rzesy robione henna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-18, 15:06   #1
pszczola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Smile

rzesy robione henna


jestem zainteresowana potraktowaniem moich rzes henna, czy naprawde daje ona bardzo dobry skutek, to znaczy, czy bardzo ja widac? czy moze ktos juz ma jakeis doswiadczenia z henna i wie odkladnie jak dobrze ona dziala?
__________________
KashiA
pszczola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:13   #2
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: rzesy robione henna

Ja sobie sama hennę rzęs robiłam ze dwa razy chyba... Hm... są one ciemniejsze, bardziej wyraźne... ale jakichś wielce spektakularnych efektów nie zauważyłam ;-)
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:17   #3
pszczola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: rzesy robione henna

aha.. znaczy, bo ja wlasciwie mam dosyc ciemne i "bujne" rzesy, choc marzy mi sie jeszcze bardziej ciemna oprawa oczu ale czy w takim razie, wogole, warto mi wyadac pieniadze, skoro skutek nie jest az tak widoczny?
__________________
KashiA
pszczola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 19:01   #4
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: rzesy robione henna

Myślę, moja droga, że raz musisz zaryzykować i sama ocenić efekt. U mojej kosmetyczki za hennę brwi i rzęs płacę ok. 15zł. Robię kolor brązowy zmieszany z czarnym na brwi i czarny na rzęsy. Na lato sposób jest bardzo dobry. Nie przeraź się tylko efektu w pierwszym dniu po nałożeniu, bo może być wyrazisty. Ja chodzę do tej samej kosmetyczki i ona już wie, ze ja preferuję naturalne podkreślenie, a nie okrzyk "idą brwi!" Wyregulowane i podkreślone brwi i rzęsy pięknie podkreślają oko. Popytaj znajomych, do jakiego gabinetu warto się udać. Nie ma to jak rekomendacja zadowolonej koleżanki. Życzę powodzenia w eksperymentowaniu!
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 19:11   #5
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: rzesy robione henna

Moja kosmetyczka mówi, że ciemnych, już z natury, rzęs i brwi lepiej nie traktować henną, bo nie będą już takie ładne... Prawda to??
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:03   #6
pszczola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: rzesy robione henna

hmm.. dzieki Maszenko za te rade, na pewno u kosmetyczki zaznacze, ze wolalabym, zeby mijajacy mnie ludzie na ulicy nie krzyczeli z przerazenia natomiast co do tego co napisała Agosek to nie słyszałam nigdy... nie wiem, moze to prawda. ale przeciez jak nie wyjdzie to henna nie jest wieczna a wlasnie, jak dlugo taka henna utrzymuje sie na rzesach?

P.S. osobiscie jestem zainteresowana jedynie henna na rzesach, poniewaz brwi juz mam za ciemne i wtedy, racja, bym kosmicznie wygladala natomiast chcialabym podkreslic wlasnie ciemniejszymi rzesami oczy
__________________
KashiA
pszczola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:17   #7
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: rzesy robione henna

Ja robiłam hennę już kilka razy, ale tylko na rzęsach, bo brwi mam dosyć gęste (jak dla mnie to za gęste ) i wyglądałoby to niezbyt dobrze moim zdaniem. Mi utrzymuje się jakiś miesiąc do dwóch (zależy czy dodatkowo podkreślam rzęsy tuszem, ale robię to raczej rzadko). Ogólnie polecam delikatną hennę, bo nie musisz już codziennie katować swoich oczu tuszem. Ja mam bardzo wrażliwe oczy i niestety dość jasne rzęsy, dlatego to dla mnie najlepszy sposób na ich podreślenie (prawie wszystkie tusze mnie uczulają!!). Pozdrawiam
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 20:30   #8
bea29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 12
GG do bea29
Dot.: rzesy robione henna

po moich doświadczeniach jako kosmetyczka, farbowanie rzęs to dość przykry zabieg dla klientki, przy zmywaniu niektóre osoby bardzo cierpią, bo zmywana henna piecze, oczy łzawią, więc jak masz wrażliwe oczy to się zastanów, poza tym henna nie ma żadnych wartości pielegnacyjnych, poza tym jeśli i tak malujesz rzęsy to zabieg ten mija sie z celem.
Ale jeśli jedziesz na wakacje, mozesz spróbować, będzie wstawać rano z ciemniejszymi rzesami, ale wątpię, czy ktoś to zauważy, bo efekt naprawdę nie jest jakiś rewelacyjny)))
bea
ps. sama nienawidzę mieć robionej henny rzes, moze dlatego tak podchodzę do tego tematu, ale klientkom jak najbardziej, tylko mi ich szkoda przy zmywaniu)))

bea
bea29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:48   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: rzesy robione henna

