Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 21:04   #61
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

byliśmy w Neckermanie, Itace, Tui, Alfa Star i w jednym takim , które było pośrednikiem i zbierało wszystkie oferty.. No nie wiem, pomyślimy jeszcze do jutra.. Niby możemy poczekać, ale już się tak napaliliśmy na ten wyjazd, że chyba miesiąc to mnie dobije
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:13   #62
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

a dopuszczasz myśl żeby zorganizować sama czy tej opcji nie bierzesz pod uwagę?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

wcale się nie dziwię, że się nie możesz doczekać wyjazdu, przez ciebie zaczęłam rozglądać się za wyjazdem na marzec...
wy wszystkie zdążycie wrócić z wakacji a ja jeszcze nie wyjadę nawet....
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:48   #63
olifcia222
Raczkowanie
 
Avatar olifcia222
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Hej Małgoś!

Zdjęcia wrzuciłam na pocztę
olifcia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 22:23   #64
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Oliffcia - aż dech zapiera! cudnie wszystko... ta suknia, wy dekoracje, sala, ten ogród - no aż brak mi słów! a czy mi sie wydaje czy ty zgubiłaś trochę kg, nie to że wcześniej byłaś gruba czy co bo absolutnie, ale nawet twarz masz taką szczuplusieńką
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 22:34   #65
olifcia222
Raczkowanie
 
Avatar olifcia222
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Malgoś dziękuje od razu cieplej robi się na serduchu jak się słyszy takie miłe słowa i pochwały
Parę kg zrzuciłam przed ślubem, ale twarz to ja zawsze mam szczupła... Na początku zawsze idzie mi w dupsko i biodra ;P ale dziękuję miło mi, że zauważyłaś :P
olifcia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 08:41   #66
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

nowy wątek nam służy posty tworzycie jeden za drugim

talk my byslimy w itace pytac sie pozniej sprawdzilismy ta sama oferte na ich stronie i było 100-200 zł taniej od osoby....

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

w środe byliśmy na plenerze a dzisziaj juz mam fotki wrzuce pare na poczte

zdjęcia juz są

Edytowane przez agniecha_17
Czas edycji: 2012-09-14 o 08:46
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:04   #67
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Robiła któraś z Was zaproszenia własnoręcznie? Bo ja sie zastanawiam nad tym, byłaby spora oszczędność borąc pod uwagę że potrzebuję około 80.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 09:05   #68
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Choji a gdzie ten lokal jest? bo nazwa nic mi nie mówi....
To są można powiedzieć obrzeża Dębicy
To dom weselny, bardzo ładny.
Właściciel niestety nie ma strony internetowej
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:21   #69
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

nunny zależy jakie chcesz zaproszenia, na allegro można kupić tanie i bardzo ładne i to juz z personalizacja gosci
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:29   #70
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez olifcia222 Pokaż wiadomość
Agniecha, widok z balkonu na Gran Canari
Olifcia relacja super, a zdjecie z podróży wow.
Fryzurka śliczna.

Zdjecia na poczcie oglądne dopiero popołudniu więc wtedy może coś skomentuję

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Robiła któraś z Was zaproszenia własnoręcznie? Bo ja sie zastanawiam nad tym, byłaby spora oszczędność borąc pod uwagę że potrzebuję około 80.
Ja robiłam sama ale tylko dlatego że nie znalazłam nic fajnego z motywem motocykla. Nie dawałam żadnych ozdób oprocz kokardki, więc wykonanie polegało tylko na obrobieniu obrazka, personalizaji i druk. No i miąłam możliwość w każdej chwili coś dodrukować.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:31   #71
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Hej ho
Dziewczyny, zdjęcia świetne, wyglądałyście obłędnie

TŻ poszedł do pracy, ja już trochę ogarnęłam mieszkanie, ale musiałam sobie zrobić przerwę na kawkę i wizaż
na 17 idę do pracy...

Agniecha, to szybko macie zdjęcia
Choć Nasz fotograf też parę dni po plenerze miał już zdjęcia obrobione i w sumie gotowe, ale chce nam oddać wszystkie razem, więc jeszcze trochę musimy poczekać...

