lampa BIOPTRON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-14, 13:23   #1
Jolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 1

lampa bioptron


Czy ktoś stosował lampę bioptron na trądzik, bardzo mocny trądzik ? Czy to pomaga? W reklamach lampa przedstawiana jest jako rewelacja.
Jolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 18:01   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lampa bioptron

Jolciu, mam bioptron w domq i rzeczywiscie jest to rewelacja!!! Wystarczy codziennie punktowo naswietlac twarz, kazda miejsce po 1-2 sygnaly i juz po niedloogim czasie zauwazysz efekty!!! Powodzenia!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 20:32   #3
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Re: lampa bioptron

ok, ale po jakim czasie zauważyłaś efekty????
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 23:03   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: lampa bioptron

Lampa Bioptron stosowana jako dodatkowa kuracja do dermatologicznego leczenia trądziku powinna przynosić poprawę wyglądu skóry.Nie licz jednak na to ,że same naświetlania wyleczą trądzik.Bioptron może tylko wspomagać leczenie. W naświetlaniach trzeba mieć cierpliwość i być systematycznym (w przypadku trądziku trzeba naświetlać skórę nawet kilka razy dziennie). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.bioptron.hg.pl oraz w serwisie Zeptera.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:17   #5
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
lampa BIOPTRON

Czy słyszałyście o takich lampach ? i co o nich sadzicie ?
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:46   #6
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: lampa BIOPTRON

Miałam taką w domu jakiś czas. Naświetlałam się nia kilka razy bo nie mogłam wyjść z choroby górnych dróg oddechowych. Nie wiem na ile to siła sugestii, na ile leków, ale było dużo lepiej i po każdej sesji (światło w odbiorze jak słoneczne) czułam się jakoś inaczej,lepiej.
W zaprzyjaźnionym mi salonie jest taka lampa. Naświetlaja nią najczęściej róznego typu blizny i przebarwienia, a także leczą trądzik. Niedawno przyszedł chłopak, bardzo poparzony słońcem ( spalił się gdzieś za granicą) i kilka naświetlań (oczywiscie w specjalnie dobranych cyklach) bardzo mu pomogło.
Z tego co kiedyś czytałam, są stosowane różne kolory światła na różne przypadki.

http://www.bioptron.hg.pl/bioptron.htm
http://www.zepter.pl/newsletters/pl/...o.ktore.leczy/
http://www.hotel-komeda.com.pl/fitness.html
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 17:25   #7
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: lampa BIOPTRON

Mój tata ma taką lampę. Naświetla się na różne schorzenia i mu pomaga. Poza tym widziałam te lampy w Domach Pomocy Społecznej dla osób starszych oraz dla przewlekle chorych - mieli je rehabilitanci i bardzo sobie chwalili. Więc chyba można je polecić. Działanie mają bardzo szerokie, właściwie na wszystkie schorzenia, urazy, bóle itp. tylko trzeba stosować odpowiednie czasy i "sesje" naświetlań.
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 19:31   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: lampa BIOPTRON

Ja mam taka lampe w domu, taka duza na stojaku. Mama mi kupila z mysla o moim tradziku, jednak jesli o to chodzi to nie zauwazylam poprawy. Jednak lampa jest skuteczne w innym przypadkach, np roznego rodzaju bolach typu gardla, naciagniete miesnie, zeby, wtedy sprawdza sie w 100 % , albo przy gleokich ranach, albo oparzeniach
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 20:27   #9
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: lampa BIOPTRON

a ja mam pytanie odnosnie tej lampy.
czytalam ,ze na tradzik dobry jest biptron ze swiatlem niebieskim,a prawie wszystkie sklepy internetowe sprzedaja te lampy ze swiatlem podczerwonym,wiec wynika,ze to sa rozne bioptrony.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 21:35   #10
magelana21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
GG do magelana21 Send a message via Skype™ to magelana21
Thumbs up Dot.: lampa BIOPTRON

