Fantazje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jak bys zareagowala na propozycje spelnienia perwersyjnej fantazji (rodem z filmow) twojego Tzta?
Zgodzilabym sie, gdyz chce mu sprawic przyjemnosc 32 40,00%
Uznalabym, ze mnie nie szanuje i sprowadza do obiektu seksualnego 6 7,50%
Oboje lubimy tworzyc nasz wlasny. Swiadczy to o zaufaniu. 43 53,75%
Lubie takie rzeczy tylko w ukladzie bez zobowiazan. 5 6,25%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 17:49   #31
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Fantazje

Seks nie jest oddzielony od związku, bo raczej mało kto będzie gotowy do różnych "akcji" w jakiejś relacji bez zobowiązań, to wymaga jednak tego zaufania i przekonania, że druga osoba nas nie skrzywdzi. Ten seks to jest część związku, on tylko rządzi się nieco innymi prawami, a relacje z seksu nie przechodzą na życie (no, nie powinny przechodzić). Ostre słowa w sypialni nie znaczą od razu, że tak samo para będzie się komunikować poza nią. To, że w sypialni ktoś jest np stroną uległą nie znaczy, że będzie zdominowany poza nią. I tak dalej
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:02   #32
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Seks nie jest oddzielony od związku, bo raczej mało kto będzie gotowy do różnych "akcji" w jakiejś relacji bez zobowiązań, to wymaga jednak tego zaufania i przekonania, że druga osoba nas nie skrzywdzi. Ten seks to jest część związku, on tylko rządzi się nieco innymi prawami, a relacje z seksu nie przechodzą na życie (no, nie powinny przechodzić). Ostre słowa w sypialni nie znaczą od razu, że tak samo para będzie się komunikować poza nią. To, że w sypialni ktoś jest np stroną uległą nie znaczy, że będzie zdominowany poza nią. I tak dalej
dokładnie.

Kiedyś kolega powiedział mi,że nie wyobraża sobie poprosić swojej dziewczyny o seks oralny..to tak jakby ją poniżał.... ale spełnianie fantazji przy zgodzie obu stron to chyba coś wspaniałego. Ufasz partnerowi wiec możesz mu powiedzieć co Cie podnieca i co chciałbyś zrobić, ponieważ on/ona Cie kocha i chce dać Ci przyjemność to zgadza się na taką fantazję (pod warunkiem,że sam/sama tego chce)... dawanie i branie jest częścią związku. Ważne by działało w obie strony.
Moim zdaniem normalny,dojrzały emocjonalnie człowiek wie,że to co dzieje się w łóżku ma swój intymny kodeks i co prawda seks jest częścią związku ale jest to inna część, w której inne rzeczy są dozwolone niż w relacjach codziennych np. wulgaryzmy itd.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:32   #33
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Fantazje

A ja bardzo mocno rozgraniczam sex a związek. W życiu, od pertnera oczekuję dużo czułości, jak i delikatności, zarówno w tym co robi jak i mówi. Natomiast sex, to juz zawsze ostra jazda. No, może w ciągu tych 2 lat bycia razem kilka razy zdarzyło nam się kochać delikatniej, spokojniej, ale to wyjątki. Czasem nawet jak próbujemy zrobić to czulej to nam nie wychodzi, zaraz przyśpieszamy, zwiększamy tempo i moc A jeśli chodzi o fantazje, to czemu nie? Często odgrywamy jakieś role, padają ostree słówka, jest nieco przemocy... Ale uwielbiamy to obydwoje, więc nie ma w tym nic złego
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:34   #34
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

Moim zdaniem normalny,dojrzały emocjonalnie człowiek wie,że to co dzieje się w łóżku ma swój intymny kodeks i co prawda seks jest częścią związku ale jest to inna część, w której inne rzeczy są dozwolone niż w relacjach codziennych np. wulgaryzmy itd.
Zgadzam się w 100%, również z Twoimi poprzednimi wypowiedziami w tym wątku
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:22   #35
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Fantazje

