Wybór telewizora LCD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 18:47   #1
Cosmosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7

Wybór telewizora LCD


Witam,

Szukam obecnie telewizora do powieszenia na ścianie w salonie. Zależy mi na estetycznej obudowie no i żeby nie był za drogi. Mam na to około 1500zł. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

pozdrawiam,
Kasia
Cosmosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:10   #2
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Wybór telewizora LCD

Szczerze mówiąc obawiam się że za taka cene nie dostaniesz porzadnego telewizora.
Moim zdaniem lepiej zainwestowac w porzadny,duzy TV niz kupic byle co bo telewizor jeśli bedzie dobrej firmy bedzie długo służył.
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:17   #3
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wybór telewizora LCD

Słyszałam ,że Samsung ma dobrze opracowaną technologię LCD - w pracy mam ich monitor i jest ok
Ale za 1500zl, to raczej nie kupisz...

Nie polecam Daewoo - strasznie piszczą!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:40   #4
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Wybór telewizora LCD

Ostatnio rzuciła mi się na oczy reklama bodajrze w media markt TV LCD LG 32" za niecałe 1700 zł. Taniej nie kupisz dobrej jakości LCD. My mamy Philipsa z kontrastem 8000 kupiony był około7 m-cy temu. Teraz telewizory mają już kontasty po 50 000. Także nie opłaca się kupować tych tanich, bo postęp idzie bardzo szybko i ten tani ma pewnie 8000 kontrastu. Lepiej zainwestować w lepszy Mimo wszytsko na naszego Philipsa nie nażekam. Jednak gdybym miała wybbierac teraz kupiłabym Samsunga, mają dobry kontrast, ładnie się prezentują .
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:58   #5
Montana84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wybór telewizora LCD

Oczywiście, że jest możliwość kupienia taniego fajnego telewizorka sama sobie taki ostatnio sprawiłam za taka cenę jaką Ty chcesz przeznaczyć. Otóż jest to Funai lt6-m32bb. Może firma nie za bardzo znana w Polsce, ale w USA ma bardzo dobrą pozycję, a u nas jest od niedawna. Telewizorek fajnie wygląda, a przede wszystkim obraz jest wysokiej jakości. I ma możliwość powieszenia na ścianie bez montowania dodatkowych haków. Jeżeli chodzi o ten postęp i kontrast rzędu 50000:1, to z tego co się dowiedziałam jest to kontrast dynamiczny i nie ma nic wspólnego z tym rzeczywistym. Producenci stosują go w celach marketingowych, żeby zachęcić tym takich laików jakimi jesteśmy my, niestety...
Montana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 23:38   #6
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez Cosmosis Pokaż wiadomość
Witam,

Szukam obecnie telewizora do powieszenia na ścianie w salonie. Zależy mi na estetycznej obudowie no i żeby nie był za drogi. Mam na to około 1500zł. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

pozdrawiam,
Kasia
Po pierwsze: z taką cenę kupisz szrota a nie telewizor.
Po drugie: lepiej uzbieraj więcej kasy i kup coś porządnego.
Po trzecie: polecam Ci Sharp'a Aqua. Nie zawiedziesz się.

Pozdrawiam serdecznie
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:53   #7
Cosmosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wybór telewizora LCD

Kupiłam jednak tego funai, którego ma Montana. Osobiście nie widziałam różnicy między tym funai, a droższymi o kilka stówek modelami innych firm.

polecam
Cosmosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 11:59   #8
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Wybór telewizora LCD

Całkiem niedawno, bo jeszcze miesiąc temu pracowałam w sklepie z RTV i sprzedawałam telewizory. Jesli moge cos polecic to ja osobiscie kupilabym Scharpa, niestety nie sa takie tanie, Panasonic tez super firma ale za dobry telewizor trzeba tez troche zaplacic. Nasz sklep nawet wypuscil Panasonca 32 cale za 1599 zl i jak go sprzedawalam to mi sie zal robilo tych kupujacych bo telewizor byl do kitu. Z takich tanszych to moge polecic samsunga le32a330. W sieci rtvmixagd byl nawet za 1799zl.
Jesli byscie mialy jakies problemy z wyborem sprzetu agd, rtv sluze pomoca Odbylam wiele szkolen na ten temat i pracowalam dosyc dlugo w tej branzy.
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:52   #9
atik
Przyczajenie
 
Avatar atik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wybór telewizora LCD

Właśnie noszę się z zamiarem kupna LCDka i z tego co się orientowałam, można kupić dobrej jakości już za 2000zl. Oczywiście cena rośnie wraz z wielkością ekranu, ale to jest rozsadna cena, za którą można już wymagać dobrej jakości urządzenia.

