Pytania i porady fryzjerskie - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-09-19, 15:27   #2791
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 623
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kina44 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny! wczoraj pofarbowa³am w³osy Loreal Excellence 10.21 i w³osy wysz³y ¿ó³te! jestem za³amana,czyta³am wiele dobrego o tej farbie,nawet dziewczynom o br±zowych w³osach wychodzi³ kolor jak z opakowania...Moje w³osy naturalne s± jasne,rudawe,ale nie jest to prawdziwy,intensywny rudy,lecz bardzo jasniutki,w s³oñcu wrêcz blond.Nie wiem co mam zrobiæ,nie chcê mieæ na g³owie ¿ó³tka.Wydaje mi siê,¿e to mo¿e wina zbyt niskiego oxy? Ponoæ w tych farbach jest oxy 6%,mo¿e powinnam u¿ywaæ 9?
Co powinnam zrobiæ,na³ozyæ za jaki¶ czas inn± farb±?Jakiej firmy,jakiego oxy uzyæ?
Wrzuæ fotkê w³osów w ¶wietle dziennym

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebuje porady. Otó¿ moim g³ównym celem by³o zej¶cie z ciemnej czerwieni na ¶redni br±z (chyba na poziomie 5 raczej by³ ch³odny, ewentualnie neutralny - dawno swoich naturalnych w³osów nie widzia³am, a na odro¶cie ciê¿ko stwierdziæ mi by³o). Chcia³am ju¿ zrobiæ tak jak kto¶ m±dry mi tu radzi³, ale w drogerii pani postraszy³a mnie, ¿e robi±c cokolwiek sama tylko zniszczê sobie w³osy. Posz³am wiêc na dekoloryzacjê. Mia³am odrost ok. 2-3 cm.

Pani fryzjerka na³o¿y³a mi dekoloryzator na ca³± d³ugo¶æ w³osów pomijaj±c skórê g³owy, gdy umy³a mi w³osy by³y one ¿ó³te u nasady i pomarañczowe (jak marchewka) na reszcie d³ugo¶ci. Na³o¿y³a mi farbê 5.77. Obecnie moje w³osy na tej czê¶ci która by³a pomarañczowa s± br±zowe w ciep³ej tonacji, ale u nasady s± br±zowo-z³ociste. Na³o¿ona farba wysz³a raczej ja¶niejsza ni¿ mój naturalny kolor w³osów je¶li chodzi o poziom jasno¶ci. Za ka¿dym kolejnym myciem w³osów u nasady robi± siê one coraz to bardziej z³ociste i jasne. Fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e pierwszym farbowaniem po zabiegu nigdy nie osi±gnê ch³odnego, albo neutralnego odcienia w³osów, a ¿e ten z³ocisty br±z u nasady taki byæ musi i kropka. Jako¶ te s³owa sprawi³y, ¿e jej nie ufam i nie chce do niej i¶æ na farbowanie.

Mój g³ówny problem jest taki, ¿e nie mam pojêcia co zrobiæ z w³osami, by dosz³y do jakiego¶ ³adu i sk³adu po tej dekoloryzacji. Nie wiem czy powinnam ca³e w³osy zafarbowaæ jak±¶ farb± 5.xx gdzie xx to wasza propozycja, czy te¿ powinnam i¶æ na jaki¶ baleyage w tonacjach br±zu. Albo mo¿e powinnam stosowaæ jak±¶ p³ukankê, ale nie wiem w jakim odcieniu czy dalej katowaæ fioletem (jak farba, któr± mi fryzjerka na³o¿y³a), czy te¿ powinnam u¿yæ p³ukanki niebieskiej.
Te¿ wrzuæ fotkê w³osów
okapi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-19, 19:13   #2792
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebuje porady. Otó¿ moim g³ównym celem by³o zej¶cie z ciemnej czerwieni na ¶redni br±z (chyba na poziomie 5 raczej by³ ch³odny, ewentualnie neutralny - dawno swoich naturalnych w³osów nie widzia³am, a na odro¶cie ciê¿ko stwierdziæ mi by³o). Chcia³am ju¿ zrobiæ tak jak kto¶ m±dry mi tu radzi³, ale w drogerii pani postraszy³a mnie, ¿e robi±c cokolwiek sama tylko zniszczê sobie w³osy. Posz³am wiêc na dekoloryzacjê. Mia³am odrost ok. 2-3 cm.