Ja tego nie potrafie sobie wyobrazic. Nie uwazam seksu oralnego za upokarzajacy, gdy partner mnie glaszcze czy trzyma za reke. Ja nie potrafie oddzielic seksu od zwiazku. Dla mnie seks to rozmowa z partnerem za pomoca cial, sposob na wyrazenie siebie, swoich uczuc do partnera. Ja stawiam na komfort, spontanicznosc, eksperymenty, absolutna swobode i mozliwosc bycia soba. Ja potrzebuje wiekszego zaufania, by okazac czulosc niz zrealizowac sprosne fantazje. Ja moge grac role w grach rpg czy komputerowych ale do seksu czy dotyku podchodze bardzo emocjonalnie. Nie moglabym przytulic sie z zaufaniem do kogos, kogo dobrze nie znam. Na upartego latwiej mi by bylo w takiej sytuacji uprawiac ostry seks niz sie przytulic. Czy w waszej sytuacji seks z partnerem rozni sie jakos od seksu bez zobowiazan? Nie traktujecie seksu jako sposob na okazanie sobie uczuc? Jesli lubicie ostre slowa, to czemu nie chcecie trojkata z 2 facetami? Czy roznice w naszych pogladach wynikaja z roznych preferencji czy innego podejscia do seksu i dotyku?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 06:05   #36
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Ja tego nie potrafie sobie wyobrazic. Nie uwazam seksu oralnego za upokarzajacy, gdy partner mnie glaszcze czy trzyma za reke. Ja nie potrafie oddzielic seksu od zwiazku. Dla mnie seks to rozmowa z partnerem za pomoca cial, sposob na wyrazenie siebie, swoich uczuc do partnera. Ja stawiam na komfort, spontanicznosc, eksperymenty, absolutna swobode i mozliwosc bycia soba. Ja potrzebuje wiekszego zaufania, by okazac czulosc niz zrealizowac sprosne fantazje. Ja moge grac role w grach rpg czy komputerowych ale do seksu czy dotyku podchodze bardzo emocjonalnie. Nie moglabym przytulic sie z zaufaniem do kogos, kogo dobrze nie znam. Na upartego latwiej mi by bylo w takiej sytuacji uprawiac ostry seks niz sie przytulic. Czy w waszej sytuacji seks z partnerem rozni sie jakos od seksu bez zobowiazan? Nie traktujecie seksu jako sposob na okazanie sobie uczuc? Jesli lubicie ostre slowa, to czemu nie chcecie trojkata z 2 facetami? Czy roznice w naszych pogladach wynikaja z roznych preferencji czy innego podejscia do seksu i dotyku?

Z tym zdaniem, które podkreśliłaś się zgadzam. Ja jako nastolatka byłam bardzo nieśmiała i pierwszy kontakt z moim Tżtem zaczełam właśnie od takich ostrych zabaw... to jedyne na co było mnie stać- nie na czułe słówka i wyznania.
Przez pierwsze parę miesięcy nie potrafiłam patrzeć Tżtowi w oczy, wiecznie siedziałam do niego tyłem a już byliśmy parą.(strasznie go to drażniło) natomiast jeśli chodzi o seks to nie miałam ograniczeń, nie mówiłam co mi się nie podoba itp. , teraz mam zaufanie i mówię.

Co do oddzielania seksu od związku..nie chodzi o to by to oddzielać tylko o to by rozumieć,że w seksie można sobie pozwolić na wiecej niż w normalnym życiu. Mężczyzna może na codzień nosić kobietę na rękach a w łóżku postanawiają,że ona bedzie niewolnicą a on panem..ot taka ich fantazja i perwersja.
Ja myśle,że to przychodzi z czasem, przynajmniej jeśli chodzi o niektórych.


Co do odpowiedzi na pyt: czy seks z partnerem różni się od seksu bez zobowiązań?
Trochę się różni (przynajmniej w moim przypadku) W seksie bez zobowiązań chodziło o seks, bez czułych słówek miało być tylko dobrze, człowiek godził się na wiele ..chyba,żeby trochę pokazać co potrafi i zaimponować..głupie ale jak się nie jest na to gotowym to nie powinno się za to zabierać, błędy młodości.

