JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 15:11   #31
scharlot
Raczkowanie
 
Avatar scharlot
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

ja szczerze zawsze chciałam zajmować sie fotomodelingiem nie wiem czy to sie dokładnie tak nazywa jednak to były tylko marzenia chyba nie wytrzymała bym czegoś takiego właściwie one nic nie mogą zrobić każda zmiana i mala ingerencja w wgląd chociaż by zmiana koloru włosów musi być uzgadniana z tabunem ludzi
__________________
Walka samej ze sobą !
wielkie odchudzanie
było 83 jest 74 bedzie ! 63
scharlot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:14   #32
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

sadze, ze wlasnie jeszcze w tym wieku (14 lat) dziewczyna na pewno bez diet tak wyglada bo po prostu taki wiek.. ale dokladnie za 3/4 lata jak bedzie sie chciala utrzymac to pewnie bez diety jej ksztalty sie zmienia diamtralnie i to jest smutne - albo dieta albo kariera.. jak juz sie jest w to wkreconym to ciezko zrezynowac z tego drugiego. Tym ktore potrafia tylko pogratulowac bo nie dosc ze zarobily to ejszcze sa rozsadne - posotaje miec nadzieje ze i ona bedzie.

Akurat do świadomosci projektantow niestety nie przemowimy ;/ i zanim taka ja na przyklad( 170/58) nie bede musiala rezygnowac z paru rzeczy ze wzgledu na figure to minie wiele czasu.. wazne zeby kobiety same w sobie wiedzialy ze sa piekne i tyle a wybiegi niech sobie ida swoja droga.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:23   #33
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Kurcze ciężko powiedzieć czy za młoda....

Widocznie nie Ale ja nie chcę oglądać takich modelek. To jeszcze dziecko, ewidentnie, jak już wcześniej ktoś pisał - zero kształtów kobiecych. Nie jestem zazdrosna, od razu zaznaczam

Dlaczego na niej mają ubrania lepiej leżeć, ona nie ma biustu, bioder, a według mnie właśnie na takich ciałach lepiej leżą ubrania Ja tych atutów też nie mam, nad czym ubolewam

Ta fotka https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1222086508 hmmm, chcieli z niej zrobić kobietę, ale efekt według mnie kiepski, właśnie ze względu na dziecięce ciało ;/

W jej wieku tez byłam taka chudziutka, ale w ciągu kilku lat moje ciało znacznie się zmieniło Ale uważam, że ona tendencji do tycia itp mimo wszystko nie ma
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:32   #34
MaPa
Zadomowienie
 
Avatar MaPa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 055
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Nie dałabym jej 14 lat!!!
MaPa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:33   #35
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Ana Carolina Reston

Zacytuję jeden z portali:
"Ana Carolina, mająca 174 cm, wzrostu ważyła zaledwie 40 kg. Ostatnio odżywiała się jedynie pomidorami i jabłkami. Modelką była od 13. roku życia."

Myślę, że komentarz jest zbędny.
OMG, ona naprawde tak wyglądała ? smutne...

Te zdjęcia wyglądają mi na fotki z wybiegu czy sesji więc dalej była w zawodzie ? Nadal sie podobała projektantom ?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:33   #36
dommiii_
Raczkowanie
 
Avatar dommiii_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dlaczego na niej mają ubrania lepiej leżeć, ona nie ma biustu, bioder, a według mnie właśnie na takich ciałach lepiej leżą ubrania Ja tych atutów też nie mam, nad czym ubolewam

Też się zgadzam, że na takich ciałach ubrania lepiej leżą
dommiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:36   #37
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez dommiii_ Pokaż wiadomość
Też się zgadzam, że na takich ciałach ubrania lepiej leżą
no ale prawda jest taka - na klepsydre trudniej cos uszyc niz wziac dwa prostokatne kawalki materialu i zszyc po boku ktore mimo wszystko na takiej dziewczynie dobrze wygladaja a jak juz sa biodra i biust to trzeba sie we wciecia bawic, zaszewki itp... prawda ze latwiej to zalatwic dla szczuplutkie dziewczynki ?


