krem pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 12:41   #1
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533

krem pod oczy


jestem ciekawa w jakim wieku kobieta czy dziewczyna powinna uzywac kremu pod oczy po raz pierwszy i jaki to powinien byc krem pozdrawiam goraco
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 12:53   #2
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: krem pod oczy

myślę, ze juz po 25 roku zycia ale to i tak zalezy od indywidualnego "zapotrzebowania" skóry wokło oczu. Na rynku jest całe mnostwo rozmaitych kremów wiec chyba sama musisz zdecydowac na co działac ma ten krem. Ja teraz stosuje taki, by delikatnie wygładził mi zmarszczki pod oczkami ( mam sucha cere, która jakos podatna jest na zmarszczki ) i delikatnie przy okazji rozjasnił pod nimi cienie
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 12:56   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: krem pod oczy

nawilzajace od kiedy chce i kiedy tylko potrzebuje , po 25 roku zycia moze juz zaczac stosowac zapobiegawczo jakies delikatne przeciwzmarszczkowe
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:00   #4
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: krem pod oczy

cieni pod oczami nie mam ........a jaki krem byscie mi polecily ??podkreslam ze mam skore mieszana i dodam ze mam juz prawie 25 lat pozdrawiam
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:04   #5
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez agadus
cieni pod oczami nie mam ........a jaki krem byscie mi polecily ??podkreslam ze mam skore mieszana i dodam ze mam juz prawie 25 lat pozdrawiam
Ja bardzo dlugo uzywalam po prostu żelu ze świetlikiem ,pozniej Pietruszkowy zjaji teraz z racji wieku sie przerzucilam na przeciwzmarszczkowe poczytaj w KWC , mysle ze sobie wtedy najszybciej dobierzesz po recenzjach
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:16   #6
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: krem pod oczy

Krem dobiera się do potrzeb skóry, a nie do rzeczywistego wieku.
Jeżeli 20-latka, np.nadużywała solarium, dużo się opalała, paliła papierosa, itd., słowem - ma skórę w złej kondycji, zmarszczki, to powinna używać kremu przeciwzmarszczkowego i z wit. c.

Wrzuć do wyszukiwarki "krem pod oczy" - było mnóstwo watków na ten temat
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 09:10   #7
Aga_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Smile krem pod oczy

Dzis przełamuję pierwsze lody na forum i od razu mam pytanko. Poszukuję dobrego kremu pod oczy,ponieważ ostatnimi czasy zbyt dużo czasu spędzałam na słoneczku. Teraz nie opalam się jak szalona, zaczęłam dbać o skórę by za 10 lat nie wygladac jak papier toaletowy .Prosiłabym o jakieś wskazówki.Pozdrawiam
Aga_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 10:09   #8
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: krem pod oczy

Też mam takie problemy, dziewczyny poleciły mi retonoidy np. Ystheal albo Diroseal. Wiecej o tych specyfikach jest na biochemii kosmetycznej.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:01   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy

no nie tylko na biochemii, ja takze polecam retinoidy, ystheal byłby dobrym rozwiązaniem, retinaldehyd zawarty w ysthealu działa komplexowo na wiele "defektów" ,nie musisz kupowiac osobnego kremu pod oczy, jesli Cie nie drazl\ni konsystencja mozesz nop kupic ystheal do twarzy i okolice oczu tez traktowac , kremy pod oczy sa delikatniejsze w działam\niu i słabiej działają jak by co to pisz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:42   #10
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: krem pod oczy

