Ceny jedzenia w trójmieście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 19:28   #1
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933

Ceny jedzenia w trójmieście


Witajcie kochani , na początku lipca z TŻ-tem wybieramy się na tydzień do trójmiasta. Będzie to nasz pierwszy wypad nad morzem. Będziemy nocować w Gdańsku-Żabiance na pograniczu z Sopotem, ale mamy zamiar zwiedzić całe trójmiasto + rozważamy popłynięcie na Hel. Mam pytanie jak kształtują się ceny obiadów/rybek/lodów/gofrów itp (typowego miastowego jedzenia) w tych okolicach, chcemy jakoś rozplanować budżet . Ze śniadaniem i kolacją nie będzie problemu (choć też pewnie jakaś kolacyjka trafi się na mieście) bo mamy przy bloku pełną gamę supermarketów i bar mleczny czynny 24h. Także interesowałyby mnie ceny jedzenia na mieście i może miejsca w których warto jeść, a których unikać .
Z góry dzięki za pomoc
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 10:31   #2
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

Ja w maju spędziłam kilka dni w Gdańsku. Ceny bardzo różne, w mlecznych popołudniu już praktycznie nie było w czym wybierać. Na obierzach mniejszy wybór knajp, za to ceny znośniejsze np. w naleśnikarni Manekin też syty obiad do 15 zł. W Sopocie za to zjadłam obiad dwudaniowy za mniej niż 20 zł ( chyba 18 zł?)
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 09:01   #3
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

Ceny znośne, podobne do tych w innych większych miastach. W małych sklepikach niestety drogo. Przykładowe ceny: duży świderek w Gdyni 7 zł , gofry suchy 3.50, owoce w żelu 2.50 Ceny z tego roku, akurat mieszkam w Trójmieście

Akurat ten Gdańsk Żabianka mnie trochę dziwi, bo będziecie musieli nadkładać drogi SKM/samochodem...
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:21   #4
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Ceny znośne, podobne do tych w innych większych miastach. W małych sklepikach niestety drogo. Przykładowe ceny: duży świderek w Gdyni 7 zł , gofry suchy 3.50, owoce w żelu 2.50 Ceny z tego roku, akurat mieszkam w Trójmieście

Akurat ten Gdańsk Żabianka mnie trochę dziwi, bo będziecie musieli nadkładać drogi SKM/samochodem...

Wiesz my szukaliśmy miejsca gdzie byłby w miare blisko do morza i do ERGO Areny , najbardziej w sumie na tym nam zależało także będziemy poruszać się SKM/samochodem/tramwajami lub pieszo

Dzięki za ceny
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:02   #5
Gniotek98
Przyczajenie
 
Avatar Gniotek98
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

W Gdyni polecam Naleśnikarnię na ul. Świętojańskiej, jest to w centrum niedaleko plaży. Obiady do 15 złotych, bardzo dobre zupy dnia jak się ne mylę za 8 złotych
Gniotek98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:06   #6
czis21
Raczkowanie
 
Avatar czis21
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Rumia
Wiadomości: 30
GG do czis21
Talking Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

Ceny nie tak wygórowane jak w stolicy, to mogę przyznac.
A jeśli będziecie mieli ochotę na "niecodzienny" obiad, typu sushi, to szczerze polecam restauracje "NEW KANSAI SUSHI" w Gdańsku Głównym, na ul. Jana Heweliusza (na przeciwko starego hotelu Mercury, bodajże).

Świeeetne sushi! Nie raz już tam byłam, poza tym dają vouchery ze zniżkami. A ceny są przestępne. Można załapac sie na malutkie zestawy do 10zł jak i na większe za niecałe 30-40zł.
czis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 23:04   #7
AniaT_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

Ja za sushi nie przepadam ale za to kocham plaże i słoneczko podczas urlopu! Uwielbiam Polskie morze i jak tylko mogę to szukam fajnych miejsc, które można odwiedzić w czasie wolnym w końcu po to są urlopy żeby się świetnie bawić! a ceny w trójmieście nie sa az tak wysokie, jak bylam w Warszawie to było niestety bardzo drogo
__________________
Polecam wspaniałe pokoje nad morzem !
AniaT_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 15:12   #8
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

wg mnie w Sopocie ceny są ok, taniej niz w Warszawie za rybe moj chlopak placil okolo 30zł, ja za makarony itp tez cos podobnego. Wrocilismy wczoraj i miejsca które nam sie spodobały to toscana, thai thai, meridian, przystan oczywiście, zatoka sztuki, la vita, sempre
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 11:13   #9
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Ceny jedzenia w trójmieście

Ceny jedzenia są przystępne. Da się zjeść taniej i drożej - jak ze wszystkim. Ryby jeśli się nie kupuje w knajpie nad samym morzem, tez sa tansze.
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.