zrozumienie teorii danego problemu (a nie tyko mechaniczne stosowanie metody rozwiązywania) to wtedy zostaje to na dłużej.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:35   #34
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
w przypadku matematyki wiedzę ze studiów wykorzystuje się w ok., hmmm, 2%) .
Oczywiście, że tak, ale zdolności matematyczne to też zdolność do logicznego, analitycznego myślenia.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Dokładnie Na matmie mimo wszystko jest dużo rzeczy do wykucia, które "obrytym piątkowiczom" uciekają z mózgu, więc piątka piątce nierówna. Jesli ktoś stawia na dogłębne zrozumienie teorii danego problemu (a nie tyko mechaniczne stosowanie metody rozwiązywania) to wtedy zostaje to na dłużej.
Pewnie chodzi ci o wykucie twierdzeń i dowodów. Jak ktoś potrafi kojarzyć pewne fakty to i teorię da radę napisać na 5, bez mechanicznego kucia, dlatego nie bardzo przekonuje mnie fakt, że ktoś zrozumiał bardziej ale ma gorszą ocenę. Natomiast mogę się zgodzić, ze do pewnego stopnia można dowody "wkuwać" ale z tego co zauważyłam i tak w przypadku wielu osób to się nie sprawdza.

Do tego biorąc pod uwagę ilość materiału i wysoki stopień abstrakcji niektórych rzeczy dogłębne zrozumienie problemów w przypadku matematyki to wiele lat nauki i powie ci to każdy profesor, ale oczywiście niektórzy studenci uważają, że posiedli tą wiedzę w jeden semestr.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:49   #35
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Hmm, nie zrozumiałaś - można zrozumieć i mieć 5, można bezmyślnie wyryć i też dostać 5 (tak, to się udaje - widziałam na wielu przykładach ). Za rok pierwsza osoba będzie wiedzieć czego się uczyła, a ta druga jedynie kojarzyć ogólniki.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 13:08   #36
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Hmm, nie zrozumiałaś - można zrozumieć i mieć 5, można bezmyślnie wyryć i też dostać 5 (tak, to się udaje - widziałam na wielu przykładach ). Za rok pierwsza osoba będzie wiedzieć czego się uczyła, a ta druga jedynie kojarzyć ogólniki.
Widocznie mamy inne doświadczenia, ja się jeszcze nie spotkałam z osobą, która przy "wykuciu" dostałaby 5, matematyka jest dosyć specyficzną nauką i trzeba by mieć naprawdę fotograficzną pamięć, żeby nauczyć się tego na pamięć. Natomiast widzę, że ty przez "wkucie" rozumiesz nie tyle co uczenie się na pamięć, tak jak ma np. to miejsce w przypadku wkuwania dat w historii co zapamiętywanie pewnych mechanizmów. Otóż zapamiętywanie tych mechanizmów, łączenie ich i przede wszystkim umiejętność zastosowania to też część inteligencji. Zauważ, że wiele wzorów których uczysz się w liceum po prostu musisz zapamiętać, nie wiesz skąd się wzięły, możesz oczywiście sięgnąć do podręczników i na własną rękę się tym zainteresować ale duża część dowodów po prostu wykracza poza ramy programu liceum. Tak samo jest na studiach, nie pojmiesz dogłębnie od razu wszystkiego, dopiero w toku nauki widzisz więcej, szerzej i zaczynasz rozumieć skąd się wzięły niektóre rzeczy.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 13:17   #37
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Tak, dla mnie klepanie aż zapamięta się mechanizm i umie go odtworzyć to też wkuwanie, bo nie każdy dochodzi do etapu o którym wspominasz czyli momentu, w którym wszystko łączy się w całość
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 14:42   #38
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Mają znaczenie jak chce się mieć później dobrą ocenę na dyplomie
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:07   #39
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Myślę, że wiele zależy od rodzaju kierunków studiów i danego przedmiotu. W przypadku studiów humanistycznych, ekonomicznych to rzeczywiście się sprawdza. Wykucie na blachę np. wiedzy z zakresu psychologii nijak się ma do tego jakim się będzie psychologiem. Podobnie jest ze zrozumieniem zjawisk gospodarczych, ekonomicznych. Jednak w przypadku przedmiotów stricte ścisłych i technicznych (np. matematyka, fizyka, programowanie, konstrukcje, technologia) bardzo często oceny odzwierciedlają stan wiedzy i osoby, które przejawiają smykałkę w tych kierunkach już na studiach dobrze sobie radzą później w pracy. Chcę jednocześnie zaznaczyć, że chodzi mi o kierunki studiów, w których przedmioty wymienione wyżej są wiodące a nie wykładane tylko jako dodatek np. jak to ma miejsce w przypadku zarządzania na politechnice, gdzie przedmioty techniczne to tylko podstawy podstaw.
Nie mogę się zgodzić Na studiach jest mały wycinek typowo akademickiego kodzenia. Można mieć same ósemki, a tragicznie programować zawodowo.
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 15:45   #40
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Wg mnie mają znaczenie, gdyż po obronie otrzymujesz ogólną ocenę studiów i jeśli przez 3 lata jechałaś na samych trójach to trója na koniec studiów wygląda mizernie...
Dla pracodawcy raczej nie mają znaczenia.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 11:24   #41
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Mialam 3,5 na dyplomie, a prace lepsza niz znajomi z 4kami (liczyla sie srednia ocen wazona, studia techniczne). Wiec moze i ma znaczenie w toku studiow i dla satysfakcji, ale nie w zyciu zawodowym.

