Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:))) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 17:24   #31
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Ja również preferuję noszenie bielizny(już nie wdaję się w debatę jakiej) której nie widać pod spodniami(. Ale przyznam że jeśli miałabym do wyboru czy założyć do prześwitujących spodni figi czy stringi wybrałabym stringi.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:32   #32
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Ja nosze stringi, stringi i jeszcze raz stringi do wszystkiego Białych, prześwitujących spodni nie posiadam, ale gdybym posiadała, to założyłabym cieliste stringi biodrówki
Uważam,ze każdy nosi to,co lubi. Moja koleżanka do takich spodni nosi koronkowe białe figi. Cudne są te koronki! Oczywiscie widac je,ale jej o to chodzi.
Każdy pokazuje tyłek w tym, w czym chce i jak chce
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:58   #33
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

jesli te stringi widac to faktycznie co kto lubi... moim zdaniem nie powinno sie nosic stringow tak zeby bylo koniecznie widac ze one tam sa... wlasnie biale spodnie sa tu najlepszym przykladem. porozmawiaj z żoną, spokojnie i bez nerwow, niech zalozy inna bielizne, sprobuj ja do tego przekonac ze tak jest o wiele ladniej i efekt jest lepszy
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:59   #34
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
J
Każdy pokazuje tyłek w tym, w czym chce i jak chce

Oczywiście, nikt nikomu nie zabroni. To raczej świadomy wybór czy się wygląda tania panienka - bo idąc tropem Twojego rozumowania równie dobrze można wyjść na miasto w samych tylko gaciach, bo w końcu co komu do tego?


Osobiście nie noszę stringów bo ich nie lubię, a moje białe spodnie są średnio prześwitujące więc zakładam figi. Bardzo prześwirujących bym nie kupiła podobnie jak bardzo prześwitującej kiecki
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:06   #35
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Nie jestem zwolenniczką prześwitujących spodni, sama staram sie ich nie nosić. A do białych spodni zakładam białe stringi. Figi do tego tupy spodni mi sie nie widzą, tak samo jak stringi w ciemnych kolorach.

__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:27   #36
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Po pierwsze to pod biale ubrania nie nosi sie bialej bielizny tylko CIELISTĄ!!!i nie wazne czy to biustonosz, figi czy stringi!
Ja nosze stringi np do bialych obcislych spodenek ale tylko w kolorze cielistym, paska nie widać a pupa jest ładnie wyeksponowana.
Polecam bielizne w cielistym kolorze!!!!
Zreszta dzisiaj kolejna szt cielistych stringów dołaczyła do kolekcji

Ja takze polecam sloggi- sa super!!! Nie czuć ich wogóle, delikatny i dobrej jakości materiał, moje ulubione!!!!

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2007-07-18 o 17:53
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 21:17   #37
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Pokaż wiadomość
Hehe nie wiem ale jakoś pokazywanie pupy wydaje mi się dziwne. Może nie jestem taka odważna jak WyRaz miałam stringi na tyłku i jakoś nie wygodnie mi się w nich chodziło.
Jak niewygodne sie w nich chodzi to nie znaczy od razu ,ze to brak szacunku dla samej siebie...No bez przesady przeciez nie latamy w samych stringach tylko do tego jeszcze spodenki : Normalne figi o wiele bardziej widac pod jasnymi spodniami niz stringi...a widocznym gatkom mowie nie...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 22:14   #38
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Po pierwsze to pod biale ubrania nie nosi sie bialej bielizny i nie wazne czy to biustonosz, figi czy stringi!
Ja nosze stringi np do bialych obcislych spodenek ale tylko w kolorze cielistym, paska nie widać a pupa jest ładnie wyeksponowana.
Polecam bielizne w cielistym kolorze!!!!
Zreszta dzisiaj kolejna szt cielistych stringów dołaczyła do kolekcji