Pani fryzjerka na³o¿y³a mi dekoloryzator na ca³± d³ugo¶æ w³osów pomijaj±c skórê g³owy, gdy umy³a mi w³osy by³y one ¿ó³te u nasady i pomarañczowe (jak marchewka) na reszcie d³ugo¶ci. Na³o¿y³a mi farbê 5.77. Obecnie moje w³osy na tej czê¶ci która by³a pomarañczowa s± br±zowe w ciep³ej tonacji, ale u nasady s± br±zowo-z³ociste. Na³o¿ona farba wysz³a raczej ja¶niejsza ni¿ mój naturalny kolor w³osów je¶li chodzi o poziom jasno¶ci. Za ka¿dym kolejnym myciem w³osów u nasady robi± siê one coraz to bardziej z³ociste i jasne. Fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e pierwszym farbowaniem po zabiegu nigdy nie osi±gnê ch³odnego, albo neutralnego odcienia w³osów, a ¿e ten z³ocisty br±z u nasady taki byæ musi i kropka. Jako¶ te s³owa sprawi³y, ¿e jej nie ufam i nie chce do niej i¶æ na farbowanie.

Mój g³ówny problem jest taki, ¿e nie mam pojêcia co zrobiæ z w³osami, by dosz³y do jakiego¶ ³adu i sk³adu po tej dekoloryzacji. Nie wiem czy powinnam ca³e w³osy zafarbowaæ jak±¶ farb± 5.xx gdzie xx to wasza propozycja, czy te¿ powinnam i¶æ na jaki¶ baleyage w tonacjach br±zu. Albo mo¿e powinnam stosowaæ jak±¶ p³ukankê, ale nie wiem w jakim odcieniu czy dalej katowaæ fioletem (jak farba, któr± mi fryzjerka na³o¿y³a), czy te¿ powinnam u¿yæ p³ukanki niebieskiej.
Ja bym po³o¿y³a farbê ch³odn± typu majirel 5.71. To odcienie naprawdê ch³odne. Oxy 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kina44 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny! wczoraj pofarbowa³am w³osy Loreal Excellence 10.21 i w³osy wysz³y ¿ó³te! jestem za³amana,czyta³am wiele dobrego o tej farbie,nawet dziewczynom o br±zowych w³osach wychodzi³ kolor jak z opakowania...Moje w³osy naturalne s± jasne,rudawe,ale nie jest to prawdziwy,intensywny rudy,lecz bardzo jasniutki,w s³oñcu wrêcz blond.Nie wiem co mam zrobiæ,nie chcê mieæ na g³owie ¿ó³tka.Wydaje mi siê,¿e to mo¿e wina zbyt niskiego oxy? Ponoæ w tych farbach jest oxy 6%,mo¿e powinnam u¿ywaæ 9?
Co powinnam zrobiæ,na³ozyæ za jaki¶ czas inn± farb±?Jakiej firmy,jakiego oxy uzyæ?
Stonuj per³owa farba typu 9.2 na 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-19, 21:34   #2793
kamilak3434
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, proszê o pomoc, bo jestem za³amana wygl±dem moich w³osów. Kilka miesiêcy temu mia³am rozja¶niane w³osy, farbowane kilkana¶cie miesiêcy na blond. U góry wysz³y ³adnie ¿ó³te, natomiast od po³owy ognisty rudy. Fryzjerka na³o¿y³a mi na to farbê ciemny blond, która siê sp³uka³a i wygl±da³o to bardzo nieestetycznie. Jaki¶ miesi±c temu po³o¿y³am na to farbê Olia w kolorze jakiego jasnego blondu, nie pamiêtam dok³adnie odcienia. Efekt mi siê nie podoba³, odrosty by³y rudawe, dó³ który nie da³ siê rozja¶niæ tak samo. ¦rodek w³osów zrobi³ siê zielony.
Kilka dni temu po³o¿y³am farbê rozja¶niaj±c± Alfaparf 11.11 i nadal to samo Góra i dó³ rudawe, ¶rodek zielono-szary, choæ w³osy s± ju¿ trochê ja¶niejsze. Marzy mi siê kolor jaki jest na pierwszym zdjêciu.
Czy mam szanse uzyskaæ taki kolor lub podobny? I co najwa¿niejsze jednolity? Dodam, ¿e moje w³osy nie s± zniszczone i mogê je potraktowaæ rozja¶niaczem, je¶li ma to pomóc. Za³±czam zdjêcia moich obecnych w³osów, ¶rodek jest zdecydowanie ch³odniejszy, aparat tego nie oddaje. Dwa ostatnie zdjêcia przedstawiaj± w³osy w ¶wietle dziennym. Proszê o opiniê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0849.jpg (133,6 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160919_005.jpg (79,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160919_006.jpg (72,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160919_017.jpg (72,5 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160920_004.jpg (83,6 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160920_006.jpg (63,1 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez kamilak3434
Czas edycji: 2016-09-20 o 15:33
kamilak3434 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-22, 19:08   #2794
JokerLTD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 1
Spraye koloryzuj±ce do w³osów