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-04-11 o 17:36
magelana21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:56   #11
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: lampa BIOPTRON

mi takie naswietlania nie pomagają,ani na trądzik,ani na naczynka ani na nic związanego z problemami skórnymi, moja rodzina natomiast chwali działanie lampy Bioptrom jeżeli chodzi o inne schorzenia<bóle kręgosłupa,mięśni,stłucze nia...itd>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 11:57   #12
magelana21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
GG do magelana21 Send a message via Skype™ to magelana21
Dot.: lampa BIOPTRON

oczywisice ze pomaga, a to nie tylko w reklamach ale faktycznie leczy takie dolegliwosci, sama widze po swoim bracie, tylko tutaj musisz jedno wiedziec trzeba codziennie naswietlac po 30 min i z czasem masz wiecej tradziku ale nie masz sie czego obawiac, bo lampa powoduje to ze wyrzuca na zewnatrz a nie jak wszelkie inne masci czy kosmetyki ze zamykaja w srodku, a jesli wyrzucisz je na zewnatrz i sie ich pozbyjesz to masz problem z glowy.

nie masz sie co zastanawiac nad nia.

wiecej na:

www.bioptron.org.pl
magelana21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:55   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: lampa BIOPTRON

Cytat:
Napisane przez magelana21 Pokaż wiadomość
oczywisice ze pomaga, a to nie tylko w reklamach ale faktycznie leczy takie dolegliwosci, sama widze po swoim bracie, tylko tutaj musisz jedno wiedziec trzeba codziennie naswietlac po 30 min i z czasem masz wiecej tradziku ale nie masz sie czego obawiac, bo lampa powoduje to ze wyrzuca na zewnatrz a nie jak wszelkie inne masci czy kosmetyki ze zamykaja w srodku, a jesli wyrzucisz je na zewnatrz i sie ich pozbyjesz to masz problem z glowy.

nie masz sie co zastanawiac nad nia.

wiecej na:

www.bioptron.org.pl
.......
nie kwestionuję tego co mówiesz,ale każdy reaguje inaczej prawda?
ja np.po seansach naswietlania Bioptromem nie mogę wyleczyc i uspokoic podraznionych naczynek przez miesiąc...natomist wczoraj np ortopeda,u którego był mój tata z wizytą,bardzo polecał ta lampę w celu wyleczenia stanu zapalnego stanu kolanowego...więc nie twierdzmy,ze to cud świata i antidotum na wszystko lampę mam od 8 lat jak nie dłużej i wypożyczali ją i blizsi i dalsi znajomi... na niektóre problemy działa super! a na inne wcale pozdrawiam
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:44   #14
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: lampa BIOPTRON

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnosnie tej lampy.
czytalam ,ze na tradzik dobry jest biptron ze swiatlem niebieskim,a prawie wszystkie sklepy internetowe sprzedaja te lampy ze swiatlem podczerwonym,wiec wynika,ze to sa rozne bioptrony.
Lampa bioptron jest jedna, ale ma wymienne końcówi - światła. Można je osobno kupić (w takim zestawie jest chyba 6 różnych kolorów na różne schorzenia).
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:48   #15
Glance
Przyczajenie
 
Avatar Glance
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do Glance
Smile Dot.: lampa BIOPTRON

Witam ;-)
Mam pytanie, zastanawiam sie nad kupnem takiej lampy dla mojej mamy, ale najpierw wolałabym ją wypróbować, czy ktoś z Was wie gdzie można, czy wogole mozna taka lapme wypozyczyc jesli tak to gdzie jest to mozliwe ?
Glance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:52   #16
jagosiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: lampa BIOPTRON

Ja wiem, że w Krakowie można jej wypróbować na bezpłatnych zabiegach. Osobiście polecam lampę, wyleczyłam nią trądzik, a później stosowałam ją do leczenia mojego wiecznie chorującego gardła.
__________________

jagosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:56   #17
bozena1957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: lampa BIOPTRON

Z tymi bezpłatnymi zabiegami to prawda. Zapraszam wszystkich chętnych. Wystarczy zadzwonić i umówić się na termin. Tel.601-453-024
bozena1957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:52   #18
jakjejtam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: lampa BIOPTRON

Mam takie coś w domu. Naświetlałam przez kilka dni i nie za bardzo pomogło, ale to może dlatego że jestem bardzo niecierpliwa i nie chciało mi sie siedzieć i tego trzymać. Ja wolę jednak pójść do dermatologa i wziąść jakąś maść. Ale podobno niektórym pomaga lampa.
jakjejtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:35   #19
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: lampa BIOPTRON

tez mam ta lampe od paru lat... nie uzywalam jej regularnie na tradzik i moze dlatego po dzis dzien z nim sie mecze
ale od dzis biore sie za naswietlenie
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 23:16   #20
bozena1957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: lampa BIOPTRON

