Widoczny podkład na twarzy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 13:43   #1
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Exclamation

Widoczny podkład na twarzy :(


Witam.
Postanowiłam założyć wątek bo już kompletnie nie wiem co z tym problemem zrobić.
A mianowicie:nie mogę w ogóle się malować podkładami. Zauważyłam ,że każdy jest widoczny na twarzy, mam cerę suchą,ale staram się ją nawilżać: żel nawilążający, peeling 2,3 razy w tyg, tonik nawilżający, kremy mocno nawilżające. Nieważne czy to podkład matujący czy nawilżający czy puder KAŻDY się oznacza na cerze, mam wrażenie jakby one się nie "wchłaniały"
Dodam,że mam mocny meszek na twarzy i nie wiem czy to może on jest temu winien?
Nie ukrywam,że cholernie zazdroszczę innym dziewczynom,które mogą się pomalować i wyglądają bardzo naturalnie . Jakby nie patrzeć twarz z podkładem wygląda schludniej/ladniej
Czy to oznacza ,że już na zawsze musiałam się pożegnać z podkładem?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 14:00   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Widoczny podkład na twarzy :(

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Witam.
Postanowiłam założyć wątek bo już kompletnie nie wiem co z tym problemem zrobić.
A mianowicie:nie mogę w ogóle się malować podkładami. Zauważyłam ,że każdy jest widoczny na twarzy, mam cerę suchą,ale staram się ją nawilżać: żel nawilążający, peeling 2,3 razy w tyg, tonik nawilżający, kremy mocno nawilżające. Nieważne czy to podkład matujący czy nawilżający czy puder KAŻDY się oznacza na cerze, mam wrażenie jakby one się nie "wchłaniały"
Dodam,że mam mocny meszek na twarzy i nie wiem czy to może on jest temu winien?
Nie ukrywam,że cholernie zazdroszczę innym dziewczynom,które mogą się pomalować i wyglądają bardzo naturalnie . Jakby nie patrzeć twarz z podkładem wygląda schludniej/ladniej
Czy to oznacza ,że już na zawsze musiałam się pożegnać z podkładem?
Zadziwiające, ze przy suchej skórze wytrzymujesz peeling 2-3 razy w tygodniu. Przy mojej normalnej peeling raz na tydzień jest nadmiarem. I druga sprawa jak przy suchej skorze możesz stosowac tylko preparaty nawilżajace, a nie natłuszczające?
A w temacie Patent makijażystek-nakładasz podkład, bierzesz zwykłą chusteczkę higieniczną, którą rozkładasz i kładziesz na twarz lekko dociskając-cały nadmiar nie wchłonięty przy skórze zostaje na chusteczce. Potem odrobina sypkiego pudru i voila
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 14:16   #3
_niuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Widoczny podkład na twarzy :(

Hej,

mam podobny problem do Twojego-sucha skora :< zatem mogę Ci podpowiedzieć jak ja sobie radze z tym problemem.

*Musisz pić dużo wody.

*Używaj systematycznie kremów nawilżających i staraj się zmieniać je co jakiś
czas.

*Przed nałożeniem podkładu nakładaj bazę. Jak chcesz dobrać najlepszą dla siebie wybierz się np douglas'a i poproś o próbki baz odpowiednich do Twojej cery. Nie wszystkie należą do najtańszych, ale są naprawdę wydajne

*Ja chodziłam do kosmetyczki na zabiegi nawilżające na twarz i peeling kawitacyjny i bardzo mi pomogło. Chyba że jesteś w ciąży, to nie możesz np iść na taki peeling.
Z tego co widziałam czasami na grouponie są oferty na takie zabiegi i dość dużą zniżką, ale osobiście bałabym się skorzystać, bo naczytałam się jak traktuje się ludzi z kuponami. Ale ile w tym prawdy ?

*Potrzebny jest Ci dobry fluid który również nawilża skórę. Wydaje mi się, że taki kupowałam w douglasie też i był świetny.

Pozdrawiam
_niuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:10   #4
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Widoczny podkład na twarzy :(

moze przejdz sie od czasu do czasu na profesjonalny zabieg kosmetyczny? tez mialam problemy z sucha skora po kuracji masciami dermatologicznymi, ktore wysuszaja i teraz chodze na algi- 40 minut i skora jest ladnie nawilzona i makijaz latwiej sie naklada no i trzyma
moze zamiast podkladu uzywaj kremow bb lub cc? sa lzejsze i jednoczesnie maja wlasciwosci lecznicze dla skory- np. nawilzaja
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 20:10:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.