Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 18:56   #1
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Talking

Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))


witam. Od 4 lat mieszkam w Anglii, gdzie moj caly problem z waga sie zaczal. Inne produkty , silownia daleko no i 20 kilo przybylo.
Moze sa inne emigrantki, ktore dolacza sie do wspolnej walki o zrzucenie zbednych kilogramow i podziela sie swoimi doswiadczeniami
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:45   #2
basik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: shepton mallet (Anglia)
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
witam. Od 4 lat mieszkam w Anglii, gdzie moj caly problem z waga sie zaczal. Inne produkty , silownia daleko no i 20 kilo przybylo.
Moze sa inne emigrantki, ktore dolacza sie do wspolnej walki o zrzucenie zbednych kilogramow i podziela sie swoimi doswiadczeniami
siemka ,ja też mieszkam w Anglii i także właśnie tutaj przytyłam 15 kg już zleciało nad resztą pracuje

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez basik71 Pokaż wiadomość
siemka ,ja też mieszkam w Anglii i także właśnie tutaj przytyłam 15 kg już zleciało nad resztą pracuje
sorki ,zle napisałam przytyłam 15 a 6 zgubiłam
basik71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:59   #3
niebieska87
Przyczajenie
 
Avatar niebieska87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Hej fajnie ze ktos nawinal temat Ja tu dostalam 20kg w plusie, jestem bardzo niska 164 i waze obecnie prawie 67kg Zawsze bylam drobniutenka a po 3 latach tutaj wygladam jak smok z obwislym brzuchem Ciagle cos podjadam no i ten nieregularny tryb zycia,wiele razy juz probowalam zrzucic i nic. Zakupilam na ebayu tabsy Hoodia Gordoni ponoc zapychaja, hamuja apetyt, kupie jutro w Asdzie Adios i jeszcze czerwona herbate, no i zapas mineralki bo ciagle coca cole pije EHH a Ty jak sie za to zabierasz? Znasz jakies "wspomagacze"POZDROWK I z Manchesteru
niebieska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:38   #4
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieska87 Pokaż wiadomość
Hej fajnie ze ktos nawinal temat Ja tu dostalam 20kg w plusie, jestem bardzo niska 164 i waze obecnie prawie 67kg Zawsze bylam drobniutenka a po 3 latach tutaj wygladam jak smok z obwislym brzuchem Ciagle cos podjadam no i ten nieregularny tryb zycia,wiele razy juz probowalam zrzucic i nic. Zakupilam na ebayu tabsy Hoodia Gordoni ponoc zapychaja, hamuja apetyt, kupie jutro w Asdzie Adios i jeszcze czerwona herbate, no i zapas mineralki bo ciagle coca cole pije EHH a Ty jak sie za to zabierasz? Znasz jakies "wspomagacze"POZDROWK I z Manchesteru
To wcale taka niska nie jestes, ja mam 156cm i waze obecnie 70 kg z ogromnym brzuchem. Odchudzalam sie wczesniej w Polsce i powiem szczerze lepiej mi szlo z tamtejszymi produktami. Tu jest maly woboj nabialu.
Napisz cos blizej o tych produktach z Azdy
Pozdrowienia z okolic Londynu

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez basik71 Pokaż wiadomość
siemka ,ja też mieszkam w Anglii i także właśnie tutaj przytyłam 15 kg już zleciało nad resztą pracuje

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


sorki ,zle napisałam przytyłam 15 a 6 zgubiłam

To podziel sie z nami jak ci sie udalo zrzucic te 6 kg

Edytowane przez masza221
Czas edycji: 2010-01-08 o 09:37
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:40   #5
basik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: shepton mallet (Anglia)
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------


To wcale taka niska nie jestes, ja mam 156cm i waze obecnie 70 kg z ogromnym brzuchem. Odchudzalam sie wczesniej w Polsce i powiem szczerze lepiej mi szlo z tamtejszymi produktami. Tu jest maly woboj nabialu.
Napisz cos blizej o tych produktach z Azdy
Pozdrowienia z okolic Londynu

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------




To podziel sie z nami jak ci sie udalo zrzucic te 6 kg
jestem na tej słynnej diecie dukana,dietka super ,nie jestem głodna a waga leci w dół a co do wspomagaczy to już w nie nie wierzę,brałam już chyba wszystko np. meridie,adipex,pewno schudłam po tym i to 14 kg w miesiąc ale po odstawieniu tabletek waga znów w górę!,jedynie herbatę zieloną i czerwoną pije
basik71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:53   #6
Tina26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 155
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Witam i ja.
Jestem w Anglii juz ponad 4 lata i wlasnie tu zarobilam 10 kilo wiecej przez rok.Schudlam juz po drugiej ciazy ,a teraz zostaly mi wlasnie te kg tu nabyte.
Tak wiec,dolaczam sie .
__________________
1.10.09-bylo 80,6kg

