tycie po tabletkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 07:24   #1
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272

tycie po tabletkach


hey, nie mam czasu sprawdzić czy taki wątek już był, w razie czego go usune, ale powiedzcie mi czy tabletki hormonalne, lub antykoncepcyjne same z siebie powodują że się tyje, czy bardziej nam się jeść chce czy jak?? Bo podejrzewam ze mam trobiel na jajniku czy cos pododbnego;/ i jesli nie wycinanie to na pewno jakies tabletki..,
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 07:32   #2
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: tycie po tabletkach

Skąd Ci przyszło do głowy, że komuś będzie się chciało odpowiadać, skoro Tobie się nie chce poszukać odpowiedzi?

Wątku nie usuniesz, bo takiej opcji nie ma.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:53   #3
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: tycie po tabletkach

nie wszyscy siedza w domu przy komputerze tak jak Ty, są ludzie, którzy od rano do wieczora pracują i nie mają czasu szukać w tysiąc 500 100 900 podstronach, poza tym chyba forum jest od tego, żeby zadawać sobie pytania i odpowiadać? Skoro Tobie się chciało udzielić mi odpowiedzi nie na temat, to z pewnoscią znalazłyby się osoby, które rozwiałyby moje wątpliwości ;].

jesli wiesz coś na ten temat to z pewnością o wiele krócej by Ci zajęło napisanie tego niż Twe 'pouczanie'.

btw własnie teraz poszukałam sobie i tak nic konkretnego nie znalazłam.
;]
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:57   #4
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: tycie po tabletkach

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
nie wszyscy siedza w domu przy komputerze tak jak Ty, są ludzie, którzy od rano do wieczora pracują i nie mają czasu szukać w tysiąc 500 100 900 podstronach, poza tym chyba forum jest od tego, żeby zadawać sobie pytania i odpowiadać? Skoro Tobie się chciało udzielić mi odpowiedzi nie na temat, to z pewnoscią znalazłyby się osoby, które rozwiałyby moje wątpliwości ;].

jesli wiesz coś na ten temat to z pewnością o wiele krócej by Ci zajęło napisanie tego niż Twe 'pouczanie'.

btw własnie teraz poszukałam sobie i tak nic konkretnego nie znalazłam.
;]

hola hola, przystopuj troche z tym jadem to Ty chyba chcesz czegoś do nas a nie my od Ciebie??

troche kultury...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:16   #5
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: tycie po tabletkach

od tabletek sie nie tyje i nie chce sie jesc wiecej. ale jest mozliwe ze beda ci zatrzymywac wieksza ilosc wody w organizmie i w sumie bedzie to wygladalo jakbys przytyla. przewaznie juz przy pierwszym i drugim opakowaniu widac takie objawy wiec wtedy wystarczy zmienic tabsy na inne
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:40   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: tycie po tabletkach

Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
od tabletek sie nie tyje i nie chce sie jesc wiecej. ale jest mozliwe ze beda ci zatrzymywac wieksza ilosc wody w organizmie i w sumie bedzie to wygladalo jakbys przytyla. przewaznie juz przy pierwszym i drugim opakowaniu widac takie objawy wiec wtedy wystarczy zmienic tabsy na inne
nie do konca prawda, tabletki moga powodowac i zatrzymywanie wody jaki zwiekszanie łaknienia.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:52   #7
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: tycie po tabletkach

dzieki bardzo dziewczyny

jaki jad? to raczej ja poczułam jad, grzecznie sie zapytałam , zadalam pytanie, a tu jakiś odzew, że skad wiem, że ktoś mi odpowie... ;/.
Nie znalazłam niczego co by rozwiało moje wątpliwości to zapytałam, a tu od razu pierwszy post, że 'co ja se niby mysle'.
Wy raczej też byście były ' ;/' że tak powiem, jak prosicie kogoś o pomoc, a ktoś wam wyjeżdża z takim hasłem.
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 16:20   #8
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: tycie po tabletkach