Do wszystkich, którzy mają dość trądziku.
Chciała bym Wam wyjaśnić na czym polega leczenie trądziku za pomocą lampy Bioptron. Moja wiedza w tym temacie jest "z pierwszej ręki" ponieważ od pięciu lat jestem konsultantką medyczną aparatu Bioptron.
Proszę tylko nie myśleć, że wiedzę swoją posiadam tylko i wyłącznie dzięki szkoleniom. Dla mnie najważniejsza jest wiedza praktyczna, i taką właśnie posiadam. Wiedza tą czerpię z codziennych kontaktów z osobami, które korzystają z bezpłatnych zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie naświetlań.
Wracając więc do tematu.
Jeżeli chcecie naprawdę pozbyć się trądziku to nie wystarczy naświetlać po parę minut przez kilka dni. Trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość, bo kuracja może potrwać nawet kilka miesięcy (w zależności od stopnia nasilenia).
Bardzo często osoby, rozpoczynające zabiegi aparatem Bioptron zaprzestają jej stosowania w momencie wystąpienia zwiększonego "wysypu". I to jest największy błąd!
Ten "wysyp" spowodowany jest tym, że światło nie działa powierzchownie a od środka. Mówiąc prostym językiem, powoduje oczyszczenie głębszych warstw skóry, co właśnie skutkuje zwiększonym "wysypem". Taki stan może utrzymywać się kilka dni ale zapewniam Was, że mija pod warunkiem, że nie zaprzestanie się dalszych naświetlań. Jest to bardzo ważne!
Jeżeli oczekujecie ode mnie, że podam ile czasu trwa kuracja, to niestety muszę Was rozczarować. Jest to sprawa bardzo indywidualna.
Ponadto zapewne wiecie, że wiele czynników wpływa na to czy mamy trądzik czy nie.
Jeżeli naprawdę chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to chętnie odpowiem.
Możecie też pisać na BioptronBoMed@interia.pl
Dodatkowo osobom z Krakowa i okolic proponuję bezpłatne zabiegi.
bozena1957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 09:45   #21
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: lampa BIOPTRON

Cytat:
Napisane przez bozena1957 Pokaż wiadomość
Do wszystkich, którzy mają dość trądziku.
Chciała bym Wam wyjaśnić na czym polega leczenie trądziku za pomocą lampy Bioptron. Moja wiedza w tym temacie jest "z pierwszej ręki" ponieważ od pięciu lat jestem konsultantką medyczną aparatu Bioptron.
Proszę tylko nie myśleć, że wiedzę swoją posiadam tylko i wyłącznie dzięki szkoleniom. Dla mnie najważniejsza jest wiedza praktyczna, i taką właśnie posiadam. Wiedza tą czerpię z codziennych kontaktów z osobami, które korzystają z bezpłatnych zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie naświetlań.
Wracając więc do tematu.
Jeżeli chcecie naprawdę pozbyć się trądziku to nie wystarczy naświetlać po parę minut przez kilka dni. Trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość, bo kuracja może potrwać nawet kilka miesięcy (w zależności od stopnia nasilenia).
Bardzo często osoby, rozpoczynające zabiegi aparatem Bioptron zaprzestają jej stosowania w momencie wystąpienia zwiększonego "wysypu". I to jest największy błąd!
Ten "wysyp" spowodowany jest tym, że światło nie działa powierzchownie a od środka. Mówiąc prostym językiem, powoduje oczyszczenie głębszych warstw skóry, co właśnie skutkuje zwiększonym "wysypem". Taki stan może utrzymywać się kilka dni ale zapewniam Was, że mija pod warunkiem, że nie zaprzestanie się dalszych naświetlań. Jest to bardzo ważne!
Jeżeli oczekujecie ode mnie, że podam ile czasu trwa kuracja, to niestety muszę Was rozczarować. Jest to sprawa bardzo indywidualna.
Ponadto zapewne wiecie, że wiele czynników wpływa na to czy mamy trądzik czy nie.
Jeżeli naprawdę chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to chętnie odpowiem.
Możecie też pisać na BioptronBoMed@interia.pl
Dodatkowo osobom z Krakowa i okolic proponuję bezpłatne zabiegi.
No ja właśnie zaczełam systematycznie naświetlać twarz...
A mam pytanie czy to prawda że na trądzik trzeba zmienić końcówkę na niebieskie szkiełko? czy może być to standardowe białe?
bo ja świece tym standardowym, ale mam też te różnokolorowe końcówki, ale niewiem co jest lepsze.
Pozdrawiam
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:57   #22
bozena1957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: lampa BIOPTRON

