Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-02, 18:40   #31
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

☠☠☠☠a. Znow wyrzygala mleko. A myslalam ze jak juz jest troche lepiej to nie zygnie i dalam mleko
Dobrze ze poszlam od razu do lazienki bo jak wzielam na rece zeby odbila po mleku to mi sie jakas dziwna wydala....zzygala zie prosto do wanny i przynajmniej nie musze przebierać pizamki i prac dywanu......

I padla w momencie. Polozylam do lozka i zaczela odplywac. Chyba ja to zyganie wykonczylo
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015

Edytowane przez industria
Czas edycji: 2016-04-02 o 18:42
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:55   #32
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Co wy z tą ciążą wszystkie. Seksu jak nowy fotelik

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Przepraszam Selis 😲

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Groszku mistrzu slownika gdzie jestes?
Dostaliśmy dzisiaj balona z helem i jest szał taki że nawet poszła się z nim kąpać
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:11   #33
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Biedna Gosia... Dalej ma temperature? Moja jeszcze szaleje..

Country z Helem jest super zabawa
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:17   #34
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Masijka odpisalam w starym watku :P
Napisze raz jeszcze. Pedzli uzywam tylko tych z ali hakuro poszlo w odstawke.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:47   #35
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku,

Wczoraj byłam u koleżanki w szpitalu, urodziła przed wczoraj. i teraz też chce taką małą dzidzię

Jaka ja jestem ciekawa kto pierwszy zaciązy
Haha Ty!:p





Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Mamy drugiego ząbka

Szymkowi nie pasuje spacerówka. Dopiero jak mu zdjelam pasy z ramion to siedział spokojnie.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka







Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Heja banana
Czytam ale weny brak.






Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
☠☠☠☠a. Znow wyrzygala mleko. A myslalam ze jak juz jest troche lepiej to nie zygnie i dalam mleko
Dobrze ze poszlam od razu do lazienki bo jak wzielam na rece zeby odbila po mleku to mi sie jakas dziwna wydala....zzygala zie prosto do wanny i przynajmniej nie musze przebierać pizamki i prac dywanu......

I padla w momencie. Polozylam do lozka i zaczela odplywac. Chyba ja to zyganie wykonczylo
Rany ale się męczy maleńka
A nie widać ani trochę tego ząbka?






Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Masijka odpisalam w starym watku :P
Napisze raz jeszcze. Pedzli uzywam tylko tych z ali hakuro poszlo w odstawke.
Dzięki
To mi ten płaski się zrypal :/


My cały dzień na polu po południu zrobiliśmy grilla i mała szalała i krzyczała na ogień


Padam na twarz ale tz mnie wysłał do łóżka a on z małą dzisiaj siedzi i śpi
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:54   #36
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Haha Ty!:p






















Rany ale się męczy maleńka
A nie widać ani trochę tego ząbka?







Dzięki
To mi ten płaski się zrypal :/


My cały dzień na polu po południu zrobiliśmy grilla i mała szalała i krzyczała na ogień


Padam na twarz ale tz mnie wysłał do łóżka a on z małą dzisiaj siedzi i śpi
Haha wyobraziłam sobie jak krzyczy na ogień 😁



Indu a jesteś pewna że to ząbki a nie infekcja? Bo od ząbków do infekcji bliska droga. Chyba że u was zawsze takie są objawy przy ząbku?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 20:07   #37
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ostatnie dni.
Gratuluje ząbków i nabytych umiejętności.

Zdrowia dla Gosi.

Ło matko, ostatnie 2 dni to jakas masakra. Jakieś dziadostwo mnie dopadło do tego gigant migrena, biegunka. Walczyłam o przetrwanie w pracy. Do tego w czwartek taki za☠☠☠☠☠☠☠ w pracy, ze nawet nie miałam czasu pójść do toalety.
Dzis nie mam siły na nic, dobrze ze Tz wstał z A rano to mogłam trochę pospać.

Dzis sprawdzam Amy jak tam górne jedynki idą a tam dolna dwójka wylazla.

