Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 10:01   #2731
guaje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

gorzej w jakim sensie bo nie rozumiem? lepiej nie laczyc bioplastu ze stala chir.?
guaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:20   #2732
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Nie o to chodzi Po prostu tytan ma podobne właściwości do bioplastu - lepiej się przy nich goi, natomiast stal chirurgiczna może np. uczulać. Mnie osobiście stal chirurgiczna nie służy najlepiej.
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:45   #2733
Deathcore
Przyczajenie
 
Avatar Deathcore
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja mam od roku labreta (na środku pod wargą), no i od kilku godzin posiadam również monroe/madonnę (dodam, że nie są to moje jedyne kolczyki, więc mogę się na ten temat wypowiedzieć).
Jak dla mnie gojenie oraz opuchlizna to sprawa całkiem indywidualna. Podobnie jak ból podczas przekłuwania - jedni go wcale nie czują, dla innych z kolei jest czymś bardzo nieprzyjemnym.
Otóż wśród moich znajomych kilka osób ma kolczyk pod wargą, w tym mój Luby (on akurat między brodą a wargą, ale to jednak to samo). Każdemu z nas goił się on inaczej. Mojemu przyjacielowi w ogóle nie spuchł na przykład, ja z kolei miałam wargę niczym Angelina Jolie. Podobnie jak ja, miał mój Luby, a mój brat (on cieszył się, co prawda krótko, snakebitesami) musiał swoje kolczyki wyciągnąć bo mu się w ogóle nie przyjęły (były przy tym komplikacje...).
Kwestia wymieniania kolczyka jest również indywidualna, bo zależy to od procesu gojenia. I nie mówcie, że nie mam racji, bo opieram to na własnych doświadczeniach, i w sumie nie tylko... Ja na ten przykład kolczyk, który dostałam od piercingera, musiałam wymienić kilka dni po przekłuciu, bo był ZA KRÓTKI (mam naturalnie spore usta, a pod wpływem opuchnięcia zrobiły się ogromne, tzn dolna warga). Gdybym tego nie zrobiła, prawdopodobnie by się werżnął w moją brodę, co już powoli zaczynał robić...
Także wszystko jest zależne od ciała, każde może zareagować inaczej.
Deathcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:58   #2734
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deathcore Pokaż wiadomość
Ja mam od roku labreta (na środku pod wargą), no i od kilku godzin posiadam również monroe/madonnę (dodam, że nie są to moje jedyne kolczyki, więc mogę się na ten temat wypowiedzieć).
Jak dla mnie gojenie oraz opuchlizna to sprawa całkiem indywidualna. Podobnie jak ból podczas przekłuwania - jedni go wcale nie czują, dla innych z kolei jest czymś bardzo nieprzyjemnym.
Otóż wśród moich znajomych kilka osób ma kolczyk pod wargą, w tym mój Luby (on akurat między brodą a wargą, ale to jednak to samo). Każdemu z nas goił się on inaczej. Mojemu przyjacielowi w ogóle nie spuchł na przykład, ja z kolei miałam wargę niczym Angelina Jolie. Podobnie jak ja, miał mój Luby, a mój brat (on cieszył się, co prawda krótko, snakebitesami) musiał swoje kolczyki wyciągnąć bo mu się w ogóle nie przyjęły (były przy tym komplikacje...).
Kwestia wymieniania kolczyka jest również indywidualna, bo zależy to od procesu gojenia. I nie mówcie, że nie mam racji, bo opieram to na własnych doświadczeniach, i w sumie nie tylko... Ja na ten przykład kolczyk, który dostałam od piercingera, musiałam wymienić kilka dni po przekłuciu, bo był ZA KRÓTKI (mam naturalnie spore usta, a pod wpływem opuchnięcia zrobiły się ogromne, tzn dolna warga). Gdybym tego nie zrobiła, prawdopodobnie by się werżnął w moją brodę, co już powoli zaczynał robić...
Także wszystko jest zależne od ciała, każde może zareagować inaczej.