Witam n-nika,
Jeżeli masz kolorowe filtry to jeszcze lepiej. W początkowej fazie naświetlaj kolorem pomarańczowym a jak stan skóry ulegnie pogorszeniu (to co pisałam poprzednio) to zacznij naświetlać niebieskim - działa m.in. przeciwzapalnie.
Co do czasu to powinno się naświetlać min. 10 minut w każdym miejscu, najlepiej kilka razy dziennie. Jeżeli nie masz na to czasu to można połączyć te czasy i robić np.jedną sesję ale dłuższą. Chodzi o to żeby dostarczyć dzienną porcję światła.
Wiem, że jest to czasochłonne ale nie ma innej rady. Światło musi mieć czas na to aby wniknąć w głębsze warstwy skóry. Domyślam się, że masz lampę Compact III
o średnicy 4 cm, więc czeka cię "trochę" pracy, ale uwierz mi, że warto. Jeżeli chcesz przyspieszyć trochę leczenie, to proponuję Ci oprócz naświetlania miejscowego, zastosować program "oczyszczania organizmu" i "Problemy ze skórą twarzy i......". Są one opisane w podręczniku dołączonym do koloroterapii.
Życzę Ci wytrwałości, a efekty na pewno będą. Wiem, że nie jest to łatwe ale naprawdę warto.
bozena1957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:09   #23
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: lampa BIOPTRON

Cytat:
Napisane przez bozena1957 Pokaż wiadomość
Witam n-nika,
Jeżeli masz kolorowe filtry to jeszcze lepiej. W początkowej fazie naświetlaj kolorem pomarańczowym a jak stan skóry ulegnie pogorszeniu (to co pisałam poprzednio) to zacznij naświetlać niebieskim - działa m.in. przeciwzapalnie.
Co do czasu to powinno się naświetlać min. 10 minut w każdym miejscu, najlepiej kilka razy dziennie. Jeżeli nie masz na to czasu to można połączyć te czasy i robić np.jedną sesję ale dłuższą. Chodzi o to żeby dostarczyć dzienną porcję światła.
Wiem, że jest to czasochłonne ale nie ma innej rady. Światło musi mieć czas na to aby wniknąć w głębsze warstwy skóry. Domyślam się, że masz lampę Compact III
o średnicy 4 cm, więc czeka cię "trochę" pracy, ale uwierz mi, że warto. Jeżeli chcesz przyspieszyć trochę leczenie, to proponuję Ci oprócz naświetlania miejscowego, zastosować program "oczyszczania organizmu" i "Problemy ze skórą twarzy i......". Są one opisane w podręczniku dołączonym do koloroterapii.
Życzę Ci wytrwałości, a efekty na pewno będą. Wiem, że nie jest to łatwe ale naprawdę warto.
No to zmienie szkiełko
Tak mam tą ze średnicą 4 cm... no i mam dużo czasuu więc dam rade
Dzieki bardzo za informacje
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:58   #24
bozena1957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: lampa BIOPTRON

Trzymam kciuki za efekty.
bozena1957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 01:50   #25
Angelika_2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: lampa BIOPTRON

Zapraszam:
http://www.facebook.com/topic.php?ui...9605&topic=507
Angelika_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:31   #26
vasileo43245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Bioptron Swiatło które leczy

