Pomadkomaniaczki - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 18:06   #2911
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Wasze ulubione szminki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;71896206]Mają super asortyment, bardzo szeroki, więc zwykle moje zamówienia są rozległe, gdzie w innych drogeriach internetowych zamawiam po 2-3 rzeczy. A tu zawsze coś fajnego wpadnie [/QUOTE]
Oj to prawda. Miałam tam kupić tylko Jeffree Stara, a musiałam się powstrzymywać, żeby poprzestać tylko na dwóch dodatkowych pomadkach z MUA. Swoją drogą, nie żałuję, po pierwszych testach i jedna i druga firma to prawdziwe petardy. Nie wiem jak J.S. udało się zmiksować tę formułę, ale faktycznie to najbardziej komfortowa pomadka płynna jaką miałam. A MUA formułą bardzo przypomina pomadki płynne z Inglota, które swoją drogą też bardzo lubię. Za taką cenę, to naprawdę wow. Coś czuję, że na jednorazowych zakupach się nie skończy;p

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
A jakie kolorki kupiłaś?
Z MUA serii velvet lip laquer - Unity (absolutnie obłędny pastelowy fiolet, wprost stworzony dla jasnej karnacji. Jedyny minus, że zażółca zęby;p) i Tranquility - taki typowy nudziak, na swatchach jakiejś dziewczyny wydawał się wpadać w róż - u mnie wpada w pomarańcz. Ale wygląda bardzo ok. Choć cieszę się się, że nie kupiłam od JS Celebrity skin, bo mam wrażenie, że te kolory by się jakoś pokrywały;p
Od JS wybrałam Androgyny. Jak już pisałam wyżej - absolutna petarda. Na mnie wygląda na znacznie ciemniejszy, spodziewałam się po nim raczej takiego wyrazistszego, ale jednak nudziaka, no ale bladość robi swoje;p
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 21:06   #2912
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Oj to prawda. Miałam tam kupić tylko Jeffree Stara, a musiałam się powstrzymywać, żeby poprzestać tylko na dwóch dodatkowych pomadkach z MUA. Swoją drogą, nie żałuję, po pierwszych testach i jedna i druga firma to prawdziwe petardy. Nie wiem jak J.S. udało się zmiksować tę formułę, ale faktycznie to najbardziej komfortowa pomadka płynna jaką miałam. A MUA formułą bardzo przypomina pomadki płynne z Inglota, które swoją drogą też bardzo lubię. Za taką cenę, to naprawdę wow. Coś czuję, że na jednorazowych zakupach się nie skończy;p

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


Z MUA serii velvet lip laquer - Unity (absolutnie obłędny pastelowy fiolet, wprost stworzony dla jasnej karnacji. Jedyny minus, że zażółca zęby;p) i Tranquility - taki typowy nudziak, na swatchach jakiejś dziewczyny wydawał się wpadać w róż - u mnie wpada w pomarańcz. Ale wygląda bardzo ok. Choć cieszę się się, że nie kupiłam od JS Celebrity skin, bo mam wrażenie, że te kolory by się jakoś pokrywały;p
Od JS wybrałam Androgyny. Jak już pisałam wyżej - absolutna petarda. Na mnie wygląda na znacznie ciemniejszy, spodziewałam się po nim raczej takiego wyrazistszego, ale jednak nudziaka, no ale bladość robi swoje;p
Ooo, też się czaję na Androgyny Ale to chyba jak wypłata wpadnie
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 00:51   #2913
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Ooo, też się czaję na Androgyny Ale to chyba jak wypłata wpadnie
No to prawda, tanie nie są. Ale kolor raz, że bardzo ciekawy, a dwa, że naprawdę komfortowy. Drugi dzień go noszę i póki co najlepsza płynna pomadka, jaką mam. Trzyma się, nie brudzi szklanek, sztućców, nie przesusza ust. Ten typ, że nakładasz i już się nie troszczysz o makijaż przez kolejne kilka godzin. Słyszałam, że nie wszystkie kolory aż tak dobrze się zachowują - np. sławetne Celebrity skin potrafi być problematyczne. Ale Androgyny póki co naprawdę - wielkie wow za jakość
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 06:51   #2914
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
No to prawda, tanie nie są. Ale kolor raz, że bardzo ciekawy, a dwa, że naprawdę komfortowy. Drugi dzień go noszę i póki co najlepsza płynna pomadka, jaką mam. Trzyma się, nie brudzi szklanek, sztućców, nie przesusza ust. Ten typ, że nakładasz i już się nie troszczysz o makijaż przez kolejne kilka godzin. Słyszałam, że nie wszystkie kolory aż tak dobrze się zachowują - np. sławetne Celebrity skin potrafi być problematyczne. Ale Androgyny póki co naprawdę - wielkie wow za jakość