btw. ja nie bronie projekatnow czy cos - mam wrodzone patrzenie na takie sprawy ze strony ekonomicznej ale ogolnie wolalabym widziec na wybiegach kobiety a nie wieszaczki w wieku lat 14
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 15:40   #38
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no ale prawda jest taka - na klepsydre trudniej cos uszyc niz wziac dwa prostokatne kawalki materialu i zszyc po boku ktore mimo wszystko na takiej dziewczynie dobrze wygladaja a jak juz sa biodra i biust to trzeba sie we wciecia bawic, zaszewki itp... prawda ze latwiej to zalatwic dla szczuplutkie dziewczynki ?
A no, łatwiej, łatwiej. Małe, szczupłe wszędzie się wciśnie. Sama jestem mała, szczupła, a kiedy mnie ktoś łapie w pół i mówi, że można mnie jedną ręką objąć to mnie szlag trafia. Jestem zwolenniczką normalnie wyglądających kobiet! Krągłe jest piękne, mimo że trzeba się odrobinę bardziej namęczyć szukając ubrań.
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:17   #39
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Ana Carolina Reston

Zacytuję jeden z portali:
"Ana Carolina, mająca 174 cm, wzrostu ważyła zaledwie 40 kg. Ostatnio odżywiała się jedynie pomidorami i jabłkami. Modelką była od 13. roku życia."

Myślę, że komentarz jest zbędny.
Akurat pierwsze zdjęcie to fotomontaż, widziałam kiedyś oryginał i modelka wyglądała nieco zdrowiej. W takim stanie raczej nikt by jej na wybieg nie wpuścił, agencja by wiele na tym straciła.
Ale to oczywiście nie zmienia faktu, że problem chudości wśród modelek istnieje. Ostatnio jednak trochę się to zmieniana lepsze, choćby podając przykład Sashy Pivovarovej, która ostatnio nieco przytyła a na wybiegach wciąż jej pełno.

Co do wieku Moniki to w sumie trudno powiedzieć, czy jest za młoda czy nie. Wiele modelek zaczynało w tym wieku i nic im się nie dzieje. Myślę, że to decyzja jej i jej matki.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:37   #40
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

dziewczyna na 14 lat nie wygląda jest bardzo ładna i życzę jej wszystkiego najlepszego. To fajnie, że zaczyna w takim wieku, bo kiedy już będzie "za stara" na tę branżę, będzie miała na tyle znajomości, żeby coś rozkręcić, albo załapać się do jakiejś innej dobrze płatnej pracy w tym biznesie

nie pasują jej na pewno bardzo poważne stylizacje, np w tym stroju żałobnym
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:54   #41
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Dziewczyna jest sliczna. Czy za mloda ciezko stwierdzic. Moda rzadzi sie swoimi prawami nie zawsze do konca slusznymi
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 17:08   #42
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Nie lubię oglądać pokazów gdzie są modelki wieszaki ( nie mogę na to patrzeć) jak i również jak dzieci reklamują odzież dla kobiet. Więc jakie modelki? Victoria's secret ich pokazy są boskie, one sa boskie i ich okrągłe i bardzo kobiece kształty. Aha i nikt mnie nie przekona, że jakieś ciuchy leżą lepiej na wieszkau niż na normalnej kobiece z kobiecymi kształtami.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 17:21   #43
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Akurat pierwsze zdjęcie to fotomontaż, widziałam kiedyś oryginał i modelka wyglądała nieco zdrowiej. W takim stanie raczej nikt by jej na wybieg nie wpuścił, agencja by wiele na tym straciła.
Naprawdę? O, nie wiedziałam nawet, że to fotomontaż i ze w po internecie gdzieś krąży oryginalne zdjęcie... To zdjęcie też gdzieś już dawno temu w internecie znalazłam

Btw. mnie jeszcze bardziej chyba od nastolatek reklamujących odzież dla kobiet denerwują oczy kilkunastoletnich dziewczyn wykorzystywane w reklamach kremów przeciwzmarszczkowych... Czytałam kiedyś o tym, że na modelki powyżej 12 lat do takiej reklamy kręcą nosem
picnic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 17:23   #44
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Nie lubię oglądać pokazów gdzie są modelki wieszaki ( nie mogę na to patrzeć) jak i również jak dzieci reklamują odzież dla kobiet. Więc jakie modelki? Victoria's secret ich pokazy są boskie, one sa boskie i ich okrągłe i bardzo kobiece kształty. Aha i nikt mnie nie przekona, że jakieś ciuchy leżą lepiej na wieszkau niż na normalnej kobiece z kobiecymi kształtami.
no i to jest niezdrowe popadanie skrajności, bo z jednej strony mamy Moss i jej wychudzenie, a z drugiej mamy aniołki Victoria's Secret, które też nie wyglądają jak zwykłe kobiety, bo większość przeciętnych kobiet jest niższa, nie ma takich proporcji, nie ma takich cycków.

