Szpagat a pośladki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 16:35   #1
WhiteDiamond
Raczkowanie
 
Avatar WhiteDiamond
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 30

Szpagat a pośladki


Witam, postanowiłam nauczyć się robić szpagat. Nie chodzi mi o o to jakie mam robić ćwiczenia tylko o ich wpływ na posladki. Czy takie ćwiczenia pomogą w wyrzeźbieniu posladków? Nie spłaszczą ich, albą nie zmniejsza?
WhiteDiamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 17:13   #2
oliwkasliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Szpagat a pośladki

http://zszywka.pl/p/jak-zrobic-szpag...r-5687220.html Wszystkie takie ćwiczenia na pewno pomogą podnieść i ujędrnić pośladki
oliwkasliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:33   #3
la_fey
Raczkowanie
 
Avatar la_fey
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
Dot.: Szpagat a pośladki

Imo, tak bezpośrednio, to samo rozciąganie nie wpłynie. Na pewno im bardziej ktoś ma rozciągnięte mięśnie nóg, tym lepiej i bardziej technicznie może robić przysiady ze sztangą i inne ćwiczenia, które są dobre na pośladki. Mniejsza szansa że robiąc te ćwiczenia dorobisz sie kontuzji.
Ale raczej watpie żeby rozciąganie samo w sobie zmieniało wygląd pośladków, miałam okresy że po treningach rozciagałam się bardzo długo i codziennie i robiłam szpagat, miałam okresy że rozciąganie to było niezbędne minimum i nie da rady go zrobic, ale nie wiazało się to z uwypukleniem/splaszczeniem/podniesieniem/opadnieciem tylka
la_fey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 20:33:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.