Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-24, 18:22   #1021
iwikrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Re: fitness w Krakowie

Polecam Gym Park na zab³ociu 22 chodzê tam od roku i dla mnie super klimat i instruktorzy rewelka

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

polecam Gym Park na Zab³ociu 22 chodzê tam od roku i dla mnie super , klimat oki a instruktorzy rewelka polecam zajêcia z Dominik± Zaucha dla mnie bomba a instruktorzy na si³owni ¶miem twierdziæ ¿e najlepsi w Krakowie.
iwikrakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-24, 20:12   #1022
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 438
Dot.: Re: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez iwikrakow Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam Gym Park na zab³ociu 22 chodzê tam od roku i dla mnie super klimat i instruktorzy rewelka

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

polecam Gym Park na Zab³ociu 22 chodzê tam od roku i dla mnie super , klimat oki a instruktorzy rewelka polecam zajêcia z Dominik± Zaucha dla mnie bomba a instruktorzy na si³owni ¶miem twierdziæ ¿e najlepsi w Krakowie.
ooo, wiêc warto siê wybraæ
Darmowa ¶roda w Gym&Fit najbli¿sza! Super! Wybiorê siê
MyNameIs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-01, 20:38   #1023
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
fitness platinium zakopianka - Kraków

Kto¶ chodzi do platinium w Solvay Parku? Na jakie zajêcia chodzicie?
Co Wam siê podoba? Mam nadziejê, ¿e kto¶ siê znajdzie
Ogólnie - W±tek o tym miejscu.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona, chodzê od 2 tygodni. Moim zdaniem to bardzo fajne miejsce, du¿o ciekawych zajêæ, profesjonalny sprzêt, sympatyczna karda.
Za pierwszym razem by³am na Ball&Shape. Bardzo fajne zajêcia, prowadz±ca daje niesamowity wycisk. By³o na tyle ostro, ¿e siê kontuzjowa³am. Ale nie zniechêca mnie to nadal siê pojawiam, æwiczê sobie sama. Wczoraj by³am na zumbie - te¿ bardzo mi³e energiczne zajêcia ale dla mnie trochê za ma³o intensywne. Jutro idê na Easy Tone Step wiêc wra¿enia opiszê po powrocie.
Zapraszam do wymiany do¶wiadczeñ
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-01, 21:33   #1024
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Ja chodzê od ponad trzech miesiêcy i te¿ jestem bardzo zadowolona, za naganianie im klientów powinni mi ju¿ p³aciæ Chwalê sobie za szeroki wybór zajêæ, godziny otwarcia, fajne eventy i promocje dla klubowiczów. W zesz³y weekend z okazji dni otwartych za³apa³am siê m.in. na sushi, degustacjê kaw, bezp³atne konsultacje treningowe i trening personalny (bardzo mi pomog³y w zmianie celów fitnessowych i co za tym idzie diety). Do tego karnety s± du¿o tañsze ni¿ w Pure, a i atmosfera sprzyja (w przeciwieñstwie do s±siedniego Perfect Gymu).
Z tego co widzê na stronce, maj± otwieraæ now± powierzchniê (czy¿by na miejscu boomi? dobrze widzê?) z drug± sal± fitness, stref± cross fitu i sal± do pole dance Je¶li to prawda bêdê przeszczê¶liwa, bo bardzo mnie interesuj± takie zajêcia.
Bardzo lubiê zajêcia z Kasi± Kurek, Ani± Lis i Agnieszk± Kieres. Je¶li fitness to najczê¶ciej ABT, ale wpadaj± te¿ pumpy, brzuchy, xco, tbc+step. Zumba to niez³e cardio, je¶li siê przy³o¿yæ
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-01, 22:03   #1025
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

