Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-08, 13:03   #4981
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie z innej beczki.
Pijecie kawę?
Ja piję czasem z ekspresu rozcieńczoną wodą i z ubitym mlekiem. Dużo słabszą niż normalnie, i dzisiaj była u mnie koleżanka, zrobiłam jej i sobie kawkę,to tak na mnie wsiadła, że myślałam,że wejdę pod kanapę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pije jedną kawę dziennie z dużą ilością mleka jak mam ochotę. Chociaż w ciąży jakoś rzadko mam ochotę na kawę, co jest dziwne, bo wcześniej byłam kawoszem moje koleżanki jak były w ciąży też piły kawę, więc nikt nie widzi w tym nic dziwnego. Lekarze twierdzą że jedną kawę dziennie można. Ograniczylabym jedynie jak masz skurcze łydek czy bóle skurczowe podbrzuszu, bo kawa wyplukuje magnez, więc może to nasilac.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:05   #4982
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie z innej beczki.
Pijecie kawę?
Ja piję czasem z ekspresu rozcieńczoną wodą i z ubitym mlekiem. Dużo słabszą niż normalnie, i dzisiaj była u mnie koleżanka, zrobiłam jej i sobie kawkę,to tak na mnie wsiadła, że myślałam,że wejdę pod kanapę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pije normalnie 2 dziennie rozpuszczalne albo z ekspresu
Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dzień dobry jesli chodzi o rozmiary to te z f&f na prawdę jakieś zanizone, myślałam ze mi się wydaje ale zmierzylam body i porównywałam z tymi z h&m (te i te 62) i wyszło ze te z f&f 3 cm krótsze
Mam pytanie do dziewczyn z maluszkami, jak wyglądają skurcze?? A pytanie stąd ze dziś w nocy obudzil mnie dziwny ból brzucha. Otóż bolalo jakby od góry brzucha i ten ból się momentalnie "rozlal" na cały brzuch. I to się powtorzylo dwa razy, a co jest najlepsze to to ze leżałam i wiedzialam ze ten ból nadchodzi leżałam i bałam się ruszyć.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:09   #4983
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Kawy nie piję w ogóle, ale o ile na początku grzecznie odstawilam nadmiar słodkiej czarnej herbaty, tak teraz do niej wróciłam i piję 3-4 dziennie, ale za to mniej mnie psychicznie ciągnie do słodyczy, więc jakoś się to wyrównuje. Wyniki na razie są ok, nie mam innych zachcianek, więc słucham organizmu
Mi kurtka zimowa powinna starczyć chyba ze zima za długo się przeciagnie :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:14   #4984
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Hej!
Witam się w piątym miesiącu! Z mdłościami, bólem głowy, gardła i katarem

Wy już o ciuszkach, wózkach, fotelikach a ja jeszcze nawet nie ogarniam że w ciąży jestem! Bliźniaczej Póki co to czuję się jak schorowana staruszka.

Dobrze że jest annika to jak przyjdzie czas to zgapie od niej jakieś wyprawkowe sprawy

A co do auta to my mamy passata kombi ale mąż twierdzi że trzeba kupić busa bo się nie pomieścimy już teraz jak jedziemy na noc do rodziców to mamy cały bagażnik załadowany. A gdzie jeszcze wózek bliźniaczy, dodatkowe dwie torby i dwa foteliki. Ewentualnie przyczepkę trzeba kupić i na hak
To niezłą wyprawkę musicie szykować skoro trzeba kupić vana

