Kolejny Kopciuszek... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 22:08   #1
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98

Kolejny Kopciuszek... :)


Witajcie Idąc przykladem innych dziewcząt odważyłam sie pokazać swoją twarz i poddać ją Waszej analizie.Od dawna nosze się z zamiarem jakichkolwiek zmian,ale ciężko mi samej coś wymyśleć Jestem kompletnie zielona w sprawie makijażu,doboru kosmetyków i fryzury...Po prostu kolejna "wizażowa niedorajda".Ojej jak to smutno brzmi..Na zdjęciach jestem kompletnie "goła" czyli bez makijażu,nic a nic!I ja tak chodze do pracy... Wstyd mi za siebie,nie chce żebyście pisały czy jestem latem czy zimą bo niestety nic mi to nie mówi.Po prostu poradźcie jak i co,wszystko co Wam do głowy przychodzi.Włosy wolałabym zapuścić,ale zmiana koloru jak najbardziej wchodzi w grę Pozdrawiam JN007 moją poprzedniczkę z której wydobyłyscie to co piekne Czekam na rady.Szczerość mile widziana
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:28   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

Masz bardzo dziewczęcą urodę, niezwykle delikatną, dlatego ja koloru włosów bym nie zmieniała. Co najwyżej wzbogaciła posiadany blond o kilka rozpraszających światło pasemek. Fryzurkę zmieniłabym na ciut lżejszą, bardziej zadziorną, z postrzępioną grzywką. Taką, która odrobinkę zasłoni czoło a tym samym ładnie wymodeluje Ci twarz. Aby wydłużyć szyję i podkreślić ładne rysy twarzy, założyłabym dłuższe kolczyki. Takie ciut lejące się, z kilkoma paciorkami.
Urzekły mnie w Tobie dwie rzeczy. Pierwsza to cudne kości policzkowe, które aż proszą się o eksponowanie - odrobina różu i pudru rozświetlającego doda Ci niesamowiyego uroku Druga - niesamowicie pasuje mi do Ciebie czerwień. Jesteś w takim wieku, że na kobiecie wygląda ona najpiękniej
Poniżej załącze parę makijaży dość zróżnicowanych. Jedne eksponują oczy, drugie znów usta. Poeksperymentuj na sobie i oceń w którym czujesz się lepiej. Ja przykładowo zawsze stawiam na mocniejszy makijaż oczu, gdyż w mocnych ustach jakoś mi niezręcznie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:57   #3
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

moim zdaniem jestes bardzo ladna kobieta tak jak zauwazyla Anahstasia masz wyjatkowo delikatna i dziewczeca urode i jakis delikatny makijazyk wystarczyl by aby wydobyc to co najlepsze jak dla mnie to jestes taka prawdziwa "biznes women" widze Cie w zakiecikach i wiesz,..takich eleganckich ciuszkach jakis delikatny makijazyk i super.....!!!zaraz przeszukam moje zbiory i cos wkleje



nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:08   #4
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

------>>>
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:15   #5
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

i jeszcez kilka +fryzurki(oczywiscie nie chodzi mi o kolor tylko ciecie)jeden makijazk nalezy do dolly o ile sie nie myle...mam nadzieje ze nie bedzie miala za zle ze wkleilam ale jest bardzo ladny
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:19   #6
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Red face Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

Hej Dziewczyny Dziękuje za odpowiedzi bardzo,bardzo mocnoWróciłam właśnie z pracy i ubawiła mnie wypowiedź Natalii "biznes women" To strzał w dziesiatkę bo obecnie pracuję 7 dni w tygodniu,w trzech różnych zawodach Anastasio dziękuje za Twoje miłe słowa,bardzo mnie to podniosło na duchu.I bardzo dobrze mnie wyczułaś.Za kolczykami chodzę juz kilka tygodni i nie mogę znaleźć czegoś co wpadłoby mi w oko.A szukam właśnie dłuższych niż mam obecnie i z jakimis delikatnymi koralikamiMakijaze bardzo mi się podobają,szczególnie ten 3 na górze,bo ust to ja nigdy nie podkreślałam.Zresztą jeszcze ani razu nie kupiłam sobie pomadkiWiecie co,aż wstyd mi to pisać i to jeszcze tu,na Wizażu..No ale taka jest prawda.Więc może czas to zmienić?Co do fryzurki to chciałabym zapuścić troszke włoski,ale obecna fryzura mnie przerażaNo i wydaje mi się że w tym blondzie wyglądam jakos tak nijako i strasznie blado.Ale miałam kilka miesięcy temu zrobione jakies ciemne pasemka,takie delikatne.Na początku mi się podobało,ale później jakos tak ciemno mi było wokół buźkiNo i kolor strasznie szybko się wypłukał,w sumie po 3 tygodniach nie było ani śladu;(Czekam na kolejne sugestie i uwagi i bardzo dziękuję za uwagę
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:28   #7
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