Zeby bylo ciekawiej, na rozmowie kwialifikacyjnej, do mojej obecnej pracy pytali mnie o srednia ocen, ale tez zadawali mnostwo innych przedziwnych pytan (korporacja). Zwyciezylo doswiadczenie, a nie srednia ocen, czy ocena na dyplomie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 01:01   #42
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Co do programowania to mam kumpla który skończyłam infę na PW z najlepsza średnia i jest bardzo kiepskim informatykiem ( pracuje w sklepie z sprzętem medycznym ).
Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Myślę, że wiele zależy od rodzaju kierunków studiów i danego przedmiotu. Jednak w przypadku przedmiotów stricte ścisłych i technicznych.
Wykucie się schematu do zadania a potem jego otworzenie, podstawienie pod wzór - jest takim samym kuciem jak kucie przytoczonych przez Ciebie dat z historii. I tak można przejechać każde studia techniczne ( skończyłam EiT )

Edytowane przez Hemikryptofit
Czas edycji: 2018-02-12 o 10:31
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 05:11   #43
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Widzisz, a dla niektórych zrobienie 30 zadan aż schemat wejdzie w krew i zdanie kolokwium to wielka nauka i intelektualna potyczka, podczas gdy można to zrobić kompletnie bez zrozumienia
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:08   #44
Szczecinianko
Przyczajenie
 
Avatar Szczecinianko
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 23
Czy oceny mają znaczenie?

Czy w ogóle przyszły pracodawca będzie patrzył na te stopnie z podstawówki,gimnazjum,lic eum czy studiów ?
Będzie miał wgląd do wszystkich moich świadectw ukończenia szkół?
Szczecinianko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:14   #45
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Żarty sobie robisz? Po co pracodawcy świadectwa ze szkoły podstawowej czy gimnazjum, jeżeli będziesz mieć świadectwo ukończenia szkoły średniej lub dyplom ukończenia studiów?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 18:59   #46
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Szczecinianko Pokaż wiadomość
Czy w ogóle przyszły pracodawca będzie patrzył na te stopnie z podstawówki,gimnazjum,lic eum czy studiów ?
Będzie miał wgląd do wszystkich moich świadectw ukończenia szkół?
Jeśli mu pokażesz, to będzie miał wgląd.
Ale zastanów się, po miałby to robić..
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 19:17   #47
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

