Klasyczna czerń. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-26, 23:47   #31
eleonore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 52
Dot.: Klasyczna czerń.

masz piękne usta!
raczej nie maluje tak mocno ust ale tak mi sie spodabał ten makijaż,ze chyba zaczne.
__________________
Magda.Z
eleonore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 00:19   #32
martaaaa
Raczkowanie
 
Avatar martaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 162
Dot.: Klasyczna czerń.

Bardzo mi sie podoba,doskonale podkresla Twoje atuty,bardzo ladna cera i wlosy
__________________
Martaaaa
martaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 12:51   #33
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Klasyczna czerń.

Cytat:
Napisane przez eleonore
masz piękne usta!
raczej nie maluje tak mocno ust ale tak mi sie spodabał ten makijaż,ze chyba zaczne.
Eleonor ja też wcześniej nie malowałam swoich bo uważałam, że takie kolorki to nie dla mnie , że będę wyglądać staro i wogóle ale dzięki wizażankom dokonał sie cud teraz tylko ciemniejsze kolorki nakładam na usteczka

Cytat:
Napisane przez martaaa
Bardzo mi sie podoba,doskonale podkreśla Twoje atuty, bardzo ladna cera i włosy
Dziękuję

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 15:19   #34
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Dot.: Klasyczna czerń.

Cytat:
Napisane przez mona1978
Dawno już czegoś nie przerabiałam, jedynie co robię to "składam" oczka w jedno zdjęcie - tu np otwarte i zamknięte oczy są na jednej fotce - ale robię to w paincie
Ale czasami tak - wtedy pisze o tym, chociaż moje nieudolne przeróbki od razu widać-jeszcze nie zgłębiłam do końca tajników photoshopa

A zdradzisz, co robisz, że masz taką piękną cerę? Może być PW U Ciebie poprawki w Photoshopie według mnie sa zbędne, najczęściej w takich programach przerabia się chyba skórę, ale u Ciebie jest ona na to za idealna!
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 15:45   #35
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Klasyczna czerń.

Cytat:
Napisane przez youare
A zdradzisz, co robisz, że masz taką piękną cerę? Może być PW U Ciebie poprawki w Photoshopie według mnie sa zbędne, najczęściej w takich programach przerabia się chyba skórę, ale u Ciebie jest ona na to za idealna!
Odpowiem na forum
Mam cerę suchą więc jak "coś" się zjawi na twarzy to tylko przed okresem Odkąd pamiętam zawsze robiłam peeling i co 3 dni maseczkę na przemian raz odżywczą(energetyczną) - po peelinngu raz nawilżającą(już samodzielnie bez uprzedniego peelingowania ) . Stosuję kremy na noc pod oczy i serum z AVON 'u (seria ANEW po 25 roku życia) . Dosyć wcześnie zaczęłam stosować kremy na noc ok 20 roku życia, dlatego, że skóra sucha szybciej się starzeje no a ja nie chciałam szybciej się zestarzeć więc zapobiegałam temu jakiś skutek osiągnęłam Jedno mnie męczy! Cienie pod oczami ale nauczyłam się z tym obchodzić i przyzwyczaiłam się do tego - no bo nie mam innego wyjścia Aaaaa ! To bym zapomniała nigdy nie myłam twarzy wodą zawsze zmywam makijaz mleczkiem+tonik, rano tylko tonik no i kremiki
Teraz używam toniku Loreala i mleczka też ( te dwa produkty zawsze mam tej samej firmy, kremy niekoniecznie) Hydra_Confort z omega ceramidami - ot i cała tajemnica
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.