Aaa, i macie coś ode mnie w klubie
__________________
Kacperek

Edytowane przez bluesky89
Czas edycji: 2012-09-14 o 09:37
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 09:53   #72
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

aga - super ten plener fajne zdjęcia

Małgoś - no my zawsze jeździmy na własną rękę wszędzie, ale tym razem cięzko nam było okreslić, czy w ogóle będziemy w stanie gdzieś pojechac po ślubie, stąd nie mogliśmy wcześniej niczego zorganizować .. TŻ mówi, żeby machnąć ręką i jechać, bo podróż poślubna ma się tylko raz i szkoda, żebyśmy się musieli martwić czy wszystko wypali itd... także chyba dzisiaj zarezerwujemy tę Fuertę, bo ja się nie doczekam
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:57   #73
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez agniecha_17 Pokaż wiadomość
nunny zależy jakie chcesz zaproszenia, na allegro można kupić tanie i bardzo ładne i to juz z personalizacja gosci
Ja słyszałam że z jakością tych zaproszeń różnie bywa, poza tym jakoś żadne tak w 100% mi nie odpowiadają

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Ja robiłam sama ale tylko dlatego że nie znalazłam nic fajnego z motywem motocykla. Nie dawałam żadnych ozdób oprocz kokardki, więc wykonanie polegało tylko na obrobieniu obrazka, personalizaji i druk. No i miąłam możliwość w każdej chwili coś dodrukować.
a gdzie kupowałaś papier i inne materiały na te zaproszenia?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:58   #74
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Robiła któraś z Was zaproszenia własnoręcznie? Bo ja sie zastanawiam nad tym, byłaby spora oszczędność borąc pod uwagę że potrzebuję około 80.
Ja robiłam własnoręcznie (tzn na 4 ręce z mężem), robiłam też później zaproszenia koleżankom. Za każdym razem uważam, że było warto, bo oszczędność w porównaniu z cenami chociażby na allegro jest spora. Za takie prościuteńkie zaproszenie z gatunku kartka złożona na 3 + kokardka na allegro płaci się około 1 zł. A koszt zrobienia takiego zaproszenia samemu jest dużo niższy (papier po 30-40 gr/ arkusz + wstążka w zależności od szerokości 2-10 zł/32m).

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Aaa, i macie coś ode mnie w klubie
To idę oglądać
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:02   #75
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Mi się wydaje, że robienie samemu zaproszeń wychodzi cenowo bardzo podobnie.
Może jest jakaś mała różnica, ale ile przy tym pracy i ile czasu trzeba poświęcić.
Też na początku chciałam robić sama, ale jest tyle innych rzeczy do zrobienia, że nie dałabym rady chyba.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:08   #76
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

blue - no u mnie było podobnie.. Jak nakupowałam papierów do robienia zaproszeń na próbę, to okazało się, że te kupione wyszły mnie dużo taniej niż materiały do robienia samemu... W końcu zamówiłam

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

I myślę, że tutaj kwestia oszczędności w ogóle nie wchodzi w grę.. Bardziej satysfakcji, że zrobiło się zaproszenia samemu
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:19   #77
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Kalendarz Podkarpackich Panien Młodych!


Na swoich weselach bawiły się już:

2011

23.07.2011
joanwi
14.08.2011
Ifwka
27.08.2011
paula54,jusztyska
03.09.2011
lipus89
08.10.2011
Fiolusiek

2012

02.06.2012
line_87, Malgos_12
23.06.2012
olifcia222. sharpnowaja, pawie_oczko
04.08.2012
asiulka_22
18.08.2012
bluesky89, RoXi_7
19.08.2012
agniecha_17, part II, part III
1.09.2012
pegibundy
08.09.2012
talkative2

2013

12.01.2013
dziubdziubek88

Oczekujące

13.07.2013
Choji
27.07.2013
Wiolinkax
10.08.2013
Aisog1987
24.08.2013
biala17a
14.09.2013
nunny
12.10.2013
Siempre

2015

06.06.2015
Anteria
__________________
Kacperek

Edytowane przez bluesky89
Czas edycji: 2013-03-21 o 11:30
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:24   #78
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

