Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-31, 13:01   #31
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Tak, do terapeuty, który pomoże Ci poukładać w głowie to i owo, bo sama sobie nie poradzisz. Ba, Ty tak naprawdę nie chcesz tego zrobić, skoro jeszcze nie zablokowałaś go. A dopóki Ty sama nie poczynisz tego kroku, nikt Ci nie pomoże, no wybacz
Nie zablokowałam ale tel nie odbieram i nie odpisuje ale raz na dwa dni przeczytam. Wiem muszę być konsekwentna. I już postanowiłam że idę do terapeuty bo wegetuje a nie żyję. Szukam teraz w internecie tylko nie wiem który godny zaufania.
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 13:03   #32
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Nie zablokowałam ale tel nie odbieram i nie odpisuje ale raz na dwa dni przeczytam. Wiem muszę być konsekwentna. I już postanowiłam że idę do terapeuty bo wegetuje a nie żyję. Szukam teraz w internecie tylko nie wiem który godny zaufania.
Od razu Ci mówię, że z terapeutami to też kwestia indywidualna, więc opinie internetowe to też tak dziel przez 4, w sensie ich adekwatność do rzeczywistego stanu rzeczy. Ale już zaczęłaś szukać, czyli zrobiłaś krok do przodu, brawo!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 13:13   #33
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Od razu Ci mówię, że z terapeutami to też kwestia indywidualna, więc opinie internetowe to też tak dziel przez 4, w sensie ich adekwatność do rzeczywistego stanu rzeczy. Ale już zaczęłaś szukać, czyli zrobiłaś krok do przodu, brawo!
Na czymś się muszę oprzeć bo nigdy z takich porad nie korzystałam wiec nie znam.Mimo że ciężko mi , tęsknię za nim a jeszcze bardziej za nami, to jednak j uważam ze pierwszy krok zrobiłam to to że ten codzienny kontakt urwałam i wiem że przyjażni nie chcę a jakikolwiek kontakt z nim nie da mi iść w przód. Drugi to terapeuta.

Edytowane przez Azbi
Czas edycji: 2017-01-31 o 13:17
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 13:16   #34
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Na czymś się muszę oprzeć bo nigdy z takich porad nie korzystałam wiec nie znam. Ja uważam ze pierwszy krok to to że ten codzienny kontakt urwałam i wiem że przyjażni nie chcę a jakikolwiek kontakt z nim nie da mi iść w przód
Uważam że powinnaś go przegonić ze swojego życia i to szybko.

Nie potrafisz dojść do siebie, bo on dzwoni i pisze. Weź mu powiedz dobitnie co o nim sądzisz, zablokuj, zażądaj żeby przestał się kontaktować pod groźbą policji. Serio, będziesz miała spokój. Wolisz ciągle ze sobą walczyć zamiast pozbyć się takiego zera raz na zawsze? On nie ma dla Ciebie litości. Ty też nie miej i zawalcz o swoją godność i prawo o decydowaniu o tym kto będzie w Twoim życiu a kto nie. Popal mosty.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 13:49   #35
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Miałam podobną historię, również polecam pogonienie drania na kopach z rozpędu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 13:49   #36
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Ten facet Cię nie szanuje, kręci w tą i we w tą, ciągle odtrąca a jednocześnie chce żebyś przybiegła do nogi jak pies.
To upokarzające.

Moim zdaniem powinnaś zerwać kontakt raz a porządnie i zrozumieć, że z człowiekiem tak rozchwianym emocjonalnie Wasze życie wygladałoby jak kolejka górska okraszona łzami. Szkoda nerwów na takiego człowieka jak on.

Miej godność i odetnij się. Zobaczysz odżyjesz, zwiększy się poczucie godności i własnej wartości. Bez niego będziesz miała lepiej.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 14:01   #37
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś zerwać kontakt raz a porządnie i zrozumieć, że z człowiekiem tak rozchwianym emocjonalnie Wasze życie wygladałoby jak kolejka górska okraszona łzami.
Z perspektywy czasu (i terapii) widzę, że chyba tylko te chore emocje mnie kiedyś przy pewnym gościu trzymały. Zresztą przy kolejnym też. I jeszcze następnym. Teraz się łapię za głowę.
Tak samo jak Autorka, zastanawiałam się wciąż, co te biedactwa w serduszkach swoich duszą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 14:09   #38
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Zastanawia mnie, jak wyglądała sprawa seksu przez te dwa miesiące po rozstaniu gdy mieszkaliście razem i czy przypadkiem nie o to w tym chodzi, bo też piszesz, że się widujecie. W tekście nie ma o tym ani jednego słowa...
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 20:08   #39
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie, jak wyglądała sprawa seksu przez te dwa miesiące po rozstaniu gdy mieszkaliście razem i czy przypadkiem nie o to w tym chodzi, bo też piszesz, że się widujecie. W tekście nie ma o tym ani jednego słowa...
Nie ma sexu miedzy nami od momentu rozstania. Gdyby dążył do sexu wiedziałabym do czego jestem mu potrzebna.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Z perspektywy czasu (i terapii) widzę, że chyba tylko te chore emocje mnie kiedyś przy pewnym gościu trzymały. Zresztą przy kolejnym też. I jeszcze następnym. Teraz się łapię za głowę.
Tak samo jak Autorka, zastanawiałam się wciąż, co te biedactwa w serduszkach swoich duszą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam do Ciebie pytanie czy ta terapia pomogła ci ?Ja widzę że sobie nie radzę ,jak nie odbieram tel nie odpisuje to jest w miarę . Dziś mój przyjechał pod mój blok przeszłam koło niego mówiąć zę spieszy mi się ,dałam radę ale w domu beczałam godzinę
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 23:54   #40
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
tak właśnie zamierzam , chodz trudne to bo naprawdę dobry facet tylko z myśleniem ma coś nie tak.To chyba mój najlepszy związek który skończy się bo był za idealny k.....nie dopojęcia
Taaa, cudowny związek z idealnym facetem, który nie potrafi odczytywać Twoich emocji i nie szanuje, kiedy mówisz wprost że nie życzysz sobie tego i tamtego, bo to Cię rani
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 01:52   #41
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Mam do Ciebie pytanie czy ta terapia pomogła ci
Tak, pomogła. Pomaga. Nie tylko w związku z szurniętymi facetami, ale z szurniętą sobą w wielu aspektach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 10:34   #42
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Taaa, cudowny związek z idealnym facetem, który nie potrafi odczytywać Twoich emocji i nie szanuje, kiedy mówisz wprost że nie życzysz sobie tego i tamtego, bo to Cię rani
Naprawdę było super ii on chce żeby tak dalej było jako przyjaciele . Mam dość bo on mi nie pozwala odejść na dobre cały czas chce mieć kontakt. Zdaję sobie sprawę że teraz to widzi tylko siebie bo on chce nie biorąc pod uwagę co ja chcę. Wykończę się
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 10:41   #43
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Naprawdę było super ii on chce żeby tak dalej było jako przyjaciele . Mam dość bo on mi nie pozwala odejść na dobre cały czas chce mieć kontakt. Zdaję sobie sprawę że teraz to widzi tylko siebie bo on chce nie biorąc pod uwagę co ja chcę. Wykończę się
Nie wiem czy pisalas o tym czy rozmawialas z nim na ten temat?

Ze ciebie taki kontakt rani i nie pozwala isc dalej. Ze chcialabys zeby uszanowal twoja decyzje i sie nie kontaktowal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 10:54   #44
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisalas o tym czy rozmawialas z nim na ten temat?

Ze ciebie taki kontakt rani i nie pozwala isc dalej. Ze chcialabys zeby uszanowal twoja decyzje i sie nie kontaktowal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówiłam mu to podczas rozmowy i jeszcze długą wiadomość napisałam.On niby wszystko wie ale nie rozumie dlaczego chce się odciąć skoro przez ponad dwa miesiące po oficjalnym rozstaniu przyjazniliśmy się i byo super i dalej mamy dla siebie tyle serca to czym on mnie rani.

tak myślę sobie że on jest egoista i on chce i koniec coraz to nowsze sposoby kontaktu wymyśla a ja mam coraz większy dół psychiczny.

szukam terapeuty ale nie jest prosto znależć
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 11:00   #45
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Mówiłam mu to podczas rozmowy i jeszcze długą wiadomość napisałam.On niby wszystko wie ale nie rozumie dlaczego chce się odciąć skoro przez ponad dwa miesiące po oficjalnym rozstaniu przyjazniliśmy się i byo super i dalej mamy dla siebie tyle serca to czym on mnie rani.

tak myślę sobie że on jest egoista i on chce i koniec coraz to nowsze sposoby kontaktu wymyśla a ja mam coraz większy dół psychiczny.

szukam terapeuty ale nie jest prosto znależć
Mozesz mu napisac jeszcze raz. Wcale nie bylo dobrze tylko myslalas ze sie moze jeszcz naprawi.

Rani cie tym ze nie mozesz pozbyc sie uczuc, zapomniec i ruszyc dalej. Nie mozesz bo on szuka kontaktu.

Wyslij mu to napisz ze ma uszanowac decyzje ktora podjelas dla swojego zdrowia psychicznego. Poczekaj na odpowiedz.

Podziekuj i potem go zablokuj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 11:56   #46
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Mozesz mu napisac jeszcze raz. Wcale nie bylo dobrze tylko myslalas ze sie moze jeszcz naprawi.

Rani cie tym ze nie mozesz pozbyc sie uczuc, zapomniec i ruszyc dalej. Nie mozesz bo on szuka kontaktu.

Wyslij mu to napisz ze ma uszanowac decyzje ktora podjelas dla swojego zdrowia psychicznego. Poczekaj na odpowiedz.

Podziekuj i potem go zablokuj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisałam długą dobitną wiadomość i w ciągu sekundy odp "cieszę się bardzo że napisałaś zaraz odpowiem ci wyczerpująco"

litości on siedzi z telefonem w ręku ale czekam co mądrego napisze i czy coś do niego dotarło.
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:22   #47
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Napisałam długą dobitną wiadomość i w ciągu sekundy odp "cieszę się bardzo że napisałaś zaraz odpowiem ci wyczerpująco"

litości on siedzi z telefonem w ręku ale czekam co mądrego napisze i czy coś do niego dotarło.
Dlatego powinnas go zablokowac i urwac kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:41   #48
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dlatego powinnas go zablokowac i urwac kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpisał pięknie to walka z wiatrakami, zablokowałam i fb też.

Muszę być silna

teraz zacznie mnie nachodzić w różnych miejscach, ale muszę dać radę
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:44   #49
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Odpisał pięknie to walka z wiatrakami, zablokowałam i fb też.

Muszę być silna

teraz zacznie mnie nachodzić w różnych miejscach, ale muszę dać radę
Wystarczy ze ra zmu powieszdobitnie- przestan mnie nachodzic nie chce kontaktu nie rozumiesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 19:33   #50
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wystarczy ze ra zmu powieszdobitnie- przestan mnie nachodzic nie chce kontaktu nie rozumiesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedziałam mu to prosto w oczy, dziewczyny on tego nie rozumie . Jutro mam wizytę u terapeuty, może kobitka rozjaśni mi umysł, dziś jeszcze popłacze, wykończona jestem psychicznie.
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 19:38   #51
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Powiedziałam mu to prosto w oczy, dziewczyny on tego nie rozumie . Jutro mam wizytę u terapeuty, może kobitka rozjaśni mi umysł, dziś jeszcze popłacze, wykończona jestem psychicznie.
Nie opowiadaj mu jak to Cię rani, tylko konkretnie, chamsko, s...aj albo będziesz szła na policję z oskarżeniem o stalking. Szybko się ogarnie.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 21:02   #52
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Nie opowiadaj mu jak to Cię rani, tylko konkretnie, chamsko, s...aj albo będziesz szła na policję z oskarżeniem o stalking. Szybko się ogarnie.
To jest najgorsze że ja nie potrafię być chamska bo on ma do mnie dużo serca nie powiedział mi ani jednego złego słowa ma w głowie lęk wiec ja tylko chcę zerwać kontakt ale policja to go straszyć nie będę . Idę jutro do tego terapeuty może ona coś mi doradzi jak z nim postępować. Oj ciężkie jest to dla mnie po prostu dla nas
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 21:07   #53
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
To jest najgorsze że ja nie potrafię być chamska bo on ma do mnie dużo serca nie powiedział mi ani jednego złego słowa ma w głowie lęk wiec ja tylko chcę zerwać kontakt ale policja to go straszyć nie będę . Idę jutro do tego terapeuty może ona coś mi doradzi jak z nim postępować. Oj ciężkie jest to dla mnie po prostu dla nas
Mhm.

Więc zależy Ci bardziej na samopoczuciu człowieka, który Cię niszczy, niż na własnym.

Niezły masochizm. Weź się na niego zdenerwuj za to, co Ci robi, i mu nawrzucaj. Problem rozwiąże się sam.

On nie ma do Ciebie w ogóle serca. To bezduszny cham, który ani trochę nie dba o to, czy cierpisz. Nie okłamuj się.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 21:18   #54
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
To jest najgorsze że ja nie potrafię być chamska bo on ma do mnie dużo serca nie powiedział mi ani jednego złego słowa ma w głowie lęk wiec ja tylko chcę zerwać kontakt ale policja to go straszyć nie będę . Idę jutro do tego terapeuty może ona coś mi doradzi jak z nim postępować. Oj ciężkie jest to dla mnie po prostu dla nas
Ty goscia lepiej traktujesz nuz siebie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 22:07   #55
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Mhm.

Więc zależy Ci bardziej na samopoczuciu człowieka, który Cię niszczy, niż na własnym.

Niezły masochizm. Weź się na niego zdenerwuj za to, co Ci robi, i mu nawrzucaj. Problem rozwiąże się sam.

On nie ma do Ciebie w ogóle serca. To bezduszny cham, który ani trochę nie dba o to, czy cierpisz. Nie okłamuj się.
Wiem że jego podejście jest egoistyczne i pewnie dba o swoje dobre samopoczucie . Tak sobie myślę jakby zakończył związek odsunął się to ja dziś po tych trzech miesiącach byłabym w innym miejscu pewnie bym go znienawidziła i byłoby mi łatwiej pozbierać się a tak milusi słodzi nie możemy być razem bo w głowie ma śmieszne przeszkody a równocześnie nie może beze mnie żyć jestem wspaniała itp i tak mi miesza w głowie a ja coraz gorzej to znoszę

Edytowane przez Azbi
Czas edycji: 2017-02-01 o 22:08
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 00:24   #56
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Azbi Pokaż wiadomość
Wiem że jego podejście jest egoistyczne i pewnie dba o swoje dobre samopoczucie . Tak sobie myślę jakby zakończył związek odsunął się to ja dziś po tych trzech miesiącach byłabym w innym miejscu pewnie bym go znienawidziła i byłoby mi łatwiej pozbierać się a tak milusi słodzi nie możemy być razem bo w głowie ma śmieszne przeszkody a równocześnie nie może beze mnie żyć jestem wspaniała itp i tak mi miesza w głowie a ja coraz gorzej to znoszę
Nie musisz go nienawidzić. Poza tym on może być spoko gościem, który przeprowadza na drugą stronę drogi kaczkę z pięciorgiem żółciutkich kaczątek. Całkiem prawdopodobne jest też to, że skręca się na samą myśl o zerwaniu kontaktu z Tobą.
Ale to nie ma znaczenia.
Liczy się wyłącznie to, że cierpisz.
Niechby go szlag jasny trafiał z tęsknoty, Ty masz prawo odciąć się od źródła bólu, a on ma obowiązek to uszanować.
Przeszłam to wielokrotnie, uwierz. Robiłam w kółko te same błędy, wątki zakładałam, na terapię zasuwam i... nauczyłam się w końcu, że kiedy przez kogoś ryczę, mam obowiązek wobec siebie - powiedzieć "nie".
Eureka! Relacje z innymi ludźmi mają przynosić uśmiech, nie łzy.
Odetnij się, przejdzie Ci. Może jemu też, życzmy mu tego. Jednemu z "moich" nie przeszło. Poblokowałam wszędzie, a spod ziemi wyłaził przez wiele miesięcy. Uparłam się. Trudno, chociaż jedno z nas ma luz i dobry humor. On o swój musi postarać się sam.
PS: Nie wiem, jak u innych Wizażanek było, ale ja mam wrażenie, że takie wracanie, nagabywanie, próby kontaktu i "niemożność" zerwania, są charakterystyczne dla chorych relacji. Dobrze myślę? Bo też do końca poukładanego w głowie jeszcze nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 16:38   #57
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Nie musisz go nienawidzić. Poza tym on może być spoko gościem, który przeprowadza na drugą stronę drogi kaczkę z pięciorgiem żółciutkich kaczątek. Całkiem prawdopodobne jest też to, że skręca się na samą myśl o zerwaniu kontaktu z Tobą.
Ale to nie ma znaczenia.
Liczy się wyłącznie to, że cierpisz.
Niechby go szlag jasny trafiał z tęsknoty, Ty masz prawo odciąć się od źródła bólu, a on ma obowiązek to uszanować.
Przeszłam to wielokrotnie, uwierz. Robiłam w kółko te same błędy, wątki zakładałam, na terapię zasuwam i... nauczyłam się w końcu, że kiedy przez kogoś ryczę, mam obowiązek wobec siebie - powiedzieć "nie".
Eureka! Relacje z innymi ludźmi mają przynosić uśmiech, nie łzy.
Odetnij się, przejdzie Ci. Może jemu też, życzmy mu tego. Jednemu z "moich" nie przeszło. Poblokowałam wszędzie, a spod ziemi wyłaził przez wiele miesięcy. Uparłam się. Trudno, chociaż jedno z nas ma luz i dobry humor. On o swój musi postarać się sam.
PS: Nie wiem, jak u innych Wizażanek było, ale ja mam wrażenie, że takie wracanie, nagabywanie, próby kontaktu i "niemożność" zerwania, są charakterystyczne dla chorych relacji. Dobrze myślę? Bo też do końca poukładanego w głowie jeszcze nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Relacja nie była chora jednak mój eks coś ma w głowie nie tak idę dziś do psychoterapeutki może mi pomoże rozwikłać zagadkę. jestem bardzo zdenerwowana
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 22:04   #58
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Dziewczyny jestem po wizycie u psychoterapeuty. Super kobitka , dokładnie jej opowiadam przebieg tej relacji ,dużo pytała i powiedziała mi że on ma lęk przed poważnym zaangażowaniem, bliskością.
Wytłumaczyła mi to tak ze taka osoba z takimi lękami ma jakby osobowość składającą się z dwóch części , to jedna cześć potrafi nawiązać bliską relacje ,druga zaś... chyba ta wynaturzona? Zachowuje się trochę inaczej. Druga cześć panuje nad pierwsza. Pierwsza jest tylko ułamkiem. Pierwsza -podatna na jakieś pozytywne uczucia pozwala na to by komuś zaufać, zbliżyć się do niej ,serce mówi daj sobie i jej szanse Druga zaczyna wszystko podważać. Przekonuje że ta osoba kłamię ,że pewnie chce coś osiągnąć, ze to nie może być tak idealnie , prawdziwie ,że w tym jest podstęp, a wiec trzeba to sprawdzić. I tu się zaczynają schody. Wewnętrzna walka świadomości , która przygnieciona zostaje przez drugą stronę. Taka osoba zaczyna wmawiać tej osobie że to nie wyjdzie ,że ona to nie ona i zapętla się w tym wszystkim. Zaczynają się wieczne obawy jedna część walczy z drugą ale ta druga zawsze zwycięży. Osoba bliska zaczyna uciekać ,czyli wnioski okazują się prawdziwe. Wydaje jej się ze udało się pokonać wroga. Pierwsza część rozpacza, bardzo tęskni, widzi kolejną porażkę wie ze decyzja nie była słuszna, druga szybko nawołuje pierwsza do porządku, Pierwsza broni się ale nie ma szans i polega na polu walki, druga triunfuje i znów samotność a mogło być tak cudownie.

Powiedziała że ta relacja ma szansę jedynie wtedy jak osoba z lekami będzie chciała sobie pomóc ale małe prawdopodobieństwo jest że sama da radę tu potrzebna jest terapia która trochę trwa.

Ja niby nabrałam siły że muszę być konsekwentna w odcinaniu się a z drugiej strony jest mi ciężko i płakać mi się chce że on jesttakim idiotom że pozwala mi odejść.

Edytowane przez Azbi
Czas edycji: 2017-02-02 o 22:07
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 23:38   #59
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Taa pozwala... jak tylko widzi ze sie oddalasz to lata za Toba bo sie boi ze zostanie sam jak paluch i nie on bedzie dalej dyktował warunki. Chce zjesc ciastko i miec ciastko - rozstać sie a jednocześnie miec ciebie na skinienie palca, serio nie widzisz jaki to egoista? Nie tłumacz go, obudź sie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:53   #60
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Rozstaliśmy się a nie możemy odejść od siebie

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 18:53:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.