1 cel 70 kg.OSIAGNIETY(11.01.2010)
2 cel-65
3 cel-60
12.04-67,15

11.06-66,05
przerwa w odchudzaniu
2.11.2010-66,5


Tina26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 12:40   #7
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez basik71 Pokaż wiadomość
jestem na tej słynnej diecie dukana,dietka super ,nie jestem głodna a waga leci w dół a co do wspomagaczy to już w nie nie wierzę,brałam już chyba wszystko np. meridie,adipex,pewno schudłam po tym i to 14 kg w miesiąc ale po odstawieniu tabletek waga znów w górę!,jedynie herbatę zieloną i czerwoną pije
Musze wiecej poczytaj o diecie, ja to generalnie za bardzo nie lubie konkretnych diet, jako ze gotuje w domu dla meza tez wtedy jakby musialabym gotowac podwojnie a jak mam diete MZ to poprostu nie jem ziemniakow a wiecej salatki itp

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Tina26 Pokaż wiadomość
Witam i ja.
Jestem w Anglii juz ponad 4 lata i wlasnie tu zarobilam 10 kilo wiecej przez rok.Schudlam juz po drugiej ciazy ,a teraz zostaly mi wlasnie te kg tu nabyte.
Tak wiec,dolaczam sie .
Witam
Ja tez mam malego szkraba w domu 1,3 miesiace. Po ciazy nie mialam problemow wrocilam do swojej wagi 70 kg
Teraz naprawde musze przynajmniej zrzucic 10 kg ( tak na poczatek zobaczymy jak mi pojdzie) zle sie czuje z taka nadwaga
A widze ze ty juz od pazdziernika walczysz i juz sobie dosyc spadku wywalczylas

Ja opieram sie obecnie na produktach wieght watchers ( chyba dobrze napisalam bo mi sie do kuchni nie chce leciec ) kupilam sobie ich chleb nawet zjadliwy bo z ciemnym chlebem tutaj ciezko, ostanio kupowalam w Sainsburym , ale ostatnio jak bylam to polki byly puste przez ta "sniezyce"

A jaki ty sobie plan zalozylas?
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 21:04   #8
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

czesc dziewczyny

ja rowniez sie przylacze jesli mona.
w maju 2005 w chwili przyjazdu do UK wazylam 65kg przy wzroscie 177cm.
w ciagu 4 lat dobilam do 85 ...
teraz waze 75- planuje zgubic jeszcze 5
stosuje diete dukana i chodze na silownie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:10   #9
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

ja rowniez sie przylacze jesli mona.
w maju 2005 w chwili przyjazdu do UK wazylam 65kg przy wzroscie 177cm.
w ciagu 4 lat dobilam do 85 ...
teraz waze 75- planuje zgubic jeszcze 5
stosuje diete dukana i chodze na silownie

To mamy juz 2 Dukanki
A od kiedy sie odchudzasz? 10 kg to super wynik
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:30   #10
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
To mamy juz 2 Dukanki
A od kiedy sie odchudzasz? 10 kg to super wynik
zaczelam w sumie 1 listopada, ale juz na poczatku grudnia juz nie dalam rady dunkanowi bo zaczely sie wszystkie christmas party itd, potem swieta. teraz wlasciwie w poniedzialek ruszylam na nowo, II faze.
no i cwiczenia.
planuje dobic do 70kg a moze nawet ujrzec 6 z przodu - zobaczymy jak bede wygladac bo wazac 65kg to bylam szkielet doslownie i jak zmora wygladalam.
wchodze juz wiekszosc spodni rozmiar 12 ( z ciasnej 16 zeszlam) ale jeszcze ta 12 nie lezy tak jakbym chciala.. zobacze jak bede wygladac wazac 70kg

niestety baaardzo duzo czasu mi to zajmuje : planowanie posilkow, zakupy, silownia, przygotowanie posilkow, nie mam czasu na nic innego tak naprawde, ale skoro sie spaslam do 85kg to musze teraz troszke popracowac
dzisiaj bylam na zakupach - wiec lodowka pelna na weekend

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2010-01-08 o 21:32
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:09   #11
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
zaczelam w sumie 1 listopada, ale juz na poczatku grudnia juz nie dalam rady dunkanowi bo zaczely sie wszystkie christmas party itd, potem swieta. teraz wlasciwie w poniedzialek ruszylam na nowo, II faze.
no i cwiczenia.
planuje dobic do 70kg a moze nawet ujrzec 6 z przodu - zobaczymy jak bede wygladac bo wazac 65kg to bylam szkielet doslownie i jak zmora wygladalam.
wchodze juz wiekszosc spodni rozmiar 12 ( z ciasnej 16 zeszlam) ale jeszcze ta 12 nie lezy tak jakbym chciala.. zobacze jak bede wygladac wazac 70kg

niestety baaardzo duzo czasu mi to zajmuje : planowanie posilkow, zakupy, silownia, przygotowanie posilkow, nie mam czasu na nic innego tak naprawde, ale skoro sie spaslam do 85kg to musze teraz troszke popracowac
dzisiaj bylam na zakupach - wiec lodowka pelna na weekend

10 kg to ogromne osiagniecie jak dla mnie gratuluje

Ja na razie postanowilam:
- bez slodyczy
- bez napojow gazowanych
- nie jesc po 18-19
- aerobik ile sie da - wykupilam sobie karnet


