Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 17:48   #31
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

No to ogłaszam, że kolejne -2kg na wadze jeszcze jakieś 9kg mi zostało
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 22:41   #32
Nerieed
Raczkowanie
 
Avatar Nerieed
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Ja dziś weszłam na wagę i jest 3 kg mniej .
To przede mną jeszcze 7 kg .
Nerieed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:05   #33
kolorowytrend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Ja też tak walczyłam. Wszystkie diety chyba przeszłam, wcinałam kapuśniak, opychałam się białkiem, albo głodziłam, dietę na kawie też mam za soba. Chudłam i tyłam na zmianę. Do czasu, gdy mój chłopak, zapalony sportowiec wysłał mnie do dietetyka i spokój. Była walka owszem, ale nie chodziłam głodna, a chudłam. Jestem bardzo zadowolona i załuję, że wcześniej o tym nie pomyślałam, żeby iść do kogoś, kto się na odchudzaniu zwyczajnie zna. Gdyby ktoś chciał namiar na babkę u której byłam we Wrocławiu, podam Nie jest droga
kolorowytrend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:14   #34
Martusia_33_Wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Witam...mam pytanko czy istnieje gdzies grupa ludzi,którzy wspolnie sie motywuja w odchudzaniu...bo ja sama jakos nie daje rady,
Martusia_33_Wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:20   #35
miss temper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Martusia - cały czas sprawa jest otwarta, chciałybyśmy taką grupę utworzyć bo jakoś same nawzajem słabo się motywujemy. Idealnie by było zebrać z 5-6 osób, wtedy można gdzieś wynająć salkę i co spotkanie się ważyć i mierzyć - tu na forum każdy może pisać co chce, ile schudł itp. a jak się nie udaje to po prostu zniknąć z wątku i załatwione. A spotkania w realu, z wagą i centymetrem to już poważna sprawa
miss temper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 06:53   #36
kolorowytrend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Cytat:
Napisane przez miss temper Pokaż wiadomość
Martusia - cały czas sprawa jest otwarta, chciałybyśmy taką grupę utworzyć bo jakoś same nawzajem słabo się motywujemy. Idealnie by było zebrać z 5-6 osób, wtedy można gdzieś wynająć salkę i co spotkanie się ważyć i mierzyć - tu na forum każdy może pisać co chce, ile schudł itp. a jak się nie udaje to po prostu zniknąć z wątku i załatwione. A spotkania w realu, z wagą i centymetrem to już poważna sprawa

Witam.

masz wiadomosc na priv.
kolorowytrend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 00:13   #37
tulipanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

cześć dziewczyny,
ja bym chętnie dołączyła do takiej grupy, sama próbuję już od dawna i co jest lepiej to potem wracam do gorzej. musze zrzucić co najmniej 10kg a najlepiej 15 szukam też partnerki na nordic walking (kiedyś fajnie schudłam na tych treningach). da się już grupę stworzyć?
tulipanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 18:16   #38
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
ja bym chętnie dołączyła do takiej grupy, sama próbuję już od dawna i co jest lepiej to potem wracam do gorzej. musze zrzucić co najmniej 10kg a najlepiej 15 szukam też partnerki na nordic walking (kiedyś fajnie schudłam na tych treningach). da się już grupę stworzyć?
a gdzie we Wrocławiu nordikujesz? Ja w sumie kijki mam, tylko nie za bardzo wiem gdzie z nimi chodzić
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 07:40   #39
tulipanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Mieszkam na polnocy Wroclawia wiec najchetniej waly nad Odra ale moze byc tez Park Szczytnicki, Kozanowski, Biskupin/Sepolno, ewent. Park Grabiszynski. No i ja najchetniej w godzinach dopoludniowych choc oczywiscie mozna probowac sie dogadac na inna pore. Daj znac tutaj albo na priva czy bylabys zainteresowana, pozdrawiam
tulipanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 19:51   #40
kolorowytrend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Dziewczyny polecam Wam łyżwy Za namową mojej pani dietetyk zaczęłam w zeszły weekend, bo coś na bieganie nie mam zapału. Nie dość ze człowiek się męczy, to jeszcze na krytym lodowisku jest dość zimno, więc spala sie kalorie na utrzymanie ciepła Byłam na Wejherowskiej, ale słyszałam, że na Spiskiej zabudowali dachem i jest jeszcze większe. Sprawdzę te pogłoski i napiszę. Dla mnie super zabawa, takie przyjemne z pożytecznym
kolorowytrend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:09   #41
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna Pokaż wiadomość
Mieszkam na polnocy Wroclawia wiec najchetniej waly nad Odra ale moze byc tez Park Szczytnicki, Kozanowski, Biskupin/Sepolno, ewent. Park Grabiszynski. No i ja najchetniej w godzinach dopoludniowych choc oczywiscie mozna probowac sie dogadac na inna pore. Daj znac tutaj albo na priva czy bylabys zainteresowana, pozdrawiam
no to niestety, kompletnie nie moje tereny, bo ja z południa Wrocławia