Oj kusisz.
Pokażesz kolor?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 23:43   #2915
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oj kusisz.
Pokażesz kolor?
Wiem, że kuszę;p koleżanka już mi przesłała screen z transakcji w sklepie internetowym, w którym sama wyposaża się w ten kolor;p Napisała, że to moja wina;p
Postaram się jutro cyknąć kilka zdjęć, jak się pomaluję
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 14:54   #2916
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Wasze ulubione szminki

Też jestem Ciekawa tego koloru, boję się, że będzie za fioletowy. W internecie na niektórych zdjęciach wygląda przepięknie a na innych dosyć ciemny i fioletowy.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 23:08   #2917
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Wasze ulubione szminki

Ok, przesyłam obiecane zdjęcia Androgyny od JS
_DSC0742.JPG

_DSC0749.JPG

_DSC0758.JPG
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 23:12   #2918
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Też jestem Ciekawa tego koloru, boję się, że będzie za fioletowy. W internecie na niektórych zdjęciach wygląda przepięknie a na innych dosyć ciemny i fioletowy.
No na moich ustach właśnie wygląda na ciemny i fioletowawy. Wydaje mi się, że wszystko zależy od cery - im jaśniejsza i chłodniejsza tym większa szansa, że wyciągnie właśnie takie kolory, inny odcień skóry wyciągnie coś zupełnie innego I w sumie to jest fajnie w tym kolorze. Zamawiając go - spodziewałam się ciemniejszego nudziaka, a wyszedł całkiem mocny kolor. Ale mi pasuje, bo lubię takie
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 07:30   #2919
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Zgadzam się. Słynna Golden Rose 03 u tak wielu osób cudownie wygląda, a ja się w niej czuję jak baba na targu lub jakaś topielica, fioletowe oczoje... usta Wiem, że na zdjęciu jest duża różnica w temperaturze barw, ale i tak pomadka wychodzi u mnie bardzo fioletowo. Podobnie ze Sleek Matte me Birthday Suit, u wielu osób wygląda na piękny, bardzo brudny róż, a u mnie jest ceglasto-pomarańczowo-brązowy

Zdjęcie "oczekiwania" GR pochodzi z: KLIK
Zdjęcie "oczekiwania" Sleek pochodzi z: KLIK
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 07:32   #2920
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72080161]Zgadzam się. Słynna Golden Rose 03 u tak wielu osób cudownie wygląda, a ja się w niej czuję jak baba na targu lub jakaś topielica, fioletowe oczoje... usta Wiem, że na zdjęciu jest duża różnica w temperaturze barw, ale i tak pomadka wychodzi u mnie bardzo fioletowo. Podobnie ze Sleek Matte me Birthday Suit, u wielu osób wygląda na piękny, bardzo brudny róż, a u mnie jest ceglasto-pomarańczowo-brązowy

Zdjęcie "oczekiwania" GR pochodzi z: KLIK
Zdjęcie "oczekiwania" Sleek pochodzi z: KLIK[/QUOTE]

Siostro moja! Też widzisz tę fioletowo-niebieską perłę w niej ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 07:38   #2921
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Siostro moja! Też widzisz tę fioletowo-niebieską perłę w niej ?
Tak, jest obrzydliwa Puściłam już w świat tę pomadkę Szkoda, bo sama formuła wydawała się bardzo ciekawa.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 17:33   #2922
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wasze ulubione szminki

Ja też widzę w niej fioletową poświatę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 23:25   #2923
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Siostro moja! Też widzisz tę fioletowo-niebieską perłę w niej ?
Ja nie wiem co podkusiło producentów do dodania tych "smaczków" w kilku kolorach tej serii. Gdyby nie ten kiczowaty opalizujący efekt w 03, byłaby to zdecydowanie moja ulubiona pomadka na co dzień, bo formuła jest świetna. Ale przez te drobinki też momentami czuję się jak jakaś baba na targu i maluję się tym zazwyczaj... no właśnie, na zakupy albo na spacer z psem;p A taka dobra formuła... shame.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 05:53   #2924
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pomadkomaniaczki

A nie wydaje Wam się, że GR się pogorszyło w swoich pomadkach?


