zaproszenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-04, 10:43   #1
darina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14

zaproszenia


zaproszenia!!!
witam mam problem z zaproszeniami slubnymi moze zancie jjakies interesujace wzory lub osoby które rozprowadzają zaproszenia weselne prosze o szybka odp najlepiej jakby to bylo z okolic Gostynia Sremu i Poznania pozdrawiam
darina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 11:07   #2
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: zaproszenia

Dużo interesujących wzorów można znaleźć w sieci. Niestety ceny powalają (średnio jest to 2 zł - 4 zł za sztukę).
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 12:25   #3
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: zaproszenia

zawsze też mozna zrobić samemu zaproszenia.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 09:08   #4
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: zaproszenia

Ja zamawiałam w Krakowie i były naprawdę piękne ,byłam strasznie zadowolona: http://cartalia.com.pl/pl/main/ A to współpracująca z nimi filia w Poznaniu: http://classicstudio.printia.pl/pl/main/
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 10:16   #5
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: zaproszenia

Ja mam ślub 20 sierpnia i zaproszenia robiłam sama (w sumie świetna zabawa i są orginalne!!!). Kupiłam tylko specjalny, perforowany wizytówkowy papier a zaproszenia są wiązane taką tiulową wstążeczka pod kolor grafiki na zaproszeniu wyglądają super i co najlepsze każdy z gości jest już wydrukowany - bez wpisywania ręcznio - a tego w żadne drukarni ci nie zaoferują!!!!!
Mam również i tekst i treść zaproszenia w całości taką chciałam....
Przesyłam wiersz jaki mamy na zaproszeniach bo mnie on sie strasznie podoba (odnosi sie do temperamentów przyszłej Panny Młodej i Pana Młodego):

Obiegniemy wszystkie sady i ogrody,
I w kościoły ciemnych sadów Cię powiodę,
Wiatr nam mocno zwiąże ręce jednym włosem,
A obrączki są ukryte w słojach sosen.
Przysięgniemy, lecz nie obcym ale sobie
Ty na czystą wodę w źródle
Ja na ogień.

T. Śliwiak

Jedyny kłopot to trochę zajmuje to jednak trochę czasu ale powiem ci że warto było dla efektu .....
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 10:49   #6
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: zaproszenia

Tam gdzie my zamawialiśmy zaproszenia też wybierasz sobie tekst który jest potem orginalnie napisany na zaproszeniu, nic nie piszesz ręcznie. Nawet koperty mogą być już orginalnie zaadresowane do każdego gościa osobno. Ja miałam coś w tym stylu: http://cartalia.com.pl/pl/slubne/pok...j=mediteranium
tylko inny kolor- takie właśnie wycięte na przodzie nasze imiona a w środu tekst taki jaki sobie wybraliśmy. Były naprawdę śliczne
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:14   #7
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: zaproszenia

belissa: i faktycznie płaciliscie 5,50 zł za sztukę? Toż to majątek
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 11:43   #8
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: zaproszenia

ja chciałam dodać że moje kosztowały mnie trzy dni pracy i wyszły mnie zaledwie 1, 20 zł/szt a są np śliczne a najlepsze jest to że mam świadomość że ZROBIŁAM JE SAMA!!!! i wszyscy byli zachyceni, a przy okazji mogłam każdemu siostrzeńcowi zrobić z osobna i każdy z nich poczuł sie wtedy ważnym gościem pomimmo ze na zaledwie 6 lat czy 8 lat a w drukarni to powiedzieli mi 2,2 zł za szt + 150 zł za na druk bez względu na ilość zaproszeń....... i
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:03   #9
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: zaproszenia

