IPL, Lasery a popękane naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 13:21   #1
AAisza9534
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Lightbulb

IPL, Lasery a popękane naczynka


Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem...chętnie wymienię doświadczenia z osobami, które miały robione zabiegi laserowego zamykania naczynek...moje policzki..(nos mniej) są pokryte milionami poszerzonych ...cieńkich nitkowatych szpecących pajączków..ukrywam je pod makijażem, bo bez wyglądam masakrycznie dosłownie...miałam robione 4 zabiegi laserem Aurora... pierwszy zabieg miał ustawienia 28 J, drugi 30..kolejny 31, a czwarty 32 J.... za 4 razem lekarz mnie poparzył...nie zdawałam sobie na początku sprawy z konsekwencji i tego co mnie czeka...oczywiście lekarz nie chciał mnie nawet widzieć...telefonicznie przekazał mi, żebym sobie kupiła jakąś maść...ale to nieistotne...na pogotowiu się mnie chirurg wystraszył..więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam...twarz pokryta wielkimi pęcherzami ...poparzenia I i II stopnia...pozostały mi do tej pory niewielkie blizny i nierówności ...jedna blizna w miejscu największego poparzenia pozostała bez naczynek do dnia dzisiejszego...a więc wychodzę z założenia, że trzeba się nieźle poparzyć żeby usunąć trwale naczynka... nie chcę nikogo straszyć, ale polecam by przed zabiegiem dowiedzieć się czegoś więcej o lekarzu, który będzie wam robił zabiegi...sama zastanawiam się nad kolejną serią zabiegów...chciałabym jednak poznać osoby kompetentne i mające problem za sobą...(chociaż z tego co wiem po doświadczeniach własnych i innych osób tego problemu nie można się pozbyć) jeśli komuś się udało proszę o kontakt....Pozdrawiam gorąco...AAisza
AAisza9534 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:02   #2
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: IPL, Lasery a popękane naczynka

Z tego co szłyszałam, o Aurora nie daje takich dobrych efektów jak np. IPL ja planuję się wybrać właśnie na zabieg IPLem , gdyz mam równiez peeełno popękanych naczynek na twarzy
pozdrawiam
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 16:26   #3
ewelinka986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: IPL, Lasery a popękane naczynka

dziewczęta,witam..ja jak i wy mam problem z pękającymi naczynkami na twarzy..nos, policzki(troszkę)-pajęczynki...jak i dwia widoczne punkciki ..ale to tzw.pojedyńcze..w Łodzi w Magnolii zdałam się na wiedzę dziewczyn wykonujących zabiegi..poszłam w celu zamkniecia naczynek,powiedziałam,że chodzi mi o laser i spytałam czy nim dyponuja..no jasne,że tak..tra la la la-mają jest bardzo sukteczny i wogóle.. teraz wiem,że ta pani..albo chciała mnie osubać z kaski(najbardziej prawdopodne albo..sama nie wiedziała czym różni się laser do zamykania naczynek,a światło ipl!! jeden seans kosztował mnie az 250zł!!! więc za 2 seanse zapłaciłąm 500zł przez 2 miesiące(z miesięczną przerwa) zaczęłam szperać w necie..buszować..strona po stronie..i co? wow! znalazłam! otóż,swiatło,którym naświetlali mi twarz to swiatło służące do usuwania przede wszystkim owłosienia i ew.napinania cery co po ok.7 razach moze zmniejszyłoby ich widoczność ale to proces któtkotrwały..bo naczynka nadal nie byłyby zamknięte!szok! oszukały mnie,ja straciłam czas i pieniądze!znalazłam stronkę lasera ,który jest obecnie jednym z najskuteczniejszych z laserów(nie swiatełkiem)by się pozbyć drażniących przypadłości..i to cennik był szalenstwiem w porównaniu do ipl w Magnolii w Łodzi..bo pojedyncze za 50 zł..a cała twarz 100-200zł.pomyślałam,że juz się nie dam nabrać..ale chcec pozbycia się tego okropieństwa była silniejsza..i poszłam..kochane kobietki,to rewolucja!
http://www.estetico.pl/zamykanie_nac...532_nm_ktp.php
na próbę byłam usunąć pojedyńcze naczynka i na serio ich nie mam
więć jak mogę polecić to tylko laser DIOLITE.pozdrawiam was..jak doświadczę czasego nowego to zaraz was poinformuję.
ewelinka986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:41   #4
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: IPL, Lasery a popękane naczynka

a jakies niedrogie działajace kremy ?
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.