brzuszek po ciazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 08:34   #1
viktoria11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2

brzuszek po ciazy


mam pytanie do wszystkich mam i ekspertki. czy po ciazy uda sie zrzucuc brzuszek? chodzi mi o te oponki, ktore nie wygladaja za ciekawie i wystaja znad spodni? jestem juz 2 lata po porodzie synek juz chodzi a ja choc mama juz swoja wage tzn 58 kilo to opny wica zsa. jak patrze np na felicjanska mame dwojki dzieci to jeje zazdroszc\ze. w wywiadze mowila ze jedynie robila brzuszki, ja robilam ale z braku efektow zaprzestalam. mam pytanei czy ten weider cos pomoze?a a moze skakanka z obciazeniem jak radza inne dziewczyny? a mozeto zostanie juz na zawszed ze mna? jakby ktoras z was miala taki klopot i sobie z tym poradzila bede wdzieczna za wszelka porade.
viktoria11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:51   #2
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: brzuszek po ciazy

victoria a czy te oponki to masz z tłuszczyku czy naciągnietą skórę??
Ja sama mam 2,5 letnią córkę i jak pamiętam to brzuch bardzo mi spadł podczas karmienia (obkurczała się macica), później zupełnie nic nie ćwiczyłam i teraz mam płaski (zaczęłam robić niedawno 6 Weidera ale już mi się nie chce )
Dużo chyba zależy od genetyki i od tego że zanim zaszłam w ciążę uprawiałam baaardzo dużo sportu i z brzuchem nie miałam problemów - jak jest u Ciebie?
Mojej koleżance po ciąży zostały ogromne ilości naciagnietej skóry, co nie da się ukryć wyglądało fatalnie i musze przyznać że 6 weidera pomogła jej znacznie (niestety całkiem się chyba juz tego nie pozbędzie) ujędrnić skórę i te wiszące fałdy zlikwidować.
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:05   #3
viktoria11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: brzuszek po ciazy

ja karmilam tylko 2 miesiace kubusia bo nie mialam pokarmu. w czasie ciazy duzo przytylam i brzuch mialam ogromny a a do tego wszystko zakonczylo sie cesarski cieciem. sama nie wiem jak to jest. odnosze wrazenie ze tej skory jest po prostu za duzo, jak reka sobie spalszcam brzuch to widze ze jest jej za duzo. czy to juz tak zostanie. mezowi to nie przszkadza jemu sie podobam taka jaka jestem ale ja siebie za to nie lubie. ale dzieki za odp, bo ja teraz mieszkam w wszwecjj, maz w pracy a ja z malym w domu i klkiam. troche te samotnosc na obczyznie internet mi umniejsza
viktoria11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:13   #4
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: brzuszek po ciazy

Ja miałam odrobinkę inaczej, bo przytyłam również bardzo dużo (17kg) ale mój brzuch była bardzo mały, mimo ze dzidzia w nim wcale nie (3,5kg) tylko że ja uprawiałam mnóstwo sportu i jak sam lekarz mówił mięśnie trzymały mi poprostu macicę do tyłu. Później karmiłam przez prawie pół roku i bardzo bardzo mi spadł brzuch a teraz mimo że już nie uprawiam sporty (muszę do tego wrócić koniecznie!) nie jest źle
Myślę że masz taki sam problem jak moja koleżanka, dużo za dużo naciągnietej skóry. Myślę, że warto spróbować 6 weidera, bo po mojej koleżance widze że efekt jest super. Potrzeba Ci tylko wytrwałości której ja niestety nie mam i już po 10 dniach mi się nie chciało ;/ Może jeszcze do tego jakieś kremy ujędrniające brzuch, bo Twoim problemem chyba nie jest tłuszczyka a ta skóra która niestety po porodzie zostaje
Na pewno warto też (nawet na całe ciało) stosować naprzemienny ciepły i zimny prysznic i do tego np na brzuszku zataczać koła tym prysznicem. Poprawia to krążenia i ułatwia ujędrnianie
Życzę wytrwałości i powodzenia !!
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:16   #5
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: brzuszek po ciazy

zawsze mówią ze cwiczenia przed ciążą pomagą powrócic do swojej formy o wiele szybciej po urodzeniu dziecka...moja mama naprzykład po urodzeniu mojego brata wróciła do formy robiąc własnie tylko brzuszki no i po porodzie przykładali jej na brzuch lód żeby skóra się obkurczyła.....myślę że powinnaś używać jakieś dobre kremy ujędrniające i nie przestawaj robić brzuszków i innych ćwiczen na te partie ciała...napewno cos dadza....może nie zlikwidujesz tego całkowicie ale napewno poprawi to wyglad twojego brzuszka, bo trudno powiedziec cos dokladniej bo nie widzimy go i dokladnie nie moge sobie wyobrazic jak twoj brzusio wyglada.
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.