Czy mozna farbowac doczepione wlosy ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 18:07   #1
Mischel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Question

Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??


chce najpierw zrobic pasemka blond na cale wlosy bo mam takie odrosty ze szok... )
a potem doczepic wloski tez blond, i potem zrobic na to pasemka brazowe tylko gdzie niegdzie ale na tych doczepianych tez ,kiedys mialam doczepione czarne wlosy i jak malowalam farba po pasemkach po szczepach to nic sie nie stalo )
pozdrowionka!!!
Mischel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 19:02   #2
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

dla mnie to paranoja malowac wlosy doczepiane ktore sa i tak suche w koncu to martwy wlos i trzeba szczegolnej pielegnacji, farbowanie dodatkowo je wysusza. Włosy blond wymagaja wiekszej pielegnacji niz czarne bo sa rozjasniane i ja bym ich nie malowala.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 18:07   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

naturalne można, syntetyczne nie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 22:31   #4
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
naturalne można, syntetyczne nie

jak powyzej
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:14   #5
angie3476
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

można tylko muszą to być naturalne włosy , na które później nakładać musisz odżywki nawilżające bo farby wysuszają włosy zwłaszcza te doczepiane... sama mam treski naturalne i często farbuje je
pozdrawiam;*
angie3476 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 09:07   #6
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
dla mnie to paranoja malowac wlosy doczepiane ktore sa i tak suche w koncu to martwy wlos i trzeba szczegolnej pielegnacji, farbowanie dodatkowo je wysusza. Włosy blond wymagaja wiekszej pielegnacji niz czarne bo sa rozjasniane i ja bym ich nie malowala.

Mam doczepiane włosy- naturalne, dodam że moje własne ( ucięłam 60 cm włosów w wieku 12 lat). Pielęgnuje je dokładnie tak samo jak moje własne i nie widzę różnicy w ich jakości- sa miękkie lśniące i to że sa włosami martwymi nie zmienia faktu, ze możesz sie z nimi obchodzic, jak z zywymi.

Faktem jest, ze trzeba o nie dbać (głownie nawilzać).

Nie myslałas może o tym, żeby na włosach zrobic pasemka tylko od góry i po lini koncowej włosów- tak by było je widac w kucyku, a reszte włosów zostawić- coby ich nie męczyc. Co do doczepianych- wolałabym kupić 20 -50 pasemek ( w zalezności jaki efekt chcesz uzyskac) koloru blond i wpiąc je we włosy.a te które masz owszem0- farbowac na ten np. brązowy, ale nie rozjaśniaj-to masakra dla włosów,i jakieby te włosy nie były- ZNISZCZYSZ JE. Wtedy doczepiane włoski zrobia ci pasemka na całej głowie, a ty swoje osobiste włosy oszczędzisz
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:21   #7
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Mam doczepiane włosy- naturalne, dodam że moje własne ( ucięłam 60 cm włosów w wieku 12 lat). Pielęgnuje je dokładnie tak samo jak moje własne i nie widzę różnicy w ich jakości- sa miękkie lśniące i to że sa włosami martwymi nie zmienia faktu, ze możesz sie z nimi obchodzic, jak z zywymi.

Faktem jest, ze trzeba o nie dbać (głownie nawilzać).

Nie myslałas może o tym, żeby na włosach zrobic pasemka tylko od góry i po lini koncowej włosów- tak by było je widac w kucyku, a reszte włosów zostawić- coby ich nie męczyc. Co do doczepianych- wolałabym kupić 20 -50 pasemek ( w zalezności jaki efekt chcesz uzyskac) koloru blond i wpiąc je we włosy.a te które masz owszem0- farbowac na ten np. brązowy, ale nie rozjaśniaj-to masakra dla włosów,i jakieby te włosy nie były- ZNISZCZYSZ JE. Wtedy doczepiane włoski zrobia ci pasemka na całej głowie, a ty swoje osobiste włosy oszczędzisz
Swoje wlosy sciete z glowy a wlosy kupione naturalne na allegro to ogromna roznica zauwac;] Włosy słowianskie dziewicze ktore są sciete prosto z glowy oczywiscie mozna farbowac rozjasniac robic trwala ondulacje, ale zauwaz ze wiekszosc wlosow nie mowie tutaj o slowianskich w tym momencie ma specjalna powloczke silikonowa ktorej nie widac z czasem ona sie wymywa i dlatego robia sie koltuny, sa szorstkie itp. Wiec wskazana jest odpowiadnia pielegnacja a farbowanie je szybciej niszczy, a autorka tematu podobno chce zamowic blond pasemka- blondy dobre jakosciowo sa tylko slowianskie ciezko znalesc np. wlosy indyjskie w kolorze jasnego blondu dobrej jakosci. Nie oszukujmy sie ze takie wlosy byly wczesniej poddawane wielu procesom chemicznym zeby je rozjasnic. Ja sama nosze przedluzone wlosy jasny blond wiec wiem troche na ten temat
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 18:12   #8
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Czy mozna farbowac doczepione wlosy ??

NeverGoodEnough18 oczywiście, masz racje.../ nie negowałam w zaden sposób twojej wypowiedzi /. Niestety włosy z allegro bardzo często zwane 100% naturalne- są włosami syntetycznymi, sztucznymi. A i te naturalne- blondy- tak jak wspomniałaś często chemicznie rozjaśniane....po takich zabiegach nie przyjmują farby. Dlatego napisałam, żeby sobie zakupiła pasma blond ( jakiej jakości chce- i nie będzie musiała rozjaśniać czarnych, bo w ogóle wątpie zeby sie rozjasniły do blondu- co najwyzej do brązu). Sama ostatnio chciałam zafarbowac pasma blond, w 100% naturalne (jak wynikało z opisu na opakowaniu), nałozyłam ciemniejszy blond i okazało sie, ze wlosy sa zmieszane z syntetykami, i naturalne wchłoneły farbe, a syntetyki nie i wyszedł balejaż platynowego blondu z ciemnym blondem- w sumie ładny, ale nie pasował do koloru włosów kolezanki

A co do pielegnacji- miałam na mysli dobrej jakośći włoski naturalne- czyli takie jak moje ściete z glowy- przy odpowiedniej pielęgnacji zachowuja sie normalnie.

Generalnie wszystko zalezy od jakości włosa...wiadomo- im lepsze tym cena proporcjonalnie rosnie niestety.

Ja radziłabym MISCHELI nie zamawiać w ciemno , tylko znaleść jakiegoś sprzedawce chocby nawet na allegro, ale w jej mieście i podjechac do niego, zobaczyc włoski no i dobrac kolor...
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 23:05   #9
sabinaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: M-ce
Wiadomości: 38
farbowanie tresek

Kochane dziewczyny
W jednym z wątków napisałam, iż chcę z jasnego/białego blondu z odrostami przejść na ciemny blond/jasny brąz + chcę zafarbować kupione przez allegro naturalne treski clip in[1ton ciemniejsze od moich]. Moje jak wiadome,po rozjaśnianiu są puste,martwe,suche itd. boję się o kolorek , chcę by wyszedł taki sam na głowie jak i na treskach . Czy któraś z Was robiła coś takiego ? Jak myślicie , czy farbę na naturalnych powinnam trzymać krócej , niż na swoich ? Jeśli się nie mylę farba na natural chwyta szybciej.


*dodam , że pasemko tych włosów było testowane
__________________
"Życie jak karty, wystarczy jeden podmuch..."-KaWu

sabinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.