Ja tez robiłam sama znalazlam fikuśny wierszyk w necie... kupiłam ładny ozdobny papier... i zakleiłam... Takim woskiem, ktory nie tłuszczył Wyglądały ślicznie... a z drugiej strony... i tak zaproszenia w 90% lądują do kosza... lepiej wiecej czasu poświecic na... inne przygotowania
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:30   #10
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: zaproszenia

na allegro znajsdziesz super ciekawe zaproszenia i dodatkowo można zamówić z wydrukiem za 20 gr za szt. Jak znajdę linka do aukcji. gdzie sama kupowałam, na pewno wkleję- zaproszenia przepiękne...2,79 za szt.
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:31   #11
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: zaproszenia

http://allegro.pl/show_item.php?item=56691304, oto link, też z resztą kupowałam u Ani ( Artidame). POLECAM!!!!
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 14:32   #12
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: zaproszenia

ps. ja wybrałam bordowe wstążką kremową. Goście-m zachwyceni
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:49   #13
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: zaproszenia

Faktycznie ładne. Ale nawet 2 zł z hakiem za sztukę, to sporo. Jak pomyślę, że trzeba to będzie pomnożyć przez jakieś 100 minimum, to mi się słabo robi.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:07   #14
MadziaOlaCz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 36
Dot.: zaproszenia

a ile potrzebujesz tych zaproszen? bo jezeli planujesz wesele np. na 120 osob, to proponuje nawet sie nie zastanawiac nad wlasnorecznie przygotowywanymi zaproszeniami (no chyba, ze masz duzo czasu) - takimi malowanymi i cudami.

ja swoje zaproszenia drukowalam w znajomej drukarni - na 1st str zamiescilismy nasze zdjecie. moda sie przyjela i w tym roku kuzyn zaprezentowala nam zaproszenie na swoj slub: na pierwszej stronie zamiescili swoje (tzn. kuzyna i narzeczonej) zdjecia jeszcze z podstawowki.

generalnie takie zaproszenia jest dosc prosto zrobic np. w corelu czy MS Publisherze (tutaj masz zreszta gotowe formatki) i potem wydrukowac na drukarce - ale tutaj chyba koniecznosc laserowej (w niektorych pkt xero i poligraficznych maja taka usluge drukowania - chyba nie jest drogo; 2nd mozliwosc to znalezc znajomego z laserowka). klopoczesz sie tylko odpowiednim doborem papieru - ale tutaj to juz ty swobodnie decysujesz o kosztach.
kuzyn zdecydowal sie na troszke grubszy (ale nie za drogi) i druk czarno-bialy i zaproszenia wyszly superowe.

powodzenia i uszy do gory.
__________________
Żyj pełnią życia - nikt inny tego za ciebie nie zrobi...
MadziaOlaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:11   #15
MadziaOlaCz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 36
Dot.: zaproszenia

jeszcze jedno (skleroza):
juz poa zaproszeniami robilam takze wizytowniki-menu na stoly w restauracji i do roboty zaprzeglam meza (przyszlego), druchne i siostre. kupilismy bordowy papier (taki, jakiego uzywa sie do bindowania), wydrukowalismy odpowiedni tekst, powycinalismy to za pomoca nozyka introligatorskiego (nozyczkami wychodzi krzywo, chyba ze masz takie dziecinne, kt. wycinaja w ksztalty, np. fale, zabki), a na 1st przykleilismy kawalek kremowej koronki. wyszlo super, a calosc w 4 osoby zajela nam ok. 3-4 (z duza iloscia wina... hihihi . wizytownikow byla setka, wiec chyba niezle.
__________________
Żyj pełnią życia - nikt inny tego za ciebie nie zrobi...
MadziaOlaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:59   #16
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: zaproszenia

Ja rowniez kupowalam na allegro u ARTIDAME, cena dostepna, zaproszenia piekne - ja wybralam kremowe. bardzo sie podobaja zapraszanym gosciom (bo nie wierze ze wszyscy chwala tylko w ramach wymianu uprzejmosci )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapr.jpg (22,2 KB, 116 załadowań)
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 05:55   #17
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: zaproszenia