I właśnie te najtańsze to samsung
atik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 12:42   #10
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Może się orientujecie jak to jest z telewizorami montowanymi na ścianę, bo TŻ wymyślił żeby mi kupić jakiś niewielki, tani telewizor do kuchni (nie kupujemy delmy wiec nie mam z kim rozmawiać, a tak to sobie tv pooglądam w czasie prac kuchennych).
Niestety w kuchni nie ma miejsca żeby go postawić i jedyna możliwością jest zamontowanie go na ścianie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 16:11   #11
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wybór telewizora LCD

Szukamy telewizorka 100Hz HD Ready lub Full HD najlepiej jakieś 37-42 cale. Póki co po wielu wycieczkach do sklepów skupiliśmy się na Sony, Sharpie i Toschibie. Ceny mają mają porównywalne ok. 3.500 zł. Możecie polecić któryś z tych marek? A może jednak inna firma?
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 17:59   #12
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wybór telewizora LCD

Jaka jest w zasadzie roznica miedzy hd a hd ready, sa jeszcze jakies hdmi, do czego to jest potrzebne?.
I slyszalam ze za pare lat to niektore telewizory nie beda dzialaly bo technologia zostanie zmieniona, ale nie wiem czy tylko analogowe czy cyfrowe rowniez. Wole sie pytac tutaj bo jak sie pojdzie do sklepu to roznie jest z tymi sprzedawcami,czasami wpychaja to czego musza sie pozbyc itp.
na co mam zwracac najwieksza uwage?
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 21:25   #13
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wybór telewizora LCD

Dzieki za odpowiedz czekam na jakas konkretna promocje w mediamarkt, bo nie lubie przeplacac
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 22:33   #14
05agnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 32
GG do 05agnieszka
Dot.: Wybór telewizora LCD

Właśnie kupiłam LG 32LG3000 za niecałe 1400 zł w sklepie internetowym. Jest to mój pierwszy LCD i jestem zadowolona.
05agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 13:57   #15
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wybór telewizora LCD

05 agnieszka a obraz jak? Ja widziałam LG 37 cali i jak dla mnie obraz beznadziejny, jeszcze przy bardziej statycznym obrazie jest ok, ale jak dojdzie szybki ruch to te cienie i smugi są straszne.

My chyba jednak się wstrzymamy z zakupem. Wczoraj pozwiedzaliśmy trochę sklepów już za konretnymi markami i jednak zdecydujemy się na 100 Hz, a takich telewizorków jak narazie jest niewiele no i cena ok. 4.000-5.000 zł. Jednak jakość obrazu jest dużo lepsza więc wolimy zainwestować już w konkretny TV - w końcu to na lata.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 17:02   #16
05agnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 32
GG do 05agnieszka
Dot.: Wybór telewizora LCD