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale jestem wkurzona.
Ciśnienie to mam chyba 200. Bylam w tej przychodni ale co ja tam przeżyłam to głowa mała.a to Miałam numerek 0, czyli bez kolejki, z racji tego że jestem w ciąży.
Mój tz urządził awanturę stulecia! Zostałam zwyzywana, że nie wyglądam na chorą, że mi się nie należy, że wyludzam, że sobie przyszłam i wchodzę z uśmiechem na twarzy a oni czekają! Boże, miałam ochotę stamtąd uciec. Ludzie są okropni. Tak się zdenerwowalam. W końcu dosłownie wepchalam się do gabinetu, bo ludzie stali przy samych drzwiach i nie chcieli nikogo wpuścić! Siedząc w gabinecie dalej słyszałam epitety na mnie i awanturę między moim tz a ludźmi.
Porażka, już tam nie idę do tej przychodni. Zaznaczam, że nie raz czekałam tam po 2-3h z wysoką gorączka, zapaleniem płuc, atakiem astmy. Nie oczekiwalam że ktoś mnie wpuści. A dziś pierwszy raz w życiu skorzystałam z wejścia bez kolejki i spotkało mnie takie coś.

Zaznaczam, że teraz nawet w ciąży nigdy nie pcham się do kolejki w aptece/pobierania krwi/markecie. Czekam jak każdy inny człowiek.

Jestem wyczerpana psychicznie bo tyle pomyj ile na mnie dziś spadlo to się w głowie nie mieści...

A i te plamy to jakaś alergia, mam maść hydrocortisone która uwaga- można kupić bez recepty czyli po co tam szłam..

Już mam dzień do dupy, cała się trzęsę z nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba żartujesz. W ciąży masz siedzieć w przychodni i wymieniać się z chorymi wirusami? Ludzie są niepoważni. Ja jeszcze nie miałam takiej sytuacji, tylko raz poprosiłam o wpuszczenie w długą kolejkę w aptece i powiedziałam, że jestem w ciąży i zaczyna mi się migrena i muszę szybko przyjąć leki, ale nie było problemu.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość

ja mam odwrotnie, najchętniej się w ogóle pozbywam stanika
Może spróbuj kupić nowy, dobrze dopasowany u brafitterki? Wtedy powinnaś go chcieć nosić z przyjemnością. Rozmiar Ci się pewnie już zmienił, a dobrze dopasowana bielizna to podstawa, żeby zachować ładny kształt biustu po ciąży

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie z innej beczki.
Pijecie kawę?
Ja piję czasem z ekspresu rozcieńczoną wodą i z ubitym mlekiem. Dużo słabszą niż normalnie, i dzisiaj była u mnie koleżanka, zrobiłam jej i sobie kawkę,to tak na mnie wsiadła, że myślałam,że wejdę pod kanapę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg europejskich wytycznych można bezpiecznie wypić 200mg kofeiny dziennie, a wg amerykańskich nawet 300mg. Ja nie piję, bo mnie po tym czasie kiedy wymiotowałam odrzuciło, ale podejrzewam, że niedługo wrócę, bo byłam straszną kawoszką i codziennie 2 mocne kawy parzone w kawiarce musiały być


Byłam dzisiaj na jodze Było bardzo fajnie ale przede wszystkim zabawnie, bo okazało się, że prowadząca jest na urlopie, ja byłam jedyną ciężarną i dorzucili mnie do grupy seniorów Hahaha Mimo tego było naprawdę przyjemnie, już naprawdę potrzebowałam tego rozciągnięcia.
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:22   #4985
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
To niezłą wyprawkę musicie szykować skoro trzeba kupić vana



No chyba żartujesz. W ciąży masz siedzieć w przychodni i wymieniać się z chorymi wirusami? Ludzie są niepoważni. Ja jeszcze nie miałam takiej sytuacji, tylko raz poprosiłam o wpuszczenie w długą kolejkę w aptece i powiedziałam, że jestem w ciąży i zaczyna mi się migrena i muszę szybko przyjąć leki, ale nie było problemu.