Ja też musiałam wymienić kilka dni po przekłuciu, a to dlatego, że podczas codziennego sprzątania (kiedy warga była naaaaaaaprawdę spuchnięta) odkręciła mi się kulka. Niestety zakręcić nie potrafiłam sama, gdyż kolec był stosunkowo krótki a kulka była naprawdę mała. Dlatego też pojechałam jak najszybciej do piercera - trzymając ręką cały czas pręt w wardze [uwierzcie 99 procent ludzi gapiło się na mnie conajmniej dziwnie] Piercer wymienił kolca na dłuższy. Ale z wyjęciem go się nie spieszyłam .. na krótki wymieniłam dopiero po upływie 3 miesięcy.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 00:11   #2735
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja też mam sporo kolczyków i wiem co mówię
Co innego jest wymienić kolczyk bo trzeba a co innego dla własnego "widzi mi się" ... Poza tym zależy też od miejsca... uszy goją się dłużej niż warga.
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 10:20   #2736
Deathcore
Przyczajenie
 
Avatar Deathcore
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Nie, nieprawda. Uszy nie goją się dłużej niż warga, a przynajmniej mi dzień po przekłuciu już schodziła opuchlizna (a w uszach mam po 4 w każdym, tak się składa... czyli razem 8 ;]).
Deathcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 10:55   #2737
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

OT: zależy jaka to część ucha. chrząstka goi się zdecydowanie dłużej od wargi. płatek-zależy od organizmu ale porównywalnie do wargi.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 19:22   #2738
Zielonorudykot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Witam!

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat salonu Mansarda w Olsztynie?

http://www.mansarda.olsztyn.pl/galeria/zdjecia/3

Miałam tam robiony tatuaż z którego jestem bardzo zadowolona ale co z kolczykowaniem?
Zielonorudykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 22:14   #2739
Amma1st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam pytanie, przez jaki czas mniej wiecej widac,ze kolczyk jest "świeżo zrobiony"? Wiem, że zależy od organizmu, ale tak około chociaż chciałabym wiedziec...
Amma1st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 00:41   #2740
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

widać? przez cały okres gojenia czyli ok. 2-3 miesięcy bo kolczyk jest za długi.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:19   #2741
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

[QUOTE=KochamMichasia;1383 6841]
Cytat:
Napisane przez runtothesun Pokaż wiadomość

Tak bardzo pomożesz, jak dziewczyna wyjmie kolczyk po miesiąc to sie nabawi ziarniny albo zapalenia, dopiero po miesiącu?Kto ci takich bzdur nagadał ???Chyba pani Jadzia z zakładu kosmetycznego. Kolczyk wymienia się dopiero po 2, 3 miesiącach.
Trudności w mówieniu? To może ty mylisz kolczyk w języku z tym w wardze?
Miałam 3 kolczyki w różnych miejscach policzka, wargi i jakoś żadnych problemów z mówieniem nie miałam, trzeba się przyzwyczaić owszem, ale raczej do jedzenia.
Opuchlizna ci spuchnie Specjalistka się znalazła.











Dziewczęta po co te spory i kłótnie
co do tego mówienia to koleżanka chyba przesadziła:P Miałąm dwa razy robionego kolca w DOLNEJ WARDZE i nie miałam w ogole problemów z mowieniem, a co do gojenia to jest indywidualna sprawa kazdej osoby, jednyk któtko, drugim dłużej, ale jak słsze jak ktoś mówi, że po tygodniu mu sie zagoiło to śmiać mi się chce:P
Kocham Michasia;- dawno mnie tu nie było bo sie przeporwadziałam i jestem bez inter.;(
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Amma1st Pokaż wiadomość
Mam pytanie, przez jaki czas mniej wiecej widac,ze kolczyk jest "świeżo zrobiony"? Wiem, że zależy od organizmu, ale tak około chociaż chciałabym wiedziec...
Przez czas, kiedy masz czerwone i niebardzo zagojone:P
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 23:14   #2742
karola8113
Przyczajenie
 
Avatar karola8113
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Elbląg/Jegłownik
Wiadomości: 5
GG do karola8113 Send a message via Skype™ to karola8113
Lightbulb Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Chciałabym zadać pewne pytania... A więc, czy to bardziej boli niż przekłucie ucha? Chciałabym też zobaczyć jak wygląda to od strony wewnętrznej tzn. z drugiej strony wargi, więc prosiłabym kogoś o umieszczenie takiej foty.
__________________
' Dziwna jestem jak na kogoś,
kto mówi, że wszystko jest OK.
Samotna jak księżyc wśród gwiazd
pragnę czasem wiecznie spać.
Co dnia tłumię w sobie cały wielki strach.
Bo wciąż.. brakuje mi Ciebie! '



Milcz, jak do mnie mówisz.