Pogoda do dupy dzis. Miałam jechać na zakupy z siostra jakieś ciuchy kupic na szkolenie na ktore jadę za 2 tyg ale nie mam siły.
Gratki zabka
Juz lepiek?

Masija gratki! Pięknie rośnie!

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Masija super! Ciekawe ile Konrad teraz wazy, w styczniu było ponad 10 kg

Nie wiem ile tz zarabia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój tz też nigdy nie wiedział ile zarabiam. No chyba, że pytał, bo co miesiąc inna premia.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość









Dokładnie raczkuje no to i też spala

Współczuję


W ogóle to wczoraj zmieniłam wózek tak żeby mała jechała przodem i myślałam że wyskoczy z niego a jak jeszcze psa widziała to nie mogła się nagadać
O matko tyle emocji! Fajnie

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
O matko.Goska mi sie budzi co chwila. Aly czas goraca glowa . o 22 sie obudza i zaczela plakac. Dostala nurofen ale nie mogla zasnac, ciagle oczy otwarte albo lekki sen i wybudzanie co 5 minut.
W koncu zasnela ale oczywiscie musialam sie polozyc juz z nią. Temp ladnie spadla do 37.
Marze o tym zeby sie obudzila bez temp bo chce do mamy z nia jechac i mam teoche roboty na jutro. Tz znow w pracy. No k nie chce mi sie sikow łapac

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Masijka, no to ladnie elvis wyrasta widac takiem jej tempo wzrostu, najpierw masa potem rzezba
Zdrowia!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

U nas nocka jak zwykle, czuję się jak zombie.
Dopiero cieszyłam się, że naprawili piec. Dzisiaj od rana do 18 nie było wody :/ nie poszłam na imprezę, nie miałam się jak wykąpać, na siłownię wstyd było iść z takimi włosami :/

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Rybko ja też tęsknię, mimo, że dopiero teraz jest taki "fajny",wiadomo czego chce, można się z nim pośmiać itd... ale to wszytsko za szybko jakoś zleciało...

W ogóle K dostał takiej alergii, że masakra, pierwszy raz aż mu schodzi skóra płatami z policzków Jednak jajko...

No nic, dostał dziś mięsa z gołębia, nasze menu znowu będzie mocno ograniczone
Gratki!
Ojjj u nas też alergia na jajko
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 20:29   #38
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Selis bardzo mi przykro, że nie udało się wam

Witam się w nowym wątku, Konradek dziś kończy 9 miesięcy

Mam z tego powodu doła, mój syn jest już małym mężczyzną, który tylko chce do babci, ode mnie odwraca głowę jak ona go trzyma brzydal wstrętny Żeby odczepił się od jej swetra musiałam wyciągnąć cycka, dopiero wtedy się do mnie uśmiechnął i mogłam go od niej oderwać

Poza tym mamy czwartego zęba!

A w nocy była tragedia, bo wczoraj była tylko jedna drzemka, przez co położenie na noc potraktował jako drugą drzemkę i dzień zaczął się o 2 w nocy... Do 5 walczyłam z nim...
Mi też bardzo przykro czekam na Ciebie z zakładaniem nowego wątku. Będziemy robić wyprawkę dla córek





Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Szkoda Ale może... Mi pierwszy test też nie pokazał cionzy :P
Tak serio, to lepiej dla Twojej macicy.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



Sto lat! Kiedy to tak zlecialo? Zaraz będą roczki! Ja też tęsknię za moim malym dzidziusiem.
Nawet mi nie pisz takich rzeczy. Pisalo na teście ze jest wiarygodny, wierzę producentom
Macica jak macica, bardziej mnie przerazalo przerazalo przyjecie 300 zastrzyków na brzuch bo jeszcze po franku wszystko sie nie zagoilo




Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Mamy drugiego ząbka

Szymkowi nie pasuje spacerówka. Dopiero jak mu zdjelam pasy z ramion to siedział spokojnie.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Gratuluję




Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
☠☠☠☠a. Znow wyrzygala mleko. A myslalam ze jak juz jest troche lepiej to nie zygnie i dalam mleko
Dobrze ze poszlam od razu do lazienki bo jak wzielam na rece zeby odbila po mleku to mi sie jakas dziwna wydala....zzygala zie prosto do wanny i przynajmniej nie musze przebierać pizamki i prac dywanu......

