salon Mona Lisa Tychy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 22:51   #1
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139

salon Mona Lisa Tychy


Witam dziewczyny,
W moim mieście otwarli salon sukien ślubnych mona lisa oraz reklamują się również na allegro, czy któraś z Was tyszanek oraz okolic zamawiała u nich suknie? Cenowo są bardzo przystępni na allegro mają dobre opinie ale hmm............ suknie wydają się być światowych projektantów, chodzi mi o jakośc tych sukien sama mam wesele w 2011roku i jak każda z panien mlodych chciałaby wyglądać oszałamiająco ale też nie wydawać sporo gotówki na suknie marzeń. Proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem. Dzieki.
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 07:57   #2
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

tez sie chetnie dowiem ;d
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 13:06   #3
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

ja co prawda na temat tego salonu nic nie wiem, ale mogę z czystym sumieniem polecić salon na Starych Tychach koło fotografa i kwiaciarni chyba (obok fontanny). Mają tam suknie Ms moda, jakość świetna. Pani bardzo dobrze mierzy, byłam na zdjęciu miary a za dwa miesiące przyszła moja suknia idealnie uszyta bez żadnych przymiarek. Suknie tej firmy mają też w Evicie, tylko dla przykładu moja suknia w Evicie kosztuje 2850, a na Starych Tychach zapłaciłam za nią 1900.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 13:07   #4
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

też mam wesele w 2011, ale postanowiłam sie tam wybrac niedawno (jakies 2 tyg temu)

te sukienki pokazane na all są śliczne,

niestety:
1) suknie w salonie upchniete sa na wieszaku, w ogóle ich nie widać, na manekinie stoją jedynie 2.
2) na aukcjach pisze że w salonie dostepne jest ok 27 sukien, akurat tych ktore mi sie podobaja nie było zadnych...suknie sa tylko w jednym rozmiarze 38, uszyte niedbale, z kiepskich materiałow
3) suknie na all kosztuja ok 1000-1400 w salonie jest drożej, nie można dokonać wiekszych poprawek, jedynie jakies drobne we własnym zakresie u krawcowej.
4) jesli zamowisz na all to przesylka przychodzi do domu, suknie trzeba sobie samemu odprasowac, a wiadomo ze to nie tak łatwo...
5)obsługa malo zainteresowana klientami (musiałm wszystko sama sobie ubierac i zapinac nawet suknie sama sobie brałam), a Pani nie było za bardzo zorientawana w nich i na zadne pyt dotyczace sukien na internecie nie potrafila mi odpowiedziec
6)salon jest dosyc mały , nie maja nawet lustra do ziemi, wiec nie widac sie w calości w sukni...

Podsumowujac bylam zakochana w tych sukniach niestety juz mi przeszło

Mama jak wyszlysmy to stwierdzila ze jakby jej przyslali taka suknie to by siadla i plakała

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
ja co prawda na temat tego salonu nic nie wiem, ale mogę z czystym sumieniem polecić salon na Starych Tychach koło fotografa i kwiaciarni chyba (obok fontanny). Mają tam suknie Ms moda, jakość świetna. Pani bardzo dobrze mierzy, byłam na zdjęciu miary a za dwa miesiące przyszła moja suknia idealnie uszyta bez żadnych przymiarek. Suknie tej firmy mają też w Evicie, tylko dla przykładu moja suknia w Evicie kosztuje 2850, a na Starych Tychach zapłaciłam za nią 1900.
moglabys podac dokladny adres?
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:17   #5
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Nie mogę się zgodzić w wypowiedzią poprzedniczki. Byłam w salonie Mona Lisa w Tychach. Na początku znalazłam ich na allegro, a że moja przyszła teściowa mieszka właśnie w Tychach postanowiłam się umówić na wizytę. Umówiłam się telefonicznie na dany dzień i godzinę, przymierzyłam podajże 5 sukienek, przy przymiarce pomagała (praktycznie mnie ubierała, samodzielne przymierzenie suknii nie jest łatwe) mi pani, bardzo sympatyczna "japoneczka". Suknie które można przymierzyć są w rozmiarze 36 i 38, ja noszę 38 więc nie miałam problemu. Wiadomo, że nie były idealnie dopasowane, po to jest możliwość szycia na miare, ale przynajmniej można już było dobrać fason. I Pan i Pani byli bardzo mili i poświęcili mi naprawdę dużo czasu. Jeżeli chodzi o jakość materiałów, to nie zauważyłam większej różnicy pomiędzy tymi "salonowymi". Dodatkowo mogłam przymierzyć bolerka i rękawiczki, idealnie dopasowane do sukien (tylko trochę drogie - bolerko 240zł). Przed moim wyjściem przyszła jeszcze jedna klientka, która ustalała zmiany w materiałach suknii, z tego co usłyszałam można sobie wybrać z jakiego materiału mają być poszczególne części i dowolnie modyfikować suknię.
Po wizycie wymierzyłam się w domu i zamówiłam suknię przez allegro, teraz czekam, mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
Jeżeli ktoś mieszka w Tychach i okolicach i może poświęcić czas, to naprawdę warto, po co przepłacać.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:18   #6
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

pati1920 byłam w tym salonie na starych tychach i pani naprawde jest miłą osobą potrafi doradzić nawet mierzyłam tam sukienki różne ale hmm.....żadna mnie nie zachwyciła, ale zapomniałam zapytać czy szyją tam sukienki również pomysłu panny młodej nie orientujesz się może?
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:23   #7
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Aaa i ceny są takie same jak na allegro, a nawet Pan zaproponował mi upust 10% od ceny z allegro. Tak więc nie wiem skąd takie informacje, że jest drożej.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