Może spróbuj kupić nowy, dobrze dopasowany u brafitterki? Wtedy powinnaś go chcieć nosić z przyjemnością. Rozmiar Ci się pewnie już zmienił, a dobrze dopasowana bielizna to podstawa, żeby zachować ładny kształt biustu po ciąży



Wg europejskich wytycznych można bezpiecznie wypić 200mg kofeiny dziennie, a wg amerykańskich nawet 300mg. Ja nie piję, bo mnie po tym czasie kiedy wymiotowałam odrzuciło, ale podejrzewam, że niedługo wrócę, bo byłam straszną kawoszką i codziennie 2 mocne kawy parzone w kawiarce musiały być


Byłam dzisiaj na jodze Było bardzo fajnie ale przede wszystkim zabawnie, bo okazało się, że prowadząca jest na urlopie, ja byłam jedyną ciężarną i dorzucili mnie do grupy seniorów Hahaha Mimo tego było naprawdę przyjemnie, już naprawdę potrzebowałam tego rozciągnięcia.
Też się planuję teraz na jogę i pilates przerzucić nawet mam jakiś klub niedaleko nowego miejsca zamieszkania. W ogóle nie mogę uwierzyć, że po tych wszystkich przebojach z mieszkaniem w weekend w końcu ostatecznie się przeprowadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:33   #4986
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Też się planuję teraz na jogę i pilates przerzucić nawet mam jakiś klub niedaleko nowego miejsca zamieszkania. W ogóle nie mogę uwierzyć, że po tych wszystkich przebojach z mieszkaniem w weekend w końcu ostatecznie się przeprowadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że powoli etap kompletowania dla malucha się zaczął, to masz od razu kolejną rzecz do ogarniania i nie zostanie taka pustka chociaż taki błogi spokój po jest też super...

Też powoli będę się rozglądać za spokojniejszymi aktywnościami
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:38   #4987
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Dziewczyny podacie mi linka do nowego wątku, bo ja chyba slepa jestem.

edit: mam
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 13:49   #4988
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość



Może spróbuj kupić nowy, dobrze dopasowany u brafitterki? Wtedy powinnaś go chcieć nosić z przyjemnością. Rozmiar Ci się pewnie już zmienił, a dobrze dopasowana bielizna to podstawa, żeby zachować ładny kształt biustu po ciąży


Byłam dzisiaj na jodze Było bardzo fajnie ale przede wszystkim zabawnie, bo okazało się, że prowadząca jest na urlopie, ja byłam jedyną ciężarną i dorzucili mnie do grupy seniorów Hahaha Mimo tego było naprawdę przyjemnie, już naprawdę potrzebowałam tego rozciągnięcia.
Tak chyba zrobię, tylko się boję, że wydam te 150 zł, a rozmiar znów się zaraz zmieni i będzie mnie znów cisnęło


[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;80314646]Dziewczyny podacie mi linka do nowego wątku, bo ja chyba slepa jestem.

edit: mam [/QUOTE]

oo no faktycznie, zostało tylko parę postów do 5000!
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:51   #4989
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

No to raz dwa, machnijmy te paręnaście postów i cz. III
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:59   #4990
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ale pędzicie

Ale słabo się dziś czuję, a planuje sprzątanie domu na dziś...

Przepraszam że nie cytuję każdego z osobna.

Co do kawy to ja nie piję jej wcale. Przed ciążą piłam kubek, max dwa dziennie. W ciąży postanowiłam całkowicie z kawy zrezygnować, ale nie mam nic do kobiet które kawę piją można znaleźć na necie bezpieczna dzienną dawkę i normalnie sobie kawę pić

Jeśli chodzi o kurtkę to znam wasz ból. Też myślałam że przechodzę w kurtce ale jest taka ciasna, że nie ma opcji. Chodzę więc w takim luźnym futerku zapinanym pod biustem, dzięki temu brzuszek się mieści. Minus taki, że to futerko jest krótkie więc zawsze dłuższy sweter obowiazkowo
Nie kupuje nowej kurtki. Od marca planuję chodzić w wiosennym płaszczyku (mam taki idealny pod ciążę, rozkloszowany pod biustem). Jakby było jeszcze w marcu bardzo zimno, to pod spód grubszy sweter i będę śmigać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ladyroses
Czas edycji: 2018-01-08 o 14:00
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:08   #4991
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Łeb mnie boli wyczekuje jak na szpilkach męża. Dobrze że obiad mam od mamy bo cały dzień odciągam gile, inhaluje i podaje syropki małemu. Właśnie przyszedł że chce pić i jedyne na co miałam siłę to powiedzieć: weź spadaj synek

Także bez cytowania. Mam nadzieję że nic nie pochrzanie.