Ja Ci polecę Lirene, seria z folacyną, właśnie kończę kremik pod oczy z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go również z podowu przesuszenia skóry pod oczami po żelu Iwostinu i zdecydowanie poprawił kondycję skóry .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:31   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy

hmm , folacyna- kwas foliowy moze zrewolucjonizowac naprawde kosmetyczny rynek , ale lepsza od retinoidów, idebenonu, fitohormonów czy metali szlachetnych raczej nie będzie, ale zapowiada sie interesujaco. wypowiadałam sie na tem at tego kremuw temacie krem pod oczy dla 40 latki czy cos takiego ona włascie pytała o kremik z folacyną
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 18:24   #12
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: krem pod oczy

podłącze sie pod ten wątek zeby nie 'tworzyć nowych bytów" ;-)

mam taki (wg mnie) dziwny problem: raz na jakis czas pod jednym okiem pojawiaja mi sie paskudne zmarszczki, plat wysuszonej skory wygladajacy paskudnie. Nie swedzi. Tylko zle wyglada, nakladanie korektorow nie pomaga - bo wtedy korektor sie osypuje i łuszczy. Nie jestem w stanie powiedziec, czy pojawia sie po zmianie kremu pod oczy, czy o jakiejs konkretnej porze roku. Wiem tylko, ze ostatnio mam dziwne reakcje alergiczne - musze isc do lekarza.
Ale mam pytanie: co zastosowac na ta skore pod oko (dodam, ze pod prawym oczkiem jest ok) zeby szybko sie pozbyc tej suchej skory?
Szczerze mowiac nigdy nie bylam specjalnie wrazliwa na kremy. Zastanawiam
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 06:44   #13
Aga_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: krem pod oczy

Witam wszystkie kobietki , bardzo Wam dziękuję za nazwy kremików. Z pewnością wybiorę się do sklepu i przetestuję na sobie te kremiki.Mam nadzieję , że zadziałają i znów będę wyglądać młodo .Pozdrawiam i ściskam
Aga_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 08:42   #14
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: krem pod oczy

Kremiki jak Ystheal i Diroseal kupisz tylko w aptece i kosztuja ok.70 zł.Seria Lirene z folacyna tez fajna,mialam kremik pod oczy tylko ze troszke sie lepi. Lepszy jest Lirene Anti-age czy jakos tak.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 09:08   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Ale mam pytanie: co zastosowac na ta skore pod oko (dodam, ze pod prawym oczkiem jest ok) zeby szybko sie pozbyc tej suchej skory?
proponowałabym coś do skóry odwodnionej, kremy te łądnie nawilzą i nawodnia skóę a przez dobre nawilzenie zmarszczki staną się mniej widoczne ulegną spłyceniu hydrance optimale riche/legere w zależcnosci od typu skóry dla Ciebie tą treściwszą proponuję czyli riche, inny hydraphase riche, bardzo polecam również oprócz tych preparatów nanobase, lipobase. jelsi masz odczyn alergiczny nalepjej do derma, jesli wiesz co Cie uczula wyeliminuj ten czynnik, te kremy mozesz uzywac pod oczy takze , na to kremik z filtrami, nic tak nie dziala przeciwzmarszczkowo jak one, na wieczór coś z retinoidami jak piszę w pocie wyzej. polecałabym w salonie kosmetycznym zabiegi głbokiego nawilzania, jontoforezę, zabiegi ultradzwiekami, jesli nei masz problemów z naczynkami mozesz tez poddac sie złuszczaniom kwasami AHA dla odświezenia cery.


Cytat:
Witam wszystkie kobietki , bardzo Wam dziękuję za nazwy kremików.
nie ma sprawy, jak mozemy pomóc to pomagamy