I sadze ze bardzo ladnie bylo by Ci w rozach,turkusach,czerni(w takich satynowych ciuszkach) i bieli...jestes zgrabna wiec masz duze pole do popisy
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 10:48   #8
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

Jagodo! Bardzo mi miło słyszeć, że trafiłam w Twój gust
Ja, najładniejsze kolczyki, zawsze wypatruję w Aparcie. I choć ceny nieraz są zawrotne, to pozwalam sobie na tę odrobinę luksusu, gdyż do biżuterii szybko przywykam i nie lubię jej zbyt często wymieniac. Tak więc w moim przypadku, kolczyki to 'inwestycja' na dłuższy czas
Jeśli nigdy nie używałaś pomadki, to może zacznij od lekko barwionych błyszczyków. Lekkich, które przyjemnie by Ci się nosiło. Mogą to być np. Pure Glossy Estee Lauder. Cięższe, bardziej klejące się błyszczyki ma Lancome. To uświetnione na Wizażu Juicy Tubes. Jednak przeważnie dają dość transparentne wykończenie. Mocniejsze krycie zapewnią Ci błyszczyki Diora, Chanela, lub Guerlain. Szczególnie polecam tego ostatniego, KissKiss jest rozkosznym błyszczykiem.
Co zaś się tyczy pomadek to poeksperymentuj z lekkimi, błyszykopodobnymi. Może to być Glam Shine L'Oreala (szminko błyszczyk w płynnej postaci), bądź Glam Shine Cream - szminko błyszczyk w postaci klasycznej pomadki. Wybieraj pomadki miękkie i lekkie, bo na takich najlepiej uczyć się sztuki makijażu. I początkowo jaśniejsze kolory. A potem... praktyka czyni mistrza Na koniec zostaw sobie pomadki typu long-lasting, które przyklejają się wręcz do ust (i niestety odrobinę je przesuszają). Takie szminki ma np. Max Factor, czy Revlon.
Jeśli chcesz otrzymać naprawdę fachową poradę nt. fryzurki, to polecam umieścić post na forum Pytania do Fryzjerki. Jego opiekunem jest pani Grażyna, która potrafi wręcz wyczarować cuda i nie do pozania odmienić osobę Tam też zasugeruje Ci odpowiedni kolor włosów. Zapewniam, ma niesamowite oko

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 17:32   #9
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

W końcu wróciłam z pracy Anahstasio dziekuje za odpowiedź i poradę.Zaraz swoje zdjęcie wrzucę do fryzjerskiego,moze ktos mnie jeszcze pokieruje we właściwą stronę I Dziewczyny macie racje co do kolorków,przypomniałam sobie że koleżanka pożyczyła mi na wyjście czerwoną bluzkę.I wg niej wyglądalam super!Mam tez różowy golfik i faktycznie każdy mi mówił że ładnie w nim wyglądam.Myslałam że to tylko sweterek sie podoba..<wstydniś>Jeszcze raz bardzo dziekuję
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 17:42   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

Ależ nie ma za co Kiedy wrócisz od fryzjera, załącz fotki, a wtedy nasze specjalistki od typów kolorystycznych pomogą Ci określić swój i dobrać odpowiednie barwy

Pozdrawiam! Miłego eksperymentowania
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 17:51   #11
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

Właśnie założyłam wątek na fryzjerskim,poczekamy-zobaczymy.Myslę za ok.2 tygodnie wybiorę się do fryzjera,więc na zdjęcia bedzie trzeba troszke poczekaćAle jak tylko Wizażanki z Gagą na czelemi cos doradzą zmykam do fryzjeraA potem znajdę osobę z aparatem i na pewno tu wkleję!!!Potem jeszcze makijażyk,jakis puderek czy coś i wrzucę zdjęcie do Metamorfoz.Bo zmiana chyba jakaś będzie,nie? Pa
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 17:55   #12
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kolejny Kopciuszek... :)

No ba, na pewno będzie My robimy ekstremalne metamorfozy, ale bez cięć chirurgicznych

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.