Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 00:08   #1081
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Wygląda na to, że dawno nikt tu nie zaglądał, ale mam nadzieję, że ktoś bardziej ode mnie ogarnięty w temacie będzie w stanie pomóc. Czy nie wie ktoś, gdzie można w jakimś sklepie stacjonarnym kupić dolne rzęsy na pasku? Z kępkami sobie kompletnie nie radzę, a te, które zamawiałam są jak najbardziej ok, tyle, że włoski są za długie (spokojnie mogłabym je doklejać do górnej powieki >.< ), przez co wydają się karykaturalne. Chyba, że w połączeniu z dość ekstremalnymi górnymi, albo przyciąć każdy włosek z osobna, co mija się z celem >.> Dlatego pytam o stacjonarne sklepy, chciałabym je wcześniej obejrzeć, zamiast dołączać kolejne pozycje do mojej kolekcji rzęs, których nigdy nie założę. Ew. jeśli znacie jakiś sklep internetowy, gdzie mogę kupić jakieś krótkie pary, to także będę wdzięczna za info c:
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 10:44   #1082
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Różnica między sztucznymi rzęsami...

Witam serdecznie!
Chciałabym na sylwestra dokleić sobie sztuczne rzęsy na paseczku. Jednak nigdy nie przyklejałam sobie sztucznych rzęs, więc zanim kupię sobie te wymarzone firmy Kryolan, postanowiłam zainwestować w tańsze i spróbować je przykleić. Bardzo ciężko się je nakładało, nie mogłam wymierzyć, w którym miejscu dokładnie powinnam je przykleić. Po otwarciu powieki ciągle miałam odstęp pomiędzy własną linią rzęs a paseczkiem sztucznych. Gdy w końcu udało mi się przykleić je prawidłowo- zaczęły odstawać nad wewnętrznym kącikiem oka. Zdenerwowana ściągnęłam je i na tym skończyła się moja przygoda z sztucznymi rzęsami. Jestem pewna, że nie wytrzymałyby na moim oku godziny, a co dopiero całą imprezę...
Teraz moje pytanie: Czy droższe sztuczne rzęsy (Kryolan) łatwiej się nakłada? Wytrzymają całą noc tańców?
Dziękuję i pozdrawiam
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:52   #1083
kasienka9040
Raczkowanie
 
Avatar kasienka9040
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: To zależy :D
Wiadomości: 64
GG do kasienka9040
Dot.: Różnica między sztucznymi rzęsami...

Polecam pooglądać filmiki instruktażowe na youtubie, wystarczy wpisać "sztuczne rzęsy" w wyszukiwarce i rzęsy rzęsami, ale klej jest tu najważniejszy. Najbardziej polecany jest klej DUO.
__________________
Makijaż - sztuka wyobraźni

BLOG: http://kanakoriko.blog.pl
kasienka9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:18   #1084
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Różnica między sztucznymi rzęsami...