hm, nie jestem pewna czy powiêksz± ten fitness, wydaje mi siê, ¿e chodzi o nowe lokalizaje bo maj± siê pojawiæ chyba 2. Dla mnie ta jest idealna te¿ skorzysta³am na dniach otwartych
Nie wiem czy wiesz ale do 7 listopada mo¿na bezp³atnie korzystaæ z pasa slim belly. Zapinaj± Ci toto na brzuchu i ruszaæ na 30 minut na bie¿nie/orbitrek/steper. Ciekawe czy faktycznie przyniesie to efekty. Ja korzysta³am ju¿ 2 razy, jutro te¿ zamierzam
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 00:01   #1026
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Nowe lokalizacje maj± byæ na wyki i aleksandry, a powiêkszaj± mogilsk± i zakopiañsk± ciekawe kiedy... z tego co widzê bêdzie te¿ jacuzzi
o pasie s³ysza³am, ale nie próbowa³am, szkoda, ¿e tak krótko jest bezp³atny
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 08:13   #1027
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomo¶ci: 366
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez indecorum Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodzê od ponad trzech miesiêcy i te¿ jestem bardzo zadowolona, za naganianie im klientów powinni mi ju¿ p³aciæ Chwalê sobie za szeroki wybór zajêæ, godziny otwarcia, fajne eventy i promocje dla klubowiczów. W zesz³y weekend z okazji dni otwartych za³apa³am siê m.in. na sushi, degustacjê kaw, bezp³atne konsultacje treningowe i trening personalny (bardzo mi pomog³y w zmianie celów fitnessowych i co za tym idzie diety). Do tego karnety s± du¿o tañsze ni¿ w Pure, a i atmosfera sprzyja (w przeciwieñstwie do s±siedniego Perfect Gymu).
Z tego co widzê na stronce, maj± otwieraæ now± powierzchniê (czy¿by na miejscu boomi? dobrze widzê?) z drug± sal± fitness, stref± cross fitu i sal± do pole dance Je¶li to prawda bêdê przeszczê¶liwa, bo bardzo mnie interesuj± takie zajêcia.
Bardzo lubiê zajêcia z Kasi± Kurek, Ani± Lis i Agnieszk± Kieres. Je¶li fitness to najczê¶ciej ABT, ale wpadaj± te¿ pumpy, brzuchy, xco, tbc+step. Zumba to niez³e cardio, je¶li siê przy³o¿yæ

Mówisz ze ma byc pole dance na tej nowej powierzchni ? To super ! Ja bede miec bli¿ej do Aleksandry ale dla pole dance zostane bo chcia³abym tego spróbowaæ. Ciekawe kiedy otworz± ? Musze wyp³yn±æ trenerów oni zawsze cos wiedza )
es88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 09:50   #1028
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

w³a¶nie nie wiem, informacjê znalaz³am na stronie g³ównej i nie mogê siê doczekaæ by³am raz na zajêciach pole dance w perfect - dla mnie rewelacja
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 12:47   #1029
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

³oo, jak sie rozbuduj± to chyba nie bêdê z tamt±d wcale wychodziæ :P
bylam dzi¶ na easy tone step u Kamila Zasady i mogê go szczerze poleciæ. ¦wietne mocne zajêcia, a sprzêt rewelacja. Ciekawe ile by kosztowa³o takie cacko w sprzedarzy detalicznej
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 13:03   #1030
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomo¶ci: 4 863
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

A tak z innej beczki: z iloma i jakimi si³owniami macie porównanie oceniaj±c Platinum?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 15:05   #1031
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

z w³asnego do¶wiadczenia tylko z jedn± - ale to ma³a i s³aba si³ownia osiedlowa - Lider Club w swoszowicach. Tam by³o s³abo. Tzn ma³o sprzêtu a do tego wieczorami siê tam robi³± raczej koksownia ni¿ si³ownia bo przychodz³y takie ¶mieszne ch³opaczki pakowaæ - czyli troche na "bica" i trochê na klate powyciskaæ, pogadaæ, popatrzeæ siê na laski na bie¿ni. Ja tam bywa³am raczej przed po³udniem wiêc dla mnie spoko ale teraz to na pewno tak nie wróce jak spodoba³o mi siê platinium :P
Porównanie cenowe mam z kilkoma innymi klubami bo rozwa¿a³am gdzie siê wybraæ - jest np. taniej ni¿ w Cascadzie na Szuwarowej i dla mnie o wiele bardziej satysfakcjonuj±co jak chodzi o fitness.
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 16:07   #1032
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Ja mogê porównaæ z perfect gymem pod drugiej stronie ulicy, jest dro¿ej, mniejszy wybór zajêæ (dosyæ pora¿kowa joga, pole dance - super, zajêcia taneczne na których s± 3 osoby :P), atmosfera jaka¶ taka.. nie dla mnie. Z pulsów - poziom zajêæ jest zró¿nicowany, s± podstawowe i dla zaawansowanych.
Znajomi chwal± sobie Pure, ale na to mnie nie staæ ¦wietn± opcj± jest basen. Mo¿e wybiorê siê z ciekawo¶ci, mo¿na przetestowaæ za darmo.
Chodzi³am jeszcze na pojedyncze zajêcia do le premier (w buma square), ale taka opcja op³aca siê tylko przy okazjonalnym chodzeniu (karnety na kilka wej¶æ), sposób rezerwacji zajêæ pozostawia wiele do ¿yczenia (trzeba zapisywaæ siê z du¿ym wyprzedzeniem).
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 16:27   #1033
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

ja na basen chodzê do Skawiny. To jest basen Camena. Ceny s± przystêpne, a w niektórych porach ludzi niewiele wiêc mo¿na poszaleæ
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-02, 18:23   #1034
SweetDrugs
Raczkowanie
 