I padla w momencie. Polozylam do lozka i zaczela odplywac. Chyba ja to zyganie wykonczylo
Biedna malutka, oby wyszedł ten ząb jak najszybciej!






Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Co wy z tą ciążą wszystkie. Seksu jak nowy fotelik

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Przepraszam Selis 😲

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Groszku mistrzu slownika gdzie jestes?
Dostaliśmy dzisiaj balona z helem i jest szał taki że nawet poszła się z nim kąpać



Seksu, mogę być Seksu....Boginia Seksu

Dopiero dzis tz go odebrał :/ tyle czasu minęło, zanim nasz kolor przyszedł do Wrocławia, a z Wrocławia do łodzi. Jeździliśmy na porzyczonym i juz miałam go dosyć, więc jutro nareszcie montujemy nasz. Jak go juz wyprubujemy to napiszę coś więcej
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 20:31   #39
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Mala juz spi. Dzien byl Fajny. Tz zajal sie Mala a ja spalam 2 godzinki w dzien kapalismy mala I byl szal
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 20:38   #40
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Haha Ty!:p






















Rany ale się męczy maleńka
A nie widać ani trochę tego ząbka?







Dzięki
To mi ten płaski się zrypal :/


My cały dzień na polu po południu zrobiliśmy grilla i mała szalała i krzyczała na ogień


Padam na twarz ale tz mnie wysłał do łóżka a on z małą dzisiaj siedzi i śpi
Nieźle to musiało wyglądać, jak mała zaklinaka ogień
Odpoczywaj i korzystaj dziś skoro masz taki dzień dziecka dziś





Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Gratki zabka
Juz lepiek?

Masija gratki! Pięknie rośnie!

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------


Mój tz też nigdy nie wiedział ile zarabiam. No chyba, że pytał, bo co miesiąc inna premia.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------


O matko tyle emocji! Fajnie

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------


Zdrowia!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

U nas nocka jak zwykle, czuję się jak zombie.
Dopiero cieszyłam się, że naprawili piec. Dzisiaj od rana do 18 nie było wody :/ nie poszłam na imprezę, nie miałam się jak wykąpać, na siłownię wstyd było iść z takimi włosami :/

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


Gratki!
Ojjj u nas też alergia na jajko
Oj, ale macie przejścia. Oby juz skończyły sie Wam te 'atrakcje'
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 20:54   #41
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Rany ale się męczy maleńka
A nie widać ani trochę tego ząbka?
nie wiem, nie umiem zajrzeć. zaslanie mi językiem, zaciska buzie, jak próbuje wymacać to jest ryk. może sie w poniedziałek uda lekarce coś zobaczyć..

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość

Indu a jesteś pewna że to ząbki a nie infekcja? Bo od ząbków do infekcji bliska droga. Chyba że u was zawsze takie są objawy przy ząbku?
kochana, ja nie wiem nic. mi lekarka powiedziała ze to są objawy ząbkowe tylko przechodzi cięzej niż zwykle. ona poza temperaturą i ogólnym słabym nastrojem nie ma innych objawów. żyga po mleku ale ponoć przy gorączce dzieci tak mają . po innych rzeczach nie żyga.
lekarka powiedziała że jeśli temp skoczy na 38 i wyżej to mam zrobic badanie moczu i do niej dzwonić .
ale to jest max 37,5. dziś większość dnia było 37-37,1
u nas nigdy takich objawów nie było. poprostu była marudna i czasem rzadsze kupy były. jeśli miała lekką temperature to nawet nie zauważyłam a teraz ciąge ciepła główka.
pierwszy raz tak przechodzi

w poniedziałek rano idziemy sie kontrolować to sie okaże....


tż poszedł do sąsiada na piwo. ja mam ajerkoniaczek i czipsy. w ramach diety jadłam dziś na obiad marchewke
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 20:59   #42
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Mi też bardzo przykro czekam na Ciebie z zakładaniem nowego wątku. Będziemy robić wyprawkę dla córek






Nawet mi nie pisz takich rzeczy. Pisalo na teście ze jest wiarygodny, wierzę producentom
Macica jak macica, bardziej mnie przerazalo przerazalo przyjecie 300 zastrzyków na brzuch bo jeszcze po franku wszystko sie nie zagoilo







Gratuluję





Biedna malutka, oby wyszedł ten ząb jak najszybciej!











