Silk'n i Remington IPL5000 I-Light - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 20:01   #61
nina1235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

o dokładnie ja mam i-light essential 4000 remingtona i powiem szczerze ze na chwilę obecną nie widzę spektakularnych efektów o ile jakieś w ogóle bedą, ale koleżanka mnie pocieszyła, ze na pierwsze efekty czekała 1-2 miesiące
nina1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 15:20   #62
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Dziewczyny, odgrzebuję wątek.

Zastanawiam się nad zakupem Silk'n SensEpil, ale wstrzymuje mnie kilka wątpliwości tyczących ogólnie tego rodzaju depilacji. Wiem, że reprezentuję sobą właściwy fototyp (jasna skóra/ciemne włosy), ale zastanawiam się, czy są jakieś inne przeciwwskazania co do używania takich zabawek?

Może to głupie pytania, ale nie chcę sobie zaszkodzić.:roll eyes: Czy bielactwo albo problemy z krążeniem wykluczają ten rodzaj eksterminacji włosów?
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 09:48   #63
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Ja zastanawiam się nad System depilacji i-Light Pro IPL6000Remingtona.
Mam pytanko odnośnie lamp. Nie wiem jak one wyglądają, ale czy do depilacji służy jedna lampa, tzn jedna sztuka, czy muszą być wsadzone np. 3 żarówki? Mniej więcej na ile depilacji starcza? 1500 błysków mało mi mówi. Jedna lampa kosztuje ok. 70zł, więc jeśli w depilatorze jest miejsce na 2-3lampy, a starczy to na dwie depilacje, to troszkę drogo to wyjdzie, żeby wydawać 200zł co depilację.

Podzielcie się opinią, jeśli macie ten depilator i jak wygląda sprawa z lampami. Są łatwo dostępne?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 19:40   #64
xoKatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

planuje zakupić ten depilator:
http://allegro.pl/depilator-laserowy...413243066.html

i pytania:
1. Czy HPL czymś się różni od IPL? czy to jest to samo tylko pod inną nazwą?
2. Na ile zabiegów (mniej więcej) powiedzmy na nogi starczy mi z tych 50tys. impulsów?
3. Jak to jest z tymi lampami, żarówkami i błyskami? bo widziałam, że takie lampy można zakupić ale to wtedy ile ona mają tych błysków (nic nie było napisane w ofercie)? :P

no i ogólnie czy polecacie ten produkt?
zastanawiam się i zastanawiam nad zakupem czegoś takiego, kiedyś już miałam zrobiony taki zabieg raz i włosy wolniej mi rosły i jakoś ich się mniej zrobiło (co po jednym zabiegu oczywiście nie było trwałe wiadomo), a że mam bardzo jasną karnacje i ciemne włosy co jest dużym plusem z tego co czytałam, to chyba się skusze, tylko proszę niech ktoś odpowie na moje pytania, żeby mnie przekonać bo jednak te urządzenie wcale nie jest takie tanie
xoKatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 20:40:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.