Seks z partnerem jest inny- nie muszę niczego udawać ani udowadniać. Znam tą osobe, przebywam z nią prawie każdego dnia dlatego czuję pełną swobodę, mogę podczas seksu powiedzieć,że mi się odechciało, albo że nic z tego nie bedzie, że muszę siusiu, mogę powiegadac o cellulicie itp.
Wiem,że jak powiem "tego nie chce" "ile można się całować" to partner zrozumie. Seks nie musi być wtedy zawsze idealny, zawsze mieć finisz bo poza nim jest inny plan czyli związek.
Natomiast w seksie bez zobowiązań zazwyczaj liczyło się to jak wypadnę(dla mnie), dlatego w moim przypadku taka forma seksu nigdy nie bedzie satysfakcjonująca bo nie potrafię do końca otworzyć się przed kimś z kim nie jestem związana. To bedzie zabawa w seks a nie seks z tymi wszystkimi fajnymi elementami jakie daje związek. Bede udawała ostrą babkę ale nie bede mogła o wszystkim pogadać czy powiedzieć takie rzeczy to tylko z kimś kogo znam dobrze i kogo kocham.

Dlatego takie coś jest dla osób, które potrafią otworzyć się przed człowiekiem z którym nie są związane uczuciem... ja potrzebję czegoś wiecej miedzy mną i partnerem by móc się komunikować w łóżku a nie tylko uprawiać seks dla samego seksu bo wtedy do końca nie bede sobą... niezrozumiale to napisałam

Nie traktujecie seksu jako sposob na okazanie sobie uczuc?
Traktuję. Urozmaicenia w seksie to przecież zabawa. Nawet po odgrywaniu ról dziwki i alfonsa mężczyzna może powiedzieć do kobiety" dziekuję, było cudownie,kocham Cie". W seksie są chwile na ostrą jazdę i na czułe słówka, delikatny dotyk, patrzenie sobie w oczy.

Jesli lubicie ostre slowa, to czemu nie chcecie trojkata z 2 facetami?
Ja akurat ostrych słów w seksie nie praktykuję, uważam że jest to ok. Ale akurat mówienie do Tżta w ten sposób mnie nie podnieca.
Wulgaryzmy i seks z 2 facetami to dwie różne bajki. To,że ktoś lubi jedną fantazję nie znaczy,że musi lubić inną. Ktoś może lubicz pejcze ale nie znosić najzwyklejszego seksu oralnego... różńie bywa.

Czy roznice w naszych pogladach wynikaja z roznych preferencji czy innego podejscia do seksu i dotyku?

Kto tam to wie może i tak, a może to zależy jeszcze od doświadczenia, może dopiero trafienie na kogoś odpowiedniego z kim bedzie się tyle,żeby mi zaufać w pewnych sprawach, otwiera nas na takie doświadczenia. Może to kwesta podejścia do seksu,tak jak piszesz i to,że jedni odróżniają zachowanie w łóżku od zachowania w związku a inni wolą tego nie robić.

Co do dotyku... dla mnie delikatny dotyk rodem z filmów romantycznych nigdy nie był specjalnie podniecający sam w sobie, tak samo jak pocałunki... może jestem jakaś inna,ale motylki w brzuchu i chwile uniesienia podczas tego typu pieszczot to nie to;-) to jest fajne i tylko fajne. Może dlatego jednym to wystarcza a inni potrzebują całej gamy urozmaiceń...sama nie wiem.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 07:28   #37
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Ja tego nie potrafie sobie wyobrazic. Nie uwazam seksu oralnego za upokarzajacy, gdy partner mnie glaszcze czy trzyma za reke. Ja nie potrafie oddzielic seksu od zwiazku. Dla mnie seks to rozmowa z partnerem za pomoca cial, sposob na wyrazenie siebie, swoich uczuc do partnera. Ja stawiam na komfort, spontanicznosc, eksperymenty, absolutna swobode i mozliwosc bycia soba. Ja potrzebuje wiekszego zaufania, by okazac czulosc niz zrealizowac sprosne fantazje. Ja moge grac role w grach rpg czy komputerowych ale do seksu czy dotyku podchodze bardzo emocjonalnie. Nie moglabym przytulic sie z zaufaniem do kogos, kogo dobrze nie znam. Na upartego latwiej mi by bylo w takiej sytuacji uprawiac ostry seks niz sie przytulic. Czy w waszej sytuacji seks z partnerem rozni sie jakos od seksu bez zobowiazan? Nie traktujecie seksu jako sposob na okazanie sobie uczuc? Jesli lubicie ostre slowa, to czemu nie chcecie trojkata z 2 facetami? Czy roznice w naszych pogladach wynikaja z roznych preferencji czy innego podejscia do seksu i dotyku?
Ja też potrzebuję wielkiego zaufania, by móc przytulać się i uprawiać seks z daną osobą. takiego samego zaufania wymaga ostra jazda i eksperymenty. jak zaczynaliśmy współżycie z TŻ, to na początku było bardzo delikatnie, powoli wprowadzaliśmy nowości i coraz bardziej wymyślne gry. Do pozycji od tyłu doszliśmy po roku ( długo trochę co? )