Ja takze polecam sloggi- sa super!!! Nie czuć ich wogóle, delikatny i dobrej jakości materiał, moje ulubione!!!!
pod biale nie nosi sie bialego??A to przepraszam pod bialą bluzkę mam założyć czerwony stanik?Bez przesady dziewczyny jak mam biale spodnie to zakładam biale stringi własnie po to ,żeby sie nie odznaczały i nie przykuwały uwagi
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 22:51   #39
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

no nie, pod biale zaklada sie cieliste, po to zeby sie nie odznaczaly. Biale jest widoczne.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 23:13   #40
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
no nie, pod biale zaklada sie cieliste, po to zeby sie nie odznaczaly. Biale jest widoczne.
(nawet w gazetach co jakis czas o tym wspominaja)
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 23:19   #41
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Brak szacunku do samego siebie bo sie stringi nosi? teraz to chyba przesadzilas mozesz nie lubic tego typu bielizny, ale nie musisz obrazac ludzi ktorzy ja nosza
masz rację! ja najbardziej lubię nosic stringi bo poprostu jest mi w nich wygodnie i mam do siebie szacuek... to własnie takie zwykłe gacie częściej wrzynają się brzydko w tyłek :/
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 23:28   #42
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
pod biale nie nosi sie bialego??A to przepraszam pod bialą bluzkę mam założyć czerwony stanik?Bez przesady dziewczyny jak mam biale spodnie to zakładam biale stringi własnie po to ,żeby sie nie odznaczały i nie przykuwały uwagi
Nie, nie nosi się. Stanik nie razi tak jak majtki.
To nie jest żadna przesada, tylko zasada znana od lat. Ubranie się inaczej do biura to śmiech na sali. Przepraszam, ale nie wyobrażam sobie tego, żeby mi majtki prześwitywały, to jest brak umiejętności ubrania się odpowiednio.
Białe stringi przykuwają uwagę i widać je doskonale. Aż nazbyt

Pod białe nosi się cieliste, żeby nie było widać.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 00:34   #43
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
1) Co kto nosi i z czym zestawione to sprawa tej osoby. Można jej oczywiście delikatnie zasugerować pewne zmiany lub zasygnalizować swoje zdanie, ale bez narzucania go i męczenia nim tej osoby.
2) Ogólnie białe spodnie mi się średnio podobają, a białe prześwitujące spodnie obojętnie z jaką bielizną noszone są dla mnie nie do pomyślenia.
3) Jeśli ktoś już nosi białe spodnie, to najbezpieczniej jest kupować takie z nieco grubszego, nie prześwitującego materiału - i problem znika.
Zgadzam się. Jakoś sama nie przepadam za stringami i unikam ich noszenia, ale co kto lubi.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 07:05   #44
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Kiedyś tak się utarło,że powinny to byc stringi. Teraz już chyba zależy jak co komu, ale bezszwowe np. Sloggi powinny wyglądac dobrze.
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 09:22   #45
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

no cóz dla mnie jakiekolwiek stringi( czy białe , czy czarne) pod jasne spodnie to zwykłe wywalanie pupska na ulice:/ i zdania nie zmienię...zdecydowanie lepiej wyglądają figi
__________________


Edytowane przez anilachimm
Czas edycji: 2007-07-17 o 18:22
anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 11:46   #46
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Nie jestem zwolenniczką prześwitujących spodni, sama staram sie ich nie nosić. A do białych spodni zakładam białe stringi. Figi do tego tupy spodni mi sie nie widzą, tak samo jak stringi w ciemnych kolorach.





co do tego ''noszenia'' to mi się nie widzą białe spodnie + figi
stringi jak najbardziej
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 18:00   #47
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