Witam, je¶li nie ten dzia³, to proszê o przeniesienie.
Potrzebujê sprayu do w³osów, lub innego mazid³a które zejdzie zaraz po pierwszym myciu. Kolor, czerwony, bia³y i srebrny. Co prócz tego? Fajnie by³oby jakby nie zostawia³ syfu na ubraniach, ewentualnie je¶li ju¿ zostawi - da siê to spraæ z czarnych koszulek? Nie przeszkadza mi ¿e klei w³osy, jeszcze tylko interesuje mnie kwestia, jaki to ma wp³yw na wypadanie w³osów czy ich ogóln± jako¶æ? Z góry dziêki
JokerLTD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-24, 08:52   #2795
Fryzjereczka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 1
Pielêgnica do w³osów

Witam moje pytanie kieruje do osob ktore mieli lub maja do czynienia z pielegnica do wlosow , chodzi mi o to czy moge uzyc takiej pielegnicy zaraz po farbowaniu ?? Jesli tak to jaka maska bedzie do tego najlepsza , poniewa¿ po farbowaniu musimy zamkn±æ luske wlosa jakas mask± zakwaszajaca , a sama pielegnica rowniez zamyka luske wlosa wiec czy jest sens uzywania maski zakwaszajacej oraz pielegnicy czy lepiej pielegnicy z jakas maska regenerujaca. , a je¶li nie mozna uzyc jej zaraz po farbowaniu to jaki czas powinnam odczekac zeby przeprowadzic taka regeneracje , oraz jakie sa waszym zdaniem najlepsze kosmetyki uzywane do takiego zabiegu .
Fryzjereczka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-24, 14:17   #2796
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 2 919
Dot.: Spraye koloryzuj±ce do w³osów

Cytat:
Napisane przez JokerLTD Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, je¶li nie ten dzia³, to proszê o przeniesienie.
Potrzebujê sprayu do w³osów, lub innego mazid³a które zejdzie zaraz po pierwszym myciu. Kolor, czerwony, bia³y i srebrny. Co prócz tego? Fajnie by³oby jakby nie zostawia³ syfu na ubraniach, ewentualnie je¶li ju¿ zostawi - da siê to spraæ z czarnych koszulek? Nie przeszkadza mi ¿e klei w³osy, jeszcze tylko interesuje mnie kwestia, jaki to ma wp³yw na wypadanie w³osów czy ich ogóln± jako¶æ? Z góry dziêki
Spreje venita dostêpne w naturze
diabliczka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-27, 12:37   #2797
joasiapelasia
Raczkowanie
 
Avatar joasiapelasia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Spraye koloryzuj±ce do w³osów

A ja dodam co¶ od siebie, na temat zniszczonych rozja¶nianiem w³osów. Na blond przesz³am ponad dwa lata temu, tak siê do nich przyzwyczai³am ¿e za nic nie zrezygnujê z tego koloru (na razie). Problem jest ze zniszczonymi w ten sposób w³osami, mam siano, rozdwojone i po³amane. Stosowa³am ju¿ wszystko ale teraz mnie ol¶ni³o.... Dosta³am w prezencie ¶wietn± suszarkê do w³osów. Suszy z jakimi¶ jonami czy czym¶ takim ale w³osy po wysuszeniu s± g³adkie i delikatne. Tak¿e drogie wiza¿anki, pielêgnacja w³osów to nie tylko ¶rodki, od¿ywki, spreje i maseczki lecz tak¿e sprzêt. Warto wiêc zainwestowaæ w dro¿sz± suszarkê i dro¿sz± prostownicê.
joasiapelasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 13:32   #2798
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 13 872
Dot.: Spraye koloryzuj±ce do w³osów

Hej, jestem za³amana moimi w³osami - kto¶ udzieli porady co robiæ?
By³am wczoraj u fryzjera, farbowa³am siê tam poprzednim razem w maju i mialam sombre w ch³odnych odcieniach, ogólnie na górze ciemniejszy, ch³odny kolor, a na dole jasny, ch³odny blond. Bardzo ladnie wtedy wyszlo. Wczoraj by³am, ¿eby zrobiæ cos podobnego i efekt jest straszny... Na górze mam prawie czarne w³osy, a dó³ jest siwo-zielono-niebieski. Fryzjerka powiedziala, ze ten popiel sie sp³ucze i ¿e bêdzie ³adny ch³odny kolor. Ale to wygl±da okropnie, nie chcê przez to wyj¶æ z domu, p³akaæ mi siê chce. My³am wczoraj kilka razy g³owê szamponem przeciw³upie¿owym, zostawia³am go na 30 min i dopiero sp³ukiwa³am, piana która ¶cieka³a by³a ciemna. Co mam robiæ? Chcê siê pozbyæ tego koloru, ¿eby dó³ by³ ch³odnym blondem, a góra nie byla czarna! Myæ dalej w³osy x razy czy zg³aszaæ reklamacjê? Czy jakie¶ inne sposoby na wyp³ukanie tego koloru?
__________________
,,Je¶li Twoja wada to rozmiar to sama siê krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-27, 19:00   #2799
karolajnas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czym zrobiæ ¿eby moje w³osy patrz zdjêcie 1
wysz³y jak zdjêcie2 ?
naturalna góra ze z³otem w s³oncu do³ sombre
chcê przyciemniæ .
jak kto¶ wie jak zrobiæ taki piêkny ch³odny brazik jak na fotce nr 3 proszê o podpowiedz.
jaka farba i numerki. dzieki zgóry za odp.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 14470746_1133225326732134_79949765_n.jpg (30,2 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 14509427_1133228890065111_320793664_n.jpg (114,5 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 14518661_1133225416732125_1097690721_n.jpg (82,4 KB, 23 za³adowañ)
karolajnas89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-03, 21:45   #2800
Weasellow
Raczkowanie
 