Odcienie 05 (jasny pomarańczo-róż), 06 (intensywna pomarańczowa czerwień), 09 (średni dość intensywny róż) kiepsko kryją i nie powalają trwałością. Najgorsze jest to, że zmywają mi się nieregularnie - z prześwitami.
Być może z racji tego, że kiedyś miałam mniej kolorów, akurat trafiłam na dużo lepsze, bo po prostu seria jest nierówna


Co myślicie...?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 06:12   #2925
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Czy ktoś zamawiał ze strony colorsvibe.pl? Bo widzę, że pojawiły się tam płynne pomadki Jeffree Stara, a przyznam, że już zbieram się do ich przetestowania od dobrych kilku miesięcy. Ale co by nie było - pomadki drogie, a strona mi nieznana. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś opinie odnośnie sklepu - czy szybka przesyłka, dobra obsługa, kosmetyki w jakim stanie, itd.
Co prawda musztarda po obiedzie, ale może komuś przyda się na przyszłość
Zamawiałam na colorsvibe 2 razy - za każdym razem było bez zarzutu. Zamawiałam do paczkomatu, było szybko a kosmetyki dobrze zapakowane.

Na marginesie - brałam między innymi Rose Matter od Jefree i niestety nie trafiłam z kolorem, pomadkę oddałam. Spodziewałam się odrobinę ocieplonej brudnej róży a wyłaziło mnóstwo koralu, którego nie lubię w pomadkach z wzajemnością
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 09:27   #2926
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Co prawda musztarda po obiedzie, ale może komuś przyda się na przyszłość

Zamawiałam na colorsvibe 2 razy - za każdym razem było bez zarzutu. Zamawiałam do paczkomatu, było szybko a kosmetyki dobrze zapakowane.



Na marginesie - brałam między innymi Rose Matter od Jefree i niestety nie trafiłam z kolorem, pomadkę oddałam. Spodziewałam się odrobinę ocieplonej brudnej róży a wyłaziło mnóstwo koralu, którego nie lubię w pomadkach z wzajemnością

Właśnie zastanawiałam się jak to jest u nich ze zwrotami. Pomadkę otwierałaś i sprawdzałaś kolor na ręce czy coś? Jakiś czas temu chciałam kupić celebrity skin i jedna sztuka wróciła na stan, ale bałam się, że zmacana. Masz jeszcze jakieś kolory z jego pomadek?
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 09:39   #2927
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Pomadkomaniaczki

Czy któraś z was ma może instatnt lipstick mattifier z catrice? http://www.catrice.eu/pl/usta/pomadk...ifier-010.html
Widziałam go ostatnio w naturze i bardzo mnie zainteresował
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 10:06   #2928
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam się jak to jest u nich ze zwrotami. Pomadkę otwierałaś i sprawdzałaś kolor na ręce czy coś? Jakiś czas temu chciałam kupić celebrity skin i jedna sztuka wróciła na stan, ale bałam się, że zmacana. Masz jeszcze jakieś kolory z jego pomadek?
Nie zwracałam jej do sklepu. Nie wiem jak robią inni.
Na pewno są tam dostawy co jakiś czas i produkty pojawiają się we większej ilości.

To była jedyna zamówiona przeze mnie pomadka Jeffree. Mam jeszcze dużą ochotę przetestować jakiś płynny mat od Milani, za jakiś czas może zamówię.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 00:06   #2929
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Co prawda musztarda po obiedzie, ale może komuś przyda się na przyszłość
Zamawiałam na colorsvibe 2 razy - za każdym razem było bez zarzutu. Zamawiałam do paczkomatu, było szybko a kosmetyki dobrze zapakowane.

Na marginesie - brałam między innymi Rose Matter od Jefree i niestety nie trafiłam z kolorem, pomadkę oddałam. Spodziewałam się odrobinę ocieplonej brudnej róży a wyłaziło mnóstwo koralu, którego nie lubię w pomadkach z wzajemnością
A jaką masz karnację? Bo szczerze, to poważnie rozważam przy następnym zakupie Rose Matter, ale też się obawiam, że akurat na mnie wpadnie w koral. Cóż, w takim razie może Doll Parts? Gemini? Coś na co dzień na pewno kupię od JS, bo dla mnie właśnie ta formuła idealnie się do takich codziennych pomadek sprawdza.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A nie wydaje Wam się, że GR się pogorszyło w swoich pomadkach?