Avatar SweetDrugs
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Detroit
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Baaardzo polecam!!
Szczególnie zajêcia z Monik± Borowiec-Juch±, Asi± Kuci± i Kasi± ¦mitkowsk±!
zw³aszcza TBC!!
ale pump te¿ daje wycisk...
¶wietna si³ownia i fitness!.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

aa, i jeszcze lubiê Ball&Shape, alee to bardziej lajtowe zajêcia..
SweetDrugs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 07:20   #1035
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomo¶ci: 366
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez SweetDrugs Poka¿ wiadomo¶æ
Baaardzo polecam!!
Szczególnie zajêcia z Monik± Borowiec-Juch±, Asi± Kuci± i Kasi± ¦mitkowsk±!
zw³aszcza TBC!!
ale pump te¿ daje wycisk...
¶wietna si³ownia i fitness!.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

aa, i jeszcze lubiê Ball&Shape, alee to bardziej lajtowe zajêcia..

W platinium wszystkie zajecia sa super byly tez fajne sexy dance ale svetvana wyjechala :/ a ciekawe czy na pole dance bedzie 1:1 z rura czy po kilka osob na rure
es88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 18:10   #1036
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

ja siê obawiam, chyba s³usznie, ¿e pole danse nie bêdzie w cenie karnetu tylko to bêdzie dodatkowo p³atna opcja zobaczcie sobie w necie ile kosztuj± takie zajêcia a zrozumiecie sk±d moje obawy..
A co do ceny easy tone step to znalaz³am za 480 z³ o_O

@sweetDrugs - Ball& shape lajtowe? Cholera, ja sobie na tym kontuzjowa³am miêsieñ prostu brzucha.. ale to dlatego ¿e siê nie rozgrza³am wcale i do tego wszystkie æwiczenia robi³am mega na maxa.. a¿ mi g³upio bo wysz³o jakbym siê chcia³a popisac.

Kto¶ wie na czym maj± polegaæ zajêcia z winter class condiitoning? @ poniedzia³ek o 17 bed±. Ja siê wybieram ale wiem tylko ¿e bêdzie u¿ywane m.in trx
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 22:52   #1037
chloa
Raczkowanie
 
Avatar chloa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 387
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

o, super, ¿e kto¶ tu siê na temat tego klubu wypowiedzia³! bo za jakie¶ 3 tygodnie mam zamiar tam od czasu do czasu sie pojawiaæ :P gdy¿ zmieniam miejsce zamieszkania.

z M. JUch± w innym klubie chodzi³am na zajêcia, któe rzeczywi¶cie ¶wietnie prowadzi³a K. Zasada te¿ fajnie, jak i jego siostra )

z tego co wiem, akceptuj± tam benefita. nie wiecie mo¿e, jakie s± ograniczenia? np. jedne zajêcia dziennie (fitness lub si³ownia)? czy co¶ innego?
__________________
55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - ...
chloa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-04, 11:58   #1038
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

mo¿liwe, ¿e zajêcia z pole dance bêd± dodatkowo p³atne, ale np w perfect gymie s± w cenie karnetu. taka opcja mo¿e byæ wabikiem na nowych klientów (na ca³y open karnet) albo równaniem do konkurencji, tak¿e nie by³abym taka pewna
megalija opisz swoje wra¿enia z winter, bo w tym tygodniu nie idê ale ogolnie jestem zainteresowana
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-04, 15:30   #1039
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Nowa lokalizacja na Aleksandry ma byæ otwarta w styczniu (przynajmniej tak jest napisane na facebooku). Nie mogê siê ju¿ doczekaæ, bo to 10 minut ode mnie z domu .
Ettelie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 21:37   #1040
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

wiêc wracam z winter ¿yje ale wydaje mi siê, ¿e jutro nie zejdê z ³ó¿ka a jak kto¶ si³a bêdzie chcia³ mnie zdj±æ to nie bêdê mieæ si³y nawet ¿eby tego kogo¶ ugry¼æ :P
Ale do rzeczy - zajêcia bardzo intensywne, interwa³owe. Sporo æwiczeñ si³owych, wytrzyma³o¶ciowych. U¿ywa sie trx i easty tone step. Mocno pracuje dó³ cia³a, szczególnie uda instruktorka nie oszczêdza. I dobrze!
jak po zajêciach schyli³am siê ¿eby zdj±æ buty to mi sie nogi trzes³y
jak macie trochê si³y i kondycji to polecam

nastêpnego dnia wci±¿ ¿yjê. nie jest ¼le, trochê przeci±¿y³am na easy tonie czworog³owe tu¿ nad kolanami i czujê miê¶nie miêdzy¿ebrowe od wychylania siê na trx.