Jakość obrazu w dużej mierze zależy od programu. Na 1 i 2 faktycznie obraz pozostawia dożo do życzenia (oglądamy sporadycznie). Natomiast na Polsacie, TVN i zagranicznych jak dla mnie jest OK. Za 3-4 lata pewnie moje wymagania się zmienią, więc kupimy sobie lepszy TV zapewne za podobne pieniądze. 5 lat temu kupowałam duży zwykły kineskopowy telewizor za cenę 1300 zł i nawet nie śniłam,że tak szybko wymienię go na LCD. Ceny sprzętu lecą na łeb i nie ma sensu wydawać teraz 3-4 tys. kiedy za 2 lata cena spadnie o połowę.Takie jest moje zdanie i mojego TŻ też.
05agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 17:42   #17
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz czekam na jakas konkretna promocje w mediamarkt, bo nie lubie przeplacac
poszukaj lepiej w sklepie internetowym z apomocą porównywarki cen np. ceneo.pl
(wiem, że to trochę nie dotyczy, ale lodówkę kupiłam w ten sposób około 400 zł taniej niż na allegro i dużo taniej niż w sklepie adg)
z pewnością znajdziesz tam sklep który jest w twojej okolicy i dowiozą ci sprzęt "za pobraniem". w mediamarcie tylko przepłacisz. a na wyprzedażach tam kupisz sprzęt dużo gorszej klasy niż mogłabyś gdzie indziej.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 08:06   #18
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
poszukaj lepiej w sklepie internetowym z apomocą porównywarki cen np. ceneo.pl
(wiem, że to trochę nie dotyczy, ale lodówkę kupiłam w ten sposób około 400 zł taniej niż na allegro i dużo taniej niż w sklepie adg)
z pewnością znajdziesz tam sklep który jest w twojej okolicy i dowiozą ci sprzęt "za pobraniem". w mediamarcie tylko przepłacisz. a na wyprzedażach tam kupisz sprzęt dużo gorszej klasy niż mogłabyś gdzie indziej.
Sklep nawet nie musi być w okolicy, lepiej wybrać ten najtańszy, płaci się koszty przesyłki, jak kurier przyjdzie ogląda się czy nie wpakowali cegieł zamiast telewizora i płaci kurierowi. Wychodzi znacznie taniej niż w media (rodzice tak kupowali telewizor, a ja monitor z funkcją TV), każda rzecz w innym sklepie mimo że zakupy robiliśmy razem, szukaliśmy najniższej ceny.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 11:47   #19
Cosmosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez parofczaki Pokaż wiadomość
Mimo iż już kupiłaś ten model, myślę, że ten wątek może się przydać także innym, którzy tu zajrzą i będą mieli podobne wątpliwości. I dlatego odpowiem na Twojego pierwszego posta Otóż wbrew pozorom do 1500 można kupić jakiś TV LCD. Co prawda nie będzie podwieszany (a taki w salonie wygląda najlepiej), ale też może dobrze wyglądać. NP.: Panasonic TX-20LA80 albo LG 19LS4R lub Samsung LE19R71B Poza tym, w razie czego, można samemu poszukać, patrząc wg ceny: telewizory LCD. Czasem porównywarka cen jest bardzo przydatna!
No właśnie ten Funai jest podwieszany
Cosmosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 11:55   #20
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Wink Dot.: Wybór telewizora LCD

Polecam LCD Samsunga. Może warto dołożyć 200-300zł i kupić porządny, bo już za 1800 można kupić ciekawy model.
Ja w domu mam same Samsungi, od lat. Żaden nigdy mi się nie popsuł, po prostu przyszło wymienić na nowy ze zwykłego na LCD. To samo z monitorem do komputera.
Mój wujek naprawia telewizory i Samsungi też wszystkim poleca.

Mój chłopak też ostatnio zakupił sobie telewizor Samsunga. Jak na gabaryty i HD, okazyjna cena:
http://www.maximedia.pl/?c=telewizor...sung_le_37a551

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2008-11-14 o 11:56
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 16:09   #21
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez 05agnieszka Pokaż wiadomość
Jakość obrazu w dużej mierze zależy od programu. Na 1 i 2 faktycznie obraz pozostawia dożo do życzenia (oglądamy sporadycznie). Natomiast na Polsacie, TVN i zagranicznych jak dla mnie jest OK. Za 3-4 lata pewnie moje wymagania się zmienią, więc kupimy sobie lepszy TV zapewne za podobne pieniądze. 5 lat temu kupowałam duży zwykły kineskopowy telewizor za cenę 1300 zł i nawet nie śniłam,że tak szybko wymienię go na LCD. Ceny sprzętu lecą na łeb i nie ma sensu wydawać teraz 3-4 tys. kiedy za 2 lata cena spadnie o połowę.Takie jest moje zdanie i mojego TŻ też.
My wolimy kupić raz a porządnie tzn. wybrać już taki który ma wszystkie funkcje i nie będziemy musieli co 2-3 lata kupować następnego. Jednak cały czas nie możemy sie zdecydować na konkretny model.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 08:52   #22
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez parofczaki Pokaż wiadomość
Jeszcze coś a'propo tematu - porada: Kupujemy telewizory LCD. Znalezione na okazjach . Z innych porównywarek lubię jeszcze nokaut. Ceneo działa mi na nerwy wszechobecną reklamą
Przy tak poważnym zakupie to warto sie poświęcić mimo denerwujących reklam i innych niedogodności i przejrzeć parę porównywarek, tak żeby żadna okazja nie przepadła.