Odcienie 05 (jasny pomarańczo-róż), 06 (intensywna pomarańczowa czerwień), 09 (średni dość intensywny róż) kiepsko kryją i nie powalają trwałością. Najgorsze jest to, że zmywają mi się nieregularnie - z prześwitami.
Być może z racji tego, że kiedyś miałam mniej kolorów, akurat trafiłam na dużo lepsze, bo po prostu seria jest nierówna


Co myślicie...?
Chodzi ci o płynne pomadki? Bo wszystkie kolory, które opisałaś jakoś mi nie pasują do numerówXD
Jeżeli jednak chodzi ci o płynne pomadki, to dla mnie 06 i 09 (w moim wypadku to malina i neutralna czerwień) są najmocniejszymi pozycjami w serii - bardzo trwałe, dobrze kryją, nie przesuszają jakoś mocno. Ale ja je zakupiłam w wakacje. Może nowe dostawy gorzej się sprawują albo gdzieś się odleżały na składzie w złych warunkach.

Edytowane przez szminkinagodzinki
Czas edycji: 2017-03-23 o 00:09
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 05:49   #2930
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
A jaką masz karnację? Bo szczerze, to poważnie rozważam przy następnym zakupie Rose Matter, ale też się obawiam, że akurat na mnie wpadnie w koral. Cóż, w takim razie może Doll Parts? Gemini? Coś na co dzień na pewno kupię od JS, bo dla mnie właśnie ta formuła idealnie się do takich codziennych pomadek sprawdza.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------


Chodzi ci o płynne pomadki? Bo wszystkie kolory, które opisałaś jakoś mi nie pasują do numerówXD
Jeżeli jednak chodzi ci o płynne pomadki, to dla mnie 06 i 09 (w moim wypadku to malina i neutralna czerwień) są najmocniejszymi pozycjami w serii - bardzo trwałe, dobrze kryją, nie przesuszają jakoś mocno. Ale ja je zakupiłam w wakacje. Może nowe dostawy gorzej się sprawują albo gdzieś się odleżały na składzie w złych warunkach.
Nie, miałam na myśli serię Velvet matte.
Płynną mam jedną (04), ale nie nosi mi się zbyt przyjemnie ze względu na formułę, więc raczej nie kupię więcej.
A może kolory nie pasują do numerów, bo każda seria jest inna. Właśnie na 05 się przejechałam - tester dość jasny (no może jak dla mnie) ciepły róż, zakupiona pomadka to bardziej pomarańcz niż róż.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-03-23 o 05:52
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:13   #2931
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
A jaką masz karnację? Bo szczerze, to poważnie rozważam przy następnym zakupie Rose Matter, ale też się obawiam, że akurat na mnie wpadnie w koral. Cóż, w takim razie może Doll Parts? Gemini? Coś na co dzień na pewno kupię od JS, bo dla mnie właśnie ta formuła idealnie się do takich codziennych pomadek sprawdza.[COLOR=Silver]
Karnacja bardzo jasna, usta bardzo jasne Kolory wychodzą na mnie wyraźnie.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:55   #2932
Alllekssandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
A jaką masz karnację? Bo szczerze, to poważnie rozważam przy następnym zakupie Rose Matter, ale też się obawiam, że akurat na mnie wpadnie w koral. Cóż, w takim razie może Doll Parts? Gemini? Coś na co dzień na pewno kupię od JS, bo dla mnie właśnie ta formuła idealnie się do takich codziennych pomadek sprawdza.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------


Chodzi ci o płynne pomadki? Bo wszystkie kolory, które opisałaś jakoś mi nie pasują do numerówXD
Jeżeli jednak chodzi ci o płynne pomadki, to dla mnie 06 i 09 (w moim wypadku to malina i neutralna czerwień) są najmocniejszymi pozycjami w serii - bardzo trwałe, dobrze kryją, nie przesuszają jakoś mocno. Ale ja je zakupiłam w wakacje. Może nowe dostawy gorzej się sprawują albo gdzieś się odleżały na składzie w złych warunkach.
Ja mam wrażenie, że jeśli chodzi o płynne matowe pomadki, to ich jakość bardzo mocno zależy od koloru. Ciemne i intensywne są rewelacyjne, a te jaśniejsze kolory kryją o wiele słabiej i nie są zbyt trwałe.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Alllekssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 08:00   #2933
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Pomadkomaniaczki, a może znacie jakąś inną pomadkę zbliżoną do Bourjois REV 10 Don't pink of it lub Golden Rose 03 (ale nie tak fioletową)? Taki ładny, jasny, subtelny róż Najlepiej płynną, zastygającą
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 18:58   #2934
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Pomadkomaniaczki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72152786]Pomadkomaniaczki, a może znacie jakąś inną pomadkę zbliżoną do Bourjois REV 10 Don't pink of it lub Golden Rose 03 (ale nie tak fioletową)? Taki ładny, jasny, subtelny róż Najlepiej płynną, zastygającą [/QUOTE]