A co sądzicie o domowym przyciemnianiu brwi i rzęs? Teraz mozna kupic np. w Rossmanie opakowanie henny za parę złociszy. Ale czy to nie podrażnia bardziej oczu niż zabieg u kosmetyczki?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:17   #10
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: rzesy robione henna

Dziś pierwszy raz robiłam sobie hennę na rzęskach(brwi mają ciemny kolor i nie trzeba im0 i muszę powiedzieć,ze nic nie szczypało a oczy mam bardzo wrażliwe i podatne na pieczenie.Co do efektu to bardzo mi się podoba i wyglądam hmmm naturalniej...a to dlatego że mam bardzo ciemno brązowe oczka,ciemnobrązowe włosy i brwi a rzęsy strasznie jasne w porównianiu do nich.Teraz mam ciemniejsze i wygląda to bardziej wszystko jak"od kąpletu".A do tego optycznie rzęski wydłuża bo moje końcówki,które są jasne dość dzięki temu widaćNo i tusz lepiej wygląda(juz próbowałam),jest wyraźniejszy.Myślę,że to fajna sprawa-zobaczymy jak z trwałością.Ach i miałam robione najciemniejszym kolorkiem jaki był(i tak jak mówie wygląda to oki bo mam ciemne oczka i włosy)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:06   #11
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: rzesy robione henna

Wierzę, drogie koleżanki, że nie każda z nas może być z przyciemniania brwi lub rzęs henną zadowolona. Beata napisała, ze jest kosmetyczką, a sama nie chciałaby mieć twarzy potraktowanej tym specyfikiem. Dlatego myślę, że same musimy spróbować. Ja mam kilka koleżanek o różnych typach urody, które odwiedzają kosmetyczki (różne, ale zawsze "swoje") i regulują brwi, robią hennę. Wyglądają baaaaardzo ładnie (proszę nie mylić regulacji z niemiłosiernym wyskubywaniem do postaci cienkiej kreseczki!). Twarz wtedy wygląda na zadbaną, wypielęgnowaną. Dlatego skusiłam się, odwiedziłam jeden z polecanych gabinetów, a kosmetyczka dokładnie mnie wypytała, o jaki efekt mi chodzi. Co do rzęs, ja nie maluję ich tuszem, więc henna spełnia swoje zadanie.

Jak długo się utrzymuje efekt? Miesiąc na pewno. Później kolory są bledsze i same zobaczycie, czy pora na kolejną wizytę.
I jeszcze jedno. Henna wcale nie musi być w kolorze czarnym (nie każdej z nas będzie w nim dobrze). Dobra kosmetyczka podpowie i doradzi, który odcień będzie dla was odpowiedni! Pozdrawiam!
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 10:47   #12
pszczola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: rzesy robione henna

ja takze nie uzywam tuszu, wiec mysle, ze henna bedzie dla mnie dosc wygodna =) aha, no i taki, powrot do pytania agoska: czy rzesy sa potem brzydsze czy cos w tym guscie?? czy po prostu wracaja po tym mieisacu lub dwoch do normalnego, naturalnego swojego koloru?

do kosmetyczki ide w czwartek zapewne, wiec jakby cos to napisze Wam jak podoba mi sie wynik mojego eksperymentu =)
__________________
KashiA
pszczola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:50   #13
mrufka19
Raczkowanie
 
Avatar mrufka19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 191
GG do mrufka19 Send a message via Skype™ to mrufka19
Dot.: rzesy robione henna