Avatar Weasellow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

7.11 majirel coolcover lub ciemniejszy 6.11
__________________
[FONT="Impact"][COLOR="Red"]
Weasellow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-12, 16:28   #2801
lenamlena
Przyczajenie
 
Avatar lenamlena
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny! Mam pytanie do ekspertek i bardzo proszê o szybk± pomoc, bo w kwestiach w³osowych jestem bardzo niecierpliwa.

Moje w³osy by³y jasnym blondem (9.38 z wod± 9%), kolejno zosta³y troszkê przyciemnione (te¿ 9, ale o odcieniu bardziej naturalnym), a kolejno ufarbowane na bardzo ciemny br±z (wygl±da³ jak czerñ po kilku farbowaniach). Ciemny br±z nosi³am ok. 9 miesiêcy.

Pod koniec sierpnia b.r. kolor zosta³ ¶ci±gniêty, a na w³osy na³o¿ona farba alfaparf 8.32 - niestety nie wiem z jakim utleniaczem. Ten kolor farby zosta³ te¿ na³o¿ony ponownie.

Obecnie, z racji tego, ¿e mam odrost a kolor siê wyp³uka³ i nie jest równomierny (w³osy pod spodem, rozja¶niane jako pierwsze s± ja¶niejsze), chcia³abym samodzielnie ju¿ je ufarbowaæ.

nie chcê pozbywaæ siê rudo¶ci (blond mo¿e byæ taki karmelowy albo wpadaj±cy w rudy, lubiê te odcienie), ale nie chcê te¿ mieæ zieleni albo marchwi na g³owie za to chcê odrobinê rozja¶niæ w³osy.

st±d moje pytanie - czy dobrym wyborem bêdzie zafarbowanie w³osów kolorem 8.32 i 9NB w proporcji 1:1 z wod± 6%?
Jak to mo¿e "wyj¶æ" na w³osach?

za³±czam zdjêcie koloru jaki jest obecnie i proszê o rady
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161012_151117.jpg (58,4 KB, 14 za³adowañ)
lenamlena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 12:18   #2802
anbia
Przyczajenie
 
Avatar anbia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Question Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, totalna awaria!

Przysz³am do pewnego warszawskiego salonu z w³osami do ramion, zachcia³o mi siê zmian, fryzjerka zaproponowa³a boba, pomy¶la³am - super, ju¿ dawno tak± fryzurê chcia³am. Teraz mam na g³owie takie co¶ jak na zdj. Jest to ju¿ wersja po poprawkach, w dodatku niechêtnych, bo fryzjerka mocno trzyma siê wersji, ¿e ciêcie by³o dobre i to wina moich w³osów, ¿e siê nie uk³adaj±. Rêce mi opad³y! Wg mnie dobry fryzjer powinien potrafiæ dobraæ technikê do rodzaju w³osów, aby uzyskaæ efekt, który za³o¿y³, ale jak widaæ jestem w b³êdzie :-(

Porad¼cie proszê co z tym fantem pocz±æ. Jak oceniacie to strzy¿enie? Mo¿e faktycznie jest dobre, a ja wydziwiam?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20161011_182729.jpg (151,3 KB, 29 za³adowañ)
anbia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-14, 12:36   #2803
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

