Kosmetyki naturalne - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 10:52   #1741
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny a uzwalyscie mzoe kosmetykó Flosleku BeECO? Ogladalam je wczoraj w aptece, to chyba jakas nowosc bo nie kojarze... maja ECOCERT wiec myślę ze sa dobre. Ciekawa jestem czy ktoras z was ich uzywala... Mam mieszana cerę i nie kazdy kosmetyk mi dobrze lezy a nie ejstem biegla we wlasciwosciach zawarych w nich skladnikow... czy aloes i maslo shea nei ebdzie zbyt tluste dla mojej cery
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:01   #1742
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Mnie z kolei zaintrygował podkład mineralny (96% naturalnych skłądników jak pisze producent) - Bourjois.. miałam zwykły 'night effect' fajnie nawilżał.. jeśli mi lumiere nie przypasują to go biorę.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:14   #1743
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moga,niestety,wszystko zalezy od stezenia mineralow w mineralach I innych dodatkowych skladnikow.Na wizazu na forum mineralnym najbardziej zapychaja Lucy minerals takze nawet ich nie bralam pod uwage
Z lumiere zapychala mnie formula cashmere,a kocham formule FF.
A jaka formule testujesz?
Veena Velvet i jest jak dla mnie super, ale jak mi się skończą próbki to zamówię FF dla przetestowania.
Zastanawiam się też nad mydłem, które zaczęłam używać od niedawna - czy mydło może zapychać, skoro służy do czyszczenia skóry z makijażu?

Mam pytanko odnośnie płynów do dezynfekcji pędzli. Do tej pory nie używałam żadnego - myłam pędzle raz na tydzień. Teraz jednak przy zapychaniu przyszło mi do głowy, że to może bakterie na pędzlach tak mnie załatwiły... Może powinnam je dodatkowo codziennie dezynfekować?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:22   #1744
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Kurczę pieczone, powinnam zamówić specjalny pędzelek od razu w zamówieniu próbek chyba. Ale na razie bedę sobie radzić gąbeczką z pudru oriffffflame, przy następnym zamówieniu [o ile przypasuja lumiere mi] juz moze wezme i pedzelek.

a jaka masz SEIGE buzie na twarzy, ze Ci velvet pasuje? ja sie sklaniam raczej ku FF, wezme 2x cashmere, 2x ff, 1x vv - oczywiscie mowa o LUMIERE
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:27   #1745
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez betty8080 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uzwalyscie mzoe kosmetykó Flosleku BeECO? Ogladalam je wczoraj w aptece, to chyba jakas nowosc bo nie kojarze... maja ECOCERT wiec myślę ze sa dobre. Ciekawa jestem czy ktoras z was ich uzywala... Mam mieszana cerę i nie kazdy kosmetyk mi dobrze lezy a nie ejstem biegla we wlasciwosciach zawarych w nich skladnikow... czy aloes i maslo shea nei ebdzie zbyt tluste dla mojej cery
Są dobreJa mam go na dzień też mam cerę mieszaną i mi pasuje.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:36   #1746
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kurczę pieczone, powinnam zamówić specjalny pędzelek od razu w zamówieniu próbek chyba. Ale na razie bedę sobie radzić gąbeczką z pudru oriffffflame, przy następnym zamówieniu [o ile przypasuja lumiere mi] juz moze wezme i pedzelek.

a jaka masz SEIGE buzie na twarzy, ze Ci velvet pasuje? ja sie sklaniam raczej ku FF, wezme 2x cashmere, 2x ff, 1x vv - oczywiscie mowa o LUMIERE
Bez pędzla raczej się nie obędzie. Gąbeczką nie uzyskasz takiego efektu jak flat topem czy kabuki. Radziłabym zamówić pędzel od razu
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:41   #1747
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kurczę pieczone, powinnam zamówić specjalny pędzelek od razu w zamówieniu próbek chyba. Ale na razie bedę sobie radzić gąbeczką z pudru oriffffflame, przy następnym zamówieniu [o ile przypasuja lumiere mi] juz moze wezme i pedzelek.