Ja tylko raz robiłam rzęsy henną i wygladało to super!!!! Na dodatego kosmetyczka zrobiła mi henną czaną kreske nad rzęsami (tak jakbym miała kredką pomalowane ) normalnie bosko jakbym miała 2 razy więcej rzęs. Zaniedługo znowu się wybieram tylko, że zlikwidowali ten zakład i nieiwem czy w każdym robią kreski ?:| I tu pytanie do drogich wiżazanek : czy trzeba powiedizeć żeby zrobiła czy co ?


p.s. ja rzęsy miałam potym normalne i wróciły do swojego koloru, wsyzstko było ok ale neiwiem jak z osobami które farbują regularnie to pewnie ejst tak jak włosami to sie niszczą
mrufka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:33   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Dziś pierwszy raz robiłam sobie hennę na rzęskach(brwi mają ciemny kolor i nie trzeba im0 i muszę powiedzieć,ze nic nie szczypało a oczy mam bardzo wrażliwe i podatne na pieczenie.Co do efektu to bardzo mi się podoba i wyglądam hmmm naturalniej...a to dlatego że mam bardzo ciemno brązowe oczka,ciemnobrązowe włosy i brwi a rzęsy strasznie jasne w porównianiu do nich.Teraz mam ciemniejsze i wygląda to bardziej wszystko jak"od kąpletu".A do tego optycznie rzęski wydłuża bo moje końcówki,które są jasne dość dzięki temu widaćNo i tusz lepiej wygląda(juz próbowałam),jest wyraźniejszy.Myślę,że to fajna sprawa-zobaczymy jak z trwałością.Ach i miałam robione najciemniejszym kolorkiem jaki był(i tak jak mówie wygląda to oki bo mam ciemne oczka i włosy)
Burn-it-up ja też tak mam To znaczy mam ciemnobrązowe włosy, ciemnobrązowe oczy i do tego... jasne rzęsy I też przez to nie widać ich pełnej długości, bo na koncówkach są zupełnie jasne. I też mam wrażliwe oczy. Hmm zastanawiam się nad tą henną. A robiłaś w domu=sama czy w gabinecie?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:45   #15
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: rzesy robione henna

Co do henny kupionej w drogerii bądź w kiosku to nie polecam. Jest o wiele bardziej szkodliwa dla oczu. Ja co prawda nie robiłam, ale moja mama kilka razy i zawsze - bez względu na to, jaką hennę kupiła - miała podrażnione oczy. A brwi (i ich okolica) robiły się czasem nawe na 2 dni całe czerwone!! Dlatego teraz mama woli wydać te kilka złotych więcej i zawsze chodzi do kosmetyczki. Ja mam zawsze robioną hennę ziołową i w sumie nie podrażnia, tylko czasem trochę piecze (ale mniej niż tusze), ale ja mam szczególnie wrażliwe i wymagające oczy
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 16:57   #16
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez Joey
Burn-it-up ja też tak mam To znaczy mam ciemnobrązowe włosy, ciemnobrązowe oczy i do tego... jasne rzęsy I też przez to nie widać ich pełnej długości, bo na koncówkach są zupełnie jasne. I też mam wrażliwe oczy. Hmm zastanawiam się nad tą henną. A robiłaś w domu=sama czy w gabinecie?
Robiłam u kosmetyczki,bo nie jest to dogi zabieg a mam dzięki temu miałam pewność,że nie narobie sobie plam na powiece i nie doprowadzę do podrażnienia(nie polecam Ci samej robić).Efekt jest naprawdę fajny.Wczoraj pomalowałam sobie jeszcze troszkę tuszem rzęsy bo wychodziłam z domciu,a wieczorem jak zmywałam to całkiem zapomniałam że mam tą hennę i sobie myślałam"kurcze,czemu ten tusz nie chce schodzić".Ogólnie polecam-można spróbować
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 17:47   #17
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: rzesy robione henna