DZISIAJ SWEAT SHOP - cokolwiek to znaczy

na sniadanko byly platki bezcukrowe z mlekiem beztluszczowym zobaczymy na jak dlugo mi to wystarczy
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 14:17   #12
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Dzien dobry.
Melduje sie jako kolejna wagowa"ofiara" emigracji. Przybylo mi dobre 10 kilo, ale wplanach jest zrzucic conajmniej 25. Waze 96 kilo, celem jest 70. zobaczymy. Jeszcze nie zaczynam na powaznie, na razie tylko wykluczenie slodkosci i niejedzenie po 19. W lutym bede w Polsce u dietetyczki, zeby mi pomogla ustalic dietena teraz oraz na czas, gdy juz skoncze karmic synka i bede mogla sie odchudzac na powaznie.
Trzymam za odchudzajace sie.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 15:19   #13
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
10 kg to ogromne osiagniecie jak dla mnie gratuluje

Ja na razie postanowilam:
- bez slodyczy
- bez napojow gazowanych
- nie jesc po 18-19
- aerobik ile sie da - wykupilam sobie karnet


DZISIAJ SWEAT SHOP - cokolwiek to znaczy

na sniadanko byly platki bezcukrowe z mlekiem beztluszczowym zobaczymy na jak dlugo mi to wystarczy
dziekuje

pochwal sie co kupilas dobrego, moze jakis pomysl mi podsuniesz?
ja slodycze tez odstawilam, slodkie napoje z wyjatkiem Coli Zero, ale ja tez raz na miesiac sie napije,
jesli chodzi o jedzenie po 18-19 to niestety, ja glowny posilek jem okolo 20 bo wtedy wlasnie wracam z silowni... ale jest ona bardzo lekki - zreszta cale moje 10kg stracilam jedzac miedzy 20 a 21 i to naprawde spore porcje miesa i bialka!

w sumie to jestem sama zaskoczona ze tak szybko poszlo, ale bardzo mi zalezalo by wygladac na przyjeciach swiatecznych dobrze, szczegolnie w towarzystwie znajomych z pracy mojego meza,
oplacilo sie bo kazdy zauwazyl ze bylo mnie mniej sporo

no i planuje zajsc w ciaze w tym roku wiec chcialam sie najpierw uporac z nadmiarowymi kilogramami bo jak przytyje duzo w ciazy to bedzie mi ciezko to wszystko zrzucic, a tak bede juz przygotowana



ja sie trzymam Dukana, bo przynajmniej nie chcodze glodna

dzisiaj zjadlam na sniadanie plasterki wedzonego lososia, plasteki poledwiczki, sadzone jajca dwa (bez tluszczu na teflonce) i pold wedzonej malej makrelki wiec same bialko

przed chwila zjadlam 1.5 plackow malych z otrebow - nareszccie znalazlam otreby! alez to to sycace jest, szok!


na obiad planuje jakies miesko i warzywa albo salatka
Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Melduje sie jako kolejna wagowa"ofiara" emigracji. Przybylo mi dobre 10 kilo, ale wplanach jest zrzucic conajmniej 25. Waze 96 kilo, celem jest 70. zobaczymy. Jeszcze nie zaczynam na powaznie, na razie tylko wykluczenie slodkosci i niejedzenie po 19. W lutym bede w Polsce u dietetyczki, zeby mi pomogla ustalic dietena teraz oraz na czas, gdy juz skoncze karmic synka i bede mogla sie odchudzac na powaznie.
Trzymam za odchudzajace sie.
witam!

nie wiem co tutaj jest w powietrzu ze sie tak "puchnie"
trzymam kciuki, dietetyk na pewno Ci pomoze, dasz rade

widze dziewczyny ze Wy juz z dzieci macie, ja mam to dopiero w planie, w tym roku chce zajsc w ciaze starania bede mniej wiecej od czerwca

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2010-01-09 o 15:22
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 16:55   #14
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dziekuje

pochwal sie co kupilas dobrego, moze jakis pomysl mi podsuniesz?
ja slodycze tez odstawilam, slodkie napoje z wyjatkiem Coli Zero, ale ja tez raz na miesiac sie napije,
jesli chodzi o jedzenie po 18-19 to niestety, ja glowny posilek jem okolo 20 bo wtedy wlasnie wracam z silowni... ale jest ona bardzo lekki - zreszta cale moje 10kg stracilam jedzac miedzy 20 a 21 i to naprawde spore porcje miesa i bialka!

w sumie to jestem sama zaskoczona ze tak szybko poszlo, ale bardzo mi zalezalo by wygladac na przyjeciach swiatecznych dobrze, szczegolnie w towarzystwie znajomych z pracy mojego meza,
oplacilo sie bo kazdy zauwazyl ze bylo mnie mniej sporo

no i planuje zajsc w ciaze w tym roku wiec chcialam sie najpierw uporac z nadmiarowymi kilogramami bo jak przytyje duzo w ciazy to bedzie mi ciezko to wszystko zrzucic, a tak bede juz przygotowana



ja sie trzymam Dukana, bo przynajmniej nie chcodze glodna

dzisiaj zjadlam na sniadanie plasterki wedzonego lososia, plasteki poledwiczki, sadzone jajca dwa (bez tluszczu na teflonce) i pold wedzonej malej makrelki wiec same bialko

przed chwila zjadlam 1.5 plackow malych z otrebow - nareszccie znalazlam otreby! alez to to sycace jest, szok!