anbia wyra¼nie widaæ, ¿e fryzjerka podczas ciêcia wywija³a w³osy na palcach i dlatego teraz siê wywijaj± na zewn±trz. Wg mnie nieprawid³owa technika ciêcia i tyle.
Nie jestem znawc±, ale w kilku programach fryzjerskich zwróci³am uwagê, jak prowadz±cy kogo¶ u¶wiadamia³, ¿e tak siê psuje boba. A skoro wg niej to wina twoich w³osów, które siê nia nadaj± do tej fryzury - to dlaczego sama j± zaproponowa³a? "Dzieñ dobry, pani w³osy bêd± wygl±daæ okropnie i nigdy siê ni u³o¿±, obcinamy tak, dobrze? "
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-14, 12:44   #2804
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomo¶ci: 16 938
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez karolajnas89 Poka¿ wiadomo¶æ
Czym zrobiæ ¿eby moje w³osy patrz zdjêcie 1
wysz³y jak zdjêcie2 ?
naturalna góra ze z³otem w s³oncu do³ sombre
chcê przyciemniæ .
jak kto¶ wie jak zrobiæ taki piêkny ch³odny brazik jak na fotce nr 3 proszê o podpowiedz.
jaka farba i numerki. dzieki zgóry za odp.
Mi sie Twoj kolor bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez anbia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, totalna awaria!

Przysz³am do pewnego warszawskiego salonu z w³osami do ramion, zachcia³o mi siê zmian, fryzjerka zaproponowa³a boba, pomy¶la³am - super, ju¿ dawno tak± fryzurê chcia³am. Teraz mam na g³owie takie co¶ jak na zdj. Jest to ju¿ wersja po poprawkach, w dodatku niechêtnych, bo fryzjerka mocno trzyma siê wersji, ¿e ciêcie by³o dobre i to wina moich w³osów, ¿e siê nie uk³adaj±. Rêce mi opad³y! Wg mnie dobry fryzjer powinien potrafiæ dobraæ technikê do rodzaju w³osów, aby uzyskaæ efekt, który za³o¿y³, ale jak widaæ jestem w b³êdzie :-(

Porad¼cie proszê co z tym fantem pocz±æ. Jak oceniacie to strzy¿enie? Mo¿e faktycznie jest dobre, a ja wydziwiam?
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
anbia wyra¼nie widaæ, ¿e fryzjerka podczas ciêcia wywija³a w³osy na palcach i dlatego teraz siê wywijaj± na zewn±trz. Wg mnie nieprawid³owa technika ciêcia i tyle.
Nie jestem znawc±, ale w kilku programach fryzjerskich zwróci³am uwagê, jak prowadz±cy kogo¶ u¶wiadamia³, ¿e tak siê psuje boba. A skoro wg niej to wina twoich w³osów, które siê nia nadaj± do tej fryzury - to dlaczego sama j± zaproponowa³a? "Dzieñ dobry, pani w³osy bêd± wygl±daæ okropnie i nigdy siê ni u³o¿±, obcinamy tak, dobrze? "

Faktycznie masz racje ze by³y wywijanie na palcach. Dok³adnie to nawet widaæ .

Musia³aby¶ spróbowaæ je podwinaæ na szczotce moze?
Masz bardzo ³adny kolor!
KarolinaK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-14, 17:15   #2805
anbia
Przyczajenie
 
Avatar anbia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cholera wie czy je wywija³a na palcach... Mo¿e tak byæ :-/ Niestety sama nie dajê rady podwin±æ ich z ty³u na szczotce, ratujê siê prostownic± póki co, ale to rozwi±zanie tymczasowe, bo po takim codziennym rytuale niebawem bêdê mia³a siano. Nastawiam siê psychicznie na szukanie ratunku w innym salonie, ale jestem pe³na obaw... W³osy coraz krótsze, a gwarancji nie ma.
anbia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-15, 08:45   #2806
lenamlena
Przyczajenie
 
Avatar lenamlena
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez anbia Poka¿ wiadomo¶æ
Cholera wie czy je wywija³a na palcach... Mo¿e tak byæ :-/ Niestety sama nie dajê rady podwin±æ ich z ty³u na szczotce, ratujê siê prostownic± póki co, ale to rozwi±zanie tymczasowe, bo po takim codziennym rytuale niebawem bêdê mia³a siano. Nastawiam siê psychicznie na szukanie ratunku w innym salonie, ale jestem pe³na obaw... W³osy coraz krótsze, a gwarancji nie ma.
@anbia, a mo¿na wiedzieæ w jakim salonie by³a¶? te¿ robiê rekonesans i nie chcê trafiæ na kogo¶ kto zniszczy mi w³osy.
lenamlena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 07:42   #2807
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

