Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 10:57   #1
frania1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3

Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?


Cześć dziewczyny Chciałabym się dowiedzieć jaki kolor włosów jest dla mnie najkorzystniejszy. Moje włosy z natury są blond, ciemny blond.. wpadłam na bardzo głupi pomysł , żeby rozjaśnić włosy rozjaśniaczem joanny w sprayu. Rozjaśniacz jest ok, nie mam żadnych uwag lecz jasny blond nie pasował do mnie , choć tak bardzo chciałam być prawdziwą blondynką. Wyglądałam tandetnie. Po krótkim czasie udałam się do sklepu po farbę . Kupiłam farbę schwarzkopf pallete deluxe czekoladowy brąz 750 . Kolorek wydawał mi się bardzo ładny, choć trochę ciemny.. tego samego dnia kuzynka , ( która jest obcykana co do farbowania, rozjaśniania włosów ) pofarbowała mi włosy tą farbą..niektórzy zachwycali się tym kolorkiem , inni twierdzili ze w jaśniejszych mi ładnie.. ogólnie ten kolor jest ładny, ale mnie postarza.. więc mam pytanie kochane , jaki kolorek włosów do mnie by pasował ? i proszę , opiszcie co bym musiała zrobić by ten kolor mi na włosach wyszedł .
Cerę mam jasną , bez piegów. Oczy koloru brązowego dość ciemnego. Brwi powiedziałabym że mam w kolorze mysim. Twarz mam okrągłą dość .
uhuhuhu , ale się rozpisałam ^^ .
frania1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:40   #2
Jo_anna_
Raczkowanie
 
Avatar Jo_anna_
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?

Obawiam się, że po samym opisie twojego wyglądu niewiele ci pomożemy. Myśle, że zamiast eksperymentować na własną rękę pójdź do fryzjerki i poproś o radę Zwykle jest niestety tak, że nasz naturalny kolor (lub kolor zbliżony do naturalnego) pasuje najbardziej.
Jo_anna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:50   #3
karola536
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?

Hej dziewczynki. Pomózcie. wczoraj zachcialo mi sie farbowania odrostow w domu. kupilam farbe z palette odcien 204. Jak zwykle eksperymenty koncza sie fatalnie i ten tak sie skonczyl. Odrosty wyszly rudo żółtawe. Cp zrobic by je rozjasnic na platyne taka jak mam na reszcie wlosow? Mysle o plukance. Czy ona cos daje? i jaka fiolet czy niebieska? a moze szamponetka?

Edytowane przez karola536
Czas edycji: 2013-08-08 o 12:42
karola536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:21   #4
Jo_anna_
Raczkowanie
 
Avatar Jo_anna_
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?

Cytat:
Napisane przez karola536 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Pomózcie. wczoraj zachcialo mi sie farbowania odrostow w domu. kupilam farbe z palette odcien 204. Jak zwykle eksperymenty koncza sie fatalnie i ten tak sie skonczyl. Odrosty wyszly rudo żółtawe. Cp zrobic by je rozjasnic na platyne taka jak mam na reszcie wlosow? Mysle o plukance. Czy ona cos daje? i jaka brazowa czy niebieska? a moze szamponetka?
Nie jestem tu moderatorem, ale takie zachowanie wydaje mi się kompletnym brakiem szacunku dla założyciela tematu. Dziewczyna założyła SWÓJ temat aby poszukac pomocy SWOJEGO problemu a ty jej sie zwyczajnie wcięłaś.
Jo_anna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:23   #5
karola536
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?

masz racje, przepraszam. Jestem tu nowa i nie wiem jak zaklada sie swoj wchodzilam na tego typu fora o zoltych wlosach ale one sa nie aktualne. Jeszcze raz sorry
karola536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:30   #6
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?

Cytat:
Napisane przez frania1997 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Chciałabym się dowiedzieć jaki kolor włosów jest dla mnie najkorzystniejszy. Moje włosy z natury są blond, ciemny blond.. wpadłam na bardzo głupi pomysł , żeby rozjaśnić włosy rozjaśniaczem joanny w sprayu. Rozjaśniacz jest ok, nie mam żadnych uwag lecz jasny blond nie pasował do mnie , choć tak bardzo chciałam być prawdziwą blondynką. Wyglądałam tandetnie. Po krótkim czasie udałam się do sklepu po farbę . Kupiłam farbę schwarzkopf pallete deluxe czekoladowy brąz 750 . Kolorek wydawał mi się bardzo ładny, choć trochę ciemny.. tego samego dnia kuzynka , ( która jest obcykana co do farbowania, rozjaśniania włosów ) pofarbowała mi włosy tą farbą..niektórzy zachwycali się tym kolorkiem , inni twierdzili ze w jaśniejszych mi ładnie.. ogólnie ten kolor jest ładny, ale mnie postarza.. więc mam pytanie kochane , jaki kolorek włosów do mnie by pasował ? i proszę , opiszcie co bym musiała zrobić by ten kolor mi na włosach wyszedł .
Cerę mam jasną , bez piegów. Oczy koloru brązowego dość ciemnego. Brwi powiedziałabym że mam w kolorze mysim. Twarz mam okrągłą dość .
uhuhuhu , ale się rozpisałam ^^ .
Po co pokładasz kilka wątków o tym samym ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:15   #7
Charlotte940417
Przyczajenie
 
Avatar Charlotte940417
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?

Najlepiej trochę jaśniejszy lub ciemniejszy od naturalnego. Pozbyć koloru możesz się myjąc włosy szamponem z rumianku lub tzw. szamponem srebrnym dostępnym np. w Rossmanie. Możesz też zrobić maseczkę z miodu lub dodać do szamponu trochę sody oczyszczonej i soku z cytryny. Te zabiegi pomogą Ci trochę wypłukać barwnik z włosa i odrobinę je rezjaśnić. Jednak trwałej farby nie da się pozbyć w sposób nieinwazyjny. Jeśli chcesz możesz isc do fryzjera na sciąganie koloru, ale ostrzegam że bardzo zniszczy włosy. Najlepiej wybrać się do fryzjera, dobrać odpowiedni kolor, pofarbować się raz i kolejne farbowania można wykonywać w domu samodzielnie
Charlotte940417 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.