na obiad planuje jakies miesko i warzywa albo salatka


witam!

nie wiem co tutaj jest w powietrzu ze sie tak "puchnie"
trzymam kciuki, dietetyk na pewno Ci pomoze, dasz rade

widze dziewczyny ze Wy juz z dzieci macie, ja mam to dopiero w planie, w tym roku chce zajsc w ciaze starania bede mniej wiecej od czerwca

Witam
Kupilam sobie warzywka, rybki, zielona herbate, ale mieli tylko w torebkach , nie mieli lisciastej. Nie wiecie moze gdzie lisciasta mozna dostac?

A jak robisz te placuszki, bo juz od kilku osob o nich slyszalam.

Wieczorem napisze co dzisiaj jadlam i ocenicie czy dobrze czy zle.

Zycze milego zachodzenia
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 00:44   #15
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
Witam
Kupilam sobie warzywka, rybki, zielona herbate, ale mieli tylko w torebkach , nie mieli lisciastej. Nie wiecie moze gdzie lisciasta mozna dostac?

A jak robisz te placuszki, bo juz od kilku osob o nich slyszalam.

Wieczorem napisze co dzisiaj jadlam i ocenicie czy dobrze czy zle.

Zycze milego zachodzenia
same pysznosci kupilas
lisciaste w polskim sklepie znajduje

placuszki robie tak:
4 lyzki otrab
1 lyzka fromage frais
jajko
sol do smaku albo slodzik jesli sie chce na slodko
mieszam wszystko i smaze na patelni teflonowej, bez tluszczu
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 01:32   #16
Fizyczka
Przyczajenie
 
Avatar Fizyczka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Witam,

Mieszkam pod Dublinem. Przez 1,5 roku powróciło mi 12 kg wagi. Przed przyjazdem do Irlandii udało mi się schudnąć 13 kg. W ciągu następnych 3 lat "udało" mi się wrócić do mojej poprzedniej wagi. Obecnie ważę 77 kg przy wzroście 169.
Teraz mam mocne postanowienie poprawy. W moim planie jest powrót do ćwiczeń, pieczywa chrupkiego i ograniczenie słodyczy. Potrzebuję motywacji i kopa w dupcie.

Z chęcią się przyłączę
Fizyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:42   #17
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

I ja,i ja!!!
Moge sie dolaczyc??
Mieszkam w Anglii od 5.5 roku,przytylam jakies 13 kg. W zeszlym roku stosowalam diete plaz poludniowych i ladnie zgubilam 10kg. Teraz niestety waga wzrosla ponownie(odpuscilam sobie odchudzanie po wlasnym weselu)
No i zaczelam z dieta ponownie od 2 stycznia,zobaczymy...:con fused:

pozdrawiam
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:07   #18
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Fizyczka Pokaż wiadomość
Witam,

Mieszkam pod Dublinem. Przez 1,5 roku powróciło mi 12 kg wagi. Przed przyjazdem do Irlandii udało mi się schudnąć 13 kg. W ciągu następnych 3 lat "udało" mi się wrócić do mojej poprzedniej wagi. Obecnie ważę 77 kg przy wzroście 169.
Teraz mam mocne postanowienie poprawy. W moim planie jest powrót do ćwiczeń, pieczywa chrupkiego i ograniczenie słodyczy. Potrzebuję motywacji i kopa w dupcie.

Z chęcią się przyłączę
no to do roboty!!!
skoro udalo Ci sie schudnac wczesniej to tym razem rowniez Ci sie uda


Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
I ja,i ja!!!
Moge sie dolaczyc??
Mieszkam w Anglii od 5.5 roku,przytylam jakies 13 kg. W zeszlym roku stosowalam diete plaz poludniowych i ladnie zgubilam 10kg. Teraz niestety waga wzrosla ponownie(odpuscilam sobie odchudzanie po wlasnym weselu)
No i zaczelam z dieta ponownie od 2 stycznia,zobaczymy...:con fused:

pozdrawiam

trzymam kciuki, Tobie tez ponownie sie uda
a jaki masz plan?


-------------------------------------------------
dziewczyny my sie chyba po prostu upodobnilysmy do pannien z wysp, moze tak dziala organizm - nie chce sie za bardzo wyrozniac na ulicy wsrod tlustych wyspaiarek
bo wcale nie objadam sie take away`jami, tlustymi rzeczami czy slodyczami a waga ruszyla w gore jak sknczylam 25 lat to ryszylo ...
ale dosc tego!!!