wiecie, licząc wkład pracy oczywiście, że wyjdzie drożej. Ale jeśli się kupi papiery w hurtowni (albo dobrze poszuka na allegro) to mimo wszystko jest taniej niż zamówić gotowce. Tylko trzeba mieć czas i narzędzia. A że u nas w domu pełno różnych akcesoriów papierniczych to wykonanie zaproszeń było tylko wielką frajdą (wieczorami, przy winku i dobrym filmie). Także co kto lubi. Ja lubię dłubać w papierze, więc dla mnie to była fajna zabawa. A przy okazji zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy (zaproszenia, listy gości, winietki dla rodziców, zawieszki na wódkę, foldery na płyty dla gości - za całość zapłaciliśmy mniej niż za same zaproszenia, które nam się podobały wyszłoby w sklepie).
Robiłam też zaproszenia dla znajomej znajomej... (czyli generalnie obcej mi osoby) i powiedziałam wprost, że ok, ale liczę sobie też za robociznę. I uważam, że i tak wyszły ją zaproszenia taniej niż na allegro.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:26   #79
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja robiłam własnoręcznie (tzn na 4 ręce z mężem), robiłam też później zaproszenia koleżankom. Za każdym razem uważam, że było warto, bo oszczędność w porównaniu z cenami chociażby na allegro jest spora. Za takie prościuteńkie zaproszenie z gatunku kartka złożona na 3 + kokardka na allegro płaci się około 1 zł. A koszt zrobienia takiego zaproszenia samemu jest dużo niższy (papier po 30-40 gr/ arkusz + wstążka w zależności od szerokości 2-10 zł/32m).
Też tak myślę, a materiały zamawiałaś na all czy gdzieś w sklepie kupowałaś?

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
I myślę, że tutaj kwestia oszczędności w ogóle nie wchodzi w grę.. Bardziej satysfakcji, że zrobiło się zaproszenia samemu
Dokładnie Ja chciałabym sama zająć się sprawami typu winietki, menu, zaproszenia, zawieszki. Tak żeby połączyć wszystko ładnie jakimś motywem. Wesele mamy na sali , nie w żadnym lokalu i chce zrobić wszystko żeby wyszło elegancko i żeby wszyscy byli zadowoleni. Nadchodzą długie jesienne wieczory więc będzie więcej czasu aby sie tym zająć. Kolorem przewodnim będzie na 99% lilia/lawenda z odrobiną amarantu.
A dzisiaj zaczynam odliczanie, 365 dni do ślubu
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 10:31   #80
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Paula, ale jakby przyszło kupić wszystkie materiały, jak np ja, bo nie mam nic takiego, co mogłoby się przydać, to wyszłoby drożej. Nie mówię o wstążeczkach, bo to są groszowe sprawy, ale o potrzebnych narzędziach, tusz do drukarki i takie inne rzeczy, to się uzbiera i to niezła sumka
Ale wiadomo, jeśli ktoś lubi takie rzeczy, to dla samej satysfakcji warto samemu zrobić zaproszenia
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:45   #81
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Nunny - mi brak cierpliwości i ochoty, żeby zaproszenia robić samemu

Talk - ale chodzi o to, że to taki sam czas ci zajmie kupić w necie bilet, plus zarezerwować nocleg, chyba że wolisz już niczym się nie martwić itd to wiadomo, tylko że po prostu wydaje mi się że taniej, ale z drugiej strony podróż poślubna jest raz w życiu zawsze można trochę bardziej zaszaleć

Blue - ten kalendarz bardziej mi odpowiada

Agniecha - jak będziecie tylko pięknych zdjęć wrzucać, to moje przestaną mi się podobać masz taką delikatną urodę...

Choji - a która to część Dębicy? wybacz że tak wypytuje, ale tak z ciekawości pytam

Lecę do fryzjera - będzie brand new Małgoś
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:50   #82
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Paula, ale jakby przyszło kupić wszystkie materiały, jak np ja, bo nie mam nic takiego, co mogłoby się przydać, to wyszłoby drożej. Nie mówię o wstążeczkach, bo to są groszowe sprawy, ale o potrzebnych narzędziach, tusz do drukarki i takie inne rzeczy, to się uzbiera i to niezła sumka
Ale wiadomo, jeśli ktoś lubi takie rzeczy, to dla samej satysfakcji warto samemu zrobić zaproszenia
Ja bardzo lubie się w coś takiego bawic drukarke mam dobrą, tusz za grosze, gilotyna... tylko papier musialabym kupic, klej i wstazeczki. ewentualnie jakies kamyczki, cyrkonie itp.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:58   #83
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie się w coś takiego bawic drukarke mam dobrą, tusz za grosze, gilotyna... tylko papier musialabym kupic, klej i wstazeczki. ewentualnie jakies kamyczki, cyrkonie itp.
No to w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i cierpliwości