a jaka masz SEIGE buzie na twarzy, ze Ci velvet pasuje? ja sie sklaniam raczej ku FF, wezme 2x cashmere, 2x ff, 1x vv - oczywiscie mowa o LUMIERE
Tak, bez pędzla efekt nie jest taki sam, a wydajność podkładu też niższa (wchodzi głęboko w gąbkę, a z pędzla można go strzepać). Mam flat top Pixie (zamówiłam na Allegro i dostałam do niego próbki podkładu mineralnego gratis) i jest świetny - bardzo polecam Ja mam cerę mieszaną i dlatego wybrałam VV (taką informację podaje Lumiere na swojej stronie). Słyszałam jednak od dziewczyn, że i tak trzeba dobierać indywidualnie i że FF może być również bardzo dobre do tłustej/mieszanej cery. Cashmere chyba ma małe krycie, a mnie zależy na średnim/większym dlatego poszłam odrazu w VV.
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 14:12   #1748
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

o Wy złoteee! :kwiatek-dziekuje: A więc nie będę sobie żałowała na pędzelek jakiś ładny - domyślam się że flat top Pixie zamówiłaś u aigean na allegro.. nietanio, jeszcze się zastanowię, może na stronce LUMIERE mi ktoś poleci akcesoria? Czekam do wieczora i checkout!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 14:40   #1749
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mnie z kolei zaintrygował podkład mineralny (96% naturalnych skłądników jak pisze producent) - Bourjois.. miałam zwykły 'night effect' fajnie nawilżał.. jeśli mi lumiere nie przypasują to go biorę.
Miałam ten podkład, najpierw zamówiłam próbki na allegro, a później miałam pełnowymiarowe opakowanie. Najjaśniejszy odcień dostępny w rossmannie czyli vanilia był dla mnie za ciemny.

Też mam flat topa z pixie i jest wspaniały.

Możesz też kupić ten, jest tańszy.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-448813
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-04-30 o 14:45
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:20   #1750
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Mam pytanko odnośnie płynów do dezynfekcji pędzli. Do tej pory nie używałam żadnego - myłam pędzle raz na tydzień. Teraz jednak przy zapychaniu przyszło mi do głowy, że to może bakterie na pędzlach tak mnie załatwiły... Może powinnam je dodatkowo codziennie dezynfekować?

Wiesz co, ja jakiś czas temu zaczęłam myć pędzle szamponem codziennie i zmniejszyła mi się ilość niespodzianek na twarzy.. na pewno to jest związane też z innymi rzeczami (leki etc.), ale myślę, że pędzle, których używa się do nakładaniu podkładu, pudru i różu najlepiej codziennie wieczorem myć
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 22:53   #1751
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

.... codziennie?
wszystkich takich wytrwałych podziwim, nic więcej. moje kosmetyczne pierdołki myję co 3-4 miesiące.. nie zauważyłam, żeby to miało wpływ akurat, ale to zależy od wraliżliwości już chyba.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 09:06   #1752
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy to aloes.Muszę teraz bardziej uważać.Ja nigdy po tych syfiastych kosmetykach nic takiego nie miałam,a tu takie dobro by mnie tak podrażniło?chyba,że jak się pocieszam jest to efekt oczyszczania się po naturalnych kosmetykach
A chciałam logone aloesowa zamawiać to się na razie wstrzymam.
ja niestety mam teraz znacznie gorsza cere niz przed tym jak zaczelam stosowac kosmetyki nat.
chyba przesadzilam z iloscia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:38   #1753
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja niestety mam teraz znacznie gorsza cere niz przed tym jak zaczelam stosowac kosmetyki nat.
chyba przesadzilam z iloscia
Ja Ci powiem,ze ja też się rzuciłam na ilość jak szczerbaty na suchary.Na raz zaczęłam używać hydrolatu oczarowego,mydła węglowego,oleju jojoba,herbacianego,malin owego,kremy lavera różanego,aloesowego i kremu MGJeszcze mam inne kosmetyki nieodpakowane i mnie korcą,ale choć mi ciężko to czekam

