Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 09:31   #1
Lalka01
Raczkowanie
 
Avatar Lalka01
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 62

Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?


Lubie swoja przyszla tesciowa, tescia, jedna kuzynke i siostre TZ. To ludzie kulturalni, po prostu fajni z ktorymi bardzo chetnie spedzam czas. Niestety na tym sie konczy.
Kuzyni - buractwo, wiesniactwo jakiego malo. Ludzie absolutnie niekulturalni. Znamy sie 5 lat i na imprezach nie sa w stanie ze mna nawet z TZtem wymieniec kilka slow. Potrafia tylko obgadywac innych i opowiadac sprosne kawaly o kobietach. Wstydzilabym sie takich ludzi przedstawic mojej rodzinie. Nie, nie jestem ksieznicka, nie jestem kimsz lepszym, tylko po prostu jestem wychowana w przeciwienstwie do nich.
Ciotka B. - chora psychicznie. Nie potrafi mowic, tyllko siedzi i skarzy sie na wszystko i wszystkich. Psuje kazda impreze, kazde spotkanie rodzinne.
Wujek W., Wujek K., Wujek XYZ - once again...ludzie niekulturalni. Do dnia dzisiejszego nie wiedza, jak mam na imie, gdzie mieszkamy, co robimy, nawet ze jestesmy razem. Nieraz slyszalam - A kto to jest ta blondyna (ja) ?. TZ ich lubi bo w dziecinstwie grali w pilke itp, ale ja sobie nie wyobrazam, ze beda swietowac nasz zwiazek, nawet jakos sie grzecznie i normalnie bawic. Pochodze z zupelnie innych stron kulturowych i moji rodzici razem ze mna by nie wytrzymali patrzac na takich ludzi....co teraz robic? zaprosic czy nie?
Lalka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 11:36   #2
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Nie wiem jak inni, ale ja bym porozmawiała z TŻ i powiedziała że osoby, które po tylu latach związku nie wiedzą kim jestem, nie mają wstępu na nasz ślub.

Zrozumiałabym u jakiejś babuleńki ze sklerozą, albo gdybym ciągle zmieniała fryzury i wygląd, ale takie teksty są poniżej poziomu.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 18:36   #3
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Cytat:
Napisane przez Lalka01 Pokaż wiadomość
Lubie swoja przyszla tesciowa, tescia, jedna kuzynke i siostre TZ. To ludzie kulturalni, po prostu fajni z ktorymi bardzo chetnie spedzam czas. Niestety na tym sie konczy.
Kuzyni - buractwo, wiesniactwo jakiego malo. Ludzie absolutnie niekulturalni. Znamy sie 5 lat i na imprezach nie sa w stanie ze mna nawet z TZtem wymieniec kilka slow. Potrafia tylko obgadywac innych i opowiadac sprosne kawaly o kobietach. Wstydzilabym sie takich ludzi przedstawic mojej rodzinie. Nie, nie jestem ksieznicka, nie jestem kimsz lepszym, tylko po prostu jestem wychowana w przeciwienstwie do nich.
Ciotka B. - chora psychicznie. Nie potrafi mowic, tyllko siedzi i skarzy sie na wszystko i wszystkich. Psuje kazda impreze, kazde spotkanie rodzinne.
Wujek W., Wujek K., Wujek XYZ - once again...ludzie niekulturalni. Do dnia dzisiejszego nie wiedza, jak mam na imie, gdzie mieszkamy, co robimy, nawet ze jestesmy razem. Nieraz slyszalam - A kto to jest ta blondyna (ja) ?. TZ ich lubi bo w dziecinstwie grali w pilke itp, ale ja sobie nie wyobrazam, ze beda swietowac nasz zwiazek, nawet jakos sie grzecznie i normalnie bawic. Pochodze z zupelnie innych stron kulturowych i moji rodzici razem ze mna by nie wytrzymali patrzac na takich ludzi....co teraz robic? zaprosic czy nie?
ślub i wesele to nie jet Twoja impreza ale WASZA. Jeżeli Twój narzeczony nie wyobraża sobie nie zaprosić na ślub i wesele swoich wujków i kuzynów - to musisz uszanować jego wizję waszej imprezy.Rozwiązaniem byłaby mała impreza - rodzice, dziadkowie i rodzeństwo PM. I wtedy nie będzie ciotek, wujków, kuzynów ..... Ale nie będzie z obydwu stron, Twój narzeczony nie będzie miał wtedy poczucia że jego rodzina jest gorsza od Twojej.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 09:32   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Jeśli nie potrafisz zaakceptować rodziny Tżta, którą widywać będziesz pewnie z okazji świąt to nie róbcie wesela. Wesele to nie jest żaden obowiązek.

Nie wyobrażam sobie naciskać na swojego narzeczonego i robić selekcji wśród jego rodziny.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 14:03   #5
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
ślub i wesele to nie jet Twoja impreza ale WASZA.
Dokładnie.

A swoją drogą, jak Twoi rodzice nie rozumieją, że rodziny się nie wybiera i "by nie wytrzymali patrzac na takich ludzi"... to chyba nie są aż tak wychowani i z klasą, jak sobie wyobrażasz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 15:13   #6
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Dokładnie.

A swoją drogą, jak Twoi rodzice nie rozumieją, że rodziny się nie wybiera i "by nie wytrzymali patrzac na takich ludzi"... to chyba nie są aż tak wychowani i z klasą, jak sobie wyobrażasz

__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 11:10   #7
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Myślę, że powinnaś to przede wszystkim omówić z narzeczonym. Tu na forum cóż możemy poradzić skoro nie znamy ich relacji. Może Twój narzeczony wcale nie chce ich zapraszać? A może trzeba okazać wyrozumiałość i wziąć pod uwagę, że zostali inaczej wychowani, uszanować ich i starać się nie denerwować? Zależy też ile osób zapraszasz ze swojej rodziny. Żeby nie było sytuacji, że jego rodzina jest "gorsza" więc będzie tylko 5 osób, a Twoja jest "lepsza" to zaprosicie 50
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 11:11   #8
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Niekulturalna rodzina narzeczonego-zaprosic?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
ślub i wesele to nie jet Twoja impreza ale WASZA. Jeżeli Twój narzeczony nie wyobraża sobie nie zaprosić na ślub i wesele swoich wujków i kuzynów - to musisz uszanować jego wizję waszej imprezy.Rozwiązaniem byłaby mała impreza - rodzice, dziadkowie i rodzeństwo PM. I wtedy nie będzie ciotek, wujków, kuzynów ..... Ale nie będzie z obydwu stron, Twój narzeczony nie będzie miał wtedy poczucia że jego rodzina jest gorsza od Twojej.
Dokladnie.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 12:11:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.