Małgoś, jak wrócisz od fryzjera, to proszę się pokazać
i dzięki, odnośnie kalendarza

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

A dziewczyny, gdzie jest to zestawienie, które zrobiła Małgoś o potrzebnych dokumentach??
Pasowałoby je wkleić na pierwszą stronę.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:30   #84
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że z jakością tych zaproszeń różnie bywa, poza tym jakoś żadne tak w 100% mi nie odpowiadają



a gdzie kupowałaś papier i inne materiały na te zaproszenia?
W dobrym papierniczyk kupiłam papier+koperty, na all wstążeczkę przy okazji innych zakupów, drukowałam w pracy, projekt z neta.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja chciałabym sama zająć się sprawami typu winietki, menu, zaproszenia, zawieszki. Tak żeby połączyć wszystko ładnie jakimś motywem. Wesele mamy na sali , nie w żadnym lokalu i chce zrobić wszystko żeby wyszło elegancko i żeby wszyscy byli zadowoleni. Nadchodzą długie jesienne wieczory więc będzie więcej czasu aby sie tym zająć. Kolorem przewodnim będzie na 99% lilia/lawenda z odrobiną amarantu.
A dzisiaj zaczynam odliczanie, 365 dni do ślubu
No ja miałam kolor róż/amarant i zaproszenia nawiązywały tylko kolorem wstążeczki na kopercie, bo najwazniejszy był motyw moto.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:37   #85
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Agniecha - jak będziecie tylko pięknych zdjęć wrzucać, to moje przestaną mi się podobać masz taką delikatną urodę...
dziękuje, o ile miałbyć to komplement z tą uroda;p

nunny jeśli masz chęci i jako takie pojęcie to nie masz co sie zastanawiać rób sama. na necie znajdziesz dużo wzorów
co do artykułów papierniczych to zamów na allegro jak w wiekszych ilosciach to napewno ci sie opłaci

malgos zmiana koloru?

Edytowane przez agniecha_17
Czas edycji: 2012-09-14 o 11:43
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:48   #86
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Też tak myślę, a materiały zamawiałaś na all czy gdzieś w sklepie kupowałaś?
Kolorem przewodnim będzie na 99% lilia/lawenda z odrobiną amarantu.
Na pierwsze, próbne zaproszenie kupiłam jedną kartkę w sklepie i wstążkę w pasmanterii. Jak już ustaliliśmy co i jak, resztę zamówiłam na all (i nie tylko, bo niektóre sklepy on-line są dużo tańsze).
Co do koloru przewodniego - ja miałam fiolet. Poniżej zdjęcie naszego zaproszenia i jeszcze jednego, robionego na zamówienie może Cię zainspiruje (a jak chcesz więcej inspiracji - pisz co Cię interesuje, bo zasoby zdjęć z inspiracjami mam spore ).

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Paula, ale jakby przyszło kupić wszystkie materiały, jak np ja, bo nie mam nic takiego, co mogłoby się przydać, to wyszłoby drożej. Nie mówię o wstążeczkach, bo to są groszowe sprawy, ale o potrzebnych narzędziach, tusz do drukarki i takie inne rzeczy, to się uzbiera i to niezła sumka
Ale wiadomo, jeśli ktoś lubi takie rzeczy, to dla samej satysfakcji warto samemu zrobić zaproszenia
Po części się zgadzam, a po części nie
Potrzebujesz tak na prawdę nożyczki (2-3 zł), nożyk do papieru (2-3 zł), klej (magic kosztuje poniżej 3 zł) i tusz (do naszej drukarki kosztowały oba 40 zł). Cenę druku wliczyłam w koszt zaproszenia, bo normalnie nie kupujemy kolorowego tuszu - musieliśmy zainwestować do zaproszeń. I i tak wyszło tanio

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Lecę do fryzjera - będzie brand new Małgoś
Pokaż potem zdjęcia

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie się w coś takiego bawic drukarke mam dobrą, tusz za grosze, gilotyna... tylko papier musialabym kupic, klej i wstazeczki. ewentualnie jakies kamyczki, cyrkonie itp.
Skoro masz gilotynę, to już jesteś w lepszej sytuacji niż ja byłam (dopiero do zawieszek na wódkę przydała się moja przycinarka do zdjęć). Także start masz łatwy. Jeśli Ci nie zabraknie ochoty (trzymam kciuki!) to finisz będzie efektowny na pewno

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, gdzie jest to zestawienie, które zrobiła Małgoś o potrzebnych dokumentach??
Pasowałoby je wkleić na pierwszą stronę.
Właśnie szukałam i nie mogę się do niego dokopać...
Jak znajdziecie to zapodajcie linka. Wkleję razem z kalendarzem na pierwszą stronę w formie odnośników. Blue - będziesz edytować ten kalendarz z obecnego wątku, czy ten ze starego? Do którego odnośnik dać?