No i lustro do ziemi też było, tak więc widziałam siebie w całości. Hmm czy my byłyśmy w tym samym miejscu?
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 22:48   #8
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Nie mogę się zgodzić w wypowiedzią poprzedniczki. Byłam w salonie Mona Lisa w Tychach. Na początku znalazłam ich na allegro, a że moja przyszła teściowa mieszka właśnie w Tychach postanowiłam się umówić na wizytę. Umówiłam się telefonicznie na dany dzień i godzinę, przymierzyłam podajże 5 sukienek, przy przymiarce pomagała (praktycznie mnie ubierała, samodzielne przymierzenie suknii nie jest łatwe) mi pani, bardzo sympatyczna "japoneczka". Suknie które można przymierzyć są w rozmiarze 36 i 38, ja noszę 38 więc nie miałam problemu. Wiadomo, że nie były idealnie dopasowane, po to jest możliwość szycia na miare, ale przynajmniej można już było dobrać fason. I Pan i Pani byli bardzo mili i poświęcili mi naprawdę dużo czasu. Jeżeli chodzi o jakość materiałów, to nie zauważyłam większej różnicy pomiędzy tymi "salonowymi". Dodatkowo mogłam przymierzyć bolerka i rękawiczki, idealnie dopasowane do sukien (tylko trochę drogie - bolerko 240zł). Przed moim wyjściem przyszła jeszcze jedna klientka, która ustalała zmiany w materiałach suknii, z tego co usłyszałam można sobie wybrać z jakiego materiału mają być poszczególne części i dowolnie modyfikować suknię.
Po wizycie wymierzyłam się w domu i zamówiłam suknię przez allegro, teraz czekam, mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
Jeżeli ktoś mieszka w Tychach i okolicach i może poświęcić czas, to naprawdę warto, po co przepłacać.
Ja nosze 38/40 i juz z tymi obcisłymi miałam problem. I niestety nikt mi nie pomagał.

Bolerka i rekawiczki były ale juz na przyklad welonów nie zauwazyłam

ja bym sie bała ryzykowac kupujac na all tym bardziej ze jak sami powiedzieli trzeba je odprasować.

Co do materiałow moja mama zna sie w tej dziedzinie i ufam jej słowom ze były tandetne.Dla porownania
bylysmy jeszcze w salonie anabell wprawdzie sukni marzen tam nie znalazłam ale jakosc sukien byla ok i obsuga na szóstke.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Aaa i ceny są takie same jak na allegro, a nawet Pan zaproponował mi upust 10% od ceny z allegro. Tak więc nie wiem skąd takie informacje, że jest drożej.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

No i lustro do ziemi też było, tak więc widziałam siebie w całości. Hmm czy my byłyśmy w tym samym miejscu?

np suknia ktora wisi na manekinie w oknie w sklepie kosztowała 1650 a na all chyba koło 1400. Taka dosyc szeroka z kwiatami,

Lustro te po wyjsciu z garderoby chyba nie było calkowicie do ziemi, a juz na pewno nie do sufitu.

Z tego co sie orientuje w Tychach jest tylko jedna Mona Lisa.
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:31   #9
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Dziewczyny dziwne jest dla mnie to że przychodzio się do tego salonu (jak wywnioskowałam z wypowiedzi) przymierza się suknie na miejscu a zamawia sie poszczególne modele na allegro oczywiście sama się mierząc? a co z ewentualnymi poprawkami itp? W salonie nie można zamówić i szyć na miare? Jeszcze nie byłam w salonie także chce jak najwięcej opini uzyskać zanim się tam wybiore
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:12   #10
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
moglabys podac dokladny adres?
Rynek 3.
Margi86- z tego co wiem, to salon współpracuje tylko z firmą Ms Moda i poza zamawianiem sukni z tej firmy nic innego nie wchodzi w grę.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:06   #11
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Dziewczyny to czy ryzykujecie zależy już tylko od Was. Wiadomo, że mierzysz się raz i zamawiasz, nie masz kilku przymiarek tak jak w tradycyjnym salonie, no ale cena tych sukien jest o połowę mniejsza. Coś za coś. Mi zależało na nowej suknii, ale nie mogłam pozwolić sobie na wydanie 3000zł. A jeżeli chodzi o odprasowanie, nie zamierzam robić tego w domu, odprasowanie suknii w pralni kosztuje 35zł, tak więc to nie jest duży koszt.
Czekam z utęsknieniem na moją suknię, mam nadzieję, że będzie ok, oczywiście liczę sie z ewentualnymi poprawkami krawieckimi . Oby było dobrze.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 10:36   #12
farf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Hej, ja właśnie doczekałam się mojej "upragnionej" sukni z tego salonu.... Wygląda gorzej niż szmata, zdecydowanie odbiega od oryginału i na dodatek jest biała, a ja zamawiałam ecru! Juz na starcie współpraca z tym salonem nie układała się za dobrze...zgubili moje wymiary, przez co czekałam na suknie ponad 9 tyg. Suknia była gotowa na 2 tygodnie przed moim ślubem. Gdy ją zobaczyłam zaczełam płakać... zrezygnowałam z niej i zaządałam zwrotu pieniędzy (na które jeszcze czekam). Z szefem salonu nie mam kontaktu... Dobrze,że zdążyłam kupić suknię w innym salonie z podobną cenę. NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM!
farf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:04   #13
StarShine
Przyczajenie
 