Edytowane przez karola8113
Czas edycji: 2009-08-26 o 23:16
karola8113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:11   #2743
polinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam takie pytanie, otóż jestem z Bydgoszczy i byłam 19 dni temu przebić wargę w Yakuzie bo podobno najlepszy salon pod tym względem w mieście, facet który mi przebijał kazał przyjść po 2 tygodniach żeby wymienić, ale pójdę później jakoś, no i zapomniałam zapytać czy wymiana coś kosztuje, jak to wygląda w innych salonach?
A no i jeszcze jedno opuchlizna mi zeszła, tylko mam zaczerwienione z wierzchu to mimo to mam poczekać aż minie miesiąc i wtedy będę mogła wymienić na krótszy?

Edytowane przez polinaa
Czas edycji: 2009-08-28 o 10:16
polinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 14:17   #2744
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

bylam dzisiaj wybadac teren w studiu i o to co sie dowiedzialam, przeklucie z kolczykiem kosztuje 60 zł, a na pytanie z czego jest kolczyk uslyszalam "taki srebrny, nie zawiera niklu, taki specjalny" haha i to ma byc profesjonalizm chyba w moim miescie nie ma profesjonalnego studia ale jeszcze popytam w innych gdzie robią 'bodypiercing" suuper
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 14:52   #2745
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karola8113 Pokaż wiadomość
Chciałabym zadać pewne pytania... A więc, czy to bardziej boli niż przekłucie ucha? Chciałabym też zobaczyć jak wygląda to od strony wewnętrznej tzn. z drugiej strony wargi, więc prosiłabym kogoś o umieszczenie takiej foty.
nawet jak ci ktoś powie, że boli bardziej to co z tego. każdy ma inny próg bólu. ty możesz przekłucia nawet nie poczuć. od wewnętrznej strony widać stopkę labreta.
polinaa w profesjonalnym a co dopiero najlepszym w mieście studiu nikt by Ci nie powiedział, że masz przyjść na wymianę po miesiącu. w przypadku wargi okres gojenia trwa powyżej 2 miesięcy.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 19:02   #2746
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

moje doświadczenia są inne
jeśli po okolo 3-4 tygodniach nie ma juz opuchlizny,nic się nie saczy nie widze przeciwskazania w wymianie na sterylny krótszy kolczyk-po co meczyć się z długim i ryzykowac przygryzienie i tłuczenie stopka po zębach
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:41   #2747
Tabiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

czesc jestem tu nowa ^^
wczoraj bylam w studiu piercingu i przebilam sobie warge na dole po prawej stronie
wszystko goi sie dobrze naraazie jest troche spuchniete ale nie boli
plukami buzie szalwą i myje mydlem protex
mam jedno pytanie : czy moge jesc wszystko ?? czy musze czegos unikac w studiu powiedzieli mi ze mam unikac nabialu


warge przebijalam w studiu skorpion w sosnowcu ^^ co sądzicie o tym salonie ??

Edytowane przez Tabiii
Czas edycji: 2009-08-29 o 13:46
Tabiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:05   #2748
Maylee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto cudów
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

też raczej nie powinnaś jeść niczego ostrego (przez jakiś tydzień po przekluciu)

ja wszystko co mam przekłute, przekłuwałam właśnie w tym salonie i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne, żaden kolczyk mi się potem nie paprał, bardzo ładne i zadbane studio ogólnie polecam ^^
Maylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:38   #2749
guaje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

przepraszam z gory za zasmiecanie tematu bo mialem juz podobne pytanie ale szukam do labreta kulki 2mm kolorowej. jesli ktos znalazlby cos takiego bylbym wdzieczny
guaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 23:03   #2750
Tabiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

aha ..... dziękuje bardzo za odpowiec
dołanczam także zdjecia mojego nabytku
a tak na zapas to mowie odrazu ze mam 15 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00106.jpg (30,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00153.jpg (31,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00159.jpg (39,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00104.jpg (31,4 KB, 75 załadowań)
Tabiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:46   #2751
guaje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

przy okazji widzial ktos moze cos takiego jak ,,zaslepki ,, na pret w wardze? slyszaem ze mozna cos takiego kupic, prosilbym o pomoc tak samo jak z ta kulka
guaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:58   #2752
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