ja szczerze powiedziawszy wolałabym oglądać takie dziewczyny "pośrodku", jak Daisy Lowe, albo gwiazdy - są po prostu szczupłe, w rozmiarach 34-38.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:16   #45
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Naprawdę? O, nie wiedziałam nawet, że to fotomontaż i ze w po internecie gdzieś krąży oryginalne zdjęcie... To zdjęcie też gdzieś już dawno temu w internecie znalazłam

Btw. mnie jeszcze bardziej chyba od nastolatek reklamujących odzież dla kobiet denerwują oczy kilkunastoletnich dziewczyn wykorzystywane w reklamach kremów przeciwzmarszczkowych... Czytałam kiedyś o tym, że na modelki powyżej 12 lat do takiej reklamy kręcą nosem
Też się zdziwiłam, to było na jakiejś stronie o grafice komputerowej. Wbrew pozorom bardzo łatwo "odchudzić" modelkę.

Co do modelek Victoria's Secret, to nie przesadzałabym z ich kobiecymi kształtami. Większość modelek na tych pokazach chodzi też po wybiegach innych projektantów i wymiary ma jak najbardziej wieszakowate - choćby Jessica Stam, Lindsay Ellingson czy Julia Stegner. A te bardziej znane "aniołki" również mają wymiary standardowe dla modelek, różnią się jedynie biustem (który moim zdaniem wygląda nienaturalnie w porownaniu z resztą ciała).
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:36   #46
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Ana Carolina Reston

Zacytuję jeden z portali:
"Ana Carolina, mająca 174 cm, wzrostu ważyła zaledwie 40 kg. Ostatnio odżywiała się jedynie pomidorami i jabłkami. Modelką była od 13. roku życia."

Myślę, że komentarz jest zbędny.

ta dziewczyna z tego 1 zdjecia mi zawsze gisele przypomina. kto to w sumie jest? bo gisele chyba nie
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:24   #47
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

ale ANiolki wygladaja zdrowo :P sa opalone, maja bisty, maja sportowe a nie wychudzone sylwetki. wymiary moze i podobne, ale wyglad ogolny lepszy..
Duzo tez makijaz robi, z nich robia rasowe mlode kobiety na wybiegu VS a na inncyh wybiegach czesto dominuja ze tak powiem "kryptowe klimaty" przynajmniej tak mi sie kojarzy ogladanie pokazow i niektorych zdjec. zdecydowanie wole jak w ciuszku usmiecha sie do mnie ladna, opalona kobieta z pieknymi wlosami, duzym biustem, niz patrzy wielkimi nieprzecietnymi oczami zaglodzona 16latka ze zblazowana mina :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:34   #48
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Nie lubię oglądać pokazów gdzie są modelki wieszaki ( nie mogę na to patrzeć) jak i również jak dzieci reklamują odzież dla kobiet. Więc jakie modelki? Victoria's secret ich pokazy są boskie, one sa boskie i ich okrągłe i bardzo kobiece kształty. Aha i nikt mnie nie przekona, że jakieś ciuchy leżą lepiej na wieszkau niż na normalnej kobiece z kobiecymi kształtami.
a ktoś Cię przekonuje ? My tylko tylko o tym, że na wieszak łatwiej i szybciej coś uszyć niż na kobiece kształty.


