Tabletki Asubtela. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 17:18   #1
dzieciolek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5

Tabletki Asubtela.


Mam 22 lata, od 9 lat zmagam się z trądzikiem. Przez ostatnie 2 lata jako lek regulujący hormony brałam Diane 35. Oprócz tego oczywiście leki do stosowania zewnętrznego. Po 2 latach zauważyłam niestety znaczne opuchnięcia w okolicach łydek, więc zaprzestałam ich brania. Po pół roku skóra wróciła niestety do stanu sprzed rozpoczęcia zażywania tabsów. Okropny łojotok (który u mnie jest u mnie głównym problemem, większym niż sam trądzik) dał o sobie znać. Poszłam do ginekologa i poprosiłam o ponowne przepisanie tabletek o nieco słabszym stężeniu hormonów. Dostałam receptę na Asubtelę. Czy któraś zażywała i zaobserwowała korzystny wpływ na cerę? Boję się, że po zażywaniu tak silnej Diany, słabsze tabletki okażą się nieskuteczne. I czy masa ciała ma wpływ na działanie leków? Tzn. czy u osoby o niskiej masie doustne leki na trądzik mogą się okazać skuteczniejsze niż u osoby tęższej? :p
dzieciolek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:32   #2
opikopi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 23
Dot.: Tabletki Asubtela.

Piszesz, że łykasz dużo leków- a nie zachodzą przypadkiem między nimi interakcje? Leki już tak mają, że niektóre zażywane razem robią więcej złego niż dobrego. Wpisz sobie w wyszukiwarkę osoz interakcje tam jest taka wyszukiwarka gdzie spokojnie sprawdzisz sobie wszystkie leki i będziesz pewna, że ten problem to nie interakcje... Sama nie wiem, czy tusza wpływa na dawkę leku...
opikopi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.