Cytat:
Napisane przez kolorowytrend Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam Wam łyżwy Za namową mojej pani dietetyk zaczęłam w zeszły weekend, bo coś na bieganie nie mam zapału. Nie dość ze człowiek się męczy, to jeszcze na krytym lodowisku jest dość zimno, więc spala sie kalorie na utrzymanie ciepła Byłam na Wejherowskiej, ale słyszałam, że na Spiskiej zabudowali dachem i jest jeszcze większe. Sprawdzę te pogłoski i napiszę. Dla mnie super zabawa, takie przyjemne z pożytecznym
kocham łyżwy! Chodzę na Spiską właśnie i ono jest takie pół na pół. Niby pod dachem, ale to taka blacha, że pizga strasznie
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 09:44   #42
kolorowytrend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Moja dietetyk mówi" Im zimniej na lodowisku, tym lepiej dla Twojej talii" Tak więc polecę na Spiską najszybciej, jak się da Dzieki za info
kolorowytrend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:27   #43
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Cytat:
Napisane przez kolorowytrend Pokaż wiadomość
Moja dietetyk mówi" Im zimniej na lodowisku, tym lepiej dla Twojej talii" Tak więc polecę na Spiską najszybciej, jak się da Dzieki za info
tzn ja tak strasznie tam nie marznę, bo jeżdżę dobrze ubrana (ale bez kurtki) i się rozgrzewam jazdą
też musiałabym iść, bo dawno nie jeździłam...
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 13:26   #44
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

dziewczyny prawdopodobnie w polowie lutego lub od marca ruszam z taka darmowa konsultacja i jednoczesnie z "prenumerata" czegos podobnego do www.midfuleating.pl jesli jestescie zainteresowane, piszcie... jak tylko znajde chwile napisze wiecej
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 21:22   #45
Martusia_33_Wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

hej dziewczyny!!!która chętna na bieganie w okolicy Kozanowa?.??samej mi sie nie chce i odkladam to na JUTRO,a to jutro już trochę trwa A możne chetne na wspólny fitness?
Martusia_33_Wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 11:47   #46
kolorowytrend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Hej dziewczyny. Wczoraj byłam u mojej dietetyk na wizycie kontrolnej. Pytałam, czy któraś z was się skontaktowała, ale babka mówi ze nikt nie dzwonił. Dziwie się, ze najpierw chcecie cos ze soba zrobić, a potem nie działacie. Opowiedziłam jej więcej o waszym pomyśle, ze chciałyście w kilka osób weczorem sie spotkac. Powiedzila, ze nawet ma juz jedna taka grupe i ze nie ma problemu zeby miala druga. Moze być max 10 osób. Powedziała, ze może pomóc , zrobić z każdą z was wywiad, dac wam jakieś ogólne zalecenia zalecenia i korygowac wasze błedy jeśli waga nie bedzie szła w dół. O koszty macie się nie martwić, powiedziała, ze beda niskie, bo nie bedzie wam ukłądała diety, tylko was wspomoże. Tak wiec jak chcecie, zostawiam was z tym.

Juz dawałam dwóm osobom jej numer na priv. Proscie mnie o jej numer jeśli naprawde jesteście zdecydowane cos ze sobą zrobić!
No chyba, ze tu chodzi tylko o pisanie ....

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

eehh zachęcam, ja dziś byłam znowu, ale na Wejheroskiej trudno sie tak rano zebrać, ale z dwojga zlego wole jeździź na łyżwach niż spacerowac po tym mrozie a ruch potrzebny, żeby tyłek nie rósł buahahha

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
tzn ja tak strasznie tam nie marznę, bo jeżdżę dobrze ubrana (ale bez kurtki) i się rozgrzewam jazdą
też musiałabym iść, bo dawno nie jeździłam...
kolorowytrend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:19   #47
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

jeśli potrzebujecie pomocy dietetycznej, ale nie w sensie ulozenia diety tylko wlasnie takiego wywiadu itp to też mogę pomoc... studiuję III rok Dietetyki więc jak coś dajcie znać..
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 21:34   #48
bash1800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie we Wrocławiu - spotkania w realu i nie tylko ;)

Cześć dziewczyny, mieszkam na Tarnogaju (10 min od dworca głównego PKS). Jeżeli któraś jest zainteresowana wspólnym chodzeniem na sport to dajcie mi prosze znać.... Samej mi się cały czas nie chce a mam 10 kilo do zrzucenia. Czekam na wiadomość. Mój mail bash1800@gmail.com
bash1800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 22:34:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.