Marmoladka mi lekarz wręcz zalecał jedną kawę jak mnie bardzo bolała głowa. Ale przez mdłości nie pilam. Teraz jak mąż zrobi to od czasu do czasu wypije i już mi nawet smakuje.

Edyta jak normalnie nosisz rozmiar M to z hm L może być za duża. Oni tam mają ciut większą rozmiarówkę. Ja mając 183cm wzrostu i sporo kg biorę przeważnie M

Annika fajny ten abc tylko te ceny masakryczne. 1000+ nie wystarczy Kuzynka tż ma bliźniaki z 2016r więc może będzie chciała sprzedać wózek. Kasy mają więc pewnie jakiś porządny kupowali. Tyle że teraz mieszkają w Szwajcarii ale będą w lutym na 85 urodzinach babci to pogadam

Lady nie przejmuj się gadaniem ludzi. Po co stresować dziecko Z takim chamstwem to nie ma co dyskutować.

Eeee więcej nie pamiętam
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 14:10   #4992
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Lady, nie sprzątaj dzisiaj! Dzisiaj masz się już tylko relaksować. Jasne, że czasami sprzątanie to forma relaksu, ale pisałaś, że się źle czujesz, więc odpada.

Też mnie trochę boli głowa. Ale mamy w Bdg największy w kraju smog, więc mimo nieeychodzenia to na pewno gdzieś to na samopoczucie wpływa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:11   #4993
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja nie mam parcia na kawę, nigdy nie miałam. Wypiję raz na ruski rok, więc bez wyrzutów sumienia

Ja się jak narazie mieszczę we wszystkie kurtki. Jedyne z czym mam problem to spodnie, zamówiłam ostatnio legginsy z H&M, ale szyte chyba na karła. Sięgały mi do połowy łydki, masakra jakaś. Polecacie jakieś inne? Będę w weekend w Krakowie to muszę kupić, bo nie mam już co na tyłek ubrać.
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:16   #4994
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Co do kurtki to mi brzuch wywaliło pod koniec pierwszego i teraz nie rośnie tak bardzo. Spokojnie do marca pochodzę w płaszczu.
Dzisiaj zaczynam 20 TC. Za tydzień połowa ciąży! Nadal wymiotuję parę razy dziennie. Porcje jem dużo mniejsze niż moja córeczka a i tak większość momentalnie że mnie wychodzi poszłam na L4 na 3 dni bo ledwo stoję na nogach w mieszkaniu syf, pełno prania, mąż zajmował się Ł. cały weekend. Ogólnie to boję się, że jak tak dalej pójdzie to moje dzieciątko będzie miało hipotrofię i wyślą mnie do szpitala.
Jeśli chodzi o smog to polecam oczyszczacz powietrza dorzucić do listy wyprawkowej szczególnie dla mam ze Śląska i Krk. W domu lub mieszkaniu smog liczy się przez połowę więc przy 8 krotnym przekroczeniu norm w domu są przekroczone 4 krotnie.