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
My wolimy kupić raz a porządnie tzn. wybrać już taki który ma wszystkie funkcje i nie będziemy musieli co 2-3 lata kupować następnego. Jednak cały czas nie możemy sie zdecydować na konkretny model.
TŻ właśnie napalił się na kupno nowego TV i też wychodzę z założenia ze lepiej troszkę więcej zapłacić tak żeby za dwa lata nie trzeba było kupować nowego TV. My planujemy zakup samsunga 40" full HD z kontrastem tak koło 30000. Cenowo wyjdzie około 2500.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:41   #23
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wybór telewizora LCD

dziewczyny, chciałabym kupić jakiś dobry telewizor Lcd, najlepiej firmy SONY. Na jakie paremetry powinnam zwrócic uwage? co dobry telewizor powinien koniecznie posiadać? A może znacie jakies modele godne zainteresowania?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:05   #24
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, chciałabym kupić jakiś dobry telewizor Lcd, najlepiej firmy SONY. Na jakie paremetry powinnam zwrócic uwage? co dobry telewizor powinien koniecznie posiadać? A może znacie jakies modele godne zainteresowania?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że Sony kupuje matryce do telewizorów od samsunga. Raczej kupiłabym samsunga bo za są tańsze i naprawdę dobrej jakości.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:09   #25
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że Sony kupuje matryce do telewizorów od samsunga. Raczej kupiłabym samsunga bo za są tańsze i naprawdę dobrej jakości.
Wiem o tym. Ale słyszałam, że mimo wszystko lepiej kupić Sony niż Samsunga...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:19   #26
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Wiem o tym. Ale słyszałam, że mimo wszystko lepiej kupić Sony niż Samsunga...
A jakie są argumenty za tym żeby kupić sony?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:22   #27
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A jakie są argumenty za tym żeby kupić sony?
Firma Sony kupuje tylko matryca od samsunga, jest jednak dużo lepszą firmą niż Samsung.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:56   #28
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Firma Sony kupuje tylko matryca od samsunga, jest jednak dużo lepszą firmą niż Samsung.
No ale matryca to najważniejsza część telewizora i to ona decyduje o parametrach telewizora. Sony faktycznie cieszy się dobrą renomą, ale samsung też, myślałam że masz konkretne opinie co w telewizorach sony jest lepsze.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:29   #29
aciunia
Raczkowanie
 
Avatar aciunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Wybór telewizora LCD

Moje drogie pracuje w serwisie i wierzcie mi, tv nie jest w obecnych czasach "na lata".
No chyba,że na 2 lata-czyli tyle ile gwarancja... I nie ma znaczenia czy to plazma czy CRT czy LCD. Marka i cena też jest bez znaczenia.
Teraz dla producentów liczy się ilośc nie jakość, i po gwarancji naogół i tak trzeba będzie kupić nowy, bo np.naprawa będzie nieopłacalna lub części do TV już nie będą produkowane.
aciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:27   #30
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez aciunia Pokaż wiadomość
Moje drogie pracuje w serwisie i wierzcie mi, tv nie jest w obecnych czasach "na lata".
No chyba,że na 2 lata-czyli tyle ile gwarancja... I nie ma znaczenia czy to plazma czy CRT czy LCD. Marka i cena też jest bez znaczenia.
Teraz dla producentów liczy się ilośc nie jakość, i po gwarancji naogół i tak trzeba będzie kupić nowy, bo np.naprawa będzie nieopłacalna lub części do TV już nie będą produkowane.
No ja liczę na to że na jakieś 5 lat mi wystarczy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.