Co do aniołków - może jestem dziwna ale jak dla mnie to mimo iż piękne to w większości za chude i fakt faktem maja wymiary ( poza biustem bo w koncu sa od bielizny zazwyczaj) typowe dla modelek ( bo jakos nie wydaje mi sie specjalnie normalnym 89cm w biodrach czy 58cm w talii dla kobiety o wzroscie 177 na przyklad) - nie ma co ukrywac, ze caly ich urok to nie tyle kobieca figura co odpowiednia stylizacja i klimat


no i dla mnie to fajna jest taka na przyklad Eva Mendes - piekna ma figure, kobieca, nie jest wychudzona - takie kobiety by mogly chodzic po wybiegach jak dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva-mendes.jpg (25,9 KB, 155 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:18   #49
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

oj nie przepadam za eva w ogole. nie podoba mi sie ani nic. wyglada jak chlop. ale musze przyznac, ze ma cos w sobie co jest takie tajemnicze i seksowne

tak czy siak. zostawmy wybieg modelkom a filmy aktorom. branzy nie zmienimy i zawsze tak bedzie. a dziewczyny z vs sa takie same jak cala reszta (nie wszystkie). maja identyczne rozmiary ew wiekszy biust. i na vs tylko dlatego lepiej wygladaja, bo sa tak ucharakteryzowane. kazda inna modelka tez by tak dobrze wygladala. ale jak cos jest modne to dominuje i kazdy projektant tez nie moze miec takiej samej charakteryzacji dla modelek jak jego konkurencja. dlatego jeden sie wyroznia jakimis truposzami, a drugi opalonymi lalkami barbie
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 10:35   #50
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
oj nie przepadam za eva w ogole. nie podoba mi sie ani nic. wyglada jak chlop. ale musze przyznac, ze ma cos w sobie co jest takie tajemnicze i seksowne

tak czy siak. zostawmy wybieg modelkom a filmy aktorom. branzy nie zmienimy i zawsze tak bedzie. a dziewczyny z vs sa takie same jak cala reszta (nie wszystkie). maja identyczne rozmiary ew wiekszy biust. i na vs tylko dlatego lepiej wygladaja, bo sa tak ucharakteryzowane. kazda inna modelka tez by tak dobrze wygladala. ale jak cos jest modne to dominuje i kazdy projektant tez nie moze miec takiej samej charakteryzacji dla modelek jak jego konkurencja. dlatego jeden sie wyroznia jakimis truposzami, a drugi opalonymi lalkami barbie


Jakby co to ja nie o twarzy Evy bo też mi się nie podoba
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 11:50   #51
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka


jak bardzo mialabym byc piekna, jak wiele mialabym zarabiac jak wielka mialabym miec popularnosc za zadne skarby swiata nie chcialabym aby rodzice tak zniszczyli mi dziecinstwo
bycie modelka to ciagly wyscig szczurow, ciagle wyrzeczenia, ciagle zycie w pospiechu, presja, stres, choroby a zycie ma sie jedno.

dziewczynka ładna ale ja ... szczerze wspolczuje, urody gratuluje.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:12   #52
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość

jak bardzo mialabym byc piekna, jak wiele mialabym zarabiac jak wielka mialabym miec popularnosc za zadne skarby swiata nie chcialabym aby rodzice tak zniszczyli mi dziecinstwo
bycie modelka to ciagly wyscig szczurow, ciagle wyrzeczenia, ciagle zycie w pospiechu, presja, stres, choroby a zycie ma sie jedno.

dziewczynka ładna ale ja ... szczerze wspolczuje, urody gratuluje.


szczerze mówiąc - jakby codzienne życie nie było wyścigiem szczurów... wiem po sobie. Kiedy byłam w jej wieku ważyłam ponad 70kg przy wzroscie ok.165.. i uwierz mi - nastolatka z takim ciałem nie ma przyjemnego życia i nie nazwałabym tego okresu moimi najlepszymi latami życia wręcz codziennie modliłam się żeby ta udreka dosłownie się skończyła - cięzko się żyje kiedy nikt Cię nie lubi, wytykają Cię placami, nazywają trzydrzwiową szafa itp...
Dobrze jest rzucić sobie hasło, że jej ktoś zniszczył dziewciństwo.. ale dziecieństwo wcale takie różowe nie jest - ja się zaczęłam naprawdę cieszyć życiem jak na studia poszłam ( a w międzyczasie schudłam do 58kg i urosłam o 5cm...) i szczerze tamten okres chętnie wymazałabym z pamięci chociaż to nibyło było to moje różowe dzieciństwo.