Edytowane przez neesanek
Czas edycji: 2018-01-08 o 14:21
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:16   #4995
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie z innej beczki.
Pijecie kawę?
Ja piję czasem z ekspresu rozcieńczoną wodą i z ubitym mlekiem. Dużo słabszą niż normalnie, i dzisiaj była u mnie koleżanka, zrobiłam jej i sobie kawkę,to tak na mnie wsiadła, że myślałam,że wejdę pod kanapę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też piję jedną dziennie. A też ostatnio dentystka do mnie mówi, że pewnie odstawiłam w ciąży, więc z osadem od kawy nie ma już problemu. Już jej nie wyprowadzałam z błedu
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Mój ulubiony tekst w kolejce/autobusie: „rozkładała nogi przed byle kum to niech teraz stoi” :Hahaha:
O jaaaaa!!!???? Serio? Autentyk?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:18   #4996
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Co do kurtki to mi brzuch wywaliło pod koniec pierwszego i teraz nie rośnie tak bardzo. Spokojnie do marca pochodzę w płaszczu.
Dzisiaj zaczynam 20 TC. Za tydzień połowa ciąży! Nadal wymiotuję parę razy dziennie. Porcje jem dużo mniejsze niż moja córeczka a i tak większość momentalnie że mnie wychodzi poszłam na L4 na 3 dni bo ledwo stoję na nogach w mieszkaniu syf, pełno prania, mąż zajmował się Ł. cały weekend. Ogólnie to boję się, że jak tak dalej pójdzie to moje dzieciątko będzie miało hipotrofię i wyślą mnie do szpitala.
Współczuję, masakra że jeszcze Ci nie przechodzi to złe samopoczucie i wymioty.
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:19   #4997
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Ja licze ze spokojnie sie zmieszcze w swoj plaszcz do końca zimy, bo brzuch dalej malutki chyba ze zima potrwa do kwietnia chociaz moze byc i tak ze mi go na dniach nagle wywali i sie przestane miescic ale jezdze samochodem praktycznie wszedzie wiec sie najwyzej nie bede zapinac.

Ostatnie posty i koniec watku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:25   #4998
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Co do kurtki to mi brzuch wywaliło pod koniec pierwszego i teraz nie rośnie tak bardzo. Spokojnie do marca pochodzę w płaszczu.
Dzisiaj zaczynam 20 TC. Za tydzień połowa ciąży! Nadal wymiotuję parę razy dziennie. Porcje jem dużo mniejsze niż moja córeczka a i tak większość momentalnie że mnie wychodzi poszłam na L4 na 3 dni bo ledwo stoję na nogach w mieszkaniu syf, pełno prania, mąż zajmował się Ł. cały weekend. Ogólnie to boję się, że jak tak dalej pójdzie to moje dzieciątko będzie miało hipotrofię i wyślą mnie do szpitala.
Jeśli chodzi o smog to polecam oczyszczacz powietrza dorzucić do listy wyprawkowej szczególnie dla mam ze Śląska i Krk. W domu lub mieszkaniu smog liczy się przez połowę więc przy 8 krotnym przekroczeniu norm w domu są przekroczone 4 krotnie.
Współczuję!
Nie przejmuj się - ja się niby dobrze czuję, nie mam starszego dziecka, pracuję z domu kiedy chcę, a też mam bajzel
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:26   #4999
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Właśnie ja mam wrażenie, że jak nie był za duży ten brzuszek, tak od wczoraj się pojawił już taki ciążowy okrągły , a nie spożywczy jak do tej pory
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 14:26   #5000
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Co do kurtki to mi brzuch wywaliło pod koniec pierwszego i teraz nie rośnie tak bardzo. Spokojnie do marca pochodzę w płaszczu.
Dzisiaj zaczynam 20 TC. Za tydzień połowa ciąży! Nadal wymiotuję parę razy dziennie. Porcje jem dużo mniejsze niż moja córeczka a i tak większość momentalnie że mnie wychodzi poszłam na L4 na 3 dni bo ledwo stoję na nogach w mieszkaniu syf, pełno prania, mąż zajmował się Ł. cały weekend. Ogólnie to boję się, że jak tak dalej pójdzie to moje dzieciątko będzie miało hipotrofię i wyślą mnie do szpitala.
Jeśli chodzi o smog to polecam oczyszczacz powietrza dorzucić do listy wyprawkowej szczególnie dla mam ze Śląska i Krk. W domu lub mieszkaniu smog liczy się przez połowę więc przy 8 krotnym przekroczeniu norm w domu są przekroczone 4 krotnie.
Biedna juz niedługo naprawde powinno sie skończyć.


Edit: mamy 5tys., nowy watek, lecimy!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:32   #5001
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018 r. - cz. II

Hopsa do nowej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203691
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 15:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.