Edytowane przez megalija
Czas edycji: 2012-11-06 o 07:57
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-06, 14:43   #1041
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

dziêki za relacjê, w takim razie wybiorê siê w przysz³ym tygodniu
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-12, 21:55   #1042
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez indecorum Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za relacjê, w takim razie wybiorê siê w przysz³ym tygodniu

no i jak? by³a¶?
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 11:46   #1043
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

kurcze, nie wyrobi³am siê. szkoda, ¿e s± tylko raz w tygodniu. na latino te¿ nigdy nie mogê znale¼æ czasu. dzisiaj co¶ nadrobiê, tbc+step
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 12:18   #1044
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomo¶ci: 366
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez indecorum Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, nie wyrobi³am siê. szkoda, ¿e s± tylko raz w tygodniu. na latino te¿ nigdy nie mogê znale¼æ czasu. dzisiaj co¶ nadrobiê, tbc+step
tez dzisiaj ide na TBC + Step MAM NADZIEJE ZE ZDAZE
es88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 16:10   #1045
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

ja by³am na winter wczoraj. znów by³ wycisk ale trochê l¿ejszy, albo to ja jestem silniejsza
Je¶li bêdziecie sie wybieraæ za tydzieñ to koniecznie siê zapiszcie bo to sê zrobi³o troszkê bardziej popularne i wczoraj by³o sporo ludzi. Cwiczyli¶my "w parach" - jedna osoba na trx a druga z kellte a potem zmiana. Duuu¿o energii to daje

kto¶ jutro na zumbe siê wybiera? pytam bo ja owszem
megalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 19:38   #1046
Sylwiusa
SPAMER
Nieop³acona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez indecorum Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mogê porównaæ z perfect gymem pod drugiej stronie ulicy, jest dro¿ej, mniejszy wybór zajêæ (dosyæ pora¿kowa joga, pole dance - super, zajêcia taneczne na których s± 3 osoby :P), atmosfera jaka¶ taka.. nie dla mnie. Z pulsów - poziom zajêæ jest zró¿nicowany, s± podstawowe i dla zaawansowanych.
.
Hmm... a ja chodzê do perfect gym na jogê do Juliana i uwa¿am ¿e super prowadzi. Pole dance rzeczywi¶cie na wysokim poziomie ale na zubmê te¿ przychodzi sporo kobitek. Dla mnie ok.
Sylwiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 22:24   #1047
Mariolccia
Raczkowanie
 
Avatar Mariolccia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Domek na wsi
Wiadomo¶ci: 132
GG do Mariolccia
Dot.: Re: fitness w Krakowie

Hej Dziewczyny!
Czy by³a która¶ z Was w Lejdis Club w Nowej Hucie? Bo tak siê zastanawiam czy siê tam nie wybraæ a nie znam nikogo, kto by tam chodzi³...
__________________
Wiesz... gdy jest bardzo smutno, to kocha siê zachody s³oñca.
— Antoine de Saint-Exupéry


Живём вместе
JaMajkkowa Zupa
Mariolccia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 23:24   #1048
201703061427
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 737
Dot.: Re: fitness w Krakowie

Jak± polecacie TANI¡ si³ownie w krk?
201703061427 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-15, 21:28   #1049
Sylwiusa
SPAMER
Nieop³acona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Re: fitness w Krakowie

Ja chodzê na zumbê i latino fit do perfect gyma na zakopiance. Czyta³am ró¿ne opinie ale jestem zadowolona miejsce mam zawsze i nie ma t³oku co dla mnie jest wa¿ne bo mogê chodziæ tylko po pracy ok 18.00. Zumba z Emili± polecam!
Sylwiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 13:39   #1050
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 644
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez megalija Poka¿ wiadomo¶æ
ja by³am na winter wczoraj. znów by³ wycisk ale trochê l¿ejszy, albo to ja jestem silniejsza
Je¶li bêdziecie sie wybieraæ za tydzieñ to koniecznie siê zapiszcie bo to sê zrobi³o troszkê bardziej popularne i wczoraj by³o sporo ludzi. Cwiczyli¶my "w parach" - jedna osoba na trx a druga z kellte a potem zmiana. Duuu¿o energii to daje

kto¶ jutro na zumbe siê wybiera? pytam bo ja owszem
na wszelki wypadek ju¿ siê zapisa³am na poniedzia³kowy winter, lubiê zajêcia z trx i ketlami

Cytat:
Napisane przez Sylwiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm... a ja chodzê do perfect gym na jogê do Juliana i uwa¿am ¿e super prowadzi. Pole dance rzeczywi¶cie na wysokim poziomie ale na zubmê te¿ przychodzi sporo kobitek. Dla mnie ok.
kwestia indywidualna, ja by³am bliska za¶niêcia. ale to te¿ wynika ze specyfiki metody lyengara
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.