...chodzi Ci o nakrętki?

www.wildcat.pl

Edytowane przez VMK
Czas edycji: 2009-08-30 o 17:59
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:01   #2753
guaje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

chodzi mi o silikonowe zatyczki, niestety nie moge nigdzie takich znalezc, kulki 2mm w kolorach tez na wildcat nie ma
guaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:29   #2754
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

http://www.bodyjewelleryshop.com/onl...ories_1088.cfm
O takie cos chodzi??
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:18   #2755
guaje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

zatyczki juz znalazlem na rock metalschop jeszcze tylko kulka 2mm najlepiej niebieska by sie przydala:P
guaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:37   #2756
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

na allegro poszukaj
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:33   #2757
guaje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

gdybym widzial takowa na allegro nie pisalbym tutaj
guaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:41   #2758
psychicznaOna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: za.du.pie x]]
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tabiii Pokaż wiadomość
aha ..... dziękuje bardzo za odpowiec
dołanczam także zdjecia mojego nabytku
a tak na zapas to mowie odrazu ze mam 15 lat

Omg. jaki boski xPP
też taki chcialam ale nie bylo "rozmiaru" i wzielam kóleczko

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
psychicznaOna, ślicznie wyglądasz chciałabym mieć kolczyk dokładnie tak jak masz ty, niestety nie mam tak wyrozumiałych rodziców a mam 21 lat niby nie mam na co czekać, ale nie chcę żeby się złościli, poza tym dochodzi sprawa studiów - niestety tam też nie są wszyscy wyrozumiali... i dlatego tak się cykam z przekłuciem. ogólnie już piąty rok mija odkąd zpragnęłam właśnie taki kolczyk :P
dziękuje
xO 21 lat ? to może wkońcu nadszedl czas postawić na swoim skoro już 5 lat sie z tym cykasz
psychicznaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:09   #2759
marychha_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocLove
Wiadomości: 2
GG do marychha_17
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

siemka ... ja dzisiaj przebiłam sobie dolną wargę tzn 'kosmetyczka' mi przebiła ... postanowilam isc do niej bo w tamtym roku przebiła mi tez pepek i bylo wszystko ok mam go do tej pory. ale wydaje mi sie ze dała mi troche za krotki kolczyk bo nie wystaje mi z zadnej strony ... a tez nie wiem jaki jest rozmiar bo przeciez go nie wyciagne ... i tak delikatnie z wewnetrznej strony mi sie wrzyna .... to po paru dniach przestanie czy bedzie sie wrzynał coraz bardziej ?? (powiedziala mi dzisiaj ze jesli bardzo napuchnie to zebym przyszla na wiekszy wymienic...)
marychha_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:59   #2760
psychicznaOna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: za.du.pie x]]
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marychha_17 Pokaż wiadomość
siemka ... ja dzisiaj przebiłam sobie dolną wargę tzn 'kosmetyczka' mi przebiła ... postanowilam isc do niej bo w tamtym roku przebiła mi tez pepek i bylo wszystko ok mam go do tej pory. ale wydaje mi sie ze dała mi troche za krotki kolczyk bo nie wystaje mi z zadnej strony ... a tez nie wiem jaki jest rozmiar bo przeciez go nie wyciagne ... i tak delikatnie z wewnetrznej strony mi sie wrzyna .... to po paru dniach przestanie czy bedzie sie wrzynał coraz bardziej ?? (powiedziala mi dzisiaj ze jesli bardzo napuchnie to zebym przyszla na wiekszy wymienic...)
kosmetyczka ?
Omg.
... powodzenia ^^
psychicznaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.