Callanetics + 8minute ABS,Legs,Arms,Buns + Racjonalne odżywianie - Ktoś ze mną?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 17:23   #31
shajjn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 89
Dot.: Callanetics + 8minute ABS,Legs,Arms,Buns + Racjonalne odżywianie - Ktoś ze mną?

jakie bledy :P nie strasz mnie bo ja to cwicze tydzien :P i niewiem nic o tym :P

moje wymiary
Udo-52,59
Biust-75,5
pod biustem-75
talia-70 (brzuch nie wciagniety:P hehe -83)
lydka-35
Lapa-28
ramiona-99
dupsko--94

Wzrost 163;0 waga-56


takze , jestem malym prosiaczkiem
__________________
"the key to happiness is a bad memory"

_ zapuszczam piórka
_samoopalam sie :P (ban na solarium!)
_jestem mila dla mojego Tz
_ 56-54-52-49
shajjn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 14:09   #32
Zolza31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Callanetics + 8minute ABS,Legs,Arms,Buns + Racjonalne odżywianie - Ktoś ze mną?

Szukam porady od dziewczyn, które ćwiczyły z kasetą VHS Callanetics z Mariolą Bojarską. Widziałam, że pojawiła się reedycja na DVD na jednym z serwisów grupowych za 13,99 i zastanawiam się nad zakupem. Ktoś doradzi czy warto? Tzn wiem, że warto ćwiczyć, ale czy płyta jest zrobiona przystępnie dla osoby początkującej
Zolza31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 13:25   #33
Grazyna47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Callanetics + 8minute ABS,Legs,Arms,Buns + Racjonalne odżywianie - Ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Zolza31 Pokaż wiadomość
Szukam porady od dziewczyn, które ćwiczyły z kasetą VHS Callanetics z Mariolą Bojarską. Widziałam, że pojawiła się reedycja na DVD na jednym z serwisów grupowych za 13,99 i zastanawiam się nad zakupem. Ktoś doradzi czy warto? Tzn wiem, że warto ćwiczyć, ale czy płyta jest zrobiona przystępnie dla osoby początkującej
Orientujesz się czy może to DVD jest nadal gdzieś do kupienia za 13,99 zł? Ja widziałam na allegro (nie wiem czy można pisać tutaj takie nazwy, jeśli nie to proszę o usunięcie) za niecałe 30 zł. Zastanawiam się nad zakupem, ale fajnie byłoby zapłacić jak najmniej.
Grazyna47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.