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
najwazniejszy był motyw moto.
Świetne były te Wasze zaproszenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1014.jpg (97,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00442.jpg (79,6 KB, 23 załadowań)
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:57   #87
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Paula, do tego, bo jak tamten wątek nam zamkną, to go już nie będę mogła edytować I napisz do moda o zamknięcie poprzedniego wątku.
Z nożykiem próbowałam ciąć zawieszki na alko i myślałam, że mnie szlag trafi
No u mnie koszt był większy, bo specjalnie do druku zawieszek kupiliśmy drukarkę, bo nie mieliśmy. Papier, niestety w UK wychodzi dość drogo, a kupiłam dwa rodzaje. Wstążeczki, kleje, ozdobniki i czas. No ale.. Mam za słabą motywację
Paula, robisz cuda Ci powiem Jak będę miała zapotrzebowanie na tego typu rzeczy, to mogę się zgłosić?
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 12:12   #88
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Jasne, że tak chętnie pomogę (a co, planujesz jakieś zaproszenia na chrzciny? ).

Za to ponoć w UK tańsze są materiały do scrapbookingu ponoć (papiery, dziurkacze). Kiedyś mi się marzył taki własny mały scrapkowy kącik, ale odpuściłam - lipny mały dziurkaczyk 10 zł. Bez jaj... A ja mam nożyczki do wzorków pokupowane w sklepach z pierdołami dla dzieci za 2 zł
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 12:19   #89
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

No jeszcze nie planuje, ale kiedyś, kiedyś
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 12:24   #90
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Matki, żony i kochanki - podkarpackie koleżanki (czyli podkarpackie PM cz.3)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Nunny - mi brak cierpliwości i ochoty, żeby zaproszenia robić samemu

Talk - ale chodzi o to, że to taki sam czas ci zajmie kupić w necie bilet, plus zarezerwować nocleg, chyba że wolisz już niczym się nie martwić itd to wiadomo, tylko że po prostu wydaje mi się że taniej, ale z drugiej strony podróż poślubna jest raz w życiu zawsze można trochę bardziej zaszaleć

Blue - ten kalendarz bardziej mi odpowiada

Agniecha - jak będziecie tylko pięknych zdjęć wrzucać, to moje przestaną mi się podobać masz taką delikatną urodę...

Choji - a która to część Dębicy? wybacz że tak wypytuje, ale tak z ciekawości pytam

Lecę do fryzjera - będzie brand new Małgoś
hmm, nie wiem jak wytłumaczyć. To jest północna część miasta. Zaraz za Wisłoką.

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Na pierwsze, próbne zaproszenie kupiłam jedną kartkę w sklepie i wstążkę w pasmanterii. Jak już ustaliliśmy co i jak, resztę zamówiłam na all (i nie tylko, bo niektóre sklepy on-line są dużo tańsze).
Co do koloru przewodniego - ja miałam fiolet. Poniżej zdjęcie naszego zaproszenia i jeszcze jednego, robionego na zamówienie może Cię zainspiruje (a jak chcesz więcej inspiracji - pisz co Cię interesuje, bo zasoby zdjęć z inspiracjami mam spore ).

pięknie Wam to wyszło

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Jasne, że tak chętnie pomogę (a co, planujesz jakieś zaproszenia na chrzciny? ).

Za to ponoć w UK tańsze są materiały do scrapbookingu ponoć (papiery, dziurkacze). Kiedyś mi się marzył taki własny mały scrapkowy kącik, ale odpuściłam - lipny mały dziurkaczyk 10 zł. Bez jaj... A ja mam nożyczki do wzorków pokupowane w sklepach z pierdołami dla dzieci za 2 zł
Mi też się marzył taki kącik.
Ale ceny wszystkiego powalają...

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Małgoś, jako tako to nie jest już miasto, tylko przysiółek/wieś. Ale wszyscy praktycznie traktują to jako część miasta.
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.