dla mnie nie ma seksu bez zobowiązań, nigdy tego nie robiłam i nie odczówam takiej potrzeby. Po prostu moje ciało nie zgadza się na obcy dotyk, zamyka się przed takimi doznaniami. Przez seks, ja i TŻ okazujemy sobie miłość. Seks oralny, wymyślne pozycje, ciekawe miejsca to potęgują, to oznacza zaufanie jakim się darzymy. Jeśli pozwalamy sobie na pocałunki miejsc intymnych, to oznacza, że w pełni akceptujemy się i uwielbiamy.

Pod wpływem twoich sąd Nri, rozmawiałam z TŻ o jego stosunku do wiązania, przekleństw, spermy na twarzy, anal itp. Jeśli ktoś naprawdę nie zna mojego TŻ, pomyślałby, że taki wywrotowiec zrobi wszystko. Prawda jest taka, że on nigdy nie spuściłby mi się na buzię, bo uważa to za obrzydliwe i poniżające ( niedawno przyzwyczaił się do tego, że dochodzi w moich dłoniach, wcześnij zabierał fredka, nie chciał mnie wymazać ) Wczoraj rozmawialiśmy o wiązaniu i też ni chciał. To tradycjonalista w skórze szaleńca

Różnice w poglądach dla mnie wynikają z różnego podejścia do seksu, połączonego z różnorodnymi preferencjami
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 10:49   #38
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Fantazje

Blizej mi do twojego tzta. Nie wiem dlaczego utarlo sie, ze jesli ktos nie lubi perwersji, to jest pruderyjny, ma niskie libido i nie lubi eksperymentow. Ja lubie ale dla mnie dowodem zaufania jest czulosc i brak skrepowania a najlepszym afrodyzjakiem bliskosc partnera. Ja lubie robic to, co moge robic rowniez w ubraniu, gdy jezyk ciala, ktorym posluguje sie na codzien moge przeniesc do sypialni np. po prostu przytulac sie do partnera nago, laskotki, dzganie sie, silowanie sie, przekomarzanie, zarty, elementy zaskoczenia, wyglupy Nie rozumiem jak chii moze KOMUNIKOWAC SIE z partnerem za pomoca wyuzdanych fantazji. Ja bym nie potrafila, nie czuje wtedy partnera i naszej wiezi. Nie jestem wtedy soba - kochajacym czlowiekiem. Seks bez zobowiazan specjalnie mnie nie bawi, gdyz nie lubie obcego dotyku ale jesli juz to zdecydowalabym sie na to z zaufana osoba, ktorej nie musialabym imponowac ale i z taka, z ktora nie bylabym zwiazana emocjonalnie. Dla mnie perwersja to brak komunikacji i uprzedmiotowienie drugiej osoby. Nie potrafilabym w ten sposob potraktowac nikogo, kogo lubie. Byc moze rowniez dlatego, ze w moim przypadku pozadanie z milosci ma niewiele wspolnego z fizycznym, zwierzecym pozadaniem a moja "perwersyjna" strona jest jednoczesnie ta "zla" strona, ktorej uzywam do pokonywania swoich wrogow. Mowiac prosciej: bedac perwersyjna w lozku, bylabym jednoczesnie zlym czlowiekiem wobec partnera - ale nie jest to jedyna przyczyna moich pogladow.
__________________
Wymianka