a pod białymi przeswitującymi spodniami cielistych stringów nie widać? Jesteście pewne czy tylko powtarzacie to co napisała jedna dziewczyna? Dla mnie połączenie białe + białe wygląda dobrze i nie rozumiem tego pisania czy wręcz obrażania osób, które spodnie białe noszą i do tego stringi jako "wywalanie dupy". Jeżeli wam się podobają czarne to spoko, z pewnością w takich nikt na wasz "tyłek" patrzeć nie będzie, możecie być spokojne. Ja mam białe lniane spodnie bardzo wygodne i białe stringi wg. mnie dobrze w nich wyglądaja a właściwie to ich po prostu w nich nie widać Ja bym się zaczęła martwić gdyby jego żona zaczęła pod białe nosić różowe fioletowe.....Pogadaj z żona albo sam jej kup cieliste skoro dziewczyny pisza, że bezwzgędnie takie i po problemie
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 18:15   #48
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
no nie, pod biale zaklada sie cieliste, po to zeby sie nie odznaczaly. Biale jest widoczne.
To prawda, cieliste "zlewaja" sie z kolorem skory i nie "rzucaja sie" az tak w oczy....
Celebre, nie ma powodu by sie tak denerwowac..
Ps. jestem pewna, bo sama cieliste pod biale nakladam...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 18:44   #49
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Ja się nie denerwuje Tylko tak czytam i wydaje mi się, ze dziewczyny poprostu powtarzaja to co napisze jedna....Nie neguje, że powinno nosic sie cieliste ale skoro zlewają się ze skórą tzn, że ich nie widac, to chyba wtedy mozna powiedzieć, ze osoby je noszace "wywalaja pupe", czyz nie? Moje nie są takie przeswitując-a może poprostu biała bielizna zlewa sie z bielą spodni moj chłopak nigdy nie zwróciła mi uwagi, że "źle się nosze" i mnie też te białe stringi nie gryzą więc chyba przy nich zostanę
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 18:45   #50
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

ciekawy temat, widze wiekszosc osob pisze ze nosi cieliste majtki pod biale spodnie a na ulicach wciaz widze same biale
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 18:55   #51
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Tu nie chodzi o wywalanie pupy na widok publiczny..
Z tymi bialymi lekko badz wiecej przeswitujacymi spodniami i bielizna jest tak, ze jak bialy podlozysz pod bialy to w tym miejscu przeswit bedzie mniejszy badz w ogole zniwelowany stad to wieksze "odznaczanie sie".
Jezeli nalozysz zas bielizne w kolorze skory, przeswit bedzie bardziej rownomierny..
Mysle, ze brak odznaczajacej sie ( w jakikolwiek sposob) bielizny jest bardziej "elegancki" o ile w ogole mozna mowic, ze przeswitujaca garderoba jest elegancka.. moze na wybiegach.. osobiscie nie lubie. No to sie rozpisalam.. :d
Dobra, EOT
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 19:15   #52
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Ja się nie denerwuje Tylko tak czytam i wydaje mi się, ze dziewczyny poprostu powtarzaja to co napisze jedna....Nie neguje, że powinno nosic sie cieliste ale skoro zlewają się ze skórą tzn, że ich nie widac, to chyba wtedy mozna powiedzieć, ze osoby je noszace "wywalaja pupe", czyz nie? Moje nie są takie przeswitując-a może poprostu biała bielizna zlewa sie z bielą spodni moj chłopak nigdy nie zwróciła mi uwagi, że "źle się nosze" i mnie też te białe stringi nie gryzą więc chyba przy nich zostanę
i masz do tego prawo, ale inne dziewczyny też mają prawo wypowiadaać się na ten temat, dlatego też nie traktuj tego jak atak
__________________

anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 20:08   #53
Miszi
Raczkowanie
 
Avatar Miszi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 438
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
ciekawy temat, widze wiekszosc osob pisze ze nosi cieliste majtki pod biale spodnie a na ulicach wciaz widze same biale

Zgadzam się z tym co piszesz, dużo się mówi, a mało robi!! Wciąż przeważa biel pod białymi spodniami - dziewczyny zmieńcie wreszcie to!!
Miszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 20:40   #54
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

dobrze ze u was to tylko spory
moja kolezanka zalila mi sie ze jak wyszla w takim oto stroju stringi + jasne spodnie na ulice po powrocie maz podarl jej te spodenki z wscieklosci ze sie wszyscy gapili na jej tylek. Ale to bylo ladnych pare lat temu. teraz tak duzo kobiet chodzi w przeswitujacych spod spodni stringach ze nikt nie zwraca na to za bardzo uwagi. mega nieestetyczne wydaje mi sie, jak widze na chodniku przed soba wielka pupe podstarzalej baby w stringach. az mam ochote zrobic jej zdjecie i pokazac bo moze nie wie jak smiesznie wyglada.jak zawodnik sumo w tych zamotanych gaciach... zgrabna pupka niech sobie paraduje jak jej to pasuje.
Dla mnie osobiscie jasne spodnie i stringi sa nie do przyjecia. ani nie lubie jasnych kolorów, ani bielizny tego rodzaju.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 21:31   #55
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