MadziaOlaCz: dokładnej liczby jeszcze nie znam, ale mam mnostwo znajomych i sporą rodzinkę. Narzeczony zresztą też (szczęśliwie większość znajomych jest wspólna ). Z uwagi na to, że żadnego wesela nie będzie (primo: brak kasy, secundo: i tak właściwie nigdy nie marzyło mi się huczne wesele), wypadałoby przynajmniej pamiętać o wszystkich, którzy mieliby zjawić się na ślubie. Ponad 100 zaproszeń będzie na pewno. Czasu mamy jeszcze sporo, ale na cud polegający na wygraniu w totka liczę średnio (może po prostu powinnam zacząć grać? ), także powoli zaczynam liczyć koszty. No nic, zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja za parę miesięcy. Na dzień dzisiejszy pewnie bym się zdecydowała na produkcję we własnym zakresie (wystarczy kupić ładny papier, a na drukarce pójdzie szybko).
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 07:35   #18
aga_m11
Raczkowanie
 
Avatar aga_m11
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: zaproszenia

Mnie Zaproszenia Robi Kolezanka Kolezanki Takie Recznie Robione Z Kwiatkami, Serduszkami, Itp. W Sklepie Są Po 5,50 A Ona Chce Ze Wszystkim 2,50 Za Szt. Są Oryginalne wzór Zaprojektowała Mi Siostra A Tekst Zaproszenia I Wierszyki Wybrałam Z Narzeczonym
aga_m11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 10:41   #19
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: zaproszenia

Cytat:
Napisane przez aga_m11
Mnie Zaproszenia Robi Kolezanka Kolezanki Takie Recznie Robione Z Kwiatkami, Serduszkami, Itp. W Sklepie Są Po 5,50 A Ona Chce Ze Wszystkim 2,50 Za Szt. Są Oryginalne wzór Zaprojektowała Mi Siostra A Tekst Zaproszenia I Wierszyki Wybrałam Z Narzeczonym
to bardzo orginalnie amoglabys jakies wkleic ?? bo chialabym je zobaczyc
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 22:34   #20
JAGODA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 10
Dot.: zaproszenia

cześć
Czy mogłabyś przesłać swoje zaproszenie ze zdjęciem, zainteresował mnie pomysł ze zdjęciami i chcielibyśmy się przekonać jak to by wyglądało.
JAGODA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 19:00   #21
aga_m11
Raczkowanie
 
Avatar aga_m11
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: zaproszenia

Niestety nie są jeszcze gotowe Ale jak tylko je odbiore w tym tygodniu to Wam je pokaze
aga_m11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 22:46   #22
iustina
Przyczajenie
 
Avatar iustina
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 25
Dot.: zaproszenia

I ja porwałam się na własnoręczny wyrób. Cztery długie wieczory malowania, dziurkowania, wyrywania, naklejania i przeklinania. Ale warto było !
Mam niepowtarzalne zaproszenia za niecałą złotówkę za szt.
iustina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 06:51   #23
aga_m11
Raczkowanie
 
Avatar aga_m11
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: zaproszenia

Cześc dziewczyny
Chciałam pochwalic sie zaproszeniami, które zaczynamy rozwozic od tego weekendu, ale niestety nie mogę wkleić załączników, bo są za duże Jeśli jednak któraś z Was jest ciekawa to dajcie znać to wysle na maila
Ciekawa jestem co o nich sądzicie...
aga_m11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 07:48   #24
oregano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 21
Dot.: zaproszenia

Ja niestety nie mam za grosz uzdolnień manualnych, dlatego zdecydowałam się zamówić gotowe zaproszenia
Ceny w lokalnych drukarniach ceny zwaliły mnie z nóg (5-6 zł bez nadruku), dlatego zdecydowałam się zamówić zaproszenia w ITD przez internet
Jak dla mnie ceny mają nawet przystępne, a zaproszenia całkiem ładne
http://zaproszenia-itd.pl

Pozdrawiam
oregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.