Edytowane przez nri
Czas edycji: 2008-07-24 o 11:10
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:15   #39
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Blizej mi do twojego tzta. Nie wiem dlaczego utarlo sie, ze jesli ktos nie lubi perwersji, to jest pruderyjny, ma niskie libido i nie lubi eksperymentow. Ja lubie ale dla mnie dowodem zaufania jest czulosc i brak skrepowania a najlepszym afrodyzjakiem bliskosc partnera. Ja lubie robic to, co moge robic rowniez w ubraniu, gdy jezyk ciala, ktorym posluguje sie na codzien moge przeniesc do sypialni np. po prostu przytulac sie do partnera nago, laskotki, dzganie sie, silowanie sie, przekomarzanie, zarty, elementy zaskoczenia, wyglupy Nie rozumiem jak chii moze KOMUNIKOWAC SIE z partnerem za pomoca wyuzdanych fantazji. Ja bym nie potrafila, nie czuje wtedy partnera i naszej wiezi. Nie jestem wtedy soba - kochajacym czlowiekiem. Seks bez zobowiazan specjalnie mnie nie bawi, gdyz nie lubie obcego dotyku ale jesli juz to zdecydowalabym sie na to z zaufana osoba, ktorej nie musialabym imponowac ale i z taka, z ktora nie bylabym zwiazana emocjonalnie. Dla mnie perwersja to brak komunikacji i uprzedmiotowienie drugiej osoby. Nie potrafilabym w ten sposob potraktowac nikogo, kogo lubie. Byc moze rowniez dlatego, ze w moim przypadku pozadanie z milosci ma niewiele wspolnego z fizycznym, zwierzecym pozadaniem a moja "perwersyjna" strona jest jednoczesnie ta "zla" strona, ktorej uzywam do pokonywania swoich wrogow.
fajnie piszesz Nri, podchodzi mi twój styl!

Mój TŻ to taki trochę tradycjonalista, miał poprzednie partnerki zachowawcze i mało spontaniczne, aż mnie to zdziwiło. I wcale nie miał ich dużo, jemu mało co pasuje, nawet te superchętne, które proponowały, że same zdejmą majteczki odchodziły z kwitkiem. Takie coś mi się podoba

My używamy takiej malutkiej perwersji w dodatku przekonwertowanej na nasz niezwykły związek. Np kochamy się czasem w nocy na podwórzu, gdy jest ciepło. Ja uwielbiam przytulac się do jego fredka ( inne nigdy tego dla niego nie robiły )
jakieś takie ekstremalne perwersje są niesmaczne i czasem mogą sprowadzić na manowce ludzi, którzy je próbują...
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:35   #40
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Fantazje

Dla mnie po prostu seks z milosci innaczej smakuje, co innego mnie podnieca i rzadzi sie zupelnie innymi prawami niz seks z pozadania. Dokladnie - przytulanie, glaskanie czy buzi w lepek meskosci to rzeczy, ktore swiadcza o uczuciu i nie zgodzilabym sie na nie w przypadku osoby, ktorej bym nie kochala. Tak samo jak np. rysowanie oczu i kwiatkow oraz podkladanie glosu i symulowanie ruchu dzdzownicy za pomoca meskosci Ja po prostu lubie sie wyglupiac, smiac i bawic cialem partnera. Do tego potrzeba jednak zaufania i mezczyzny, ktory ma dystans do swojej seksualnosci. Zapewne wiele osob pomyslaloby, ze rysowanie kwiatkow na wacku partnera swiadczy o powaznych zaburzeniach
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:00   #41
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Dla mnie po prostu seks z milosci innaczej smakuje, co innego mnie podnieca i rzadzi sie zupelnie innymi prawami niz seks z pozadania. Dokladnie - przytulanie, glaskanie czy buzi w lepek meskosci to rzeczy, ktore swiadcza o uczuciu i nie zgodzilabym sie na nie w przypadku osoby, ktorej bym nie kochala. Tak samo jak np. rysowanie oczu i kwiatkow oraz podkladanie glosu i symulowanie ruchu dzdzownicy za pomoca meskosci Ja po prostu lubie sie wyglupiac, smiac i bawic cialem partnera. Do tego potrzeba jednak zaufania i mezczyzny, ktory ma dystans do swojej seksualnosci. Zapewne wiele osob pomyslaloby, ze rysowanie kwiatkow na wacku partnera swiadczy o powaznych zaburzeniach
Dla mnie to wcale nie jest nienormalne! Z miłości robienie tego jest piękne!
Ja z TŻ też się wygłupiamy i o to chodzi! Miłość, to nie film porno - wyuzdane do przesady gesty, które nieraz krzywdzą drugą osobę i sprowadzają ją do rangi przedmiotu!
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 14:06   #42
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Fantazje

