Poszukiwany Puder kryjacy nie wygladajacy sucho na skorze +dla skory wrazliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 15:38   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

Poszukiwany Puder kryjacy nie wygladajacy sucho na skorze +dla skory wrazliwej


Poszukujemy dobrego pudru kryjacego ,ktory ladnie stapia sie ze skora -nie dajacego efektu twardej skory,efekt- miekkiej -delikatnej skory pozadany baby face .
ZEBY nie wygladal sucho na skorze ,nie uwydacznial bardziej wloskow ,puder ,ktory nie bedzie podraznial ,nie bedzie dusil skory wrazliwej ,zeby byl dosyc trwaly do tego . Moze polecicie cos zeby spelnial te wymogi ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 08:58   #2
KaskaWu
Raczkowanie
 
Avatar KaskaWu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wiesbaden
Wiadomości: 50
Dot.: Poszukiwany Puder kryjacy nie wygladajacy sucho na skorze +dla skory wrazliwej

Ja mogę polecić z czystym sumieniem Clinique almost powder makeup. Jedyny który na mojej, ostatnio trochę przesuszonej skórze prezentuje się estetycznie. Dodatkowo ładnie kryje i wyrównuje koloryt, a przy okazji nie zapycha. Tylko niestety cenę ma adekwatną do jakości :/
KaskaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:58   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Poszukiwany Puder kryjacy nie wygladajacy sucho na skorze +dla skory wrazliwej

Cytat:
Napisane przez KaskaWu Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić z czystym sumieniem Clinique almost powder makeup. Jedyny który na mojej, ostatnio trochę przesuszonej skórze prezentuje się estetycznie. Dodatkowo ładnie kryje i wyrównuje koloryt, a przy okazji nie zapycha. Tylko niestety cenę ma adekwatną do jakości :/
Niestety nie moge sie z tym zgodzic mialam go..i powodowal straszne wzmozone przetluszanie skory i kryl prawie nic podkreslal bardziej pory niedoskonalosci wbijaj sie w nie...do tego nie dawal efektu " baby face "-nie bylo to bardzo miekkie wykonczenie... Znacznie tanszy puder mozna znalesc takiej jakosci... a nawet moim zdaniem puder prasowany Loreal BB 5 in 1 jest o niebo lepszy od tego Clinique i kosztuje znacznie mniej bo 50 zl okolo,a za Clinique zaplacilam jakies 30 € (120 zl)..
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:31   #4
KaskaWu
Raczkowanie
 
Avatar KaskaWu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wiesbaden
Wiadomości: 50
Dot.: Poszukiwany Puder kryjacy nie wygladajacy sucho na skorze +dla skory wrazliwej

No patrz...a mnie Loreale kompletnie nie podchodzą (nie tylko pudry z resztą), jakiś czas temu próbowałam różnych, to po mineralnym True Match dostałam takiego wysypu, że kilka miesięcy nie mogłam się uporać w zasadzie jedyny puder jaki jestem w stanie zaakceptować to ten Clinique właśnie, no ale każda skóra reaguje inaczej
KaskaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 19:31:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.