a kremy typu ystheal, diroseal tylko w aptece dostaniesz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 12:01   #16
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wypowiadałam sie na temat tego kremuw temacie krem pod oczy dla 40 latki czy cos takiego ona włascie pytała o kremik z folacyną
Emilko, ale czy ten krem jest właśnie dla 40-latek?Ja mam 25 i bardzo przyjemnie mi się go używało... .
I jeszcze jedno pytanko skoro już jestem przy głosie - czy Diroseal można stosować na skórę pod oczy? Używam go na naczynka na policzkach i płatkach nosa, ale nie wiem jaką funkcję spełniałby pod oczami - redukcja cieni?
Dziękuję za pomoc .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 12:44   #17
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
proponowałabym coś do skóry odwodnionej, kremy te łądnie nawilzą i nawodnia skóę a przez dobre nawilzenie zmarszczki staną się mniej widoczne ulegną spłyceniu hydrance optimale riche/legere w zależcnosci od typu skóry dla Ciebie tą treściwszą proponuję czyli riche, inny hydraphase riche, bardzo polecam również oprócz tych preparatów nanobase, lipobase. jelsi masz odczyn alergiczny nalepjej do derma, jesli wiesz co Cie uczula wyeliminuj ten czynnik, te kremy mozesz uzywac pod oczy takze , na to kremik z filtrami, nic tak nie dziala przeciwzmarszczkowo jak one, na wieczór coś z retinoidami jak piszę w pocie wyzej. polecałabym w salonie kosmetycznym zabiegi głbokiego nawilzania, jontoforezę, zabiegi ultradzwiekami, jesli nei masz problemów z naczynkami mozesz tez poddac sie złuszczaniom kwasami AHA dla odświezenia cery.
Emilia no wlasnie nie wiem co mnie uczula, odstawilam dotychczasowy krem (regenrujacy, przeciwzmarszczkowy, odmladzajacy), byc moze to jego wina byla. Narazie uzywam tego co mi nie szkodzilo. Przypomnialo mi sie tylko, ze takie 'lekkie' kremy chyba na moja skore pod oczami zle dzialaja. Jak krem ma gesta, konkretna konsystencje to problem sie nie pojawia.

Narazie popatrze co sie dzieje, jak bede kolo apteki to spytam czy maja kremy o ktrych piszesz, jak sie nie poprawi to ide do lekarza.
Dzieki Emilo
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:07   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Emilko, ale czy ten krem jest właśnie dla 40-latek?Ja mam 25 i bardzo przyjemnie mi się go używało... .
I jeszcze jedno pytanko skoro już jestem przy głosie - czy Diroseal można stosować na skórę pod oczy? Używam go na naczynka na policzkach i płatkach nosa, ale nie wiem jaką funkcję spełniałby pod oczami - redukcja cieni?
Dziękuję za pomoc .
nie mozna okresic sztywnej granicy wieku, jesli juz masz z nim miłe doswiadczenia mozesz bez obaw go używać

diroseal mozesz na okolice oczu nakłądac tylko ostrzoznie , nie naciągając i zeby nic nie wpłynęło do oczek


działanie retinoidów jest takie ze pogrubieniu ulegają warstwa podstawowa i ziarnista, naskóek sie złuszcza przez co uwydatnia sie nowy , gładszy itp.., regeneruje, odnawia, zmniejsza liczbę nieprawidłowych komórek, odbudowie ulegają struktury kolagenu, nowe włukna kolagenu tez sie pojawiają, elastyny też, wiec działanie superowe jesli chodzi o działanie p-zmarszczkowe, poroponowałabym łasc ostroznie co 3 dni początkowo potem co 2 dni ,w przerwach miedzy dirosealem nawilzacz prosty 9przykłądny w wątku differin raz jeszce)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:09   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Jak krem ma gesta, konkretna konsystencje to problem sie nie pojawia.

Narazie popatrze co sie dzieje, jak bede kolo apteki to spytam czy maja kremy o ktrych piszesz, jak sie nie poprawi to ide do lekarza.
Dzieki Emilo
__________________
jesli skóra potrzebuje gęstrzych konsystencji to jak najbardziej mozesz, byc moze drazni Cie własnie"suchosc" po uzyciu kremu o lekkiej komsysstencji, pros o probki najlepiejj ,te firmy mają próbki tak bedziesz wiedziec najlepiej czy konsystencja np Ci odpowiada
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 08:53   #20
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: krem pod oczy

Dołączam się do wątku żeby nie tworzyć nastepnego. Otóz mam niespełna 20 lat ale zauważyłam że pod oczami robią mi się zmarszczki (może przesadzam ale ja to widzę) no i oczywiście na czole (tego tak nie przeżywam bo mam grzywkę hehe). I stąd moje pytanko jaki krem możesz mi polecić. Poszłam do sephory i zaczęlam się rozglądać i wyszłam z niczym bo przecież ja się na tym zupełnie nie znam i wolę się zapytać wcześniej niż kupić coś co wyląduje w koszu POMOCY
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.