jezusmaria zmiesza³am farbê do w³osów z olaplexem, zamiast rudego wyszed³ fioletowy, farba napêcznia³a jak na dro¿d¿ach. I co teraz? Do u¿ycia czy wywalenia?
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 00:39   #2808
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Co to za farba? Jak mieszalas? Sk±d masz olaplex?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 20:21   #2809
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny :) mam pytanie do osób, które wiedz± co nieco o farbowaniu w³osów. Od roku rozja¶niam moje mysie w³osy do blondu (rozja¶niane by³y raz, pó¼niej tylko lekkie refleksy od góry) i chcia³abym zmieniæ trochê (ekstremalnie?) kolor. Chodzi mi o przej¶cie do br±zu takiego jak na zdjêciu poni¿ej. Moja fryzjerka jest zajêta do marca, a ¿e na fryzjera w du¿ym mie¶cie studentka nie ma kasy, to zaanga¿owa³am w sytuacjê moj± mamê, która w³osy ¶cina super, ale dawno nic nie farbowa³a. St±d moje pytania:
1) Jak± farbê wybraæ? Zale¿y mi na dobrej, fryzjerskiej farbie. B³agam, poleæcie mi co wybraæ i co dok³adnie mam do niej dokupiæ i oczywi¶cie jaki kolor ¿ebym mog³a mieæ taki piêkny br±z (w internecie to chyba jasna czekolada czy co¶) jak modelka na zdjêciu. Nigdy nie mia³am z tym styczno¶ci, jak mamusie kocham.
2) W jakiej kolejno¶ci t± farbê nak³adaæ, bo na jednych blogach czyta³am ¿e najpierw na odrost, pó¼niej na w³osy, a na niektorych ¿e odwrotnie.
3) Ile to cholerstwo trzymaæ, o ile nie jest napisane na opakowaniu?
4) Ogólnie je¶li mogê prosiæ o jakie¶ porady odno¶nie tego wszystkiego to piêknie proszê kochane wiza¿anki <3

To nie tak, ¿e nic na ten temat nie poczyta³am, ale wolê zasiêgn±æ rady ekspertek. Bardzo siê denerwuje ¿eby to wysz³o, bo chcê mocno skróciæ w³osy w w±tpliwym stanie i bêdzie to mój drugi kolor w³osów w ¿yciu, ró¿ny od naturalnego. Tak¿e za wszystkie odpowiedzi ¶licznie dziêkuje ju¿ z góry. Wierzê, ¿e mi pomo¿ecie :3

Za³±czam moje zdjêcie w³osów i kolor docelowy. Nie podpisuje bo widaæ które jest które :D
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3790 (1).jpg (99,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 14813717_1373492896024241_1018529555_n.jpg (42,7 KB, 8 za³adowañ)
Shayy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 08:04   #2810
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Co to za farba? Jak mieszalas? Sk±d masz olaplex?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Metod± prób i b³êdów dosz³am, ¿e kto¶ sprzeda³ mi podróbkê, wziê³am na próbê stary zapas i wszystko by³o OK, ale dwie farby posz³y siê bawiæ
Zniszczone Montibello, potem mi zabrak³o Montibello i wziê³am RR Line (któr± nota bene polecam!).
Te kilka saszetek olaplexu wywali³am i znów kupujê w butelkach, ¿eby siê nie naci±æ.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Shayy Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny mam pytanie do osób, które wiedz± co nieco o farbowaniu w³osów. Od roku rozja¶niam moje mysie w³osy do blondu (rozja¶niane by³y raz, pó¼niej tylko lekkie refleksy od góry) i chcia³abym zmieniæ trochê (ekstremalnie?) kolor. Chodzi mi o przej¶cie do br±zu takiego jak na zdjêciu poni¿ej. Moja fryzjerka jest zajêta do marca, a ¿e na fryzjera w du¿ym mie¶cie studentka nie ma kasy, to zaanga¿owa³am w sytuacjê moj± mamê, która w³osy ¶cina super, ale dawno nic nie farbowa³a. St±d moje pytania:
1) Jak± farbê wybraæ? Zale¿y mi na dobrej, fryzjerskiej farbie. B³agam, poleæcie mi co wybraæ i co dok³adnie mam do niej dokupiæ i oczywi¶cie jaki kolor ¿ebym mog³a mieæ taki piêkny br±z (w internecie to chyba jasna czekolada czy co¶) jak modelka na zdjêciu. Nigdy nie mia³am z tym styczno¶ci, jak mamusie kocham.
2) W jakiej kolejno¶ci t± farbê nak³adaæ, bo na jednych blogach czyta³am ¿e najpierw na odrost, pó¼niej na w³osy, a na niektorych ¿e odwrotnie.
3) Ile to cholerstwo trzymaæ, o ile nie jest napisane na opakowaniu?
4) Ogólnie je¶li mogê prosiæ o jakie¶ porady odno¶nie tego wszystkiego to piêknie proszê kochane wiza¿anki <3

To nie tak, ¿e nic na ten temat nie poczyta³am, ale wolê zasiêgn±æ rady ekspertek. Bardzo siê denerwuje ¿eby to wysz³o, bo chcê mocno skróciæ w³osy w w±tpliwym stanie i bêdzie to mój drugi kolor w³osów w ¿yciu, ró¿ny od naturalnego. Tak¿e za wszystkie odpowiedzi ¶licznie dziêkuje ju¿ z góry. Wierzê, ¿e mi pomo¿ecie :3