Seksu, mogę być Seksu....Boginia Seksu

Dopiero dzis tz go odebrał :/ tyle czasu minęło, zanim nasz kolor przyszedł do Wrocławia, a z Wrocławia do łodzi. Jeździliśmy na porzyczonym i juz miałam go dosyć, więc jutro nareszcie montujemy nasz. Jak go juz wyprubujemy to napiszę coś więcej
Co wy dokładnie wzieliscie bo mojego koloru też nie i jak mam czekać tyle czasu to zamawiam w sklepie internetowym?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Szlag mnie trafia 2h uaypialam mała co się z nią dzieje od zmiany czasu takie cyrki
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:18   #43
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Masijka ten flattop czy ten plaski niby jezyczkowy.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:23   #44
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Nie wiem czy się wam chwaliłam, że testuje Monte z dodatkami? Szkoda, że nie mieszkacie blisko bo bym was obdzieliła tyle ich jest. 8 smaków. My mało słodyczy jemy dlatego rozdaję wszystkim znajomym.

A moja mama dostała sie do testów Lenor i kapsułek Ariel. Super! Kapsułek obie używamy ale ostatnio wydawały nam się gorsze. A te nowe chyba poprawili bo świetnie dopierają ubrania a zapach po tym Lenorze jest boski! Aż wymyślamy co by tu jeszcze uprać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160222_172942.jpg (142,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05354-1024.jpg (95,6 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2016-04-07 o 16:04
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:25   #45
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Mi też bardzo przykro czekam na Ciebie z zakładaniem nowego wątku. Będziemy robić wyprawkę dla córek






Nawet mi nie pisz takich rzeczy. Pisalo na teście ze jest wiarygodny, wierzę producentom
Macica jak macica, bardziej mnie przerazalo przerazalo przyjecie 300 zastrzyków na brzuch bo jeszcze po franku wszystko sie nie zagoilo







Gratuluję





Biedna malutka, oby wyszedł ten ząb jak najszybciej!











Seksu, mogę być Seksu....Boginia Seksu

Dopiero dzis tz go odebrał :/ tyle czasu minęło, zanim nasz kolor przyszedł do Wrocławia, a z Wrocławia do łodzi. Jeździliśmy na porzyczonym i juz miałam go dosyć, więc jutro nareszcie montujemy nasz. Jak go juz wyprubujemy to napiszę coś więcej
Mi także test wyszedł negatywny. Ale potem zrobiłam z krwi

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Nieźle to musiało wyglądać, jak mała zaklinaka ogień
Odpoczywaj i korzystaj dziś skoro masz taki dzień dziecka dziś






Oj, ale macie przejścia. Oby juz skończyły sie Wam te 'atrakcje'
Mam nadzieję, że to koniec ;D

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
nie wiem, nie umiem zajrzeć. zaslanie mi językiem, zaciska buzie, jak próbuje wymacać to jest ryk. może sie w poniedziałek uda lekarce coś zobaczyć..



kochana, ja nie wiem nic. mi lekarka powiedziała ze to są objawy ząbkowe tylko przechodzi cięzej niż zwykle. ona poza temperaturą i ogólnym słabym nastrojem nie ma innych objawów. żyga po mleku ale ponoć przy gorączce dzieci tak mają . po innych rzeczach nie żyga.
lekarka powiedziała że jeśli temp skoczy na 38 i wyżej to mam zrobic badanie moczu i do niej dzwonić .
ale to jest max 37,5. dziś większość dnia było 37-37,1
u nas nigdy takich objawów nie było. poprostu była marudna i czasem rzadsze kupy były. jeśli miała lekką temperature to nawet nie zauważyłam a teraz ciąge ciepła główka.
pierwszy raz tak przechodzi

w poniedziałek rano idziemy sie kontrolować to sie okaże....