Wypada mi,że to aloesowy krem mnie podrażnia albo MG.Aleo odrzuciłam całkiem,ale MG używam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:23   #1754
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez betty8080 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uzwalyscie mzoe kosmetykó Flosleku BeECO? Ogladalam je wczoraj w aptece, to chyba jakas nowosc bo nie kojarze... maja ECOCERT wiec myślę ze sa dobre. Ciekawa jestem czy ktoras z was ich uzywala... Mam mieszana cerę i nie kazdy kosmetyk mi dobrze lezy a nie ejstem biegla we wlasciwosciach zawarych w nich skladnikow... czy aloes i maslo shea nei ebdzie zbyt tluste dla mojej cery
Mam od niedawna krem pod oczy i na szyję. Jest raczej delikatny, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Nie zapchał mnie, a też mam mieszaną cerę. Stosuję pod oczy, na szyję i dekolt. Masło shea nie powinno zapchac, a tym bardziej aloes. Zamówiłam (przez doz) jeszcze peeling solny i masło do ciała. Cała seria be eco ma certyfikat ecocert i całkiem niezłe składy. Seria jest nowa i jeszcze nie widziałam jej w żadnej aptece/ drogerii. Kup jedną rzecz, jeśli Ci się spodoba, to weź następną
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:51   #1755
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Może źle reagujesz na aloes? Chyba Korah kiedyś pisała że może podrażniać, ale nie jestem pewna. Mi to wyskoczyły na bank od MG, jakoś tak po kilku dniach stosowania, używałam wtedy tylko jej pod oczy. Może ktoś jeszcze się wypowie co do tych krosteczek i bardziej nas oświeci
Aloes, jeśli jest źle oczyszczony to może podrażniać, bo w skórce jest dużo aloiny i emodyny, które sa naturalną ochroną aloesu przed insektami itp. Ponoć czasem producenci, żeby obciąć koszty, nie oddzielają miąższu od skórki, stąd zbyt wysoka ich zawartość i możliwość podrażnienia skóry. Sprzedawane są też ekstrakty z całego liścia i tu można sie spodziewać potencjalnego podraznienia (szczury pojone wodą z 1.5% ekstraktu z całego liścia aloesu częściej chorowały na raka jelita). Dlatego warto szukać miąższu aloesu w kosmetykach i nie tylko, bo to na prawde świetny składnik
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:01   #1756
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Tak.Ja jestem "ofiarą"aloesu.A wcześniej gdybym nie wiedziała tego co napisała Hey i Korah o aloesie w życiu bym jego nie podejrzewała o podrażnienie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:06   #1757
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak.Ja jestem "ofiarą"aloesu.A wcześniej gdybym nie wiedziała tego co napisała Hey i Korah o aloesie w życiu bym jego nie podejrzewała o podrażnienie.
Nie skreślaj od razu aloesu, bo to na prawde wartościowy składnik, tylko zwracaj uwage w jakiej jest formie. Niewielka zawartość aloiny tez nia jest zła:
Aloina to składnik obecny pod skórką liścia aloesu, który nadaje mu gorzki smak i broni sam aloes przed zakażeniami. Aloina wykazuje silne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe, a także jest jednym ze związków fenolowych odpowiedzalnych za własności gojące i regenerujące aloesu. Jest to składnik kontrowersyjny, z powodu którego niesłusznie oskarża się wszystkie produkty na bazie aloesu o niekorzystne działanie. Aloina zastosowana w zbyt dużym stężeniu np. w skoncentrowanym ekstrakcie z całego liścia aloesu, może powodować uczulenie. Aloina zastosowana w odpowiednio niskim stężeniu, nie wykazuje niekorzystnych efektów, a wręcz przynosi dodatkowe korzyści, zwiększając zdolności gojące i uśmierzające aloesu oraz właściwości antyseptyczne. z BU

Wszystko może podrażnić, produkty roślinne tez - one czymś sie muszą bronić przed zagrożeniem ze strony innych organizmów, prawda?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-05-01 o 17:09
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 19:00   #1758
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

co myslicie o tym zelu punktowym na pryszcze z Clinique? Lepszy niz olejek herbaciany?
Skład: alcohol denat., witch hazel (hamamelis virginiana), acrylates/c 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, salcylic acid, benzalkonium chloride, farnesyl actetate, panthenyl triacetate, farnesol [iln10350]
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 20:14   #1759
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

moja cera tez cos odwala mam pelno wagrow jest ziemista sucha i ble..

ten krem z Natury mi nie sluzy jednak chyba..

a juz mialam taka sliczna cere, gladziutka bez wagrow, nawilzona itp, nie wiem co sie teraz stalo..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 20:46   #1760
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
moja cera tez cos odwala mam pelno wagrow jest ziemista sucha i ble..

ten krem z Natury mi nie sluzy jednak chyba..

a juz mialam taka sliczna cere, gladziutka bez wagrow, nawilzona itp, nie wiem co sie teraz stalo..
Mogłabym napisać to samo..
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 20:51   #1761
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
moja cera tez cos odwala mam pelno wagrow jest ziemista sucha i ble..

ten krem z Natury mi nie sluzy jednak chyba..