Avatar StarShine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Witam, co do obsługi nie można mieć zastrzeżeń
Lustro jest bardzo duże, wystarczające by wszystko w całośći zobaczyć.
W salonie jest 27 modeli sukien najwyższy model to chyba 135z kilku modeli jest po kilka rozmiarów i nie są tylko 36 bo sa rónież 38 i 40ka też się znalazła
ceny w salonie są tylko 2ie 1250 i 1650 czasem na allegro te same suknie kosztuja mniej ale miedzy innymi dlatego ze musicie Panie same suknie wyprasowac
okres oczekiwania - realny to 8-9 tygodni, miara jest sciagana tylko raz podczas zamowienia i wiem ze jesli dobrze jest sciagnieta nie potrzebne sa pozniej przeroobki
w trakcie realizacji mozna poprosic o wyslanie e-maila ze zdjeciem sukni jak w danym momencie wyglada
kolory dodatki itp mozna zmieniac wedlug uznania
Materialy hmm z tego co sama zauwazylam satyna jest b.dobrej jakosci ale koronki i organtyna niestety nie
a co z minusów:
Suknie mają niedociągnięcia typu gdzies krzywo przyszyta koronka itp ale sa tez takie ktore bardzo dobrze sa uszyte
czas realizacji faktycznie czasem sie wydluza

Gdyby ktos mial jakies jeszcze pytania to polecam sie
__________________
Zyj i czyn tak, by nikt nie plakal z twojego powodu
StarShine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:10   #14
beatrycja8813
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: salon Mona Lisa Tychy

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
ja co prawda na temat tego salonu nic nie wiem, ale mogę z czystym sumieniem polecić salon na Starych Tychach koło fotografa i kwiaciarni chyba (obok fontanny). Mają tam suknie Ms moda, jakość świetna. Pani bardzo dobrze mierzy, byłam na zdjęciu miary a za dwa miesiące przyszła moja suknia idealnie uszyta bez żadnych przymiarek. Suknie tej firmy mają też w Evicie, tylko dla przykładu moja suknia w Evicie kosztuje 2850, a na Starych Tychach zapłaciłam za nią 1900.

nie wiem czy mam na myśli ten sam salon na Starych Tychach, ale wczoraj byłam właśnie w takim ( na małym ryneczku koło fontanny być może to ten) adres Rynek 3. Nie może zbyt dużego wybory sukien ale jak dla mnie wystarczy , zmierzyłam 4 suknie , a raczej pani ekspedientka mnie ubrała ( bardzo miła kobieta) , doradziła co lepiej będzie wyglądać przy mojej figurze, bardzo spodobała mi się jedna z sukienek za 2100zł, ogólnie ceny mają przystepne z tego co pamiętam do 2500zł, szycie na miarę, ślub mam w sierpniu, Pani powiedziała, że zdążą z uszyciem na 90proc. wybiorę ten salon.

Byłam też w Evicie, panie-owszem bardzo miłe, ale duuużo mówią, aby zachęcić klienta do kupna, wychwalają salon, nie powiem, mają duży wybór sukni ślubnych ale ceny też są wysokie bodajże od 3000zł w górę, mierzyłam parę sukni ale z ubiegłego roku bo takie są tańsze, są jednak już podniszczone. ogólnie ceny są dla mnie zbyt wysokie więc ten salon odpada.

Byłam też w dwóch innych w okolicach City Pointu ale tam nie mierzyłam żadnej sukni. ceny do 3500zł, szycie na miarę.
Być może się tam wybiorę ale obawiam się, że im więcej sukni obejrzę, tym większy będę miała mętlik w głowie. chyba zdecyduję się na salon na Starych Tychach.

co do nowego salonu Mona Lisa- nic mi nie wiadomo. ")
beatrycja8813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.