Na dobry początek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-15, 14:22   #1
jagna28
Raczkowanie
 
Avatar jagna28
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79

Na dobry początek


Na początek witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie Jestem tutaj zdecydowanie nowa i odkryłam to forum w związku z poszukiwaniami wykrojów torebek i ciuszków dla maluszków, ale w związku z tym, że w tym zakresie nie bardzo mam się (jeszcze) czym pochwalić najpierw przywitam się z Wami. No i trochę się pochwalę.

Moja przygoda z decoupage zaczęła się pare tygodni temu ale udało mi się ukończyć 2 dzieła (jedno mniej a drugie bardziej udane). Co o nich myślicie?
jagna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:44   #2
darilo
Przyczajenie
 
Avatar darilo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22
Dot.: Na dobry początek

Jak na początkującą Decouparzystkę to bardzo fajne prace. Róże na chusteczniku wyszły bardzo ciekawie no i pudełeczko też ładnie wykonane, udane spękania (mnie jakoś nie wychodzą)
__________________
darilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:56   #3
jagna28
Raczkowanie
 
Avatar jagna28
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Na dobry początek

Strasznie walczyłam z tymi spękaniami. Pierwsza próba się nie udała. Wszystko zaczęło mi się mazać i porobiły się "gluty". Wściekłam się i pudełko zostało brutalnie pomazane a na koniec zafundowałam mu kąpiel pod kranem. Udało mi się zmyć to co napaskudziłam - na szczęście Przy drugim podejściu zwracałam tylko uwagę na to, żeby nie malować dwa razy w tym samym miejscu - nie patrzyłam już na resztę. I udało się
jagna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 07:27   #4
MiOkaA
Rozeznanie
 
Avatar MiOkaA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 560
Dot.: Na dobry początek

Jak na początek prace naprawde dobre- pudełeczko wyszło lepiej od serwetnika ale to dlatego ze powinnaś najpierw pomalować na np. beżowo, później przykleić motyw a dopiero resztę na ten kolor, wydaje mi sie że tak by było lepiej bo wzór nie byłby taki ciemny. Aha i ja bym wycinała wzór(w tym drógim oczywiście) tak żeby nie zostawało tła motywy . Ale prace mi sie podobaja
MiOkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 23:42   #5
jagna28
Raczkowanie
 
Avatar jagna28
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Na dobry początek

Masz rację - na pudełko na chusteczki nie bardzo miałam pomysł. To była moja pierwsza praca i tak byłam przejęta samym faktem "pracy twórczej", że nie przemyślałam tego dokładnie.
jagna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:30   #6
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Na dobry początek

bardzo ładny debiut, spękania śliczne.
co do chustecznika- widac że to Twoja pierwsza praca, ale wygląda bardzo obiecująco, jest bardzo staranny i ma sliczny kolorek. tak trzymaj, pozdrawiam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.