Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-06, 13:45   #1
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234

Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?


Zbliżają się moje urodziny. Wczoraj mój TŻ wypalił, że wybierzemy się do sklepu na zakupy i wybiorę sobie buty, jakie będę chciała( jakiś czas temu zachwycałam się kozakami za kolano na platformie), a ja to znegowałam tzn że są niepraktyczne, że nie będę w nich chodzić na co dzień itp, że to nie jest dobry pomysł. Mimo to te buty podobają mi się niemiłosiernie, ale tak naprawdę liczyłam na jakąś naprawdę fajną niespodziankę i poczułam się... Trochę zawiedziona . On miał urodziny w czerwcu, przygotowywałam się do nich dość długo i nie pisnęłam ani słowa. Kupiłam mu zdalnie sterowany helikopter, mimo że ma 28 lat to cieszył się jak dziecko. Tak mi jakoś smutno trochę ;/
__________________
Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy.

Nie farbuję włosów od: marzec 2016
Nie prostuję włosów od: czerwiec 2016

https://www.youtube.com/channel/UC_e...yyVLLoVTMA8VQ/ Zapraszam !
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 16:09   #2
ParaBucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Faceci nie zawsze myślą tak jak kobiety. I nie zawsze wiedza co kupić...zresztą ja jestem kobietą i mam podobnie. Co nie znaczy mi na kimś nie zależy. Po prostu nie jestem dobra w prezentach.
ParaBucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 16:32   #3
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Cytat:
Napisane przez ParaBucha Pokaż wiadomość
Faceci nie zawsze myślą tak jak kobiety. I nie zawsze wiedza co kupić...zresztą ja jestem kobietą i mam podobnie. Co nie znaczy mi na kimś nie zależy. Po prostu nie jestem dobra w prezentach.
Wiem, że nie myślą jak kobiety. Nie przywiązują wagi do takich rzeczy tak jak kobiety.

Wysłane z mojego Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
__________________
Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy.

Nie farbuję włosów od: marzec 2016
Nie prostuję włosów od: czerwiec 2016

https://www.youtube.com/channel/UC_e...yyVLLoVTMA8VQ/ Zapraszam !
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 23:02   #4
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

e tam, zanm wielu facetów co myślą tak jak ty i wiele kobiet, którym bliżej do postawy twojego tż. generalnie pewne rzezcy trzeba mówić sobie wprost ale bez pretensji bo każdy jest inny, powiedz ze wolałabyś niespodziankę chociaż i tak bardzo się cieszysz z jego propozycji i serio się ciesz bo chłopak tez miał pomysł
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 14:45   #5
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Dokładnie mam takie samo zdanie, prezenty to nie wszystko :P nie chciał podejmowac ryzyka i sie tym stresowac wiec bezpieczna opcja jest dla wielu osob lepsza. Stresowac w zyciu sie nie wolno bo na zdrowie padnie, a takie rozwiazania sa też miłe
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:30   #6
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Kupi buty a potem się okaże, że pomylił modele, kolory lub rozmiar.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:08   #7
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

po prostu powiedzieć - podać model, markę , wysłać fotkę. Jeżeli do tej pory nie wykazał się umiejętnością Czytacza Marzeń - to teraz ich cudownie nie nabędzie. Nie warto siebie i jego stresować mówiąc "przecież wiesz o czym marzę" " domyśl się".
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 10:49   #8
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

ja wychodzę z założenia, że wolę powiedzieć co chcę niż żeby mój facet wydał swoje ciężko zarobione pieniądze na coś, z czego nie będę zadowolona (zresztą ja się nie umiem sztucznie cieszyć niestety :P )... on wie, że moją pasją jest gotowanie, zbieram książki kucharskie, uwielbiam gadżety kuchenne ale na każdą okazję dostawałam książkę i gadżet i przed urodzinami po prostu mu powiedziałam, że tym razem chciałabym dostać coś bardziej...kobiecego, coś bardziej od niego dla mnie jako dla kobiety a nie jako dla kucharza i pokazałam mu co bym chciała... faceci trochę inaczej "działają" ... oni nie myślą intensywnie co by tu kupić na prezent żeby było super i oryginalnie co prawda istnieją panowie, którzy czytają między wierszami i wiedzą, czego chce kobieta- mojemu trzeba niestety walnąć prosto z mostu
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 19:50   #9
barbara_kzo
Raczkowanie
 
Avatar barbara_kzo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 53
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Powinnaś się cieszyć, że wogole pamiętał, że Ci się te buty podobały Z prezentem trafił. A na formę można przymknąć oko.
__________________
Tańsze kosmetyki - Blog
barbara_kzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:30   #10
seandra
Przyczajenie
 
Avatar seandra
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Jak dla mnie to Twój partner chciał po prostu zorientować się czy prezent Cię ucieszy. Jak dla mnie lepiej zapytać niż kupić coś z czego druga połówka nie będzie zadowolona
seandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:57   #11
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Jak podsunąć pomysł z prezentem TŻtowi?

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Zbliżają się moje urodziny. Wczoraj mój TŻ wypalił, że wybierzemy się do sklepu na zakupy i wybiorę sobie buty, jakie będę chciała( jakiś czas temu zachwycałam się kozakami za kolano na platformie), a ja to znegowałam tzn że są niepraktyczne, że nie będę w nich chodzić na co dzień itp, że to nie jest dobry pomysł. Mimo to te buty podobają mi się niemiłosiernie, ale tak naprawdę liczyłam na jakąś naprawdę fajną niespodziankę i poczułam się... Trochę zawiedziona . On miał urodziny w czerwcu, przygotowywałam się do nich dość długo i nie pisnęłam ani słowa. Kupiłam mu zdalnie sterowany helikopter, mimo że ma 28 lat to cieszył się jak dziecko. Tak mi jakoś smutno trochę ;/

Nie widzę problemu. Będziesz miała to co chcesz. Pojedziecie i kupisz sobie te buty.

A jakby CI kupił coś co Ci się nie podoba? To ani butów ani uciechy byś nie miała.

Myślę, że jeśli nie ma się pomysłu na prezent, albo boimy się, że nie trafimy to lepiej postawić sprawę tak jak twój facet.

Niespodziankę zawsze można zrobić bez okazji.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-26 13:57:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.