punkt sytlizacji paznokci - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 19:13   #1
siewca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1

punkt sytlizacji paznokci - pytanie


Witam serdecznie,

Otwieramy w centrum Warszawy punkt stylizacji paznokci - 3 stanowiska, salon czynny od 9 do 20.

W zwiazku z tym mam pytanie od Pan pracujacych jako stylistki.

Na ile klientek mozna liczyc dziennie? Oczywiscie chodzi o ilosci szacunkowe, czy dla tej branzy 10 czy moze 30 klientek dziennie to duzo lub malo?

Probuje oszacowac koszty zwiazane z ta dzialalnoscia. Ciekawi mnie
ile dziennie mozna obsluzyc klientek przy jednym stanowisku, np. w "dobry dzien"?

Pozdrawiam!
siewca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:35   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: punkt sytlizacji paznokci - pytanie

no wiesz licząc że twoje stylistki pracują srednio nad jedną klientką 2 godz po każdej klinetce jakaś przerwa żeby stanowisko posprzatać, odetchnąć, potem przerwa sniadaniowa itp itd to łatwo sobie obliczyć.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 13:05   #3
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: punkt sytlizacji paznokci - pytanie

Wiesz, ja myślę, ze liczba klientów zależy w dużej mierze od usytuowienia salonu oraz reklamy. Polecam bardzo stworzenie strony firmowej www i wypozycjonowanie jej. Obecnie coraz większa liczba pań szuka usług poprzez wyszukiwarki, wpisując np. tipsy warszawa.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:57   #4
MonikaPe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: punkt sytlizacji paznokci - pytanie

Witam, co do dziennego " przerobu klientek" trzeba jeszcze brać uwagę czy to będą same przedłużania (ok.2godz) czy dopełnienie (ok.1godz) czy może manicure (do 40 min. + suszenie) a może pedicure (do 2 godz +suszenie)... Plus-minus spóźnienia klientek oraz ich gadatliwość ... oraz niestety klientki-widmo, które zapisują się, zajmując czas w kalendarzu, a potem nie przychodzą ...
Powodzenia
MonikaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 23:17   #5
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: punkt sytlizacji paznokci - pytanie

moim zdaniem największą reklamą jest same wykonanie. Jeśli będziecie wykonywać swoja pracę perfekcyjnie, klientki same przyjdą. Poczta pantoflowa jest najlepsza reklamą na swiecie (wiem- sama prowadzę salon ) . Natomiast nie licz na to, że będziesz miałą 30 klientek dziennie, hehe bo sie zawiedziesz Tak jak moja poprzedniczka napisała, na każda klientkę jest zróżnicowany czas. Plus spóźnienia. Myślę, że maksymalnie można zrobić 4 klientki (ponad 7-9 godzin pracy tak średnio). Ja mogę zrobić 7 ale to dlatego, że ja jestem właścicielem salonu i wiadomo- próbuję wyciągnąć czasowo ile sie da, ale jakbym miała u kogoś pracować 14 godzin dziennie... o nie...
Więc maksymalnie będzie jakieś 12 klientek dziennie. ale na to na początku bym tez nie liczyła. Owszem- po roku może byc tak że i stoisk będzie trzeba dorobić, ale póki można oszacować tak pi razy drzwi 5 klientek dziennie....
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.