Ocenianie po pozorach jest bez sensu... ze słabym charakterek dziewczyna by tak daleko nie zaszła - tylko najsilniejsze w tym zawodzie coś osiągaja i szczerze mówiąc nie zdziwiłabym się gdyby ta 14stka rozumem przerosła wiekszosc 25 latek. Na póżor pewnie wiekszosc bierze ja za lalunie której jeszcze lalki w głowie... ale czy naprawde by coś osiągnęła z taką dojrzałościa ? Mamunia jej na pewno ciągle za łapke nie prowadza - większosc relacji młodych modelek to samotny wyjazd za granice i szkoła życia, wyrabianie charakteru - zniszczone dzieciństwo ? W tym wieku już dzieciństwo już dawno sie ma za soba a żyje się "nastoletnimi" problemami.



btw. nie mniej wspólczuję swiezo upieczonym maturzystkom które pracują w firmach produkcyjnych niż jej.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:21   #53
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Dziewczyna jest bardzo ładna, piękne zdjęcia - ale nie wygląda na nich na 14 lat.
Bardzoo dojrzale.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:36   #54
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

mi tam sie fajnie zylo nastoletnimi problemami. nie chcialabym tego stracic. chociaz w jej wieku tez chcialabym byc modelka pewnie :P no ale na szczescie nie bylam, dla mnie gimnazjum i poczatek liceum to najfajniejsze czasy byly
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:02   #55
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Mnie troche przeraza, ze 14 latnie dzieci reklamują ubrania dla dorosłych kobiet.. Niestety ale wiele osob patrzac na takie super chude i nieskazitelne modelki wpada w kompleksy.
Dziewczyna jest sliczna i robi karierę, ale uważam ze modelki powinny zaczynać karierę nieco pozniej.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:04   #56
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

o włąśnie mi się przypomniało w czyim wydaniu lubie reklame ubrań dla kobiet:


siostry Cruz w Mango - przepieknie wygladaja wspaniale sesje robia... ahh i te ich figury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (25,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg cruz_mango_2.0.0.0x0.468x636.jpeg (53,2 KB, 102 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:27   #57
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Myślę, że komentarz jest zbędny.
Jakby zdjęcia były prawdziwe to byłby zbędny.


Monika Jagaciak jest piękna. Ma idealny nos, kości policzkowe. Jej uroda jest po prostu cudowna. Na pewno się nie marnuje. Wprost stworzona do modelingu.

No ale jak ktoś osiąga tak wielkie rzeczy zwłaszcza z młodym wieku to trzeba mu dopisać nieszczęśliwą historię, na podstawie paru zdjęć zrobić dokładną psychoanalizę.

Skąd wiecie co czują modelki? Jak dokładnie pracują?


Jak chuda i blada tzn. że z krypty? Miło mi.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:15   #58
Lilla My
Raczkowanie
 
Avatar Lilla My
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 76
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

warunki na modelke ma
__________________


Lilla My jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:55   #59
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
Mnie troche przeraza, ze 14 latnie dzieci reklamują ubrania dla dorosłych kobiet.. Niestety ale wiele osob patrzac na takie super chude i nieskazitelne modelki wpada w kompleksy.
Dziewczyna jest sliczna i robi karierę, ale uważam ze modelki powinny zaczynać karierę nieco pozniej.
Oj nie, ja na szczescie nie wpadam w kompleksy gdy widzę modelki jak Monika
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 17:24   #60
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jakby zdjęcia były prawdziwe to byłby zbędny.


Monika Jagaciak jest piękna. Ma idealny nos, kości policzkowe. Jej uroda jest po prostu cudowna. Na pewno się nie marnuje. Wprost stworzona do modelingu.

No ale jak ktoś osiąga tak wielkie rzeczy zwłaszcza z młodym wieku to trzeba mu dopisać nieszczęśliwą historię, na podstawie paru zdjęć zrobić dokładną psychoanalizę.

Skąd wiecie co czują modelki? Jak dokładnie pracują?


Jak chuda i blada tzn. że z krypty? Miło mi.
ale jaka nieszczesliwa historie dopisac? przeciez to oczywiste ze jak robi kariere to nie chodzi w calkowicie normalnym trybie do szkoly, nie chodzi czesto na pizze z przyjaciolmi czy do kina, omina ja pierwsze nastolatkowe imprezy i generalnie ma zobowiazania i musi czegos pilnowac. to jest praca. a mi szkoda osob ktore pracuja w mlodym wieku bo duzo je omija.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.