tż poszedł do sąsiada na piwo. ja mam ajerkoniaczek i czipsy. w ramach diety jadłam dziś na obiad marchewke :
M też wymiotowal jak zęby szły.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:27   #46
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Co wy dokładnie wzieliscie bo mojego koloru też nie i jak mam czekać tyle czasu to zamawiam w sklepie internetowym?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Szlag mnie trafia 2h uaypialam mała co się z nią dzieje od zmiany czasu takie cyrki
My ostatecznie wzięliśmy softy F.01, chcieliśmy F.04 ale im ten kolor nie doszedł i dzwonili do nas czy chcemy czekac na ten 04 czy moze byc 01 i zdecydowaliśmy sie na 01 bo one różnią się detalem a nie chcieliśmy juz czekać. We Wrocławiu był chyba po 1,5 tyg, ale to wszystko opoznilo sie przez święta i inne takie...

U nas też od zmiany czasu wszystko jest inaczej, muszę się przyzwyczajac od nowa
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 06:15   #47
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Dzień dobry!
Marei masakra :/ Jak pech to pech...

Co podajesz do jedzenia M? Na śniadania i kolacje?

Selis dobra dobra, lepiej kup drugi test

Indu biedna G Pewnie sama nie ogarnia co się dzieje

Wczoraj tz usypiał małego godzinę przy ryku, chciałam interweniować bo nie lubię usypiania ale odpuściłam. No i się nie udało, do północy szalał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 06:49   #48
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Dzień doberek
My od 6 na nogach

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 08:03   #49
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

My od 7 ale noc ciezka. Znow co chwile sie budzila, albo plakala. glowka nadal ciepla. 37. Nie daje juz niczego .
Goske łamie spanie. Poloze sie z nią a co
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 09:11   #50
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Biedna Gosia..

My wstalismy po 8. Ale tez Mala w nocy poplakiwala ..
Teraz robi rozpierdziuche w salonie
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 09:42   #51
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Zdrowia dla Gosi

Ze 3 razy w nocy karmilam, plus pobudki bez jedzenia

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 10:04   #52
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Tak, zaklinanie ognia wyglądało komicznie

Indu jak Gosia?

Cos flat top, języczkowy oddałam siostrze do nakładania masek



W ogóle to wczoraj zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na alii
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 10:30   #53
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

U nas pobudka o 4:45 :-0
Katar ma od zębów i nos jest zatkało i nie mogła oddychać.
W ogole to 4 zeby idą na raz i nie wiem czy kolejny tez nie idzie.
Ślini sie okrutnie i wszystko gryzie co napotka na swojej drodze

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tak, zaklinanie ognia wyglądało komicznie

Indu jak Gosia?

Cos flat top, języczkowy oddałam siostrze do nakładania masek



W ogóle to wczoraj zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na alii

Ja skarpetki kupiłam te w liski, tylko szare.
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:05   #54
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Hej u nas pobudka o 7 a teraz siedzę w kawiarni z młodą popijam kawkę i zagryzam lodami. Żyć nie umierać 😋
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:24   #55
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

My po 1 spacerZe. Mała śpi a jak wstanie to smigamy do parku uwielbiam taką pogodę
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 16:14   #56
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Uuuu

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Przepraszam nadrabiam
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 16:40   #57
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Ja tylko szybki melduneczek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 16:49   #58
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

A ja czatuje na tamtym starym wątku
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 16:56   #59
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Pffff

Kufa. Nikt nie chce moich lisków? Takie są ładne, amerykanckie.
Taki miał byc hit 😜
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 17:18   #60
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! cz.10 :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tak, zaklinanie ognia wyglądało komicznie

Indu jak Gosia?

Cos flat top, języczkowy oddałam siostrze do nakładania masek



W ogóle to wczoraj zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na alii
No to moj flat top jest ok.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-25 07:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.