[QUOTE=nri;8335290] Nie rozumiem jak chii moze KOMUNIKOWAC SIE z partnerem za pomoca wyuzdanych fantazji. [QUOTE]

Z tym komunikowaniem nie chodziło mi o robienie tego w trakcie wyuzdanych rzeczy, wtedy komunikacja schodzi na plan dalszy. Chodziło mi o to, że przed kimś z kim jestem w związku nie muszę się wstydzić, udawać, udowadniać i mogę zawsze zakomunikoać czego nie chce, co mi się nie podoba,mam pewność,że mój parter zrozumie i zastosuje się do tego komunikatu(ale to brzmi)
i zgadzam się,że uprawiając perwersyjny seks wchodzimy w pewne role i nie jesteśmy tacy jak na codzień w związku, ale właśnie to jest najlepsze że robiąc takie coś w związku wiesz,że druga osoba wie,że to tylko rola i wie kiedy przestać i na uwadze ma dobro partnera ZAWSZE a nie tylko własną przyjemność.
Taka świadomość daje poczucie bezpieczeństwa a co za tym idzie udany seks, czego nie mogłabym powiedzieć o seksie bez zobowiązań (nie bedąc z kimś związana uczuciowa jaką mam pewność,że to ja jestem dla niego najważniejsza a nie tylko zaspokojenie siebie..wręcz w seksie bez zobowiązań to własnie o zaspokojenie chodzi a w seksie w związku o zaspokojenie ale i o coś wiecej)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:41   #43
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Fantazje

A czemu nie ma odpowiedzi - lubimy to robić???
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:45   #44
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Skad wiecie, ze wasz partner nie postrzega was w takim momencie jak obiekt seksualny? Kochacie sie tez w bardziej czuly sposob? Czy uwazacie, ze realizowanie wyuzdanych fantazji moze tak samo zblizac i byc takim samym wyrazem bliskosci, lojalnosci, uczuc, oddania i szacunku jak seks pelen czulosci, glaskania, przytulania etc.? Dlaczego nie czujecie sie przedmiotowo potraktowane(np. Przy pozycji od tylu na pieska gdzie nie ma kontaktu wzrokowego i partner nie ma mozliwosci okazania czulosci)? Nie obawiacie sie, ze zycie lozkowe przeniknie wasz zwiazek a partner straci do was szacunek? Skad wiecie i czy fantazje, seks i fizyczny aspekt zwiazku nie przeslania wam jego intelektualnej strony, milosci i szacunku do drugiej osoby? Nie czujecie/nie boicie sie, ze w takim momencie traktujecie partnera przedmiotowo?
Jak dla mnie te pytania są bez sensu - można kochac się czule, a można dziko jak zwierzaki, ale to nie zmienia przecież faktu, że się kochamy. Więc dlaczego ktoś miałby się czuć przedmiotowo traktowany?
No i sorry, ale co mają pikantne słowa do robienia czworokąta??? Seks to oprócz miłości także inne emocje - również pożądanie, to się nie wyklucza, a jest całością - przynajmniej w normalnym związku powinno być.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:33   #45
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Fantazje

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te pytania są bez sensu - można kochac się czule, a można dziko jak zwierzaki, ale to nie zmienia przecież faktu, że się kochamy. Więc dlaczego ktoś miałby się czuć przedmiotowo traktowany?
No i sorry, ale co mają pikantne słowa do robienia czworokąta??? Seks to oprócz miłości także inne emocje - również pożądanie, to się nie wyklucza, a jest całością - przynajmniej w normalnym związku powinno być.
Związek i seks dla każdej osoby są czymś innym, każdy inaczej je rozumie.
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.