Za³±czam moje zdjêcie w³osów i kolor docelowy. Nie podpisuje bo widaæ które jest które
Nie jestem ekspertk±, ale mia³am kiedy¶ ciemne w³osy wiêc powiem jak ja to robi³am:
1) Kolory naturalne poleci³aby Matrix. Mi wychodzi³y bardzo ³adne, nie widaæ by³o, ze farbowane, farba nie niszczy³a mi te¿ w³osów. Kupowa³am oxydant 3% do takiego koloru. Paleta: http://powerlook.pl/data/include/cms...leta-soc-1.jpg
2) Ja nak³ada³am zawsze od ty³u: odrost na tyle, potem odrost na górze, potem reszta w³osów. M±¿ wyrównywa³ mi ty³ pêdzelkiem.
3) Jest napisane na opakowaniu. Zazwyczaj to 30 min, czasem 40-50.
4) Ogolna porada to kup sobie szampon zakwaszaj±cy po farbowaniu. Stosuje siê tylko przy zmywaniu farby. Nie jest obowi±zkowy, ale ja bym kupi³a. Do nak³adania stosujê pêdzelek i miseczkê, ale mo¿na kupiæ sobie aplikator.
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-26, 10:35   #2811
Marika225
Marika225
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomo¶ci: 8
Rozja¶nianie po keratynowym prostowaniu

Trzy miesi±ce temu mia³am zrobione keratynowe prostowanie w³osów, a teraz zastanawiam siê nad ich rozja¶nieniem (mam prawie czarne). Czy jest to w ogóle mo¿liwe bez zniszczenia efektu wyprostowania? Przez te trzy miesi±ce ca³y czas stara³am siê u¿ywaæ kosmetyków do w³osów po prostowaniu, a wiêc bez soli, silikonów itp. tak aby efekt zabiegu utrzyma³ siê jak najd³u¿ej... i utrzymuje siê. Czy jednak nie zniszczê tego, je¶li teraz podejmê decyzjê o rozja¶nieniu i pewnie koniecznej dekoloryzacji? Dodam, ¿e nie zale¿y mi na jakiej¶ spektakularnej zmianie koloru, a tylko o rozja¶nienie do br±zu, docelowo ch³odnego, choæ wiem ¿e nie jest to ³atwe.
Marika225 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-28, 18:15   #2812
aka1708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 29
Zmian kolorów wlosow

Ostatnio robi³am prostowanie kreatyna i zmyl mi siê kolor z sliwkowy go na taki miedziany ale nie rudy. Wczoraj chcia³am poprawiæ kolor i kupi³am sobie farbê z firmy Joanny s³odkie toffi no i niestety kolor mi pociemnial do jasnego br±zu, teraz chce sobie poprawiæ na miedziany blad ale bojê siê ¿eby mi bardzo rudy nie wyszedl. Czy kto¶ farbowalam ta farba maj±c jasny br±z ?
aka1708 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-29, 02:49   #2813
palusia1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam dziewczyny! Mam ma³y dylemat. Chcia³am kupiæ sobie w³oski z doczepiane.pl. Gdybym mia³a jednolity kolor w³osów nie by³oby tego problemu. Ale na g³owie mam ³adne ombre. Wiem, ¿e s± te¿ takie doczepiane, w takim kolorze, ale moje w³osy s± krótkie i te kolory nie spotkaj± siê w tym samym miejscu. Wiec my¶lê, czy mo¿e kupiæ doczepy w kolorze takim jakie mam koñcówki. Macie jak±¶ radê? pozdrawiam!
palusia1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-29, 12:32   #2814
Abarella
Time Lord
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, kobietki!
Przychodzê do Was z nietypowym kolorem.
Jestem po kilku farbowaniach tonerem La Riche Directions w kolorze Tulip. Pierwszy raz dopu¶ci³am do znacznego sprania koloru i efekt tak bardzo mi siê spodoba³, ¿e rzucam intensywny ró¿ w k±t.
Jednak tu jest ma³y problem. Wiadomo, jak spieraj± siê tonery - do¶æ nieregularnie i nieprzewidywalnie. Jak na razie wspomagam siê maseczk± z gecjan± i kolor pozostaje bardzo ³adny, ale bojê siê, ¿e nied³ugo sp³ucze siê ca³kiem albo, co gorsza, tylko na niektórych pasmach.
St±d moje pytanie - znacie jakie¶ farby, inne tonery, które na rozja¶nionych (ale delikatnie, nie na bia³o - naturalnie mam do¶æ jasny blond) w³osach dadz± efekt pudrowego ró¿u? Mieszanie odrobinki mojego tonera z du¿± ilo¶ci± maski nie daje efektu, kolor i tak wychodzi intensywny.