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Chciałabym na sylwestra dokleić sobie sztuczne rzęsy na paseczku. Jednak nigdy nie przyklejałam sobie sztucznych rzęs, więc zanim kupię sobie te wymarzone firmy Kryolan, postanowiłam zainwestować w tańsze i spróbować je przykleić. Bardzo ciężko się je nakładało, nie mogłam wymierzyć, w którym miejscu dokładnie powinnam je przykleić. Po otwarciu powieki ciągle miałam odstęp pomiędzy własną linią rzęs a paseczkiem sztucznych. Gdy w końcu udało mi się przykleić je prawidłowo- zaczęły odstawać nad wewnętrznym kącikiem oka. Zdenerwowana ściągnęłam je i na tym skończyła się moja przygoda z sztucznymi rzęsami. Jestem pewna, że nie wytrzymałyby na moim oku godziny, a co dopiero całą imprezę...
Teraz moje pytanie: Czy droższe sztuczne rzęsy (Kryolan) łatwiej się nakłada? Wytrzymają całą noc tańców?
Dziękuję i pozdrawiam
Na początku przygody ze sztucznymi rzęsami miałam to samo ale trening czyni mistrza. Te tanie rzęsy często mają zbyt sztywny i gruby pasek więc te droższe faktycznie są lepsze. Większość sztucznych rzęs trzeba przycinać rzęsy w wewnętrznym kąciku powinny zaczynać się zgodnie z naszą własną linią rzęs, jak nie mamy wprawy lepiej nawet jak będę nieco krótsze i niezbyt blisko wewnętrznego kącika. Podstawą jest dobry klej- z łatwo dostępnych i przyzwoitych Duo do kupienia w inglocie. Klej musi przyschnąć, ja czasem odczekuję nawet i dwie minuty, gdy przykleimy zbyt szybko wszystko trafi szlag w wewnętrznym kąciku dobrze jest wspomóc się pęsetą. Radzę kupić najpierw tanie rzęsy ale dość miękkie (sama mam obecnie mięciutkie i delikatne na przeźroczystym paseczku i o niebo lepiej się takie nakleja) bo bez wprawy to i drogich też być może nie będziesz umiała przykleić. Ja z lepszych i dość lekkich do przyklejania poleciłam bym np. Ardell nr 122 choć te akurat dają baaardzo naturalny efekt. Im rzęsy grubsze i teatralne tym cięższe do przyklejenia i czuje się je na oku.
Jeśli miałaś duży odstęp między sztucznymi a swoimi to nakleiłaś je zbyt wysoko. Spróbuj nie na powiekę i na linię swoich rzęs. Odstawanie w wewnętrznym kąciku to też była moja najgorsza zmora, kleju na końcówki paseczka trzeba dać po prostu więcej i docisnąć pęsetą. Pooglądaj trochę filmików na YT jak przykleić rzęsy, blogi to też kopalnia wiedzy Jeśli masz cierpliwość to po prostu codziennie ćwicz naklejanie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:59   #1085
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Różnica między sztucznymi rzęsami...

Dziękuję!
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:08   #1086
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

niestety nie pomogę nikomu kto o sztuczne rzęsy tu pyta, bo nie mam żadnego doświadczenia (a nawet postanowiłam do wymiankowego wątku włożyć zakupione rzęsy bo nie mam pojęcia jak się z nimi obejść) - ale zadam pytanie : które z dostępnych na naszym rynku rzęs są najlepsze (w miarę tanie) i jako amatorka sobie poradzę z ich założeniem?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:52   #1087
wiem_co_zjem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
niestety nie pomogę nikomu kto o sztuczne rzęsy tu pyta, bo nie mam żadnego doświadczenia (a nawet postanowiłam do wymiankowego wątku włożyć zakupione rzęsy bo nie mam pojęcia jak się z nimi obejść) - ale zadam pytanie : które z dostępnych na naszym rynku rzęs są najlepsze (w miarę tanie) i jako amatorka sobie poradzę z ich założeniem?
ja właśnie zrobiłam wnikliwy research i mogę Ci odpowiedzieć, że najbardziej chwalone na necie są rzęsy ardell i klej duo

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Proszę doradzcie, na sylwestra będe sama robic sobie makijaz - na powieki nałoże brokat na taki specjalny żel, chciałabym też sztuczne rzęsy. I tutaj pojawia się problem - kiedy je przykleic? Czytałam, że przyklejanie rzęs to ostatni krok w makijażu, ale przy tak intensywnym brokacie na powiekach chyba lepiej zaaplikować je wcześniej?
wiem_co_zjem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 19:20   #1088
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiem_co_zjem Pokaż wiadomość
Proszę doradzcie, na sylwestra będe sama robic sobie makijaz - na powieki nałoże brokat na taki specjalny żel, chciałabym też sztuczne rzęsy. I tutaj pojawia się problem - kiedy je przykleic? Czytałam, że przyklejanie rzęs to ostatni krok w makijażu, ale przy tak intensywnym brokacie na powiekach chyba lepiej zaaplikować je wcześniej?
Ale właściwie dlaczego wcześniej byłoby lepiej? Bałabym się trochę, że nakładany później brokat przypadkiem może osypać się na rzęsy. Poza tym, może to jest tylko i wyłącznie kwestia mojego przyzwyczajenia, ale rzęsy mogą przeszkadzać przy nakładaniu czegokolwiek na powiekę. Jeśli chodzi o przyczepność, klej powinien bez problemu sobie poradzić.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:21   #1089
cheetaah
Przyczajenie
 