Mi się ta z bourjois kojarzy z wibo million dollar lips 01, ale to wnioskuje po swatchach widzianych w internecie, może na żywo wyglądać trochę inaczej
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:28   #2935
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Wasze ulubione szminki

Z Million Dollars mam 06, ale jest dużo ciemniejsza, a 01 chyba jeszcze bardziej
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 15:46   #2936
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: Pomadkomaniaczki

Witajcie, poszukuje pomadki o odcieniu Malinowym, NAJchetniej Chanel Coco Rouge, ale moga byc tez inne Chanel... Taki zdecydowany, konkretny malinowy kolor: swieza, dojrzala malina Macie jakies pomysly? Z gory dziekuje
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 18:04   #2937
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72152786]Pomadkomaniaczki, a może znacie jakąś inną pomadkę zbliżoną do Bourjois REV 10 Don't pink of it lub Golden Rose 03 (ale nie tak fioletową)? Taki ładny, jasny, subtelny róż Najlepiej płynną, zastygającą [/QUOTE]
Ten róż z Bourjois jest bardzo podobny do GR 03? Jeśli tak, to chyba sobie go sprawię
A odpowiadajac na pytanie - przyznam, że z płynnych póki co taki odcień mnie nie interesował, ale ze standardowych mogę polecić - Please me Maca - kolor moim zdaniem 1:1 z tym z GR, tyle, że bez tych drobinek przez co nie wpada w ciemniejsze fioletowe tony. poza tym jest jeszcze Overtime Maca, ale to już taki gorący jasny róż no i Stay exclusive Max factora z serii lipfinity. No i jeszcze z Inglota - co prawda metaliczny, ale zawsze to jakieś urozmaicenie - kolor 37 z serii q10. To takie moje typy na szybko z pomadek, które mam;p A z płynnych możliwe że właśnie Doll Parts od Jefree Stara będzie bardzo zbliżony do tego, czego szukasz.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 18:58   #2938
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Pomadkomaniaczki

Czy widziałyście świeżutkie wideo Jeffre i MannyMUA? Wypuścili właśnie wspólnie dwie płynne pomadki <3 zakochałam się w tej brązowej, jeśli będą w minti lub na colorsvibe to będę pierwszą osobą, która się na nie rzuci
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 23:54   #2939
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Czy widziałyście świeżutkie wideo Jeffre i MannyMUA? Wypuścili właśnie wspólnie dwie płynne pomadki <3 zakochałam się w tej brązowej, jeśli będą w minti lub na colorsvibe to będę pierwszą osobą, która się na nie rzuci
Teraz zerknęłam, no całkiem całkiem te kolorki, choć fanką Manniego nie jestem. Na początku, kiedy nie miał jeszcze tylu subskrypcji wydawał się całkiem uroczy, ale przyjaźń z JS chyba go trochę zepsuła;p
Na wiosnę to bardziej ta malina, choć zanim do PL sklepów dojdzie, to będzie już sezon na brązy
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 08:14   #2940
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Ten róż z Bourjois jest bardzo podobny do GR 03? Jeśli tak, to chyba sobie go sprawię
A odpowiadajac na pytanie - przyznam, że z płynnych póki co taki odcień mnie nie interesował, ale ze standardowych mogę polecić - Please me Maca - kolor moim zdaniem 1:1 z tym z GR, tyle, że bez tych drobinek przez co nie wpada w ciemniejsze fioletowe tony. poza tym jest jeszcze Overtime Maca, ale to już taki gorący jasny róż no i Stay exclusive Max factora z serii lipfinity. No i jeszcze z Inglota - co prawda metaliczny, ale zawsze to jakieś urozmaicenie - kolor 37 z serii q10. To takie moje typy na szybko z pomadek, które mam;p A z płynnych możliwe że właśnie Doll Parts od Jefree Stara będzie bardzo zbliżony do tego, czego szukasz.
Nie jest podobny, to mniej więcej ten sam klimat nudziakowego różu (teoretycznie), tyle że GR jest paskudnie fioletowa, o czym pisałam kilka postów wyżej. Dzięki, zobaczę Twoje rekomendacje
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.