Aktualnie mam kolor podobny do tego w za³±czniku (krótsze w³osy), chcia³abym zostaæ w miejscu b±d¼ i¶æ w stronê zdjêcia drugiego. Próbowa³am obfociæ moje w³osie, ale kolor wyszed³ zupe³nie inny, ni¿ w rzeczywisto¶ci, wiêc da³am spokój
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fc39ef9c4efc6ea46af36f89a6e174c2.jpg (36,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Chic-Pastel-Pink-Hairstyle.jpg (38,6 KB, 7 za³adowañ)
Abarella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-03, 14:38   #2815
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 48
Smile Rozja¶niane w³osy a keratynowe prostowanie

Chcia³abym zrobiæ sobie keratynowe prostowanie ale trochê sie boje moje w³osy nie s± zniszczone , dbam o nie coraz mniej sie krusza s³ysza³am rózne opinie co s±dzicie ? Moje w³osy nie lubia zbytnio protein wola emolieny czy w tym przypadku keratynowe prostowanie im nie zaszkodzi? Nie chcialabym pogorszyc ich stanu wiec prosze o wasze opinie
Adela97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-03, 14:40   #2816
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zalezy jak bardzo twoje w³osy s± porowate, sprobowalabym na poczatek olejowania + maski oraz rezygnacja z suszenia i przedewszystkim prostownia mi pomoglo a tez mialam sianowate wlosy
Adela97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-03, 15:01   #2817
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rozja¶nianie po keratynowym prostowaniu

Cytat:
Napisane przez Marika225 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzy miesi±ce temu mia³am zrobione keratynowe prostowanie w³osów, a teraz zastanawiam siê nad ich rozja¶nieniem (mam prawie czarne). Czy jest to w ogóle mo¿liwe bez zniszczenia efektu wyprostowania? Przez te trzy miesi±ce ca³y czas stara³am siê u¿ywaæ kosmetyków do w³osów po prostowaniu, a wiêc bez soli, silikonów itp. tak aby efekt zabiegu utrzyma³ siê jak najd³u¿ej... i utrzymuje siê. Czy jednak nie zniszczê tego, je¶li teraz podejmê decyzjê o rozja¶nieniu i pewnie koniecznej dekoloryzacji? Dodam, ¿e nie zale¿y mi na jakiej¶ spektakularnej zmianie koloru, a tylko o rozja¶nienie do br±zu, docelowo ch³odnego, choæ wiem ¿e nie jest to ³atwe.
Rozja¶nienie niestety mo¿e naruszyæ efekt.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez palusia1210 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny! Mam ma³y dylemat. Chcia³am kupiæ sobie w³oski z doczepiane.pl. Gdybym mia³a jednolity kolor w³osów nie by³oby tego problemu. Ale na g³owie mam ³adne ombre. Wiem, ¿e s± te¿ takie doczepiane, w takim kolorze, ale moje w³osy s± krótkie i te kolory nie spotkaj± siê w tym samym miejscu. Wiec my¶lê, czy mo¿e kupiæ doczepy w kolorze takim jakie mam koñcówki. Macie jak±¶ radê? pozdrawiam!
Zawsze mo¿esz pofarbowac w³oski doczepiane tak by pasowa³y do Twoich.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-03, 21:17   #2818
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 327
Dot.: Rozja¶niane w³osy a keratynowe prostowanie

Cytat:
Napisane przez Adela97 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym zrobiæ sobie keratynowe prostowanie ale trochê sie boje moje w³osy nie s± zniszczone , dbam o nie coraz mniej sie krusza s³ysza³am rózne opinie co s±dzicie ? Moje w³osy nie lubia zbytnio protein wola emolieny czy w tym przypadku keratynowe prostowanie im nie zaszkodzi? Nie chcialabym pogorszyc ich stanu wiec prosze o wasze opinie
Jest ju¿ w±tek o keratynowym prostowaniu.
To czy Twoje w³osy lubi± czy nie lubi± proteiny nie ma prze³o¿enia na efekt tego zabiegu. Zawsze jest ryzyko, ¿e mo¿e byæ kiepsko, ale tego nikt nie przewidzi, tak¿e fryzjer. Zawsze mo¿esz zamówiæ zestaw i zrobiæ test na jednym pa¶mie.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-04, 19:32   #2819
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Pilne. 60 g oxydantu ile to ml ??

Dziewczyny prosze doradzcie!
60g oxydantu do farby ile to ml??
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-07, 17:22   #2820
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Pilne. 60 g oxydantu ile to ml ??

W twoim pytaniu brakuje danych.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 2 (0 u¿ytkowników i 2 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.