Mi lekarz gdy zadałam to samo pytanie odpowiedział: tabletki same w sobie nie zawierają nic co powoduje tycie, co najwyżej mogą nieznacznie zwiększyć apetyt- ale to ode mnie zależy czy będę jadła czy nie. Z innych źródeł dowiedziałam się że tycie przy tabletkach ma jakiś związek z tarczycą, z jakimiś nieprawidłowościami ale nie wiem tak dokładnie o co z tym chodzi.
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:32   #9
agata2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 84
Dot.: tycie po tabletkach

torbiele wycina się od 6cm, a leczy się zwykle tabletkami antykoncepcyjnymi/hormonami. (tak mówił mi mój gin.)
Najlepiej przejdź się do lekarza a nie zastanawiaj nad tym czy masz torbiel czy nie.
pozdrawiam
agata2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:09   #10
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: tycie po tabletkach

karolinka, Tobie z kolei, kochana - zajęłoby mniej czasu przejrzenie wyszukiwarki, niż napisanie tutaj kilku postów i zakładanie setnego takiego samego tematu, jaki był już po tysiąckroć poruszany na tym forum.
kropka75, nie była złośliwa, ani jadowita - ale powiedziała bardzo słusznie.

Uprzejmość uprzejmością, a forum jest forum - ale ileż razy można odpowiadać na takie samo pytanie?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-04-18 o 10:11
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 04:46   #11
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: tycie po tabletkach

Forum jest forum wiec moim zdaniem mozna odpowiadac na to samo nawet tysiac razy
A przegladniecie watkow w tym samym temacie czasem caly dzien zajmuje bo iektore watki maja po 60 podstron...z czego polowa wlasnie jest nie na temat, zamiast same konkretne odpowiedzi to wsyzscy wszystkich pouczaja albo pisza ze nie napisza na temat, hahah smieszne to
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 06:21   #12
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: tycie po tabletkach

Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
Forum jest forum wiec moim zdaniem mozna odpowiadac na to samo nawet tysiac razy
A przegladniecie watkow w tym samym temacie czasem caly dzien zajmuje bo iektore watki maja po 60 podstron...z czego polowa wlasnie jest nie na temat, zamiast same konkretne odpowiedzi to wsyzscy wszystkich pouczaja albo pisza ze nie napisza na temat, hahah smieszne to
Na forum również obowiązują pewne zasady, które zaakceptowałaś "podpisując" regulamin, m.in.:

Cytat:
Mam serdeczną prośbę o korzystanie z wyszukiwarki i nie dublowanie pytań. Jeśli temat już istnieje, ale Twoim zdaniem nie został wyczerpany, dopisz się w istniejącym wątku.
Dopiero jeśli masz pewność, że Twoje pytanie nie było jeszcze zadane, załóż nowy temat z rozbudowanym tematem

Dziękuję!

p.s. Na pierwszych 20 wątków na tym forum powtarzało się aż 8!!! Szanujcie moderatorów, bo nie wystarczy im cierpliwości, aby po raz n-ty odpowiadać na identyczne pytanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=79223

A jak wątek ma 60 stron to jest jeszcze wyszukiwanie w wątku danego wyrażenia.

Nie dziw się, że nie szukamy Ci gotowych odpowiedzi, tylko pouczamy, bo gdyby wszyscy takie sprawy organizacyjne przemilczeli, to forum byłoby zasypane tysiącem takich samych pytań (bo przecież na forum trzeba odpowiedzieć?), userzy odpowiadający po raz setny w ciągu 2 dni na to samo pytanie dostaliby nerwicy, a na forum zrobiłby się ogólny bałagan - trzeba to zrozumieć
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:20   #13
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: tycie po tabletkach

Ja musze dołożycswoje pare groszy,

ja w pierwszym miesiącu przyjmowania cilestu przytyłam ok 5-6 kilo, strasznie drastycznie nie zmianiejąc swoich nawyków żywieniowych, jestem szczupła, a dostałam na udach rozstępy.

po trzech miesiącach na hormonach zmienił mi się upodobania kulinarne. dotychczas nie lubiłam słodyczy, zdecydowanie wolałam rzeczy pikantne, fastfoody, chrupki,
w trakcie brania hormonów mogłam jeść czekoladę całymi tabliczkami. Jak je odstawiłam po 2 latach.. moje piewotne upodobania wróciły, ale zostały kilogramy i rozstępy

Pozdrawiam
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:59   #14
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: tycie po tabletkach

bralam diane 3 miechy - schudłam, bralam cilest 2 lata - nie przytylam, obecnie yasminelle 8 miesiecy tez bez wzrostu wagi. zauwazam wzrost lakienia ale kontroluje to i patrze ile jem
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 23:07   #15
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tycie po tabletkach

ja biore Yasminelle od dwoch lat i nie przytylam. No a pryznajmniej nie z powodu tabletek :P

a wyszukiwarka nie gryzie. ani na forum, ani na podforach, ani rowniez w 60-cio lubi wiecej stronicowych watkach
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.