Witam weszystkich korzystających z tego świetnego urządzenia. Przede wszystkim muszę zdradzić że urządzenie jest u mnie w domu wykorzystywane non stop. Ja wyleczyłem swój kręgosłup, żona poprawiła cere, wyleczyła ciągle męczące ją zatoki ale najważniejsze jest to że naszac wspaniała córezka Kasia przestała się tak przeziębiać. tyle problem,ów z nią mieliśmy od laryngologa do laryngologa i te je jej wypryski alergiczne to była makabra. Aż do czasu gdy żona dowiedziała się o Bioptronie. wtedy pojechaliśmy do Warszawy na Nowy Swiat do salonu Zeptera żeby się dowiedzieć w jakiej jest cenie Tam nam wszystko ładnie przedstawili i zaproponowali rabat. Już mieliśmy brać tą lampę (nawet znajomi nam pożyczyli trochę pieniędzy żeby nie brać na raty) ASle postanowiłem że jeszcze sioę prześpimy z tą decyzją. Jadąc do warszawy następnego dnia własnie po lampę przypadkiem w jednym z centrów handlowych spotkałem przedstawiciuela Zeptera który pracował na stoisku tej firmy. I okazało się że nie tylko dał większy rabat ale jeszcze prezenty z firmy załatwił, obsłużył nas ekstra dużo wiedzy przekazał dał lepsze poradniki do lampy niz na Nowym Swiecie i od tamtej pory zaczęła się nasza przygoda z Zepterem. Już kup[iliśmy od pana Artura Teraphy Air system oczyszczania i jonizacji powietrza a ostatrnio dosaliśmy fajną ofertę na garnki. Lampę polecamy każdemu tylko zaznaczam że bez regularności nic nie zdziałamy Obiecałem też polecać Pana Artura znajomym i robie vto ale Wy drodzy internauci też przecież jesteście moimi znajomymi tylko że wirtualnymi. To jego kontakt Pozdrawiam i dużo zdrowia zyczę Artur Kubicki tel. 607077374
vasileo43245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:45   #27
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: lampa BIOPTRON

A ja powiem w skrócie, że pracowałem w konkurencji - Firmie Medicolux (Producent Lampy Solaris). Właściwie to Lampa Solaris nie jest żądną konkurując bo od firmy medicolux oraz lampy tej formy narodziła się światłoterapia w Polsce

Więc jako pracownik Medicolux miałem styczność z tymi lampami i doradzam zapłacić za produkt eksperta światłoterapii lampę SOLARIS, która jest mocniejsza, efektywniejsza itd. Zepter to słaba lampa tańsza w której płaci się za nazwę.

Podsumowując:
Bioptron - słabsza lampa, słabsze światło płaci się ponieką za firmę
Solaris - mocna lampa, płaci się za efekt, ekspert w dziedzinie światłoterapii (13 lat na rynku i 13 lat praktyki).
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:28   #28
madzia22011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Lightbulb Dot.: lampa BIOPTRON

Mój syn (kubuś. Ma 13 miesięcy) wylal wczoraj na siebie bardzo gorącą herbatę (dopiero zagotowana woda była). Jesteśmy w szpitalu. Ma poparzoną prawą część szyi i brzuszek. Rano i wieczorem zmieniają mu opatrunek. smarują go jakąś maścia tylko.Zastanawiam się czy jest możliwość aby wypożyczyć skądś lapmę Bioptron? wietoś coś na ten temat?
madzia22011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 09:15   #29
SylwiaSliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
GG do SylwiaSliwa Send a message via Skype™ to SylwiaSliwa
Dot.: lampa BIOPTRON

Jest możliwość wynajęcia Lampy Bioptron na terenie Krakowa i okolic.

Kontakt
Sylwia Śliwa Tel: 504480626

więcej na: www.bioptron.org.pl

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

MówiPanto co Panu
SylwiaSliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:52   #30
SylwiaSliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
GG do SylwiaSliwa Send a message via Skype™ to SylwiaSliwa
Thumbs up Dot.: lampa BIOPTRON

Witam serdecznie.

W firmie Zepter pracuje już od 10 lat i mam spore doświadczenie w zastosowaniu Lampy Bioptron, gdyż nie tylko sprzedaje urządzenia (mam wysokie rabaty i negocjacja cen), ale również praktykuje w własnym gabinecie naświetlań.

Dlatego jak tylko macie jakieś pytania czy problemy, to proszę o pisanie na tym forum gdyż na każde pytania odpowiem oraz doradzę.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona moich zadowolonych klientów i pacjentów to pisz do mnie.
__________________
Sylwia Śliwa
Certyfikowany konsultant aparatów BIOPTRON Menadżer Biura Regionalnego Kraków

Tel: +48 504 480 626
e-mail: sylwiasliwa@interia.pl

Zobacz moją ofertę:
www.bioptron.org.pl
www.bioptron.sklepna5.pl

,,Wolę zaufać najlepszym, to taka oszczędność czasu."
SylwiaSliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 16:32:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.