napiszcie dziewczyny w jakim jestescie wieku

ja juz po sniadaniu : jajko sadzone (na teflonie, zero tluszczu) pomidorki z cebulka, pol wedzonej makrelki, serek (https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1262774221) oraz dwa plastry podgrilowanego indyka (https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1262987026).
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:34   #19
agusis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

witam dziewczyny ja jestem w irlandii juz 6 lat co rok to nastepne kilogramy przez caly okres przytylam 20 kg...od nowego roku jestem na diecie warzywno sokowej dziala rewelacyjnie nie jestem glodna a waga leci w dol finansowo tez nie jest najgorzej opanowalam stoisko;reduce; z warzywami zawsze po 20 kupuje torbe warzyw za grosze..chetnie podziele sie wskazowkami odnosnie diety moja kolezanka schudla prawie 30 kg przez pol roku oprocz tego wyniki ma jak niemowlak a miala powazne problemy z cholesterolem watroba itd..pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze wytrwalosci w boju z kg
agusis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 12:40   #20
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez agusis11 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny ja jestem w irlandii juz 6 lat co rok to nastepne kilogramy przez caly okres przytylam 20 kg...od nowego roku jestem na diecie warzywno sokowej dziala rewelacyjnie nie jestem glodna a waga leci w dol finansowo tez nie jest najgorzej opanowalam stoisko;reduce; z warzywami zawsze po 20 kupuje torbe warzyw za grosze..chetnie podziele sie wskazowkami odnosnie diety moja kolezanka schudla prawie 30 kg przez pol roku oprocz tego wyniki ma jak niemowlak a miala powazne problemy z cholesterolem watroba itd..pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze wytrwalosci w boju z kg
hej

a na czym dokladnie ta dieta polega?
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:33   #21
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

witam. Pozdrawiam wszystkie walczace
No ja sie nadal twardo trzymam.
Dzisiaj na sniadanie 2 kromki ciemnego chleba z serkiem odtluszczonym i pomidorem.
Na obiad piers z kurczaka, powiem szczerze, ze msazylam na niewielkiej ilosci oliwy z oliwek do tego gotowane brokuly i salata

Mam 2 pytanka :
Czy jest duza roznica powiedzy smazenie na teflonie z mala iloscia oliwki a grillowaniem?
A co myslicie o niskokalorycznych sosach do salatek? Takich w butelce szklanej?
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:38   #22
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
witam. Pozdrawiam wszystkie walczace
No ja sie nadal twardo trzymam.
Dzisiaj na sniadanie 2 kromki ciemnego chleba z serkiem odtluszczonym i pomidorem.
Na obiad piers z kurczaka, powiem szczerze, ze msazylam na niewielkiej ilosci oliwy z oliwek do tego gotowane brokuly i salata

Mam 2 pytanka :
Czy jest duza roznica powiedzy smazenie na teflonie z mala iloscia oliwki a grillowaniem?
A co myslicie o niskokalorycznych sosach do salatek? Takich w butelce szklanej?
ja kupilam sobie taka patelnie teflonowa z prazkami - wlasnie do grilowania
zazwyczaj robie tak : wrzucam miesko na nia i podlewam woda - by sie nie przypalilo, jak miesko juz dochodzi to zlewam wode i podpiekam na rumiano- nigdy mi sie nic nie przypalilo a miesko jest soczyste - zadne tam skwarki

jesli chodzi o sosy do saletek to czytalam kiedys ze wlasnie same salatki sa wskazane ale sosy do saletk potrafia podniejsc kalorycznosc salatki kilkakrotnie wiec ja unikam - jedynie jogurt naturalny, pieprz, sol, magi
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:10   #23
agusis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej

a na czym dokladnie ta dieta polega?
witaj dieta nie jest skomplikowana warunkiem powodzenia jest wypicie rano soku warzywnego ktorego podstawa powinien byc burak marchewka seler pietruszka mozna dodac ogorka kisz do smaku(oczywiscie sok) imbir itd praktycznie wszystkie warzywa nadajace sie na sok sa dozwolone sok pije sie powoli ok 20 minut potem za jakies pol godziny sniadanko skladajace sie z warzyw w dowolnej ilosci warunkiem jest zeby byly surowe(nalezy jedynie unikac zbyt duzej ilosci avokado) lunch kolo 13-14 niestety znowu warzywa plus grejfrut znowu w dowolnej ilosci czyli np paczka baby szpinaku z 2 pomidorami ogorkiem kiszonym papryka papryczkami chilli kawalkami grejfruta kombinacji sa miliony i wazne jest zeby nie jesc zadnych konserwantow czyli bez puszek nastepnym posilkiem jest obiad ok 16 znowu warzyw do woli tym razem gotowanych zeby sie nie znudzilo ja jem wszystkiego po trochu np kalafior brokuly troche brukselki jeden ziemniak do tego surowka z marchwi z cytraynka ....gwarantuje ze bedziesz syta..po 18 jak cie glod dopadnie a to sie zdarza niestety zjesc potarta marchewke lub inne warzywo i znowu soczek jezeli glod jest dotkliwy mozna sobie zrobic green shake a ...mozna je robic sobie je tez na lunch no ale ja niestety nie mam blendera w pracy..diety nie powinno stosowac sie dluzej niz 3 msc potem nalezy wpr inne skladniki dobrze jest stosowac jako suplement diety wit b12..jako przyprawy sos sojowy pieprz niewielkie ilosci soli no i wszystkie ziola mozna robic dressingi oparte na soku z cytryny lub innych warzywach dobrze zmix i doprawionych..pozdr serd
agusis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:38   #24
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez agusis11 Pokaż wiadomość
witaj dieta nie jest skomplikowana warunkiem powodzenia jest wypicie rano soku warzywnego ktorego podstawa powinien byc burak marchewka seler pietruszka mozna dodac ogorka kisz do smaku(oczywiscie sok) imbir itd praktycznie wszystkie warzywa nadajace sie na sok sa dozwolone sok pije sie powoli ok 20 minut potem za jakies pol godziny sniadanko skladajace sie z warzyw w dowolnej ilosci warunkiem jest zeby byly surowe(nalezy jedynie unikac zbyt duzej ilosci avokado) lunch kolo 13-14 niestety znowu warzywa plus grejfrut znowu w dowolnej ilosci czyli np paczka baby szpinaku z 2 pomidorami ogorkiem kiszonym papryka papryczkami chilli kawalkami grejfruta kombinacji sa miliony i wazne jest zeby nie jesc zadnych konserwantow czyli bez puszek nastepnym posilkiem jest obiad ok 16 znowu warzyw do woli tym razem gotowanych zeby sie nie znudzilo ja jem wszystkiego po trochu np kalafior brokuly troche brukselki jeden ziemniak do tego surowka z marchwi z cytraynka ....gwarantuje ze bedziesz syta..po 18 jak cie glod dopadnie a to sie zdarza niestety zjesc potarta marchewke lub inne warzywo i znowu soczek jezeli glod jest dotkliwy mozna sobie zrobic green shake a ...mozna je robic sobie je tez na lunch no ale ja niestety nie mam blendera w pracy..diety nie powinno stosowac sie dluzej niz 3 msc potem nalezy wpr inne skladniki dobrze jest stosowac jako suplement diety wit b12..jako przyprawy sos sojowy pieprz niewielkie ilosci soli no i wszystkie ziola mozna robic dressingi oparte na soku z cytryny lub innych warzywach dobrze zmix i doprawionych..pozdr serd
dziekuje za odpowiedz
dosc skomplikowana bylaby ta dieta dla mnie, bo ja obiad jem kolo godz.20 niestety tryb zycia mi nie pozwala inaczej
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:07   #25
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))


trzymam kciuki, Tobie tez ponownie sie uda
a jaki masz plan?


Ano wrocilam do Plaz Poludniowych. W ciagu ostatniego tyg zgubilam 1,5 kg wiec jestem dobrej mysli. Poza tym znam ta diete na wylot i wiem ze dziala
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:09   #26
basik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: shepton mallet (Anglia)
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

cześć dziewczynki,zobaczcie kurde co to jest ,że wszystkie żeśmy przytyły po opuszczeniu Polski,tu w Anglii jest dużo osób otyłych,powiem was ,że jestem zła na siebie ,że się pomału upodabniam do nich,ale wzięłam się za siebie i chudnę,myślę ,że do marca zleci jeszcze 10 kg i będzie super,tylko ja już stara d... jestem,mam 38 lat,wy pewnie młode laski no nie,ale co tam ,starsza też chce dobrze wyglądać,pozdrowionka babeczki
basik71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:42   #27
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość

trzymam kciuki, Tobie tez ponownie sie uda
a jaki masz plan?


Ano wrocilam do Plaz Poludniowych. W ciagu ostatniego tyg zgubilam 1,5 kg wiec jestem dobrej mysli. Poza tym znam ta diete na wylot i wiem ze dziala
u mnie dieta Dukana

zaczelam kiedys diete plaz poludniowych ale nie dalam rady z nia, nie potrafilam sie trzymac zasad

kiedys stosowalam diete rozdzielna, schudlam 5kg ale jak tylko zaczelam jesc nie rozdzielajac produktow nabralam wagi jeszcze wiecej...