w "jak chodzić na wysokich obcasach" camilla morton napisała, że absolutnie nikt nie wygląda dobrze w stringach i mocno się z tym zgadzam. generalnie stringi wg mnie wyglądają jak proca, a tyłek w nich jak oczy ważki. ble.
stringi do białych spodni (prześwitujących) = wystawianie pupala na widok publiczny, co często godzi w ludzki zmysł estetyki.

jest tyle różnych kolorów spodni, a w lecie i tak połowa kobiet nosi białe. a niestety białe spodnie mają to do siebie, że jeżeli nie są dobrze skrojone i z porządnego materiału, to wyglądają tandetnie. plus proca w tyłku i hajda na rynek.
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 21:35   #56
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Asieńka_86 Pokaż wiadomość
Jestem na dla stringów i białych spodni, przecież to wszystko widać :/ co innego cieliste bezszwowe figi
Podpisuję się.Niektórzy wstydu nie mają :/
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 22:15   #57
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

ło jejku takie ataki tylko dlatego, że niektóre dziewczyny lubią nosic stringi, też macie problemy, przecież nikt Wam nosić nie każe. Jeżeli dla ciebie saswati godzi w zmysł estetyki widok spodni a pod nimi stringów to po co sie na nie gapisz? Mnie też wiele razi, wylewający sie brzuch z za małych spodni, grube łydki i nogi w szpilkach, brunetka pofarbowana na blond, ale żeby z tego powodu tworzyć wielką dyskusje na forum apelować jak Miszi o zaprzestanie czy wręcz obrażać jak nemezja, że wstydu nie mają, a co mnie to obchodzi? Jak lubią to niech noszą, nie mój brzuch, nie moj interes Dalej uważam, że białe stringi źle nie wyglądaja w białych spodniach przynajmniej widać, że w ogole mam bielizne, a jak sie nie podoba to na mój tyłek wcale nie musicie patrzeć
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 22:28   #58
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Facet pytal, to babki pisza, co która uwaza. Gdyby byly same odpowiedzi typu wypada nie wypada to watek bylby do d...... i wystarczylaby sonda. i trudno sie nie patrzec jak pelno tego na ulicach. no i w koncu sa ludzie co im to rybka a sa tacy co sie odezwa ze im nie pasi - nie? ja tam wole tych wygadanych a nie tych co im wszystko jedno. tak sie w koncu ksztaltuje opinia publiczna.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 22:37   #59
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Jeżeli dla ciebie saswati godzi w zmysł estetyki widok spodni a pod nimi stringów to po co sie na nie gapisz?
trudno nie zauważyć czyjegoś tyłka o takiej wielkości, że powinien mieć własny kod pocztowy.
zresztą cholera jasna, mam specjalnie odwracać wstydliwie głowę, żeby nie widzieć czyjegoś tyłka w stringach? no dajcie spokój. musiałabym chodzić z zamkniętymi oczami albo patrzeć w niebo.
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 22:40   #60
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
ja tam wole tych wygadanych a nie tych co im wszystko jedno. tak sie w koncu ksztaltuje opinia publiczna.
Nie w temacie ale ja wole takich co im jedno a nie tych wtykających nos w moje rzeczy. Gdyby wszystko było z góry ustalone co wypada a co nie wypada bylibysmy bezbarwna grupa ludzi, bez swojego zdania, stylu itp.MOże nie wszystko jest pięknie, może razi ale to ten ktoś nosi, on to lubi a ja oczywiście pytana mogę wyrazić swoje zdanie, opinię ale na pewno nie narzucać komuś czegoś, bo tak podobno ma być, ktos napisał i to jest jedna słuszna droga
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.