A ja kupuje tą henne z Rossmana i jestem bardzo z niej zadowolona. robię nią tylko brwi bo rzęsy samej sobie raczej ciężko by było. Miałam również henne robioną u kosmetyczki i efekt na brwiach miałam ten sam. Jeśli chodzi o henne na rzęsach to jest to super rozwiązanie na wakacje, kiedy często pływamy w morzu i basenie, możemy być spokojne o to że po kąpieli nie wyjdziemy z ciemnymi pokówkami.
A wracając do henny z Rossmana to ona jest firmh Delia i kosztuje 2 zł, zawsze przy tego typu środkach trzeba zrobić test na skórze, a potem można oszczędzać na brwiach . Ona jest w trzech kolorach: czarny, grafit i brąz. Ja serdecznie polecam.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 18:11   #18
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez carla1010
Jeśli chodzi o henne na rzęsach to jest to super rozwiązanie na wakacje, kiedy często pływamy w morzu i basenie, możemy być spokojne o to że po kąpieli nie wyjdziemy z ciemnymi pokówkami.
Z ciemnymi podkówkami? Eee :/ Nie rozumiem, jak można pływać z nałożoną maskarą :P
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 20:07   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Robiłam u kosmetyczki,bo nie jest to dogi zabieg a mam dzięki temu miałam pewność,że nie narobie sobie plam na powiece i nie doprowadzę do podrażnienia(nie polecam Ci samej robić).Efekt jest naprawdę fajny.Wczoraj pomalowałam sobie jeszcze troszkę tuszem rzęsy bo wychodziłam z domciu,a wieczorem jak zmywałam to całkiem zapomniałam że mam tą hennę i sobie myślałam"kurcze,czemu ten tusz nie chce schodzić".Ogólnie polecam-można spróbować
Burn it up, a pamietasz ile zapłaciłaś? W jednym cenniku widziałam cenę 30 zł za hennę. Czy mniej więcej tyle to Cię kosztowało?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 21:19   #20
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez Joey
Burn it up, a pamietasz ile zapłaciłaś? W jednym cenniku widziałam cenę 30 zł za hennę. Czy mniej więcej tyle to Cię kosztowało?
Ja byłam razem z moją mamą,która robiłac i brwi i rzęsy(ja tylko rzęski) razem kosztowało 20zł za nas obie.Natomiast widziałam za 25 zł w centrum handlowym też.Zależy jakie miejsce wybierzesz.Trzeba poprostu wypróbować.Ja miałam szczęście,że Pani u której robiłam już była wypróbowana
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:34   #21
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Ja byłam razem z moją mamą,która robiłac i brwi i rzęsy(ja tylko rzęski) razem kosztowało 20zł za nas obie.Natomiast widziałam za 25 zł w centrum handlowym też.Zależy jakie miejsce wybierzesz.Trzeba poprostu wypróbować.Ja miałam szczęście,że Pani u której robiłam już była wypróbowana
Dzięki za odpowiedz Rzeczywiscie ceny są różne
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 00:25   #22
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: rzesy robione henna

Czyli jeśli maluje się rzęsy tuszem, to henna szybciej zejdzie, prawda?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 11:25   #23
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Czyli jeśli maluje się rzęsy tuszem, to henna szybciej zejdzie, prawda?
Raczej tak, przynajmniej u mnie o wiele szybciej schodzi, mimo, iż żadko poprawiam ją tuszem. Ale to logiczne - zmywasz tusz, to i trochę henny z nim zejdzie Pozdro
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 17:26   #24
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez bea29
po moich doświadczeniach jako kosmetyczka, farbowanie rzęs to dość przykry zabieg dla klientki, przy zmywaniu niektóre osoby bardzo cierpią, bo zmywana henna piecze, oczy łzawią, więc jak masz wrażliwe oczy to się zastanów, poza tym henna nie ma żadnych wartości pielegnacyjnych, poza tym jeśli i tak malujesz rzęsy to zabieg ten mija sie z celem.
Ale jeśli jedziesz na wakacje, mozesz spróbować, będzie wstawać rano z ciemniejszymi rzesami, ale wątpię, czy ktoś to zauważy, bo efekt naprawdę nie jest jakiś rewelacyjny)))
bea
ps. sama nienawidzę mieć robionej henny rzes, moze dlatego tak podchodzę do tego tematu, ale klientkom jak najbardziej, tylko mi ich szkoda przy zmywaniu)))

bea

Pomyśl nad zmianą techniki zmywania.
Dużo zależy od delikatności kosmetyczki.
Owszem, są osoby o bardzo wrażliwych oczach i dla nich robienie henny jest nieprzyjemne, ale nie zdarza się to często (jedna na 10 klientek).