dukana stosuje pierwszy raz, mam nadzieje ze efekt bedzie trwaly


Cytat:
Napisane przez basik71 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki,zobaczcie kurde co to jest ,że wszystkie żeśmy przytyły po opuszczeniu Polski,tu w Anglii jest dużo osób otyłych,powiem was ,że jestem zła na siebie ,że się pomału upodabniam do nich,ale wzięłam się za siebie i chudnę,myślę ,że do marca zleci jeszcze 10 kg i będzie super,tylko ja już stara d... jestem,mam 38 lat,wy pewnie młode laski no nie,ale co tam ,starsza też chce dobrze wyglądać,pozdrowionka babeczki
ja tez jestem zla, ale najwaznijesze ze to widzimy i chcemy cos z tym zrobic, najgorsze co moglybysmy zrobic to siedziec i narzekac zamiast dzialac
jaka tam stara co Ty mowisz w ogole, ja mam w pracy wiekszsc babek miedzy 35-40 i sa super!
wygladac dobrze sie powinno w kazdym wieku i nigdy nie jest za pozno na zaczecie dbania
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:19   #28
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Czesc dziewczyny..
jak ja was dobrze rozumiem!! W prawdzie juz wrocilam do Polski ale pamietam moja mordęgę z wagą w Anglii. Przytylam niewiele (5-6kg) ale czulam sie okropnie. A to dlatego, ze podjadlam w pracy - pracowalam w Starbucks. Oczywiscie brzuszek, biodra, ramiona. Biegałam, skakałam na skakance, chodzilam na basen, saune, jadlam zdrowo. Schudłam, ale to nie było to, bo byłam wykończona. Nie wiem tak szczerze co mozna tam jesc, ja od zdrowej zywnosci jakos nie schudlam, ale od ryżowych płatków. Mam ich do tej pory dosyć. Czasem im wiecej sie starałam tym gorzej wyglądałam. Moze jestem walnieta, ale psychika mi waliła już ;-) ważyłam sie codziennie rano i wieczorem, az sie kiedys przestraszylam ze wpadne w chorobe. Ale to mineło, wrocilam w Polski, troche zapomniałam o tym. Z bułeczkami żyłam kilka miesiecy i w Polsce jakos sama mi waga spadła. Tyle ile powinnam wazyć.
Życze Wam duuuzo motywacji i chęci, obyście biegały ciągle z górki :)
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 09:37   #29
Tina26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 155
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Ja stosuje diete MŻ.reszta jakos do mnie nie przemawia,bo ja z tych,co to sobie odmowic niczego do konca nie potrafia.Staram sie jesc napewno zdrowiej,ale nie jade na samych warzywach.W Argosie zakupilam najtanszy rower stacjonarny,z Avony mam agrafke i dwojke dzieci,wiec ruch jakis tam mam,choc przyznam,ze niewiele.Jestem w dosc niekomfortowej sytuacji.Z dziecmi siedze calymi dniami w domu,ze wzgledu na mieszkanie na 3 pietrze i wiek maluchow,wyjscia mam skutecznie utrudnione.Tak wiec wychodze z domu moze 3-4 razy w tygodniu na zakupy.Serio.To tez m.in. powod do depresji,ale to juz nie na temat.
Do tego pogoda jaka jest,taka jest,wiec plac zabaw tez odpada.
Ja przytylam 10 kg przez rok,z tym ze pierwsze 5 juz w dwa miechy,mysle,ze to byla wina zmiany tabletek anty i nagla zmiana trybu zycia na siedzacy.I te wszystkie nowe jedzonka i fast foody.Mniam,pycha.Teraz place za swoje winy.
Schudlam juz 10 kg odkad sie odchudzam,a w sumie 15 po ciazy.Ale te 5 to samo spadlo.Ja wazylam 80,6 to sie juz wzielam za siebie.Minal polog,zamowilam rower i do dziela.Zrzucilam 10.Jeszcze 10 zostala.Nie wiem,kiedy sie jej pozbede.Ale musze,poprostu musze.

Ide,bo dziecie wzywa.
__________________
1.10.09-bylo 80,6kg

1 cel 70 kg.OSIAGNIETY(11.01.2010)
2 cel-65
3 cel-60
12.04-67,15

11.06-66,05
przerwa w odchudzaniu
2.11.2010-66,5


Tina26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 12:57   #30
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny..
jak ja was dobrze rozumiem!! W prawdzie juz wrocilam do Polski ale pamietam moja mordęgę z wagą w Anglii. Przytylam niewiele (5-6kg) ale czulam sie okropnie. A to dlatego, ze podjadlam w pracy - pracowalam w Starbucks. Oczywiscie brzuszek, biodra, ramiona. Biegałam, skakałam na skakance, chodzilam na basen, saune, jadlam zdrowo. Schudłam, ale to nie było to, bo byłam wykończona. Nie wiem tak szczerze co mozna tam jesc, ja od zdrowej zywnosci jakos nie schudlam, ale od ryżowych płatków. Mam ich do tej pory dosyć. Czasem im wiecej sie starałam tym gorzej wyglądałam. Moze jestem walnieta, ale psychika mi waliła już ;-) ważyłam sie codziennie rano i wieczorem, az sie kiedys przestraszylam ze wpadne w chorobe. Ale to mineło, wrocilam w Polski, troche zapomniałam o tym. Z bułeczkami żyłam kilka miesiecy i w Polsce jakos sama mi waga spadła. Tyle ile powinnam wazyć.
Życze Wam duuuzo motywacji i chęci, obyście biegały ciągle z górki :)
Cytat:
Napisane przez Tina26 Pokaż wiadomość
Ja stosuje diete MŻ.reszta jakos do mnie nie przemawia,bo ja z tych,co to sobie odmowic niczego do konca nie potrafia.Staram sie jesc napewno zdrowiej,ale nie jade na samych warzywach.W Argosie zakupilam najtanszy rower stacjonarny,z Avony mam agrafke i dwojke dzieci,wiec ruch jakis tam mam,choc przyznam,ze niewiele.Jestem w dosc niekomfortowej sytuacji.Z dziecmi siedze calymi dniami w domu,ze wzgledu na mieszkanie na 3 pietrze i wiek maluchow,wyjscia mam skutecznie utrudnione.Tak wiec wychodze z domu moze 3-4 razy w tygodniu na zakupy.Serio.To tez m.in. powod do depresji,ale to juz nie na temat.
Do tego pogoda jaka jest,taka jest,wiec plac zabaw tez odpada.
Ja przytylam 10 kg przez rok,z tym ze pierwsze 5 juz w dwa miechy,mysle,ze to byla wina zmiany tabletek anty i nagla zmiana trybu zycia na siedzacy.I te wszystkie nowe jedzonka i fast foody.Mniam,pycha.Teraz place za swoje winy.
Schudlam juz 10 kg odkad sie odchudzam,a w sumie 15 po ciazy.Ale te 5 to samo spadlo.Ja wazylam 80,6 to sie juz wzielam za siebie.Minal polog,zamowilam rower i do dziela.Zrzucilam 10.Jeszcze 10 zostala.Nie wiem,kiedy sie jej pozbede.Ale musze,poprostu musze.