Avatar cheetaah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: C-ów.
Wiadomości: 22
Sztuczne rzęsy eylure

witam. miała któraś z Was może doświadczenie z rzęsami eylure? chciałabym kupić na studniówkę, jednak nie mam jeszcze doświadczenia z przyklejaniem rzęs. kupiłam niedawno u chińczyka za 3 zł ale klej okazał się wodą.
chciałabym kupić tym razem coś lepszego, słyszałam że spoko są rzęsy eylure, stąd pytanie, czy warto kupić: http://allegro.pl/eylure-sztuczne-rz...891220917.html
?
czy klej jest w porządku, nadaje się?
miał ktoś może jakieś doświadczenia z tymi rzęsami?
cheetaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:42   #1090
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Kup klej duo bezbarwny z inglota a nim już każde rzęsy przykleisz Ja jako laik poradziłam sobie bez problemu
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:53   #1091
cheetaah
Przyczajenie
 
Avatar cheetaah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: C-ów.
Wiadomości: 22
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

inglota w moich okolicach nie ma, a ze sklepu internetowego nie opłaca mi się kupić kleju, którego 'próbki' mają za 4 zł, i w dodatku na stronie inglota wysyłają od 20 zł, a rzęs nie opłaca mi się stamtąd, bo kosztują 30, a np. ardell na all - 17. niestety, mam bardzo ograniczony budżet i nie moge wydziwiać
kusi mnie to eylure, obawiam się tylko kleju..
cheetaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 23:02   #1092
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Rozumiem Może ktoś się wypowie, ja niestety nie miałam kontaktu z tymi rzęsami
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 23:04   #1093
cheetaah
Przyczajenie
 
Avatar cheetaah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: C-ów.
Wiadomości: 22
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

mam nadzieję
cheetaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 12:17   #1094
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Rzęsy eyelure są dobre jakościowo, ale co do kleju, to może być różnie - kleję wyłącznie na duo. Polecałabym Ci zakupić jednak klej zamiast rzęs. Kleiłam duo rzęsy za 4 zł i trzymały się bez problemu całą noc, a były to naprawdę bardzo sztywne plastiki "na bogato" - gęste i z jakimś szkiełkiem. Komfort noszenia jak na jeden raz da się przeżyć, rzęsy nadają się do ponownego założenia. Na co dzień zdarzało mi się nosić ardelle na kleju duo - nie czuć, że je masz. No ale moim zdaniem ważniejsza jest inwestycja w klej.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:00   #1095
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Zgadzam się z przedmówczynią - przede wszystkim zainwestuj w klej Duo - jest naprawdę dobry i nie podrażni Ci oczu. Żeby wysyłka Ci się opłacała, od razu możesz zamówić w Inglocie rzęsy - też są niezłe
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:50   #1096
cheetaah
Przyczajenie
 