a juz mialam taka sliczna cere, gladziutka bez wagrow, nawilzona itp, nie wiem co sie teraz stalo..
Cytat:
Napisane przez Rarrka90
Mogłabym napisać to samo..
A czego dokładnie uzywacie do twarzy, co do mycia, jakie kremy czy toniki?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 20:58   #1762
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja myje twarz mydelkiem NUXE - wtedy gdy mam makijaz itp
potem glinka biala

kremu uzywam z Natury z tego Natudermu, czasami pod krem uzywam tez olejek z drzewa herbacianego

jakis czas temu (z 3 tyg) mialam naprawde boska cere.. robilam sobie parowki (+olejek z drzewa herbacianego) nakladalam glinke itp i bylo naprawde ok, teraz cos sie spsulo.. ten krem to mi cyba nie sluzy.. chociaz na brode i tak go nie uzywam bo tam nie uzywam nic z kremow ( :/ ) nie wiem czemu tak sie dzieje, ale nie moge juz oatrzec na ten moj ryjek.. jest taki suchy sciagniety i zanieczyszcozny,.. ostatnio bardzo malo uzywam glinki bo mi sie konczy a bedemiec nowa dopiero w piatek wiec naprawde minimalna ilosc, ale i tak nie wiem czemu tak sie dzieje z ta twarzyczka..


aha i kupilam szampion z alteryy ten nadajacy blasku, ale chyba ten nawilzajacy + odzywka byl lepszy.. kupie te mini produkty jeszcze raz, po tym czulam ze moje wlosy sa nawilzone chyba

nie wiem - ale znowu zaczynam narzekac i na cere i nawlosy i na wszystko, a bylo juz tak pieknie...
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:13   #1763
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

tak to jest, kobiecy cykl sprawia, ze niespodzianki sie zdarzaja i koniec
a ck1in, jakich uzywasz podkladow/pudrow? i nie zmywasz nigdy makijazu mleczkiem, tylko mydelkiem? ..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:16   #1764
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

tak, mydelkiem...

wlasnie mysle ze podklad mogl mnie pozapychac tak

tak czy siak, mam pelno wagorow naprawde mase.. mam ochote usiasc i to powyciskac! ale tak nie mozna...

zrobilabym parowke - peeling, glinke itp.. ale glinki juz nie mam wiec robienie parowki jesy bez sensu chociaz nie wiem czy te parowki na dluzsza mete mi sluza..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:23   #1765
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

chwileczka, wagry .. nie można ich wyciskać? sama nie wiem, ja co jakiś czas staram sie ich pozbyć, ale to jest strasznie trudne.. chodzi Ci oczywiscie o te czarne dłuuuugie paskudne krzaczki na nosku?
kiedys plastrem je potraktowalam, niewielka ulga, niedokladna w kazdym badz razie.

podejrzewam, ze u Ciebie nagromadzilo sie troche syfkow z braku moxniejszego oczyszczacza, warto chyba siegnac po mocniejsze sklepowe żele.. jak sądzicie?

do mnie idzie żel pomaraczowy i hydrolat oczarowy, ale makijaż będę dalej zmywać ziajką ogórkową [aczkolwiek mniej mnie podrażniała kakaowa, ta ogóraskowa na poczatku byla idealna, wiec moze po prostu moj styl zycia ostatnio sie pogorszyl, stres, niewyspanie i stad to 'sciagniecie' i wrazliwosc cery, nie wini ziao ]

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-05-01 o 21:25
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:24   #1766
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
tak, mydelkiem...

wlasnie mysle ze podklad mogl mnie pozapychac tak

tak czy siak, mam pelno wagorow naprawde mase.. mam ochote usiasc i to powyciskac! ale tak nie mozna...

zrobilabym parowke - peeling, glinke itp.. ale glinki juz nie mam wiec robienie parowki jesy bez sensu chociaz nie wiem czy te parowki na dluzsza mete mi sluza..
A filtr może?naturalna pielęgnacja i filtr psuje wszystko?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:29   #1767
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

na nosie akurat mam ich malo.. najgorzej jest z broda.. tam jest ich pelno nie moge tam wyciskac bo robia mi sie plamy i blizny od razu
aletez mysle ze to z powodu malego oczyszczana buzi..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:39   #1768
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
na nosie akurat mam ich malo.. najgorzej jest z broda.. tam jest ich pelno nie moge tam wyciskac bo robia mi sie plamy i blizny od razu
aletez mysle ze to z powodu malego oczyszczana buzi..
Nosa może potraktuj pellingiem sól+olejek herbaciany-mi pięknie nos oczyścił
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:42   #1769
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki naturalne

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:45   #1770
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

wlanie umylam buzie zelem BD tym zielonym, potem wzielam glinke wymieszalam z olejkiem herb. i umylam tak buzie i w sumie w koncu czuje sie 'czysta' tutaj chyba wlasnie chodzi o oczyszczanie, za slabo oczyszczam buzie i pory sie zapychaja..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.