Jaka wyciskarka do soków? - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - Moje gotowanie

Notka

Kuchnia - Moje gotowanie Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-03-20, 10:00   #601
motylenachwile
Przyczajenie

Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Może i tak. Którą tą alphę wzięłaś Haa czy Hz?
motylenachwile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 15:00   #602
iwonki42
Raczkowanie

Aaaa przyszła! Tak jak pisałam gdzieś na paru stronach wcześniej, Haa rose gold <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170320_155547.jpg (77,9 KB, 19 załadowań)
iwonki42 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 21:25   #603
anulka13
Raczkowanie

Iwonki42 piękna ta twoja wyciskarka, mi się podoba hz czerwone wino, albo haa czarny mat) wogóle to w rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż online.
A odnośnie ostatniego z pytań o sok z banana, to hurom świetnie sobie radzi. Oczywiście na zamkniętej manetce w połączenie z twardszym składnikiem

Edytowane przez anulka13
Czas edycji: 2017-03-20 o 21:26
anulka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 09:13   #604
iwonki42
Raczkowanie

Dzięki. Czarna też piekna i w sumie bardziej do wszystkiego pasuje ale ja się uparłam na tą i już, musiałam mieć. W tej jeszcze banana nie próbowałam więc się nie wypowiem bo mam od wczoraj ale nawet w hh2g dawało radę robić więc to chyba żadne przeciwskazanie.
iwonki42 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:48   #605
Aaabecanka
Rozeznanie

Ja się zdecydowałem na wyciskarkę poziomą jednoślimakową i jestem dużo bardziej zadowolony niż z pionowej, którą wcześniej miałem. Chodzi głównie o warzywa naciowe, ale jest też prostsza w myciu.
Pozdrawiam serdecznie

[
Don't wish for it, work for it !
Aaabecanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 09:32   #606
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
Aaaa przyszła! Tak jak pisałam gdzieś na paru stronach wcześniej, Haa rose gold <3

piękna
Stary 2017-03-24, 18:22   #607
Bogusia_86
Raczkowanie

Też mysle o takiej inwestycji, bo bardzo lubię świeże soki.
Bogusia_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:06   #608
damian12345
Przyczajenie

Dawno mnie tu nie było, ale widzę dalej to samo promowanie huroma kuvingsa ktoś jeszcze łyka te teksty ? kiedyś chciałem zaczerpnąć informacji na temat wyciskarki eldom pj1000 nie znalazłem tu odpowiedzi kupiłem i jestem bardzo zadowolony napisałem ale tez zaraz dostałem odpowiedz ze lepiej dołożyć i kupić huroma
Ze swoich obserwacji po 7 miesiącach użytkowania eldoma polecam każdemu, który się zastanawia nad droższym sprzętem kiedyś porównałem wycsikarkę kuvungsa z moją ta sama ilość owoców warzyw kupionych w jednym sklepie różnicy nie było żadnej w ilośći jakości soku według mnie eldom cichszy, jeśli ktoś szuka sitka do swojego kuvingsa to polecam kupić sitko z eldomu dużo tańsze i pasuje według mnie nie warto przepłacać akcesoriów tym bardziej wyciskarki eldom pj1000 -1299 zl teraz czekam na polecenie huroma i kuvingsa pozdrawiam
damian12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 22:27   #609
d3xter
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez damian12345 Pokaż wiadomość
... dalej to samo promowanie huroma kuvingsa ktoś jeszcze łyka te teksty ?
Przymierzam się do zakupu wyciskarki i chyba właśnie zdecyduję się na wyciskarkę Hurom (zastanawiam się nad którymś z modeli). Rozważałem też Kuvingsa i Omegę jednak bardziej skłaniam się do firmy Hurom.
Mocno zastanawiałem się nad wyciskarką Eldom PJ400, ale... widzę, że to chińszczyzna, którą sprowadza wiele firm sygnując tę wyciskarkę swoim logiem. I tak np. wspomniany Eldom PJ400, Gotie GSJ-510 czyTV930W MAX500W Turbo Berlinger wyciągnięte są z tego samego wora. Silnik niby o mocy 400W, a jak ktoś pisał na jakimś forum po sprawdzeniu natężenia pod obciążeniem silnik ma 240W. Dodatkowo z tego co ludzie piszą są problemy z demontażem do mycia, urządzenie często trafia do serwisu.
Przypomniało mi się powiedzenie, że oszczędny płaci dwa razy. Jak mam wydać 400 zł na coś, co po paru użyciach trafi szlag, to wolę dopłacić i kupić coś lepszego, co posłuży mi dłużej.

Cytat:
Napisane przez damian12345 Pokaż wiadomość
według mnie nie warto przepłacać akcesoriów tym bardziej wyciskarki eldom pj1000 -1299 zl teraz czekam na polecenie huroma i kuvingsa pozdrawiam
PJ1000 to chyba jakaś podróba made in China imitująca Kuvingsa. Osobiście nie zapłaciłbym za nią 1299 zł. Wolałbym już Huroma HU-200 lub HU-500. Jednak każdy kupuje co chce.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Drogie Dziewczyny,
jako użytkowniczki Huromów doradźcie mi proszę.
Początkowo myślałem nad modelem HU-200, jednak przeczytałem, że
w modelach HE środkowa przekładnia, czy trybik w kształcie gwiazdy obecnie umiejscowiony jest z tyłu bębna, natomiast w starszych modelach (m.in. HU-200) umieszczony był z przodu. Ta zmiana, to znacząca różnica w jakości soku, gdyż teraz pulpa (pozostałość) wydalana jest ze strony przeciwnej do wylotu uzyskanego soku, co minimalizuje możliwość dostania się pulpy do soku.
Odpuściłem więc sobie HU-200.
Nie mogę zdecydować się czy wybrać Hurom HE (HU-500) czy też dołożyć 200 zł i wziąć model HH (HU-700)?
Kusi mnie również ta druga generacja... ale i cena wyższa.
Skupiając się na wspomnianych powyżej dwóch modelach HU-500 i HU-700: czy zauważę jakąś różnicę w ilości/jakości soku pomiędzy nimi? Widzę, że HU-700 ma większą pojemność misy, bo 500 ml. Czy jest coś jeszcze co sprawi, że warto dopłacić 200 zł kupić HU-700?
d3xter jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pomarańcze, sok, soki, sokowirówka, świeży, witaminy, wyciskarka

Nowe wątki na forum Kuchnia - Moje gotowanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości