Co przeciw celulitowi w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 13:40   #1
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian

Co przeciw celulitowi w ciąży?


dziewczyny, jestem w ciązy i zauważyłam pomarańczową skórkę na pośladkch i udach. Dodam,że jestem b. szczupła i mało przytyłam. Problem jest w hormonach. Nie wiem jakich kosmetyków mogę teraz używać?
Na forum "mama z klasą " dziewczyny piszą żeby niczego, bo niektóre składniki mogą źle wpływać na maluszka.
Mam zapas garniera roll on przeciw nagromadzonemu celulitowi z lipo kofeiną - czy sądzicie,że mogę go używać?
Bardzo proszę o pomoc
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:45   #2
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

A ten roll on nie wyszusza ci skóry?, poniewaz na drugim miejscu w składzie znajduje się alkohol .
Wydaje mi się,że najbardziej wskazane w ciąży są masaże lub są takie przyżądy apollo (czy coś takiego), którymi jeżdzi się po skórze i masuje.
Jesli nie masz skóry naczynkowej na ciele, to także spróbuj rękawic specjalnych (przeciw celulitis) podczas kąpieli, masaże olejkami po kąpieli. Z rossmana jest cała fajna seria dla kobiet w ciąży (produkty te mają bardzo dobre składy) .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:37   #3
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Paula07
A ten roll on nie wyszusza ci skóry?, poniewaz na drugim miejscu w składzie znajduje się alkohol .
Wydaje mi się,że najbardziej wskazane w ciąży są masaże lub są takie przyżądy apollo (czy coś takiego), którymi jeżdzi się po skórze i masuje.
Jesli nie masz skóry naczynkowej na ciele, to także spróbuj rękawic specjalnych (przeciw celulitis) podczas kąpieli, masaże olejkami po kąpieli. Z rossmana jest cała fajna seria dla kobiet w ciąży (produkty te mają bardzo dobre składy) .
No właśnie nie wiem czy wysusza czy nie, bo jak go kupiłam to za parę dni okazało sięże jestem w ciąży i do tej pory bałam się go użyć. Niestety hormony działają w ten sposób ,że muszę zacząć cośrobić. Kilka razy w tygodniu robię masaż szorstką gąbką - ale to niestety nie pomaga Dlatego muszę chyba się wspomóc jakimiś specyfikami
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:45   #4
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Polecam oprócz masaży szorstką gąbką naprzemienne polewanie ud ciepłą i zimną wodą (od dołu do góry). Do tego porządnie nawilżać skórę, no i chronić nawet nie tyle co przed cellulitem (bo to się prędzej czy później "zbije" ćwiczeniami i dietą), co rozstępami. Już teraz zacznij stosować np. oliwkę.

Nie myśl o odchudzaniu w ciąży i o cellulicie, niektóre kobiety zachowują ładną figurę podczas ciąży, inne ją tracą - to wszystko jest do odrobienia po porodzie. Najważniejsze jest dbanie o elastyczność skóry Bo rozstępów nie da się zlikwidować tak łatwo.

http://www.rossmann.com.pl/asortymen...bydreamolejek/
http://www.rossmann.com.pl/asortymen...bydreambalsam/
Produkty Rossmanna są niedrogie
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:08   #5
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez justyce
Polecam oprócz masaży szorstką gąbką naprzemienne polewanie ud ciepłą i zimną wodą (od dołu do góry). Do tego porządnie nawilżać skórę, no i chronić nawet nie tyle co przed cellulitem (bo to się prędzej czy później "zbije" ćwiczeniami i dietą), co rozstępami. Już teraz zacznij stosować np. oliwkę.

Nie myśl o odchudzaniu w ciąży i o cellulicie, niektóre kobiety zachowują ładną figurę podczas ciąży, inne ją tracą - to wszystko jest do odrobienia po porodzie. Najważniejsze jest dbanie o elastyczność skóry Bo rozstępów nie da się zlikwidować tak łatwo.

http://www.rossmann.com.pl/asortymen...bydreamolejek/
http://www.rossmann.com.pl/asortymen...bydreambalsam/
Produkty Rossmanna są niedrogie
Na rozstępy stosuję też oliwkę oraz elancyl galenica. Mam nadzieję,że pomogą.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 21:22   #6
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

nie uzywaj nic z kofeina, a najlepiej spytaj swojego gina, poki co warto mocno wmasowywac bardzo tluste kremy,wazne zeby masowac miejsca dotknete cellulitem
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:29   #7
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez fibian
dziewczyny, jestem w ciązy i zauważyłam pomarańczową skórkę na pośladkch i udach. Dodam,że jestem b. szczupła i mało przytyłam. Problem jest w hormonach. Nie wiem jakich kosmetyków mogę teraz używać?
Na forum "mama z klasą " dziewczyny piszą żeby niczego, bo niektóre składniki mogą źle wpływać na maluszka.
Mam zapas garniera roll on przeciw nagromadzonemu celulitowi z lipo kofeiną - czy sądzicie,że mogę go używać?
Bardzo proszę o pomoc
Mamy w Polsce kosmetyk przeciw cellulitowi, który może być stosowany przez kobiety w ciąży, bo nie ma konserwantów, które mogą rozmiekczyć barierę ochronną skóry, a nawet zaszkodzic dziecku, nie ma w nim cynamonu, który jak wiadomo, nie tylko rozgrzewa, ale ma działanie poronne, a do tego zioła produkowane do tego żelu kupowane są w firmie, która produkuje zioła do leków. Jest to żel p. cellulitowi i rozstepom firmy A.T.W. - bezpieczny kosmetyk z certyfikatem.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 09:40   #8
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez BeybiB0
Mamy w Polsce kosmetyk przeciw cellulitowi, który może być stosowany przez kobiety w ciąży, bo nie ma konserwantów, które mogą rozmiekczyć barierę ochronną skóry, a nawet zaszkodzic dziecku, nie ma w nim cynamonu, który jak wiadomo, nie tylko rozgrzewa, ale ma działanie poronne, a do tego zioła produkowane do tego żelu kupowane są w firmie, która produkuje zioła do leków. Jest to żel p. cellulitowi i rozstepom firmy A.T.W. - bezpieczny kosmetyk z certyfikatem.
BeybiBo dzięki za info , sprawdziąłm na KWC -rzeczywiście ma dobre recenzje. Nie wiem tylko gdzie można kupić kosmetyki tej firmy.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 12:54   #9
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez fibian
BeybiBo dzięki za info , sprawdziąłm na KWC -rzeczywiście ma dobre recenzje. Nie wiem tylko gdzie można kupić kosmetyki tej firmy.
sa na allegro, nawet ceny sa baaardzo przystepne
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:54   #10
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez marsi11
sa na allegro, nawet ceny sa baaardzo przystepne
Dzięki
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:31   #11
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Question Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Zastanawiam sie, czy masaże ciała podczas ciąży są wskazane, czy nie mogą zaszkodzić? Kiedys robiłam kurs i pamiętam jak mnie uczono, że kobiet w ciąży nie wolno intensywnie masować, ale to było dawno może do tej pory coś się zmieniło.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 17:45   #12
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Na Allegro można bez strachu kupić wiele dobrych rzeczy, ale kosmetyków z krótkimi terminami nie radzę. Niektóre konsultantki tylko dla punktów kupują ogromne ilosci kosmetyków, których nie mogą sprzedać i gdy terminy im juz sie kończą wywalaja wszystko na Allegro. Kto zagwarantuje jak były przechowywane i czy w pudełkach jest to co ma być - nie wszystkie kosmetyki mają zabezpieczenia. Jak widzę stosy kosmetyków na straganach to mnie aż wzdryga. ATW ma system sprzedaży sieciowej opartej na stałych klientach, którzy sobie sami kupują w salonach, lub telefonicznie bezpośrednio od firmy. W salonach sprzedaży jest fachowa obsługa często kontakt z lekarzem. Konsultantki mają wielką wiedzę, kończą kursy kosmetyczne i uczestniczą w wykładach specjalistów. Skóra to trzecia nerka i należy naprawde o nią dbać.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:20   #13
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Jezeli chcesz żeby Twoje pośladki i uda były bardziej jędrne to stostuj okład z alg.Jest naprawde skuteczny Ja co prawda nie mam celulitu ale postanowiłam zadbac o skóre w tamtych okolicach i widze poprawe Muszisz tylko zaopatrzyć sie w sproszkowane algi(ok 3-4 łyżeczki)wymieszac z wodą i taka substancje nałóz na skórę i przykryj folią spożywcza na ok 20min.
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:59   #14
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Coco trini
Jezeli chcesz żeby Twoje pośladki i uda były bardziej jędrne to stostuj okład z alg.Jest naprawde skuteczny Ja co prawda nie mam celulitu ale postanowiłam zadbac o skóre w tamtych okolicach i widze poprawe Muszisz tylko zaopatrzyć sie w sproszkowane algi(ok 3-4 łyżeczki)wymieszac z wodą i taka substancje nałóz na skórę i przykryj folią spożywcza na ok 20min.
Pomysł super - tylko gdzie kupić takie algi??????
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 06:53   #15
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Cool Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez fibian
Pomysł super - tylko gdzie kupić takie algi??????

Jestem fanką kosmetyków ATW - przeczytaj skład żeli p.cellulitowi - tam też są algi. Systematyczne nakładanie delikatnej warstwy kremu uelastycznia skórę i w miarę wzrostu brzuszka zabezpieczy skórę przed rozstepami i cellulitem. Do tego odpowiednie jedzenie, woda mineralna i nie będą sie zbijać grudy trójglicerydów w postaci cellulitu, który nie tylko jest defektem kosmetycznym, ale w miarę powiększania uciska na naczynia włosowate i zaczyna szkodzić organizmowi. Z cellulitem należy walczyć jak z chorobą. Po urodzeniu dziecka, gdy okaże się, że będziesz musiała pozbyć się nadwagi - możesz już zastosować XXL, który ma w składzie dokładnie to samo co "Żel p. cellulitowi i rozstepom", ale jeszcze L- karnitynę i wtedy możesz zastosować masaże. Żelami zawsze smarujemy się dwa razy dziennie i wieczorem po można zawinąć ciało folią na 20 minut - połozysz dzisdziusia di łóżeczka, a sama pod folię. Teraz tylko delikatnie smarujesz skórę balsamami i nic więcej.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 10:37   #16
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Cytat:
Napisane przez BeybiB0
Jestem fanką kosmetyków ATW - przeczytaj skład żeli p.cellulitowi - tam też są algi. Systematyczne nakładanie delikatnej warstwy kremu uelastycznia skórę i w miarę wzrostu brzuszka zabezpieczy skórę przed rozstepami i cellulitem. Do tego odpowiednie jedzenie, woda mineralna i nie będą sie zbijać grudy trójglicerydów w postaci cellulitu, który nie tylko jest defektem kosmetycznym, ale w miarę powiększania uciska na naczynia włosowate i zaczyna szkodzić organizmowi. Z cellulitem należy walczyć jak z chorobą. Po urodzeniu dziecka, gdy okaże się, że będziesz musiała pozbyć się nadwagi - możesz już zastosować XXL, który ma w składzie dokładnie to samo co "Żel p. cellulitowi i rozstepom", ale jeszcze L- karnitynę i wtedy możesz zastosować masaże. Żelami zawsze smarujemy się dwa razy dziennie i wieczorem po można zawinąć ciało folią na 20 minut - połozysz dzisdziusia di łóżeczka, a sama pod folię. Teraz tylko delikatnie smarujesz skórę balsamami i nic więcej.
Brzmi zachęcająco . Byłam na stronie producenta ale nie natrafiłam na informację że ten żel przeciw cel. może byćstosowany przez kobiety w ciąży.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 10:44   #17
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

W Rossmanie można dostać całą serię kosmetyków dla kobiet w ciąży przeciw celulitowi Badydream. W skład jej wchodzi żel pod prysznic, żel do kąpieli, balsam do ciała, oliwka do ciała. Moja siostra używała w trakcie ciąży i bardzo sobie chwaliła.
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:52   #18
tinak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

a czy składy tych babydream są bezpieczne dla dzidziusia?nie mają składników złośliwych i wpływających na płód i takie tam?planuję ciązę za rok ale nigdy nei wiadomo., kiedy ta niespodzianka nadejdzie
tinak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:39   #19
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Dziewczyny jeżeli chcecie zakupic te sproszkowane algi to szukajcie w sklepach zielarskich
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 15:37   #20
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Dot.: Co przeciw celulitowi w ciąży?

Seria Badydream jest specjalnie dla kobiet w ciąży, więc nie powinna źle wpływać na płód. Na opakowaniach tej serii jest kobieta w ciąży. Myślę, że skład tych kosmetyków jest bezpieczny.
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.