Ide,bo dziecie wzywa.

widze ze kazda z nas ma jakas historie skad ta waga
smutne to, ale dobrze ze cos z tym robimy i zdajemy sobie sprawe ze MUSIMY cos z tym zrobic.

dziewczyny moja pierwsza praca w Uk to praca kelnerki w hiszpanskiej restauracji, gdzie moglam jesc do woli i kiedy chce wszystkiego ...
nie musze tego komenotwac chyba


ja wiem ze jak teraz o siebie nie zadbam, mam 28 lat i nie mam dzieci, to pozniej bedzie za pozno, i mowi mi to otyla mama i dwie otyle babcie. moj tata tez do szczuplych nie nalezy.
mama gdy byla w moim wieku juz miala mnie na swiecie ale byla sporo szczuplejasza niz ja, a teraz... placze ze jak zaczela przybierac na wadze to nic z tym nie zrobila,
boje sie ze mam te same geny... nie tego ze bede gruba, a otyla.

moja babcia ma lat 70, jest otyla, ma problemy z kolanami, kregoslupem, biodrami. moja tesciowa jest w tym samym wieku, ten sam wzrost ale polowa mniej wagi. zupelnie inna kobieta, energiczna, zabiegana

braciszek ma lat 22 185cm wzrostu i jak mi powiedzial ze waga mu skoczyla do 100kg to oboje sie przerazilismy!
udalo mu sie juz zrzucic 15kg, i wyglada teraz zdrowo, lepiej sie czuje i zrobil sie z niego fajny przystojny facet

takze u mnie w rodzinie otylosc to plaga, ale postanowilam ze sie nie dam i bede walczyc!
nie musze nosic rozmairu 36, nie musze wazyc 55 kg, chce wazyc tyle by wygladac zdrowo, czuc sie zdrowo i nie dzwigac niepotrzebnych kilogramow. czy to tak wiele wymagam?

zdarza mi sie zjesc czekolade, dzis np planuje zjesc taka awaya - ale poza tym staram sie jesc rozsadnie lekko i zdrowo, wydaje mi sie ze nie mozna pasc w jedna skrajosc w druga, z jedzenia wszystkiego i byle czego do jedzenia tylko liscia salaty - wszystko jest dla ludzi ale trzeba z tego korzystac z rozsadkiem

----------------------------------------------
Aaa dziewczyny chcialam jeszcze dodac ze bede na silowni regularnie uzywam prze 10min minimum 5 razy w tygodniu Power (Vibrating) Plate. Na schematach jest duzo roznych pozycji jak cwiczyc na nim i co robic, ale ja najpierw cwicze na innych sprzetach i na koncu uzywam talerza, zwyczajnie siadam na niego pupa jak na krzesle i to cudo mi masuje uda i posladki. Musze powiedziec ze efekt jest znakomity.
celulitis mialm zaawansowany, okropny wielki, wielkie dziury w skorze, widoczny nawet przez spodnie. Teraz wszystko mi sie ladnie wygladzilo, skora sie napiela. Nie zniknal zuplenie ale wlasciwie go w ogole nie widac, trzeba skore “scisnac” zeby zobaczyc ze w skorze jest, ale zewnetrzenie golym okiem wlasciwie niewidoczny.
Bardzo zaluje ze nie zrobilam sobie zdjecia jak wygladalam zeby prownac z tym co jest teraz, bo roznica jest fenomenalna. Ale zwyczajnie nie przypuszczalam ze efekt bedzie tak widoczny!!

Najlepsze jest to ze z tego talerza malo kto korzysta, wiem ze trudno uwiezyc ze dziala, ale on dziala naprawde. A odkrylam to przypadkiem, bo instructor mi powiedzial ze dobrze jest po cwiczeniach na tym talerzu sobie rozluznic miesnie, wiec zaczelam go uzywac by nie miec zakwasow..

Dziewczyny jesli macie taka mozliwosc, chodzicie na gym, to uzywajcie tego talerza, bez bolu i wysilku, siasc i odczekac swoje 10 min! Mozna posluchac muzyki albo cos poczytac, “samo sie wszystko robi”
czasami na sam gym mi sie chodzic codziennie nie chce ale czesto jade spcjalnie by swoje 10 min na nim tylko “odsiedziec”
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.