Czasem nawet przy malowaniu rzęs tuszem henna ma sens. Gdy ktoś ma jasne rzęsy nigdy nie pokryje ich tak dokładnie tuszem jak zrobi to henna.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 20:13   #25
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: rzesy robione henna

ja kiedyś farbowałam henną...i rzęsy i brwi...i byłam bardzo zadowolona... oczka są ciemniejsze i wyrażniejsze...ale to też zależy od Twoich naturalnych rzęs.. moje są bardzo gęste..wiec efekt był ładny...moja koleżanka ma rzadkie..i u niej to tak ładnie nie wyglądało.... jesli chodzi o sam zabieg...to zależy od tego jak zostanie onna nałożona..i istotnie czasem może zaszczypać...... jesli chodzi o robienie tego samemu w domu...to chyba nie polecam...bo mimo że henna u kosmetyczki jest dużo mocniejsza jak ta ze sklepu, to może być problem przy nakładaniu, no chyba że zrobi Ci to koleżanka...za to z brwiami nie ma problemu...nie raz też sama korygowałam w domu kształt moich brwi henna.... ale to było za czasów ciemnych włosów...teraz jako blondynka nie chce robić kontrastu......
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 14:25   #26
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez okretka
Z ciemnymi podkówkami? Eee :/ Nie rozumiem, jak można pływać z nałożoną maskarą :P
Niektóre dziewczyny nie wyobrażają sobie wizyty nawet na plaży beż makijażu, dlatego napisałam o podkówkach. Ja osobiście często chodzę nieumalowana a na plaże to obowiązkowo tylko kremik z filtrem.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 15:53   #27
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: rzesy robione henna

Jak ostatnio na kąpielisku zobaczyłam kobitę z pełnym makijażem [puder, róż, tusz...] to myślałam, że padnę ze śmiechu Biedna, musiała uważać, żeby jej żadna kropelka na twarzyczkę nie spadła
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:16   #28
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: rzesy robione henna

hej,
czytam wasze wypowiedzi i sie tak zastanawiam...bo mnie henna zawsze szczypie przy zmywaniu, a mialam juz kilka razy robioną, nie wydaje mi sie sie zebym była uczulona, bo szczypie tylko kilkanaście, albo aż kilkanaście minut, zbyt wrażliwa na podrażnienia też nie jestem, więc nie wiem, moze oczy otwieram i nie czuje tego :/

ogólnie uważam jednak ze to przydatny zabieg, bo jestem blondynką i mam bardzo jasną oprawę i bez henny bym się źle czuła na plaży bo wyglądam wtedy z daleka jakbym rzęs nie miała a w hennie mam ładne ciemne rzęsy
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 11:55   #29
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez pannaM
hej,
bo mnie henna zawsze szczypie przy zmywaniu (...) szczypie tylko kilkanaście, albo aż kilkanaście minut

Ja mam dokładnie to samo Szczypie mnie przy zmywaniu (i jakiś dzień po nim też ociupinkę), no i muszę przyznać, że trochę boli, ale następnego dnia już prawie nic nie czuję

ogólnie uważam jednak ze to przydatny zabieg, bo jestem blondynką i mam bardzo jasną oprawę i bez henny bym się źle czuła na plaży bo wyglądam wtedy z daleka jakbym rzęs nie miała a w hennie mam ładne ciemne rzęsy
Też jestem blondynką o jasnej oprawie oczu (zwłaszcza rzęsy, bo brwi są sporo ciemniejsze) i dla mnie henna jest wybawieniem. Nie wyobrażam sobie bowiem, żebym miała codziennie katować oczy tuszem...zwłaszcza na plaży
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 00:23   #30
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: rzesy robione henna

Ja zrobiłam soebie henne w wakacje.Niemam dlugich rzes ale efekt byl fajny.Coprawda to nieto samo co pomalowanie tuszem ale rzesy sa czarne i mysle ze na lato w sam raz
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.