O ile podstawówka, gimnazjum czy liceum i zdobywanie ocen dla satysfakcji mamy/ taty/ babci czy samego siebie ma tylko sens. Tak, na studiach niektórzy pracodawcy chcą wgląd do ocen z poprzednich semestrów przy rekrutacji na staże, praktyki. No i też to, że z reguły wlicza się to do oceny końcowej w mniejszym lub większym stopniu z obrony czy jak to się tam zwie.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 19:33   #48
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Trzeba też pokazać rysunki sprzed czasów, gdy się umiało pisać, żeby pokazać, jak szybko się rozwijaliśmy .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 20:16   #49
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Trzeba też pokazać rysunki sprzed czasów, gdy się umiało pisać, żeby pokazać, jak szybko się rozwijaliśmy .
o nie, moje rysunki ze stadium głowonoga się nie zachowały, co teraz
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 21:38   #50
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
o nie, moje rysunki ze stadium głowonoga się nie zachowały, co teraz
Będziesz bezrobotna. I tyle.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 22:35   #51
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Będziesz bezrobotna. I tyle.
cholibka, to idę spać, po co mam kuć farmakologię i diagnostykę po nocach, skoro bez rysunków i tak mnie nie zatrudnią xD

a tak całkiem serio, Autorze/Autorko, pytasz dla funu czy zupełnie poważnie? Owszem, oceny ze studiów niektórych pracodawców mogą interesować, ale świadectwo maturalne po prostu ma być, oceny już nie są istotne, o poprzednich etapach edukacji nie wspominając.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 23:05   #52
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Wg mnie mają znaczenie dla pracodawcy. Może nie same oceny ale ogólna ocena studiów. To chyba robi różnicę jak ktoś ma bdb z wyróżnieniem albo trójkę?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 23:17   #53
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
cholibka, to idę spać, po co mam kuć farmakologię i diagnostykę po nocach, skoro bez rysunków i tak mnie nie zatrudnią xD

a tak całkiem serio, Autorze/Autorko, pytasz dla funu czy zupełnie poważnie? Owszem, oceny ze studiów niektórych pracodawców mogą interesować, ale świadectwo maturalne po prostu ma być, oceny już nie są istotne, o poprzednich etapach edukacji nie wspominając.
Ale nie będziesz bezrobotnym bele kim. Będziesz bezrobotnym lekarzyną - to brzmi dumnie!
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 02:49   #54
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Ludzie, nie róbcie z autorki wątku inwalidy intelektualnego, dziewczyna napisała czy oceny na studiach mają znaczenie dla pracodawcy; a wy wyskakujecie z jakimś głupim lo, podstawówką itp.
Ja jak pisałam wyżej uważam że nie, bo liczy się to co umiesz, co i tak w praniu wyjdzie ( ba nawet wydaje mi z obserwacji ze ci co przykładają do tego zbyt duża wagę gorzko się rozczarowują ).
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 10:38   #55
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy oceny mają znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Hemikryptofit Pokaż wiadomość
Ludzie, nie róbcie z autorki wątku inwalidy intelektualnego, dziewczyna napisała czy oceny na studiach mają znaczenie dla pracodawcy; a wy wyskakujecie z jakimś głupim lo, podstawówką itp.
Ja jak pisałam wyżej uważam że nie, bo liczy się to co umiesz, co i tak w praniu wyjdzie ( ba nawet wydaje mi z obserwacji ze ci co przykładają do tego zbyt duża wagę gorzko się rozczarowują ).
Wiem, że w szkołach nie uczą czytania ze zrozumieniem tak jak powinni, ale zostały połączone 2 wątki i ostatnie wypowiedzi tyczą się pytania autorki odnośnie ocen z lo i podstawówki. I nawiązując do ostatniego zdania wszelke umiejętności, doświadczenia to swoją drogą, nieraz chcą wglądu do ocen, żeby wziąć najlepszego studenta.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:17   #56
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

To że ktoś bezmyślnie chlapnął o pracodawcy i jego w oglądaniu ocen z lo, podstawówki, to nie znaczy żeby ciągnąc to merytorycznie zupełnie serio...
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:29   #57
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:36   #58
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

nie mają znaczenia, chociaż po tym co ostatnio się wydarzyło nic mnie już nie zdziwi i się okażę że oceny mają duże znaczenie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:45   #59
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:47   #60
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Czy oceny na studiach mają znaczenie?

Rzeczywiście, przeglądałam szybko o 4 rano, nie zauważam.Zwracam honor.
Z tym że to chyba trolling...

Edytowane przez Hemikryptofit
Czas edycji: 2018-02-12 o 09:25
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 22:13:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.