Avatar cheetaah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: C-ów.
Wiadomości: 22
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Pani, która sprzedawała rzęsy napisała, że klej eylure porównywalny jest jakością do Duo, a na yt znalazłam filmik, w którym dziewczyna naklejała rzęsy eylure klejem z zestawu i napisała, że jest świetny
rzęsy oczywiście zamówiłam, ostatnią parę ze sklepu, bo na all juz nie było
cheetaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:58   #1097
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Daj znać jak się sprawdził
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 00:47   #1098
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Ja tez polecam klej Duo - czarny albo bezbarwny. Rzesy Eyelure sa dobre ale nie widze roznicy miedzy Eylure a rzesami za £1.99. Najwazniejsza jest jakosc kleju, duo wystarczy Ci na dlugo Mozesz kupic ten klej na stoisku MAC.
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 00:46   #1099
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Ja ostatnio PIERWSZY RAZ przyklejalam sobie kepki rzes z Inglota, wlasnie na klej Eylure i trzymaly sie caly Bozy dzien , ale nie chcialy sie odkleic!!
Myslalam, ze sie porycze
Jednak przy pomocy oliwy z oliwek , zlazly jakos..
Zrazilam sie troszke..
Moze przykleilam je zbyt blisko swoich rzes, ale jak chcialam je odkleic, to ciagnely mi moje rzesy. Przy pierwszej kepce, wyrwaly mi dwie.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 15:17   #1100
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Cytat:
Napisane przez Milanna Pokaż wiadomość
Ja tez polecam klej Duo - czarny albo bezbarwny. Rzesy Eyelure sa dobre ale nie widze roznicy miedzy Eylure a rzesami za &pound;1.99. Najwazniejsza jest jakosc kleju, duo wystarczy Ci na dlugo Mozesz kupic ten klej na stoisku MAC.

Albo na stoisku Inglota, tam jest 2x tanszy
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 10:14   #1101
redhighheels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: jaki klej do kępek, sztucznych rzęs?

http://allegro.pl/ultra-plus-glue-10ml-i2927602969.html

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Polecam ultra plus glue , profesjonalny , bardzo szybko wiążący . Wg mnie jeden z najlepszych dostepnych na rynku
redhighheels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:06   #1102
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: jaki klej do kępek, sztucznych rzęs?

Też mam pytanie trochę odbiegające od tematu. Łatwiej przykleić kępki czy całe rzęsy? Nigdy tego nie robiłam. Ostatnio miałam ochotę kupić, ale nie wiedziałam czy podołam i zrezygnowałam
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 15:13   #1103
cheetaah
Przyczajenie
 
Avatar cheetaah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: C-ów.
Wiadomości: 22
Dot.: Sztuczne rzęsy eylure

Właśnie przed paroma chwilami odpakowałam rzęski. Klej jest spoko, przykleiłam nim te chińskie rzęsy za 3 zł i efekt jest super trochę nierówno nakleiłam, tu na rzęsę, tu na skórę, ale trochę ciemno było i muszę jeszcze popracować nad tym

Edytowane przez cheetaah
Czas edycji: 2013-01-07 o 15:21
cheetaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:12   #1104
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: jaki klej do kępek, sztucznych rzęs?

łatwiej jest przykleić kępki
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:14   #1105
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: jaki klej do kępek, sztucznych rzęs?

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Też mam pytanie trochę odbiegające od tematu. Łatwiej przykleić kępki czy całe rzęsy? Nigdy tego nie robiłam. Ostatnio miałam ochotę kupić, ale nie wiedziałam czy podołam i zrezygnowałam
Szybciej i łatwiej całe rzęsy. Wystarczy pęsetka, klej, wykałaczka (ewentualnie (jan niezbędny party)).
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:57   #1106
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: jaki klej do kępek, sztucznych rzęs?

Ha, czyli pewnie zależy co komu przypasuje Zatem muszę sama spróbować, co mi będzie się lepiej kleić
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:41   #1107
zofa
Przyczajenie
 
Avatar zofa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Hej, wiecie może gdzie dostanę rzęsy Ardell w Warszawie?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam
zofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 23:43   #1108
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Oooo, prawda, Ardell faktycznie same dobre opinie ma.
A może pochwalicie się zdjęciami jak wyglądają u Was te 'firanki' ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:09   #1109
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Polecam ardell demi wispies <3 kupiłam i zakochałam się!
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 12:42   #1110
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: jaki klej do kępek, sztucznych rzęs?

czy ten maly klej w inglocie jest dalej dostepny? bo jak pytalam tam ostatnio to tylko o duo mi babka powiedziala
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 14:50:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.