Bardziej kobieca - jak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 13:37   #31
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Bardziej kobieca - jak?

Witam!
Moim zdaniem powinnaś zainwestować w sukienki,spódniczki,zwłas zcza na lato.Masz bardzo ładną,delikatną urodę i kobiecą figurę.
Myślę,że sukienka dopasowana w tali,dalej rozszerzana na biodrach,w długości do kolan byłaby idealna.
Od razu mówię,że nie jestem specjalistką,ale jak będziesz na zakupach to spróbuj przymierzyć.
Staraj się też wybierać żywsze kolory.Wiem,że ciężko,ale trzeba się przełamać.Spróbuj może jakiś zielony,fiolet.Tylko nie ciemne,a takie żywe.Jak się dziwnie czujesz cała na kolorowo,to ubieraj przynajmniej jedną część żywszą(np. bluzkę),a drugą stonowaną.
No i brakuje mi u Ciebie jakiś dodatków,czegoś na szyję zwłaszcza.
Przy krótkich włosach fajnie wyglądają długie kolczyki,ale nie wiem czy to się nie gryzie z okularami.Tutaj niech się wypowie ktoś kto nosi okulary.
Popieram pomysł przyciemnienia włosów,ja bym Cię widziała w jasnym brązie,choć ten miedziany co dziewczyny wstawiały też bardzo mi się podoba.Ten blond jest dla Ciebie zbyt mdły.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.